Představení - Druid

2

Komentáře

• DruidDruid Komentářů: 875Moderator
    upraveno 06.04.2017
    Druid napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Druida najdete ve hře pod jménem zjuj

Budu dělat že jsem to nečetl a neurazím se ;)
    Ono už se označení někoho za zjuje považuje za urážku? To se mu nebude líbit :D 
    To asi ne ;)  spíš ale jsem to myslel tak, že nejsem typ, který někam přijde a hned poučuje... než začnu, alespoň chci vědět o čem to je :)
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,867CZ1
    Tu mě se zdá někdo přestřelil Druid má podle mě svuůj hrad a zjuj má také svůj hrad jedině že by byl držitele 2 hradů a to se přece nesmí. ? Tak nevím je pravda že zjuj už s námi nehraje  dřív než příjde moderátor ža by to byla pravda , ;) to čas ukáže >:)
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Tu mě se zdá někdo přestřelil Druid má podle mě svuůj hrad a zjuj má také svůj hrad jedině že by byl držitele 2 hradů a to se přece nesmí. ? Tak nevím je pravda že zjuj už s námi nehraje  dřív než příjde moderátor ža by to byla pravda , ;) to čas ukáže >:)

mám svůj hrad a zjujův to není :D  a u moderátora čekám ;)
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    Tak Tě vítám a musím říct klobouk dolu. Příjít do takového bordelu, to chce OO :). Tak se s holkama pěkně drž :).

...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Tak Tě vítám a musím říct klobouk dolu. Příjít do takového bordelu, to chce OO :). Tak se s holkama pěkně drž :).

díky :) proto jsem tu.. přece je v tom nemůžu nechat samotné :)
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 653CZ1
    Druid napsal(a):
    no, díky, takové povzbuzující :D
    zatím , počkej až přijde první problém ;)
    Mik Mak
    Druid napsal(a):

myslím, že pár problémů jsem tu už zažil :)
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    Druid napsal(a):
    Druid napsal(a):

no možno s nejakým iným hradom.. alebo pod iným menom... vzhľadom na dátum Tvojej registrácie... a že som Ťa tu doteraz nejako neregistrovala... 
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Fanie (SK1) napsal(a):
    Druid napsal(a):
    Druid napsal(a):

no možno s nejakým iným hradom.. alebo pod iným menom... vzhľadom na dátum Tvojej registrácie... a že som Ťa tu doteraz nejako neregistrovala... 
    Na hře je legenda 120 (předpokládám, že je to on), takže už tu chvilku bude, datum registrace na fóru nemusí vůbec souviset s herním účtem ani s tím, jestli na fóru dříve byl, možná jen neměl doteď potřebu se přihlásit :-) 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Objasnění - pokud je na hře nějaký Druid, nemá se mnou nic společného.. je to shoda jmen... datum registrace je den, kdy jsem se tu objevil jako moderátor...
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Druid napsal(a):
    Objasnění - pokud je na hře nějaký Druid, nemá se mnou nic společného.. je to shoda jmen... datum registrace je den, kdy jsem se tu objevil jako moderátor...
    Aha...já už si říkal, že je velká odvaha moderovat pod vlastním nickem :D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    upraveno 07.04.2017
    Ahoj. Celkem by mě zajímalo, co tě k tomuto rozhodnutí (pomáhat BM) přivedlo. Kór když víš, jak to tu chodí (často jde o tlumočení lží a polopravd od GG$ s tím, že to schytají právě BM.). Nechápu ani BM, proč doposud neutekli (možná by nám pak dali CM, do kterého by se dalo v případě lži "pořádně" opřít). Nač se tedy cpát do pekla? Jde snad jen o "výzvu" co všechno vydržíš?
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):

asi tak  ;)
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Celkem by mě zajímalo, co tě k tomuto rozhodnutí (pomáhat BM) přivedlo. Kór když víš, jak to tu chodí (často jde o tlumočení lží a polopravd od GG$ s tím, že to schytají právě BM.). Nechápu ani BM, proč doposud neutekli (možná by nám pak dali CM). Nač se tedy cpát do pekla? Jde snad jen o "výzvu" co všechno vydržíš?

vím, nikoho jiného by nedali a asi proto, že už mi bylo holek asi líto.. a že jsou na všechny moc hodné... tak mě tak napadlo, že jim trochu pomůžu... a že takový dobrák nebudu :D
  • Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) Komentářů: 453CZ1
    Marně přemýšlím, co bych ti originálního popřál kromě těch pevných nervů - protože ty TADY rozhodně potřebovat budeš. Každopádně je dobře, že budou mít holky nějakou posilu, už to bylo zapotřebí (to není nic proti vám, holky, jste skvělé, jenže na ty prů...švihy, co GGS poslední dobou předvádí, by vás tu měl být aspoň tucet :)) Ať se ti daří, a ať tě to moc brzo neznechutí.
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,142CZ1
    Ahoj, hodně štěstí:))

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):
    Sstyx také moderovala pod vlastním nickem :).
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Celkem by mě zajímalo, co tě k tomuto rozhodnutí (pomáhat BM) přivedlo. Kór když víš, jak to tu chodí (často jde o tlumočení lží a polopravd od GG$ s tím, že to schytají právě BM.). Nechápu ani BM, proč doposud neutekli (možná by nám pak dali CM, do kterého by se dalo v případě lži "pořádně" opřít). Nač se tedy cpát do pekla? Jde snad jen o "výzvu" co všechno vydržíš?
    Možná ho holky prostě jen ukecaly :). Možná mu za to i něco slíbili :P.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

Hanssi, ani nevíš co všechno :D ;)
  • Selbius (INT3)Selbius (INT3) Komentářů: 2
    Zdravičko, mám problém, na hru jsem se přihlašoval přes kolonku Facebook a ta zmizela, nyní se nemohu dostat na svůj hrad. Nemám žádné přihlašovací údaje, jde se tam nějak dostat? Děkuji 
    nezadával jsi, kdy jsi se prvně registroval svůj mail? nevím o nikom, kdo by se od začátku přihlašoval jen přes FB
Sign In to comment.