Diskuze k "Spuštění testovacího serveru"

ZoeZoe Komentářů: 12,107Moderator
Vážení hráči,

zde můžete diskutovat k veřejnému testovacímu serveru.
Post edited by Zoe on

Pravidla fóra-Support (info)-Návody (FAQ)-VOP-Pravidla návrhů

Na skype mě najdete pod nickem BM_Zoe.
«134

Komentáře

• dodko11 (SK1)dodko11 (SK1) Komentářů: 3Member
    upraveno 03.12.2016
    Hmm, neviem kam mám dať túto otázku vzhľadom na to že nebolo vytvorené diskusné fórum k oficiálnemu oznámeniu "spustenie testovacieho servera" preto to napíšem sem .... ako je možné že na testovacom servery, ktorý sa spustil včera sú už hrady levelu 70 105 legendárna, plne vybudované ? :P niečo mi tu nesedí prosím objasnite mi to niekto, Ďakujem :open_mouth:

Okay už som pochopil :D práve som dostal tie veci :)

//Edit: MP
    Post edited by Zoe on
  • Are (SK1)Are (SK1) Komentářů: 551Member
    dodko11 (SK1) napsal(a):
    Hmm, neviem kam mám dať túto otázku vzhľadom na to že nebolo vytvorené diskusné fórum k oficiálnemu oznámeniu "spustenie testovacieho servera" preto to napíšem sem .... ako je možné že na testovacom servery, ktorý sa spustil včera sú už hrady levelu 70 105 legendárna, plne vybudované ? :P niečo mi tu nesedí prosím objasnite mi to niekto, Ďakujem :open_mouth:

Pokial viem tak testovaci server tu bol aj predtym akurat nebol pristupny pre verejnost. Tak tie hrady na vyssich leveloch by mohli patrit zamestanacom GGS. 

Byt jeden z tych hradov moj  tak ho radsej zmazem nez by ma mal public zlyncovat za to co GGS stvara :smiley:
  • Šakal Vlníkový (SK1)Šakal Vlníkový (SK1) Komentářů: 1,539Member
    upraveno 02.12.2016
    dodko11 (SK1) napsal(a):

Co vybudované, ale legenda 800 skoro bez vylepšení hradu, to je výkon :D 
    CZ: Leafeon, kdyby mě někdo nepoznával :-D 
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 616Member
    Bolo by fajn, kebyže sa dalo mať oba účty otvorené cez jeden prehliadač :)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) Komentářů: 440Member
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Bolo by fajn, kebyže sa dalo mať oba účty otvorené cez jeden prehliadač :)
    a tobě to nejde?

směji se platícím hráčům

Hmm zo začiatku nie, ale niečo som pošpekulovala a podarilo sa :)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • wanew (CZ1)wanew (CZ1) Komentářů: 35Member
    Test server je uzasnej!!
    Jen, kdyby nam na zacatku dali nejake dobre vybaveni...

wanew (CZ1) napsal(a):
    Test server je uzasnej!!
    Jen, kdyby nam na zacatku dali nejake dobre vybaveni...
    Výhodou test serveru je, že za testování se dá schovat celkem cokoliv, to ti dává jeden nejmenovaný set jen čekající na vyzvednutí :trollface:
    Ale jinak ano, je hezký, že se hráč dostane rychle na level 70, osobně vyzkoušeno za 45 minut, ale co tam bude dělat s velitelem a kastelánem okolo 20/20, to opravdu netuším :D 
  • Rafikki (CZ1)Rafikki (CZ1) Komentářů: 193Member
    No už by to ale chtělo něco k testování, třeba to vychvalovaný nový verbování.
  • Rafikki (CZ1)Rafikki (CZ1) Komentářů: 193Member
    Mám problém. Podařilo se mi zapomenout zrušit automatický přihlášení na testovacím serveru, prohlížeč opera. Na chviličku mi vypadla wifi a od tý doby se na opeře nemůžu přihlásit vůbec na nic, pokaždý se místo loginu objeví buď nápis: Spojení se serverem ztraceno, zkus to za chvíli znovu. nebo : Došlo k chybě, vymaž mezipaměť prohlížeče. To sem udělala, ale pořád to nechce fungovat. Nějakej nápad, jak to řešit bez toho, abych musela odinstalovat a znova stáhnut prohlížeč?
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 123Member
    také jsem hrála na opeře a nainsalovali jsme to celé znovu,ale opera nepodporuje  prohlížeč to mi napsalo.Tak jsem začala zase hrát na mozile
  • Keltin (CZ1)Keltin (CZ1) Komentářů: 35Member
    Tak test nic moc,udělal jsem rychlokvašku,měli spíš dát na vstup to co mám na českém serveru a pak se dá něco zkoušet 
    upraveno 06.12.2016
    Možná by nebylo na škodu test server zrychlit celkově. Nejen nacpat hráčům hromadu urychlováků a vrbu, ale taky při nejmenším hodně urychlit verbování a výrobu nástrojů, případně i hašení systémáků a přesun k nim. Ono není moc problém si pro test server klidně vyhradit den, ale trávit tam pomalu víc času než na normální hře, protože je opravdu hodně co dělat a není ani pořádně s čím, to asi moc lidí neláká :-D 
    Najlepšie by bolo, keby rovno dali už vybudované hrady a základne, aspoň jedného schopného veliteľa a kastelána. Nie aby sa človek s tým babral, surky väčšina minula na stavbu hh a základne sú v podstate teraz na nič. A z baróna lvl 7 asi veľa suriek a predovšetkým zlata nezískam :neutral:  Neviem čo teraz chcú testovať, ale mohli to urobiť tak, že tu máte nomádov povedzme na 2 dni a hláste všetko podozrivé čo vidíte. Potom ďalšiu udalosť atď. Prípadne tie udalosti nejako kombinovať. Teraz to na tom serveri vyyzerá strašne, každý sa s každým mláti, vojaci už dochádzajú a odmietam tráviť hodinyy verbovaním...
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • thugdze (CZ1)thugdze (CZ1) Komentářů: 66Member
    tak proc tam lezete?:-)))
    thugdze @ cs 1
  • milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959Member
    Mohl by někdo vysvětlit, jak tedy ten testovací server funguje? Podle toho co zde čtu, mi to příjde jako rychloserver, kde jsi skoro okamžitě lvl 70 a nic se tam neděje. Moje představa byla taková, že se tam nahraje událost která funguje s nějakým problémem a bude tam probíhat a budou se zaznamenávat problémy. takhle nemá přeci jediný smysl tam lézt.
    milan7525 @ cs 1
  • shotix (CZ1)shotix (CZ1) Komentářů: 124Member
    Nojo už je to tady "proč nám tam nedáte naše hrady z našeho serveru",  "co tam máme dělat?"  
    Zoe napíše že server bude mít předčasné aktualizace a s kratší dobou a že kdyby se s něčím u té dané aktualizace vyskytl problém tak bude možnost ho nahlásit. jenže půlka lidi tam jde kvůli tomu že tam dostane rubky zdroje a můžou si tam dělat co chtějí.

Btw. pro ty co budou chtít napsat proč tam nedají váš hrad tak to pro zajímavost je to z 95% nereálné. 
    Jinak sem stejně zvědav jak to bude probíhat. :-)
    shotix @ cs 1

• Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) Komentářů: 700Member
    je fakt, že místo hromad surek a podobně,  by měli na začátku říct, co se od hráčů očekává. Protože jinak je to, v tuhle chvíli, soutěž o Bořka stavitele...
    Hugolínek @ cs 1
    milan7506 (CZ1) napsal(a):
    Mohl by někdo vysvětlit, jak tedy ten testovací server funguje? Podle toho co zde čtu, mi to příjde jako rychloserver, kde jsi skoro okamžitě lvl 70 a nic se tam neděje. Moje představa byla taková, že se tam nahraje událost která funguje s nějakým problémem a bude tam probíhat a budou se zaznamenávat problémy. takhle nemá přeci jediný smysl tam lézt.
    Testovací server zatím funguje jako normální jen s tím rozdílem, že do začátku dostaneš 4k vojáků, 10M surovin, hromadu urychlováků a vrbu zkušeností level 100. V zásadě se tedy akorát otestovalo, že stavět na začátku vrbu na max je blbej nápad, protože pak budeš sedmdesátka absolutně bez vybavení a výstavby základen a světů :-D
  • ONDREJ03 (SK1)ONDREJ03 (SK1) Komentářů: 80Member
    zdravim som na tom testovacom serveri hladam tam normalnych ludi čo budu testovat nove veci a diskutovat otom ak sa tu niekto najde normalny ozvyte sa mi tam som pod nickom Ondrej03 zatial čo som tam videl niektorich si stoho spravili taku bojovu medzi serverovu akciu ti asi nebudu skušat nove veci mohly dat aspon  mince ktomu testovaniu velitelou a kastelanou realne tam točit veže kvoli mincam je nemyslitelne malo by to služit len na otestovanie nie boje http://prntscr.com/dgdgxt tu je skren ten šašo počmarani vobec netuši načo to ma služit a ktomu stavaniu to malo byt ako editor že postaviš budovu na full hned nevidim tam žiadne nove fukcie ktore by sa mali implementovat do hry pridat aspon velitela kastelana mne to pride ako keby som hral na dvoch učtoch realne je to naročne

ONDREJ03 @ sk 1
«134
Sign In to comment.