KDYŽ SE HRÁČI NUDÍ...

Tady můžete vkládat zajímavé momentky za svých ali.....pokud máte odvahu to pak schytat od svých spolubojovníků :D

[10:01] lukin80: kdo chce surky dostati,musí to básnicky napsati:-)
[10:01] kubaluba: Já můžu psát básně klidně, mě jde to celkem samo lehce, pohlížejte na to vlídně, kdo nemá to rád a číst to nechce, může zatím v blesku listovat, později však bude litovat... :-)
[10:03] lukin80: nikdy nekončete větu Karle,protože se nato rýmuje jen v....:-)
[10:06] Karel Vacek: mé přítelkyni to nevadí , ta králíčku mi říká :-)   ale pak už na to nehledí a jen sladce vzdychá....
[10:07] kubaluba: Jednou měl jsem holku jménem Sára, to doba byla skvělá, když rodiče zjistili že přítele má tak se bála,  vážně strach z nich měla. Tak vyřešil jsem to rychle elegantně, já poslal k nim domů svého zaměstnance, rodiče byli nadšeni a Sára také, byl mladý a měl dost v bance. Kdyby věděli že holka chodí ne s mlaďochem ale s kmetem, asi by tenkrát holka už šla asi sama světem. Z toho poučení pro vás plyne, nevěřte svým dětem, rozhodně nejsou jak já jiné.....
[10:10] lukin80: jó to bývaly tenkrát časy,kdy jsi míval ještě vlasy.Te´d už jsi přece jenom starý kmet,co dobývá v Empiru celý svět.
[10:11] kubaluba: Připadám si tu skoro nahatý, jak víš, že začínám pomalu být plešatý???? :-) :-)
[10:11] Karel Vacek: takže to není sen , jen realita zvláštní , že každý tu skládá slova do básní....
[10:12] lukin80: je to čistě náhoda,aby tady byla větší pohoda
[10:15] kubaluba: :-)
[10:16] Karel Vacek: Lukin to rozčís pojďme hrát , ty samuraje nenechat.... ani chvilku vklidu být apořádně je rozdrtit
[10:18] kubaluba: Jenže já musím čůrat velmi a musím běžet do patra, tak válčit teďko nebudu, já pil jsem jako ondatra... Mám doma skoro celou rodinu, tak jdu se jim chvíli věnovat, dejte mi kluci hodinu, můžete zatím verbovat. Fakt mnusím, nebo nedoběhnu.....
[10:19] Karel Vacek: :-DDD
[10:22] Karel Vacek: tak ať se neunavíš tím během terénním, já mezitím vůbec nelením    a hodlám dát jim řádně na prdel aby se jejich velitel u mě zabydlel
[10:28] Karel Vacek: jo a Lukine ...tohle mi jedna servírka řekla ...chtěla mě oslovit Karle Vacku...ale nějak to spletla a řekla mi Varle Klacku  :-DDD
[10:49] lukin80: musel jsem být chvíli povinně,no prostě pošontat po dílně,mezím jsem si představoval Karle Vacku,jakou dostals od servírky facku
[10:49] lukin80: mezi tím :-ú
[10:53] lukin80: někdy píši jako prase,opravíse a spletu to zase,je to věčným sezení u stolu a plnění těch úkolů
[11:02] gorline2: naše staré hodiny bijí čtyři hodiny.  :-) napadl mě absolutní rým od cimrmana.
[11:04] lukin80: My tady hlavně bojujem a assolutní rýmy nehrajem:-)
[11:04] lukin80: absolutní
[11:11] Joker9: ahoj
[12:56] godzila 87: diky lidi
[13:25] pepecz: ahoj
[13:54] lukin80: tak budeme hrát nebo ve veršech pokračovat?
[13:57] Karel Vacek: proboha tebe to veršování nepustilo ještě?? ale co jiného dělat když venku je tolik deště...než slova do rýmu skládat.... a nudou na zadku se škrábat
[13:58] lord L1: tady není vůbec radno býti,když Karel se škrábe v ....
[14:02] Karel Vacek: tak ty jsi ohromný romantik , smíchy už z tebe mám tik
[14:13] lord L1: kvůli tvýmu škrábání mi i samurajové strach nahání:-) posílám zápis
[14:16] Karel Vacek: ale ale ...kdopak zapoměl útočné prostředky dáti , to je pak zbytečné do bitvy se hnáti. Boj prohraný je to rázem , nahaté vojsko posílá jen blázen :-DDD
[14:24] lord L1: 1100ks jelo k porážce kvůli tvojí vyrášce.-)
[15:00] Celestia: ahoj
[15:13] Karel Vacek: Lorde....ty máš farmu bejků??? to jsi měl říct dříve!!!  Udělej pár stejků , my přijedem s pivem :-)
Mik Mak
Sign In to comment.