Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Spojení ztraceno 28. 3. 2017

156

Komentáře

• Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) CZ1 Komentářů: 484
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    dívám se vždycky i do spamu, nic tam není...   jo, to už jsem slyšel, že mám špatný účet, jenom nevím jak se to určuje,  cizáky a krkavce mám k pláči, když mám jednoho Nomáda náhodou 119-169-169 tak můžu být šťastný...  dárky mi nechodí... fakt mě nemají rádi....
    Mívám stejný problém Hugo... :smile:

Poslední Japonce jsem měl např. 219-269-269,všechny 4,takže asi tak... :smiley:
    Eagle @ cs 1
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    Eagle (CZ1) napsal(a):
    dívám se vždycky i do spamu, nic tam není...   jo, to už jsem slyšel, že mám špatný účet, jenom nevím jak se to určuje,  cizáky a krkavce mám k pláči, když mám jednoho Nomáda náhodou 119-169-169 tak můžu být šťastný...  dárky mi nechodí... fakt mě nemají rádi....
    Mívám stejný problém Hugo... :smile:

Poslední Japonce jsem měl např. 219-269-269,všechny 4,takže asi tak... :smiley:
    a  co  mají  potom  říkat  slabší  a  nezkušenější  hráči kteří  zdaleka  nemají  výbavu  huga  :-))
    valoken @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,874
    upraveno 10.04.2017
    Poso (CZ1) napsal(a):
    To už si dělá GGS s tím natahován akcí srandu, u Erika jsem to jeste chápal,  že se potřebují dostat do časového plánu celého turnaje, ale cizáci na 5 dní je už fakt moc... ty 4 dny bohate stačí stejně tak u nomádu atd...doprovodné akce typu trnák jsou fuč, a beri se tu objevilo jen jednou...
    Takže byste uvítali akce spíš na kratší dobu?

Pokud jde o Beri, dnes se objevilo a akce jako trní jsou pryč kvůli problémům, ale brzy by se měly vrátit :)
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,874
    Zoe napsal(a):
    Poso (CZ1) napsal(a):
    To už si dělá GGS s tím natahován akcí srandu, u Erika jsem to jeste chápal,  že se potřebují dostat do časového plánu celého turnaje, ale cizáci na 5 dní je už fakt moc... ty 4 dny bohate stačí stejně tak u nomádu atd...doprovodné akce typu trnák jsou fuč, a beri se tu objevilo jen jednou...

Pokud jde o Beri, dnes se objevilo a akce jako trní jsou pryč kvůli problémům, ale brzy by se měly vrátit :)

Ano, Zoe, cizáci na 5 dní je moc. Kdyby byli alespoň slušné hrady, tak by se to dalo,  ale s tím co padá to většinu lidí přestane nejdéle druhý den bavit.. a, na druhou stranu, Beri, klasické, by mohlo být delší
    Předáme to jako zpětnou vazbu :)
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    Zoe napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Poso (CZ1) napsal(a):

Ano, Zoe, cizáci na 5 dní je moc. Kdyby byli alespoň slušné hrady, tak by se to dalo,  ale s tím co padá to většinu lidí přestane nejdéle druhý den bavit.. a, na druhou stranu, Beri, klasické, by mohlo být delší
    Předáme to jako zpětnou vazbu :)

děkuju ;)
    Hugolínek @ cs 1
  • Poso (CZ1)Poso (CZ1) Komentářů: 79
    S delším Beri na zeleném jedine souhlasím, pokud človek nechce kupovat knižky za rubáše tak dojezdit to celé za 4 dny je celkem masakr...  :)
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    Poso (CZ1) napsal(a):
    S delším Beri na zeleném jedine souhlasím, pokud človek nechce kupovat knižky za rubáše tak dojezdit to celé za 4 dny je celkem masakr...  :)
    Hlavně co je nové beri, což už je možná taky tak 2 roky, se ho na CZ ještě nepodařilo dokončit. Vznikla z toho vyloženě farmářská akce, protože k tomu podstatnému konci se bude problém dostat za měsíc, natož 4 dny  :-D 
  • Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) CZ1 Komentářů: 453
    Zoe napsal(a):
    Trionil (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Zdravím,
    rozšíření je rozhodně jen pro český a španělský2 server - důvodem není ani tak to, že hra nešla, ale to, že někdo si vyzvedl kompenzaci za víkend s využil ji (alespoň částečně) čímž vyhodil z TOP hráče, kteří ji nevyužili (vzhledem k tomu, že tam byl 100% bonus do Erika). 

Pokud jde o to, jak se někdo do hry dostal - byla chvíli pauza mezi údržbami (během kterých hru kontrolovali) a během té byla možnost se do hry dostat, proč to ty lidi pak nevyhodilo také nevím.
    Nicméně pochybuji, že kvůli tomu udělají rozšíření na všech serverech, protože to trvalo jen chvíli, a tak by to s celkovým poradím nemělo tolik zamávat...
    Osobně je mi to úplně jedno, ale čistě ze zvědavosti se zeptám, protože tomuhle argumentu tak docela nerozumím:
    Když spadl server, tak spadl všem, ne? I těm, co byli v TOP 250, i těm, co nebyli.
    A když za to byla připsána kompenzace, byla připsána všem, ne? I těm, co byli v TOP 250, i těm, co nebyli.
    A že si někdo kompenzaci nevyzvedl, protože kvůli časové zaneprázdněnosti neměl zrovna v tu dobu být na hře? No, já jsem tak časově vytížen, že se v životě nedostanu nejen do 250, ale nejspíš ani do 2500 - neměl bych být za to nějak kompenzován? Kdybych ten čas měl, určitě bych byl v TOP 10 B)
    V kompenzaci za nefunkční hru o víkendu byl v balíčku 100% bodům v Erikovi.
    Někdo si ho vyzvedl hned a chvíli ho využíval, takže se díky tomu (třeba) dostal do TOP a vyhodil hráče, který si chtěl balíček otevřít později, ale kvůli nefunkční hře neměl příležitost a nemohl bonus využít ani na chvíli (kdyby ho oba hráči mohli využívat po celou dobu, měli by stejně dlouhou dobu bonusu a hráč, který by balíček otevřel později by měl možnost se do TOP opět vrátit)...

Díky, Zoe, po téhle, řekl bych, teoretické stránce tomu rozumím. A aby bylo jasno, pokud jde o mě, nepřipadám si ani poškozený, ani znevýhodněný, a už vůbec ne ukřivděný; jak jsem psal, osobně je mi to úplně jedno. Na druhé straně, proč si někdo chtěl nechat kompenzaci až na druhý den? (Třeba z časových důvodů, tj, že věděl, že druhý den bude mít na hru víc času?) Věřím, že existují hráči, kteří si chtěli vybrat kompenzaci až v úterý, protože "asi se mu zdálo, že to je dobrej nápad". Pak se nabízí otázka, kolik takových hráčů reálně je - a kolik z nich doopravdy jenom kvůli tomu vypadlo z TOP250. Zkrátka, jako argument pro rozšíření odměn mi to prostě nepřipadá.
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
  • Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    Zoe napsal(a):
    Poso (CZ1) napsal(a):

Myslete taky na ty, kdo nemají zrovna 1 milion síly a cizáky téměř ani nestíhají jezdit :D 
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    upraveno 12.04.2017
    zjuj (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Poso (CZ1) napsal(a):

Myslete taky na ty, kdo nemají zrovna 1 milion síly a cizáky téměř ani nestíhají jezdit :D 
    to ale není o bodech síly ale o aktivitě a efektivitě útoků

Navíc jestli si stěžuješ už teď , co budeš dělat až vlezeš mezi 70? Tam se budeš muset snažit daleko víc než doteď..
    Post edited by Karel Vacek (CZ1) on
    Mik Mak
  • vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) CZ1 Komentářů: 351
    Zjuj když to jezdis s cervenyma vlajkama tak pohodka...jeden utok 10 k slavy .. sjedeš 60  utoku a cizaci hotovi .. mas-li lepsi vlajky tak to mas hned .. a kolik to je poslat 12utoku na cizky denně ..
    vlk1233
    Aliance: Va-Matrix
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    Zjuj když to jezdis s cervenyma vlajkama tak pohodka...jeden utok 10 k slavy .. sjedeš 60  utoku a cizaci hotovi .. mas-li lepsi vlajky tak to mas hned .. a kolik to je poslat 12utoku na cizky denně ..
    nedávej  vlku  falešné  naděje  ,nejdříve  se  podívej na jeho  lvl  a  sílu  ,zdaleka  nemá  na  to  aby s  červenýma  vlajkama dojezdil  cizáky a  ani  počet  vojska  tomu  neodpovídá  ,nemluvím  o  kvalitě  velitelů
    valoken @ cs 1
    upraveno 12.04.2017

nedávej  vlku  falešné  naděje  ,nejdříve  se  podívej na jeho  lvl  a  sílu  ,zdaleka  nemá  na  to  aby s  červenýma  vlajkama dojezdil  cizáky a  ani  počet  vojska  tomu  neodpovídá  ,nemluvím  o  kvalitě  velitelů
    ale má na to ... já jsem v jeho lvl ..byl titul král .. měl jsem zakladny na kterych byli pribytky lvl 7.. (nebyli hopsinky) .. ale pak jsem šel do farmei .. a nějak sem se zlepošil... a muzu rict že jsem jeste asi před 8 mesici měl nejlepšího velitele z ostrovů.. ale i stím se dali nomadi tocit .. takže sance je stačí se trochu snazit
    vlk1233
    v  jeho  lvl  jsi  byl  v  Malé  alianci  a  měl  jsi  převzaté  špičkové  základny  a  plnou  pomoc  a  podporu  aliance,včetně  všech  odměn  což  zjuj  tyto  možnosti nemá vím  v jaké je  alianci  a  jak  to  tam  funguje
    valoken @ cs 1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    v  jeho  lvl  jsi  byl  v  Malé  alianci  a  měl  jsi  převzaté  špičkové  základny  a  plnou  pomoc  a  podporu  aliance,včetně  všech  odměn  což  zjuj  tyto  možnosti nemá vím  v jaké je  alianci  a  jak  to  tam  funguje
    nn do legendarky 30 jsem byl ve Farmei .. mám i screeny .. ty zakladny byli ¨skvele v tom že byli premiovky .. byli tam parky ..
    vlk1233
  • Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    valoken (CZ1) napsal(a):
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    Můžete mi přestat špehovat hrad ? :D vlk1233 (CZ1) napsal(a):

ale má na to ... já jsem v jeho lvl ..byl titul král .. měl jsem zakladny na kterych byli pribytky lvl 7.. (nebyli hopsinky) .. ale pak jsem šel do farmei .. a nějak sem se zlepošil... a muzu rict že jsem jeste asi před 8 mesici měl nejlepšího velitele z ostrovů.. ale i stím se dali nomadi tocit .. takže sance je stačí se trochu snazit
    Snažit se můžu, jezdím jak to jde, cizáky obvykle dojezdím tak do poloviny, protože nemám žádná vlajky -.-
    Nomády a samuraje mám hotové obvykle první den, ale cizíci a Krkavci, jede se tam dlouho, nemám vlajky, potřebuji tam větší armádu, jediné co momentálně postrádám je velitel a prapory...
  • Poso (CZ1)Poso (CZ1) Komentářů: 79
    Velitele na cizácích nemáš sanci vyjezdit, zjuj (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    Můžete mi přestat špehovat hrad ? :D vlk1233 (CZ1) napsal(a):

Snažit se můžu, jezdím jak to jde, cizáky obvykle dojezdím tak do poloviny, protože nemám žádná vlajky -.-
    Nomády a samuraje mám hotové obvykle první den, ale cizíci a Krkavci, jede se tam dlouho, nemám vlajky, potřebuji tam větší armádu, jediné co momentálně postrádám je velitel a prapory...

Když ti ted dělá problém vyjet 60k slávy tak nemáš šanci  na 70lvl vyjezdit  663k :-) Velitele si nejdřív vyjezdi na nomádech a samíkách případne ted na beri.. Hlavne se podivej na svuj HH a zapřemejšlej proč na nem uživíš pár vojáčku :-)
    zjuji  ,nemusím  tě  špehovat  ,vidím  sílu  a  hlavně  tvoje  základny ,jinak  jak  jsem  psal  znám  systém  vaší  aliance  ,útoky  i  obrana škoda  unavovat  špehy,chce to  víc  se  věnovat  hře než  moderovat  fórum  :-))
    valoken @ cs 1
Sign In to comment.