Zlaťáky

13»

Komentáře

• pudlik (CZ1)pudlik (CZ1) Komentářů: 65
    no co se tyka skolek a novych hracu tak bych k tomu taky neco chtela rict skolku mame a sem tam z ni prijde nekdo kdo hrat chce vetsinou dospely, sem tam otevreme ali  na volny nabor a v ten moment je vetsina stalych hracu tezce znechucena pokud ze 20 zustanou dva co jakz takz hraji je to vyhra vetsinou to konci ahoj lidi povysis mne po hodine clenstvi ali lv7 a kdyz mu odpovim ze si to musi nejdrive zaslouzit tim ze bude mit o hru zajem a ucit se ji tak reakce ty to nejak zeres par sprostych nadavek a nakonec kdo by si nechal vulgarne nadavat ho z ali vyhodim nekteri se zase 14 dni neukazi a nekterym clovek pul roku vysvetluje rozdil mezi utocnymi a obranou a tlacitko automaticky utok je v tehle strategii vubec nejhorsi proc bych se mel neco ucit kdyz to funguje i tak ale ze pak rubinove stity vyplytva na barony, no co k tomu dodat z tehle strategicke hry se stala tovarna na penize (( pokud jsi bohaty muzes byt uplne hloupy a budes top hrac pokud jsi chudy a nezaplatis tak budes vdecny za kazdou vychytavku a radu  a sve postaveni budes mit tezce vydreny
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 175INT3
    Nejlepší je, když se s někým pipláte a on pak jde do jiné  ali a hraje si na TOP hráče. 
    ono by bolo dobre keby sa tie navody na spravnu obranu a utok netutlali sukromne ale dali sem na forum aby si ich kazdy mohol precitat
    usetrili by ste si kopec casu s vypiplavanim novych hracov a okrem toho na to to forum predsa je, alebo sa mylim?
    zial vidim ze kopec informacii tu chyba a to aj zakladnych informacii alebo informacii ktore mali byt v navodoch ale chybaju tam
    niektori mi tu aj poradili (za to velka vdaka) ale je tu stale dost takych ktori maju len reci o tom ze aki su schopni hraci, ale sedia si ako zaba na prameni a nepustia ziadne informacie
    Po příchodu do tehdy tzv. TOP ali jsem se setkala jak s opravdovými hráči, tak s hráči, kteří sice něco uhráli, ale měli potřebu dost nelibým způsobem poukazovat na moje chyby místo toho, aby poradili, pomohli. Jinými slovy je to stejné jak v životě. Ten, kdo něco umí tak Vám rád poradí i pomůže, opačně se cítí Vámi ohrožen, potřebuje se povyšovat a Vás zesměšňovat. Díky této hry jsem poznala dost správných lidí, někteří už nehrají. Také se zde člověk setkal s těmi, co si zde léčí vlastní komplexy a hrají na velké hráče.

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 683CZ1
    Misojogi (INT3) napsal(a):
    Nejlepší je, když se s někým pipláte a on pak jde do jiné  ali a hraje si na TOP hráče. 
    ono by bolo dobre keby sa tie navody na spravnu obranu a utok netutlali sukromne ale dali sem na forum aby si ich kazdy mohol precitat
    usetrili by ste si kopec casu s vypiplavanim novych hracov a okrem toho na to to forum predsa je, alebo sa mylim?
    zial vidim ze kopec informacii tu chyba a to aj zakladnych informacii alebo informacii ktore mali byt v navodoch ale chybaju tam
    niektori mi tu aj poradili (za to velka vdaka) ale je tu stale dost takych ktori maju len reci o tom ze aki su schopni hraci, ale sedia si ako zaba na prameni a nepustia ziadne informacie
    Po příchodu do tehdy tzv. TOP ali jsem se setkala jak s opravdovými hráči, tak s hráči, kteří sice něco uhráli, ale měli potřebu dost nelibým způsobem poukazovat na moje chyby místo toho, aby poradili, pomohli. Jinými slovy je to stejné jak v životě. Ten, kdo něco umí tak Vám rád poradí i pomůže, opačně se cítí Vámi ohrožen, potřebuje se povyšovat a Vás zesměšňovat. Díky této hry jsem poznala dost správných lidí, někteří už nehrají. Také se zde člověk setkal s těmi, co si zde léčí vlastní komplexy a hrají na velké hráče.

ono by to asi bylo dobré ale je tu dost zásadní problém....hra se neustále vyvíjí a i kdyby tu byly nějaké starší návody tak v současnosti by asi byly k ničemu. To jak bránit , záleží na mnoha faktorech. Například jestli jedou jen blízkaři nebo jen dálkaři, nebo je to mix , kolik štítů vezou , jsou to jen obyčejní vojáci nebo děsové veteráni atd...a podle toho co na tebe jede si volíš to jak budeš bránit. Navíc ty jsi myslím lvl kolem 35 tak to bohužel taky není jednoduché....záleží jestli máš dost účinných prostředků na obranu a dostatek obránců. Ty nejlepší jsou za rubíny a jejich spotřeba je veliká při množství útoků co tam asi jezdí. Co si vzpomínám tak se to tam řezalo hlava nehlava  :D . Už jednou jsem ti radil ať vlezeš na vnější království a zkusíš skočit do nějaké slovenské nebo české aliance. Tam ti poradí přímo nebo možná ještě lepší varianta , založ si hrad na sk servru. Vlez tam do nějaké školky od silné ali a tam by ti to měli vše vysvětlit. Jak nastavit obranu, jestli dálkaře nebo blízkaře na hradby, případně jak je procentně rozdělit, jaké prostředky použít. Ale tohle se prostě lépe vysvětluje při ostrém útoku. Kdy ti konkrétně může říct proč zrovna máš bránit jen blízkem nebo proč jen dálkou, nebo proč jen křídlem anebo středem. Prostě ne všechny útoky jsou stejné a leckteré se dají ubránit s malými ztrátami když zvolíš tu správnou obranu.
    Mik Mak
Sign In to comment.