Spojení ztraceno 28. 3. 2017

11457

Komentáře

• Simiela (CZ1)Simiela (CZ1) Komentářů: 60CZ1
    Inzerát:
    Vyměním středně velký hrad lvl 70/380 včetně příslušenství za malou farmu v jakémkoliv stavu. Zn. Poklidné stáří :-D

Kolik doplatíš? :D
  • Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    PavelUser2 (CZ1) napsal(a):
    No tak si zase pořádně nabrousíme meče
    Já už mám jen kordy :D
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Simiela (CZ1) napsal(a):

Nemá smysl rozepisovat se o něčem, co se tu probírá. Měli jsme výjezdní zasedání velení ali, tak jsme víkend využili k jiným věcem, ovšem to, že to dneska OPĚT nejde, mě docela našňuplo (velmi kulantně řečeno- kdybych měla napsat co mi lítalo z pusy, hodně monitorů by zčervenalo). Měla jsem poslední šanci se do akcí pořádně opřít bo v pátek mám deadline a přes to vlak nejede.

Ovšem by mě velice zajímala jedna věc- o víkendu mi fórum hlásilo, že neexistuju, resp. že zadaný hráč nebyl nalezen, dneska jsem se nemohla jen přihlásit, pořád mě to posílalo do Argentiny :D. A podpora je asi zahlcená nebo co, protože se mi ohledně tohoto problému nepodařilo ani opakověna odeslat dotaz na podporu.

Jestli to nebude tím výpadkem sere vere
    Balík4 @ cs 1
  • Zador_CZ (CZ1)Zador_CZ (CZ1) Komentářů: 34
    Avelli (INT1) napsal(a):
    Tak tentokrát jsem nebyl připraven a ztráty půjdou do desetitisíců vojáků.
    Copak se na tohle dá připravit? Uložit nastavení? Hrajeme onlajnovku i když už to vypadá za poslední dny  off-off-offlajn.
    Zador_CZ @ cs 1
  • Mária Šerá (SK1)Mária Šerá (SK1) Komentářů: 14
    mna by zaujimalo, ze kedy sa bude dat znovu hrat, od nudy neviem co robit a ostatne sa mi nechce
    Mária Šerá @ sk 1
  • AlexBlava (CZ1)AlexBlava (CZ1) Komentářů: 5
    zjuj (CZ1) napsal(a):
    AlexBlava (CZ1) napsal(a):
    plánují to vůbec dneska ještě spustit??
    Oni toho hodně plánují, ale aby to vyšlo to je už druhá věc :D
    asi máš pravdu to jsou pořád nové a nové plány které stejně většinou nefungují chtěl bych jim jednou zatleskat až se jim něco povede bez problémů ale toho se asi  nedočkám
  • Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    Nefunguje opravdu jediná hra od GGs :tired_face:
    Zkoušel jsem i Goodgame BigFarm :D
  • StefanPlayer9 (CZ1)StefanPlayer9 (CZ1) Komentářů: 20
    nezapoměn na sekyry.
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    pajrek (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    asdfghj205 (CZ1) napsal(a):
    tak to jsem zvědav jak mi bude support nahrazovat 12k vojáků co mám na HH kvůli nomádům jsem si tam poslal všechno :((( opravdu banda dementů

Taky bych rád přišel o 12k vojáků .. bohužel nepatřím mezi ty šťastlivce jako ty :-)
    Jo to musíš,víc verbovat. :D :D

Pokusím se v budoucnu řídit tvou radou .. dík. I když mi není jasné jak větší verbování sníží počet dezercí .. ale vyzkouším.
    Balík4 @ cs 1
  • Simiela (CZ1)Simiela (CZ1) Komentářů: 60CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Simiela (CZ1) napsal(a):

Nemá smysl rozepisovat se o něčem, co se tu probírá. Měli jsme výjezdní zasedání velení ali, tak jsme víkend využili k jiným věcem, ovšem to, že to dneska OPĚT nejde, mě docela našňuplo (velmi kulantně řečeno- kdybych měla napsat co mi lítalo z pusy, hodně monitorů by zčervenalo). Měla jsem poslední šanci se do akcí pořádně opřít bo v pátek mám deadline a přes to vlak nejede.

Ovšem by mě velice zajímala jedna věc- o víkendu mi fórum hlásilo, že neexistuju, resp. že zadaný hráč nebyl nalezen, dneska jsem se nemohla jen přihlásit, pořád mě to posílalo do Argentiny :D. A podpora je asi zahlcená nebo co, protože se mi ohledně tohoto problému nepodařilo ani opakověna odeslat dotaz na podporu.

Jestli to nebude tím výpadkem sere vere

Že by? A proč jiní se na fórum dostali? četla jsem ho, ale přihlásit se nemohla (banghead)
  • Redy (CZ1)Redy (CZ1) Komentářů: 158CZ1
    hovadko73 (CZ1) napsal(a):
    tak já si balíček ještě nevyzvedl tak doufám že to spustí dřív než propadne abych si ho drobet užil :-))
    taky sem si ho ted před vypršením chtěl vyzvednout a vesele válčit a koukám že tůdle nudle >:)
    tak aspoň si pořádně naplním sklad aspoň že už nebrousím meče už je mám na GGS dost nabroušené
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    at de cely ggs do hajzlu....
    Miromir @ cs 1
  • Rafikki (CZ1)Rafikki (CZ1) Komentářů: 246
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    pajrek (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    člověk tu chvíli není ...  a ejhle, jedna z mála životních jistot.. plně funkční bezchybná hra od ggs... je lozbitá....

Nechceš založit vlákno s návrhy na kompenzaci? :-))))

spíš přemýšlím o založení vlákna.... "Kdo se mnou pojede na výlet do Hamburku? "
    A kanystr nafty sebou? :-)

houby kanystry, všechny jejich programátory bych přivázal k židli, přivázal jim ruce a pouštěl na monitorech všechny fungující hry.. a oni by se v tom nemohli vrtat....
    Né, to bylo pro mladýho pindala, tihle lemlové líný mají naplánovaný plavčo pod proudem, letní slalom mezi kombajnama a nebo možnost stát se exkluzivní potravinou pro šelmy v místní ZOO :sunglasses:
    upraveno 28.03.2017
    doufám že to zase na den zapnou aby si hráči stihli naverbovat či jinak získat vojáky aby jim to pak mohlo zase dezertovat
  • Bedla (CZ1)Bedla (CZ1) Komentářů: 17CZ1
    Připadá mi, že látají díry v lodi. Takže by tu loď měli nejdřív pořádně opravit a pak spustit na vodu. Serióznější by bylo říct -  hra dva dny nepůjde, dáme to do kopy a dostanete kompenzaci s tím, že jí budete moc využít, protože hra bude funkční.
    Bedla @ cs 1
  • Redy (CZ1)Redy (CZ1) Komentářů: 158CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    člověk tu chvíli není ...  a ejhle, jedna z mála životních jistot.. plně funkční bezchybná hra od ggs... je lozbitá....

spíš přemýšlím o založení vlákna.... "Kdo se mnou pojede na výlet do Hamburku? "
    sekery mačety a palné zbraně sebou ?
  • pajrek (CZ1)pajrek (CZ1) Komentářů: 27
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    pajrek (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    asdfghj205 (CZ1) napsal(a):
    tak to jsem zvědav jak mi bude support nahrazovat 12k vojáků co mám na HH kvůli nomádům jsem si tam poslal všechno :((( opravdu banda dementů

Taky bych rád přišel o 12k vojáků .. bohužel nepatřím mezi ty šťastlivce jako ty :-)
    Jo to musíš,víc verbovat. :D :D

Pokusím se v budoucnu řídit tvou radou .. dík. I když mi není jasné jak větší verbování sníží počet dezercí .. ale vyzkouším.
    Možná že kdyby jsi to přečet celí ,tak to pochopíš.
    pajrek @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Redy (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

sekery mačety a palné zbraně sebou ?
    Snad hlavně ty meče, když už se s tim brousíme, ne? 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Sign In to comment.