nákup s bonusem

Dnes jsem udělal nákup rubínů s 300% bonusem šlo mi hlavně o sklo a rudu, dostal jsem akorát rubíny a nic ;zkusil jsem to znovu a stejný výsledek, peníze vyhozené bez žádaného efektu

Další odpovědi

• Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    Pokud jsi označil odměny, nebo ti měly být připsány a nepřipsaly se, napiš na podporu.
    Vypadá to, že mají opět nějaký problém, jelikož jsi již 3 hráč, co dnes vidím, že toto píše...
  • Jimmy (CZ1)Jimmy (CZ1) Komentářů: 1
    Ahoj, mel jsem dnes stejny problém. V prvním pripade jsem si myslel ze jsem omylem jen neulozil vyber bonusu, ale při dalším pokusu stejna chyba. Jen pripsany rubiny. jinak nic.Prosim o nejaky navod jak napsat na podporu o problemu. Dekuji
  • DanoPlayer (SK1)DanoPlayer (SK1) Komentářů: 3
    Máme rovnaký problém, rubíny boli pripísané, ale bonusy nie
    DanoPlayer @ sk 1
    Jimmy (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, mel jsem dnes stejny problém. V prvním pripade jsem si myslel ze jsem omylem jen neulozil vyber bonusu, ale při dalším pokusu stejna chyba. Jen pripsany rubiny. jinak nic.Prosim o nejaky navod jak napsat na podporu o problemu. Dekuji
    https://support.goodgamestudios.com/?g=16&lang=en

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Zdravím,
    jak psal Zjuj, kontaktuje prosím Support - ten den byly s nabídkami problémy, na podpoře jsou o tom informováni, takže by to měli vyřešit rychle a bez větších problémů :)
  • Stinky1 (SK1)Stinky1 (SK1) Komentářů: 2
    ahojte ja som mala taky isty problem vcer 2x som kupila rubiny a bez bonusu co mi bol najviac potrebny a pisala som na podporu ze mam cakat alebo ist an forum a akoze co vyriesim na fore?ale ked oni chcu peniaze tak s tym problem nie je
    Stinky1 (SK1) napsal(a):
    ahojte ja som mala taky isty problem vcer 2x som kupila rubiny a bez bonusu co mi bol najviac potrebny a pisala som na podporu ze mam cakat alebo ist an forum a akoze co vyriesim na fore?ale ked oni chcu peniaze tak s tym problem nie je
    Ahoj

Musíš počkat a pravidelně kontroluj e-mail.
    Včetně spamu, zpráva tam občas spadne. >:)
    Support ti rubíny připíše, samozřejmě i s bonusy a vším co bylo v nabídce a ty jsi to případně označila.
    Stačí pouze počkat a pravidelně kontroluj e-mail. :)
    Stinky1 (SK1) napsal(a):

• emkopa (CZ1)emkopa (CZ1) Komentářů: 29CZ1
    napsal som im v nemčine alebo se snažil odpisali mi že mi nerozumeju tak kde sa mam do pekla otočit 
    emkopa @ cs 1
  • emkopa (CZ1)emkopa (CZ1) Komentářů: 29CZ1
    je ochotní prosim niekto preložit my text do nemčiny dakujem za pomoc vopred
    emkopa @ cs 1
  • LigaJana (CZ1)LigaJana (CZ1) Komentářů: 1
    Včera 3.3. jsem si koupila vyjímečnou nabídku rubíny, rychlopírka, prapory , štíty a jídlo.......doístala jsem jenom rubíny a nic jiného. Hned jsem psala na podporu-suport- ale nikdo nereaguje :-(
    LigaJana (CZ1) napsal(a):
    Včera 3.3. jsem si koupila vyjímečnou nabídku rubíny, rychlopírka, prapory , štíty a jídlo.......doístala jsem jenom rubíny a nic jiného. Hned jsem psala na podporu-suport- ale nikdo nereaguje :-(
    Ahoj

Pokud jsi již na podporu napsala, nepiš znovu.
    Akorát by jsi tím support více zatížila.
    Jak jsem již psal výše - kontroluj pravidelně e-mail včetně spamu.
    Zpráva tam často spadne >:)
    emkopa (CZ1) napsal(a):
    je ochotní prosim niekto preložit my text do nemčiny dakujem za pomoc vopred
    Ahoj,
    pošli ho, pokud možno, sem a uvidíme, co s tím vymyslíme :) 

LigaJana (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    podpora o víkendu nepracuje. Nicméně ti odpoví co nejdříve to bude možné :)
  • Svízel (CZ1)Svízel (CZ1) Komentářů: 1
    Dobrý den, dnes jsem si přes m-bank koupila 5 000 rubínů v akci pro nováčky za 35 Kč.  Dosud mi nebyly připsány. Pokud jsem to dobře pochopila, tak součástí nákupu je i jeřáb. Ani o jedno bych nerada přišla. Doklad o platbě pochopitelně mám. Pavlína
    Svízel (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, dnes jsem si přes m-bank koupila 5 000 rubínů v akci pro nováčky za 35 Kč.  Dosud mi nebyly připsány. Pokud jsem to dobře pochopila, tak součástí nákupu je i jeřáb. Ani o jedno bych nerada přišla. Doklad o platbě pochopitelně mám. Pavlína
    Ahoj,
    takhle z hlavy těžko říct, jestli tam jeřáb byl nebo ne... každopádně ohledně rubínů prosím kontaktuj podporu, kde to prověří a poskytnou ti náhradu - a pokud si měla dostat jeřáb, dají ti i ten :)
  • David001 (CZ1)David001 (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    Zjuj (CZ1) napsal(a):
    Pokud jsi označil odměny, nebo ti měly být připsány a nepřipsaly se, napiš na podporu.
    Vypadá to, že mají opět nějaký problém, jelikož jsi již 3 hráč, co dnes vidím, že toto píše...
    problem je v tom ze vcera behem rubinive akce menili odmeny a proto nicnemame to co bylo oznacene zmizelo a none se nestihlo oznacit behem platby. to sem este nezazil.
  • jáá5 (CZ1)jáá5 (CZ1) Komentářů: 18CZ1
    Jen by mne zajímalo proč si to nevyjezdíte sami a bez peněz,je to přeci jenom hra a není potřeba vrážet do toho prachy,
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,023CZ1
    Donar (CZ1) napsal(a):
    Dnes jsem udělal nákup rubínů s 300% bonusem šlo mi hlavně o sklo a rudu, dostal jsem akorát rubíny a nic ;zkusil jsem to znovu a stejný výsledek, peníze vyhozené bez žádaného efektu
    Kdybys měl nedostatku jisté množství skla i rudy, mohu ti posílat denně a zadarmo. Samozřejmě přiměřeně. Nejsem Rodschield :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,271CZ1
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Donar (CZ1) napsal(a):
    Kdybys měl nedostatku jisté množství skla i rudy, mohu ti posílat denně a zadarmo. Samozřejmě přiměřeně. Nejsem Rodschield :)
    Koukni na datum, kdy to psal, už to asi nebude aktuální... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.