Diskuze k "Aktualizace: Nové úspěchy"

ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
Vážení hráči,

zde můžete diskutovat k plánované aktualizaci.
Post edited by Zoe on
«138

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    škoda těch měst..... :'( , brala bych je snad i s pochybnou světlemodrou trubkou, která nikdy nebyla vidět.... 

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    upraveno 18.04.2017
    Tak nahrazení úspěchů s alchymistou asi nelze než uvítat s dodatkem "to to trvalo". Nové úspěchy jsou splnitelné bez vážnějšího zásahu do běžného postupu hrou, což je celkem pozitivní :-)
    K aliančním městům: stejně si myslím, že by bylo lepší je prostě spouštět tak jak jsou, ale budiž, alespoň nějaká snaha...

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• LegendaryMág II (CZ1)LegendaryMág II (CZ1) Komentářů: 50CZ1
    Všiml si někdo z GGS, že město bylo alianci HBW ukradeno a zlikvidováno? Tohle oznámení vypadá jako kdyby GGS říkalo: ,,právě jsme tu krádež legalizovali" s tím, že se jim náramně hodila. Takto mohou říkat: ,,je Vaše chyba, že jste o něj přišli" . Připadá to jako nehorázná drzost jen mě?
    LegendaryMág @ cs 1
  • Martarin (CZ1)Martarin (CZ1) Komentářů: 57
    No město a bunusy z něj asi nikomu brát nebudou muset, když nám ho někdo ukrad a nechal zničit s celou aliancí, což se jak vidno GGS náramě hodilo. jejich odpovědi jak mají skvělé zabezpečení a heslo je neprolomitelné jsou velmi úsměvné. :-( Zajímala by mě kompenzace pro ty hráče, kteří mají vyježděného toho velitele jenom z části a narvali do toho co vím nemalé peníze aby navozili ty body.
    Martarin @ cs 1
    Martarin (CZ1) napsal(a):
    No město a bunusy z něj asi nikomu brát nebudou muset, když nám ho někdo ukrad a nechal zničit s celou aliancí, což se jak vidno GGS náramě hodilo. jejich odpovědi jak mají skvělé zabezpečení a heslo je neprolomitelné jsou velmi úsměvné. :-( Zajímala by mě kompenzace pro ty hráče, kteří mají vyježděného toho velitele jenom z části a narvali do toho co vím nemalé peníze aby navozili ty body.
    taky v tom máme body a nedodělané vybavení, ale o zrušení zatím díkybohu nikdo nemluvil...

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    tak  to  se ggs opravdu  povedlo  ,to  co  fungovalo  a  hráči  kteří  se zúčastňovali  včetně  celých  aliancí  zruší  a  kde  vlastně  problémy  nebyly snad  jedIně  v  tom  že  do  aliančního  města  mohl  zasahovat jenom  veiltel aliance
    trešnička  na  dortu  je  ta že  berou  bonus  alianci  ,která  vlastně  už  není  jak  už  píší  jiní
    to  že  je  pryč  vše  co  do  toho  hráči  a  i  aliance  na  vytvoření  města  vložili není  třeba  ani  zmiňovat  
    valoken @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    taky v tom máme body a nedodělané vybavení, ale o zrušení zatím díkybohu nikdo nemluvil...
    ani o zrušení alchymistu nik dlho nevravel a pozrite sa na to :D
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    gamina (CZ1) napsal(a):
    To dlouho ani u alchymisty :neutral:  A při rychlosti, jakou teď GGS pracuje, města neuvidíme minimálně půl roku, pokud budeme mít štěstí a bude to mít vysokou prioritu...

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    ono je hezký že do uspěchů dají léčení jednotek ale jak uspěchy splnit když GGS sere s prominutím do odměn rubínovou armu horem dolem která normální z nemocnice vyšoupne takže mám nemocnici stále prázdnou a nebo zapráskanou rubínovým svinstvem: :Dhlavně že postavení stojí spousta rubínů ale  budova je  nevyužita protože já teda za rubíny rozhodně neléčím
    :)llelik45 @ cs 1
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    ono je hezký že do uspěchů dají léčení jednotek ale jak uspěchy splnit když GGS sere s prominutím do odměn rubínovou armu horem dolem která normální z nemocnice vyšoupne takže mám nemocnici stále prázdnou a nebo zapráskanou rubínovým svinstvem: :Dhlavně že postavení stojí spousta rubínů ale  budova je  nevyužita protože já teda za rubíny rozhodně neléčím
    Osobně se mi jako asi mnoha dalším celkem daří léčit vojáky na světech, kde rubínové vojáky mít nebudeš, pokud si je tam nepošleš sám. Podobně se to dá zařídit se základnami. Nad tím jsem já už línej přemýšlet, ale jde to :D 

Panthera (SK1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    no jo ale ten nikomu nechybí, protože byl o ničem, ale zrušit města, tak budou řvát i němci (a to doufám nedopustí) :D

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    gamina (CZ1) napsal(a):
    škoda těch měst..... :'( , brala bych je snad i s pochybnou světlemodrou trubkou, která nikdy nebyla vidět.... 
    k  čemu  jsi  potřebovala  vidět  trubku ,když  obranu  mohl  nastavovat  jenom  velitel  ,obrazovka  by  svítila  červeně  pořád  ,šlo  o  vybavení  pro  hráče  a  vybavení  aliančního  města  -stejně  nešlo  ubránit  proti  zkušenému  hráči  ,maximálně  mu  způsobit  co  největší  ztráty
    hráči  přišli  nejen  o  možnost  získání  kvalitní  výzbroje  a  to  ryze  vlastním  přičiněním  ale  v  hojné  míře  i  o  suroviny  ,,takže  to  je  asi  hlavní  důvod  že  to  nejede    
    valoken @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    no jo ale ten nikomu nechybí, protože byl o ničem, ale zrušit města, tak budou řvát i němci (a to doufám nedopustí) :D
    heh no svojich možno vypočujú, ak už ostatných nie
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Zdravím,
    odebrání královského města si prosím neberte osobně - města jsou i na jiných serverech, kde je doteď stále mají a se situací na našem serveru tohle rozhodnutí nesouvisí (už se o něm mluvilo pár měsíců dozadu)...

Města nechtějí rušit, ale přepracovat jejich systém - takže bavit se o znehodnocení vybavení z nedokončených setů je zatím myslím předběžné :)
  • LegendaryMág II (CZ1)LegendaryMág II (CZ1) Komentářů: 50CZ1
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    odebrání královského města si prosím neberte osobně - města jsou i na jiných serverech, kde je doteď stále mají a se situací na našem serveru tohle rozhodnutí nesouvisí (už se o něm mluvilo pár měsíců dozadu)...

Města nechtějí rušit, ale přepracovat jejich systém - takže bavit se o znehodnocení vybavení z nedokončených setů je zatím myslím předběžné :)

Já se nerozčiluju kvůli rušení města, ale kvůli způsobu, kterým GGS řeší krádež našeho.
    LegendaryMág @ cs 1
  • soustCZ (CZ1)soustCZ (CZ1) Komentářů: 52
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,

Nebrat si to osobně ???? To je hodně husté prohlášení, město nám bylo ukradeno, aliance rozpuštěna , GGS odmítá cokoliv řešit a vymlouvá se na předpisy a pak má tu drzost oznámit že hlavní město ruší ?? Takže posílat cokoliv na podporu asi nemá nejmenší cenu, když si po 100vkách mailů ani nevšimli že hlavní město už nějakej ten měsíc nikdo nemá ? S prominutím začínám věřit že nám alianci rozpustila sama GGS
    soustCZ @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    soustCZ (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,

Nebrat si to osobně ???? To je hodně husté prohlášení, město nám bylo ukradeno, aliance rozpuštěna , GGS odmítá cokoliv řešit a vymlouvá se na předpisy a pak má tu drzost oznámit že hlavní město ruší ?? Takže posílat cokoliv na podporu asi nemá nejmenší cenu, když si po 100vkách mailů ani nevšimli že hlavní město už nějakej ten měsíc nikdo nemá ? S prominutím začínám věřit že nám alianci rozpustila sama GGS
    Hlavní města furt mají na jiných serverech, text aktualizace je pro všechny stejný - a ten na tomhle fóru se týká i slovenských hráčů, kde hlavní město (pokud se nepletu) pořád ještě mají, takže by nedávalo smysl to z oznámení odebrat.
    A jak už jsem psala, o odebrání bonusů se mluvilo ještě předtím, než někdo zrušil vaši ali - spolu to tedy nesouvisí.
  • DruidDruid Komentářů: 966Moderator
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,

Já se nerozčiluju kvůli rušení města, ale kvůli způsobu, kterým GGS řeší krádež našeho.

Bohužel, tady GGS zdůvodní jenom to, že heslo na velitele bylo málo zabezpečené... a informovali jsme je o tom, že to nebyla první a, bohužel, ani poslední ali které se to stalo.. zatím se k tomu nevyjádřili
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • Poso (CZ1)Poso (CZ1) Komentářů: 79
    Jelikož se ty případy poslední dobou zničených aliancí množí, tak by nebylo od veci aby rozpuštení aliance museli potvrdit minimálně dva hráči to jest velitel a nekdo ze zástupcu. Heknout jeden učet asi jde ale dva už bude větší problém. 
  • vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 351
    @Poso (CZ1)

velitel první všechny vyhodí a pak odejde sám .. na vyhození zastupce přece nebude potřebovat souhlas
    vlk1233
    Aliance: Va-Matrix
Sign In to comment.