Hlasovani za BERIMOND

Panther one (SK1)Panther one (SK1) Komentářů: 4Member
upraveno 07.01.2017 v Krčma (off-topic)
Keďže už dlho nebol BERI, tak by som chcel že ak bude v komentároch "CHCEME BERIMOND" a bude ich tam dosť či by ste ho nespustili v každom hráčskom servery :) Tak píšte ..

Panther one
«1

Komentáře

• Šakal Vlníkový (SK1)Šakal Vlníkový (SK1) Komentářů: 1,539Member
    Obávám se, že Berimond teď pořádně nefunguje, proto neběží. Když jsem na něj nedávno koukal na test serveru, ukazovali se všechny útoky na spojeneckou věž jako útoky na mě a někdo tuším psal, že mu tam nefungují slavnosti, takže bych ho ještě chvíli neočekával (ale chtělo by to už teda něco udělat s úbytkem bodů chrabrosti :neutral:  )

CZ: Leafeon, kdyby mě někdo nepoznával :-D 
  • milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959Member
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Obávám se, že Berimond teď pořádně nefunguje, proto neběží. Když jsem na něj nedávno koukal na test serveru, ukazovali se všechny útoky na spojeneckou věž jako útoky na mě a někdo tuším psal, že mu tam nefungují slavnosti, takže bych ho ještě chvíli neočekával (ale chtělo by to už teda něco udělat s úbytkem bodů chrabrosti :neutral:  )

A víš jak tobude? Ty kokoti germánský se na to zase vyserou a  nechají to být. V každé slušné firmě, by zastavili odpočet bodů, protože to je jejich chyba, ale tady, ŠKODA MLUVIT :-(
    milan7525 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 320Member
    Už aby Beri byla už mě tyhle akce pořád dokola nebaví...

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01, jsem potomek slavného gladiátora Spartaka. Tak jako on bojuji po boku druhů, proti nepřátelům všeho druhu. :D Hraji na serveru Cz1, učím se rychle a učím naší alianci. :)

• Redy (CZ1)Redy (CZ1) Komentářů: 86Member
    vrátit BERI ano
  • Rafikki (CZ1)Rafikki (CZ1) Komentářů: 193Member
    rozhodně ano, berimond sem a včera bylo pozdě, tak šup šup, ať to lítá.
  • Grázl 77 (CZ1)Grázl 77 (CZ1) Komentářů: 116Member
    100% ano
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 209Member
    ano
  • polystyren99 (CZ1)polystyren99 (CZ1) Komentářů: 37Member
    ano
    polystyren99 @ cs 1
  • Paparous (CZ1)Paparous (CZ1) Komentářů: 32Member
    ano

Paparous

• jjany (SK1)jjany (SK1) Komentářů: 29Member
    Berimond stiahnu ale odpočet bodov nechaju ísť. Ked zrušim berimond tak zastavím ja odpočet nie ? Už nech ten berimond konečne dajú.
    jjany @ sk 1
  • gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) Komentářů: 440Member
    nejhorší je, že už se sem holky ani neobtěžují něco napsat... je to hnus velebnosti

směji se platícím hráčům

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 1,047Member
    jjany (SK1) napsal(a):
    Berimond stiahnu ale odpočet bodov nechaju ísť. Ked zrušim berimond tak zastavím ja odpočet nie ? Už nech ten berimond konečne dajú.

Ne zastavit odpočet bodů, ale mají s Berimondem zrušit celou opičárnu s body chrabrosti.
    Balík4 @ cs 1
  • Panther one (SK1)Panther one (SK1) Komentářů: 4Member
    Mohol by napísať niaky moderátor .. za pár dni tu je dosť ludí čo tu píšu a nikto nič .. Aspoň keby sa to riešilo :) To by bolo okej .. no neni :(
  • katty.k (SK1)katty.k (SK1) Komentářů: 427Member
    naco by sa tu ktokolvek unuval. ved sme len maly server na nas vsetci aj tak seru
  • Hans (CZ1)Hans (CZ1) Komentářů: 78Member
    já bych Berimond zrušil, pak nestíhám všechny ty krásné akce
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,363Member
    Věřím, že se vám po něm stýská. Já Beri měl taky rád. Ale než by to spustili jako paskvil, co nefunguje, radši si počkám. Dřív byl dvakrát do roka. A taky se dalo ;-)
    Lien Rag

• vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 140Member
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Věřím, že se vám po něm stýská. Já Beri měl taky rád. Ale než by to spustili jako paskvil, co nefunguje, radši si počkám. Dřív byl dvakrát do roka. A taky se dalo ;-)
    jj dvakrat do roka   ... ale jedno 'klani' trvalo 30 dní :D :D :D :D :D :D pokud si spravne pamatuju :D
    vlk1233
    Ůroveň:70 legendární 120
    Aliance: Va-Triáda ( cs 1 server)
    Hodnost: seržant   Čest: 1497 - tu dobrovolně srážím takže ubývá ;-)
    Nejvyšší dosažený titul: Ocelové srdce / Strážce meče
    Aktuální titul: Ocelové srdce / Rozvraceč

• kenda102 (SK1)kenda102 (SK1) Komentářů: 2Member
    chcem berimond :smiley: like
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 332Member
    beri chci taky o tom žádná!! jen mě udivuje že modíci  z fora na nás serou je to dost divný !!  a to někteří se dušovaly jak se nám budou věnovat že zoe?? no asi  dostala taky tu nemoc z německa  :#  >:)
    DM2
  • stenlly (CZ1)stenlly (CZ1) Komentářů: 11Member
    Pry se ceka az se potvrdi tucna kompenzace  :D :D :D
«1
Sign In to comment.