Spojení ztraceno 28. 3. 2017

11557

Komentáře

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Bedla (CZ1) napsal(a):
    Připadá mi, že látají díry v lodi. Takže by tu loď měli nejdřív pořádně opravit a pak spustit na vodu. Serióznější by bylo říct -  hra dva dny nepůjde, dáme to do kopy a dostanete kompenzaci s tím, že jí budete moc využít, protože hra bude funkční.

Přečti si příspěvky v tomhle vlákně .. dva dny nehrát by někteří nepřežili. Lepší je je držet v napětí a nechat je zkoušet se co 5 minut přihlásit.
    Balík4 @ cs 1
  • Redy (CZ1)Redy (CZ1) Komentářů: 158CZ1
    Redy (CZ1) napsal(a):
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    člověk tu chvíli není ...  a ejhle, jedna z mála životních jistot.. plně funkční bezchybná hra od ggs... je lozbitá....

Nechceš založit vlákno s návrhy na kompenzaci? :-))))

spíš přemýšlím o založení vlákna.... "Kdo se mnou pojede na výlet do Hamburku? "
    sekery mačety a palné zbraně sebou ?
    Snad hlavně ty meče, když už se s tim brousíme, ne? 
    to uže je tak zbroušené že už málem palec pryč tak není co brousit už hihi
  • baz.ab (CZ1)baz.ab (CZ1) Komentářů: 2
    .... to už si dělají asi legraci ne ? Už týden to skoro vůbec nejde hrát. Za tohle ještě chtějí peníze ? To by měli hráčům rozdávat rubíny, aby vůbec pokračovali. V jiných hrách toto neexistuje. V Grepolisu za 2 roky 1x a to během pár minut hodili na zálohu a pak byly bohaté kompenzace.
  • Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    "Roztrhejte mapy pokladů"
    Tak doma mám 2 mapy, jednu mapu světa a jedna je trochu starší, je tam ještě nacistické německo :D
  • Anoliska (CZ1)Anoliska (CZ1) Komentářů: 96
    No, takže opět jsme mimo "signál" takže moje včerejší vyzvednutí balíčku a následné aktivování dortu s bonusem na desky skončí v kanále. Protože pochybuju o tom,že nezažiju prvně na této hře dezerci. tentokrát unáším princezny a zřejmě mi to asi nejde,když jsem ji teda ještě neunesla :-D

Anoliska @ cs 1
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    Redy (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    člověk tu chvíli není ...  a ejhle, jedna z mála životních jistot.. plně funkční bezchybná hra od ggs... je lozbitá....

Nechceš založit vlákno s návrhy na kompenzaci? :-))))

spíš přemýšlím o založení vlákna.... "Kdo se mnou pojede na výlet do Hamburku? "
    sekery mačety a palné zbraně sebou ?

BraveIlonka @ cs 1
  • BraveIlonka (CZ1)BraveIlonka (CZ1) Komentářů: 94CZ1
    vezmem ty nabroušené meče - a že jich je :-)
    BraveIlonka @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,250CZ1
    Myslím, že jsem naprosto připravený ukončit hru... Asi se jen rozloučím s aliancí a zabalím to.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• soustCZ (CZ1)soustCZ (CZ1) Komentářů: 52
    Hm tak mě GGS zase doběhlo :-( Nevyzved jsem si balíček včera s tím že to nebudu muset přes noc živit, a teď koukám že si ho nevyzvednu vůbec, takže díky hošanům z Německa za svejch 15k vojáků co mě zdrhnulo o víkendu dostanu jen velký kulový. Předokládaj že dokážou udržet hru v chodu 24 hodin byla ode mě asi velká chyba  :'(
    soustCZ @ cs 1
  • polly3 (CZ1)polly3 (CZ1) Komentářů: 9CZ1
    Paráda,lišácky jsem si chtěl vyzvednout komp. balíček až dnes...a ono prd
  • Spasitel7 (CZ1)Spasitel7 (CZ1) Komentářů: 18
    Anoliska (CZ1) napsal(a):
    No, takže opět jsme mimo "signál" takže moje včerejší vyzvednutí balíčku a následné aktivování dortu s bonusem na desky skončí v kanále. Protože pochybuju o tom,že nezažiju prvně na této hře dezerci. tentokrát unáším princezny a zřejmě mi to asi nejde,když jsem ji teda ještě neunesla :-D

Čekáám na signáál.. a ten nepřichází a tak čekám dáál.. :)))  Chinaski to věděli léta dopředu.. :))
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    soustCZ (CZ1) napsal(a):
    Hm tak mě GGS zase doběhlo :-( Nevyzved jsem si balíček včera s tím že to nebudu muset přes noc živit, a teď koukám že si ho nevyzvednu vůbec, takže díky hošanům z Německa za svejch 15k vojáků co mě zdrhnulo o víkendu dostanu jen velký kulový. Předokládaj že dokážou udržet hru v chodu 24 hodin byla ode mě asi velká chyba  :'(
    ondro  nevyzvednutím  balíčku  ti  ušetřili dost  starostí  :-))

valoken @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 885CZ1

Tys ještě nezažila za tu dobu, co tu seš dezerci? Tyjo,, to sme na tom podobně. Já nezažil týden, abych neměl dezerci:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Anoliska (CZ1)Anoliska (CZ1) Komentářů: 96
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Tys ještě nezažila za tu dobu, co tu seš dezerci? Tyjo,, to sme na tom podobně. Já nezažil týden, abych neměl dezerci:-)
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Ne,nezažila. Protože jsem si to buď rozložila abych vydržela s jídlem na minimálně den,jinak jsem na hře defacto každý den.
    Anoliska @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 885CZ1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Strad75 (CZ1) napsal(a):

Ne,nezažila. Protože jsem si to buď rozložila abych vydržela s jídlem na minimálně den,jinak jsem na hře defacto každý den.
    No, taky tam sem každej den, ale prostě se dezercí nevyvaruju:-) Bych bez nich asi byl nervní, nečíst minimálně 1x týdne Nedostatek jídla:-)
    Strad75 @ cs 1
  • pudlik (CZ1)pudlik (CZ1) Komentářů: 65
    upraveno 28.03.2017
    tak jo zase dalsi kiks bezva v patek to spadne a brousime mece 7 tisic vojaku fuc na forum jsem se do pondelni aktualizace nemohla prihlasit bo muj ucet neexistoval vcera nam jako kompenzaci dali darek clovek si rekl fajn tak snazili se to aspon napravit a dneska koukam  bylo to jen gesto ono to zase vsechno utece jidlo bylo na 14 hodin.... coz je asi do 18.30 :'( >:)
  • Janet180 (CZ1)Janet180 (CZ1) Komentářů: 25
    Vždycky jsem se považovala za trpělivého, klidného človíčka..
    Včera odpo jsem si vyzvedla kompenzační balíček a jezdila nomády do zblbnutí, ráno mi naskočil další bonus 100% šlechtických bodů na 18 hodin...
    Ten mi skončí zítra ráno.
    Před 21 večer odcházím do práce, schválně vstávám v 5 odpo ať ještě vyjezdím co nejvíc...
    Poslala jsem dva útoky na nomády a zbytek army poslala na HH, prostě jsem to riskla...jinak by mi jídlo stejně nevydrželo..
    Ale i tak pokud to do 21 večer nerozjedou nevydrží jídlo na základně 24 hodin..
    Je mi líto času co jsem u téhle hry strávila a radovala se z každýho postupu a z každé odměny, ale čeho je moc toho je příliš....

• Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    upraveno 28.03.2017
    Pokud je chyba na straně serveru, kdy můžeme opět očekávat další "přesun serveru"? Od té doby co ho přesunuli, to nějak skřípe.
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
  • Fullgore (CZ1)Fullgore (CZ1) Komentářů: 67CZ1
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    Pokud je chyba na straně serveru, kdy můžeme opět očekávat další "přesun serveru"?
    zitra dneska uz maj padla .-D

Sign In to comment.