Zlaťáky

2

Komentáře

• Rafikki (CZ1)Rafikki (CZ1) Komentářů: 246
    Školky sou jistě super věc, ale ruku na srdce, že by se o ně zkušení hráči nějak extra starali se říct nedá. Nebo aspoň mě se zdá, že zájem hráčů seniorů o rozvoj "nové krve" na hře není nijak valnej. Možná bychom se měli zamyslet nad možností víc se angažovat při růstu nováčků, třeba pak u tý hry i vydrží a budou za něco stát. 
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) Komentářů: 1,107CZ1
    Rafikki (CZ1) napsal(a):
    Školky sou jistě super věc, ale ruku na srdce, že by se o ně zkušení hráči nějak extra starali se říct nedá. Nebo aspoň mě se zdá, že zájem hráčů seniorů o rozvoj "nové krve" na hře není nijak valnej. Možná bychom se měli zamyslet nad možností víc se angažovat při růstu nováčků, třeba pak u tý hry i vydrží a budou za něco stát. 

ono je to složitější, pokud chce někdo sám aktivně hrát, tak tolik času nemáš věnovat se vícero hráčům a vysvětlovat jim co a jak, myslím si, že snad by bylo lepší vzít jednoho hráče do ali, aby všichni pomáhali s výukou, ale zase, poznej dobrého hráče v malém lvl...
    Hugolínek @ cs 1
  • Rafikki (CZ1)Rafikki (CZ1) Komentářů: 246
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    Rafikki (CZ1) napsal(a):

ono je to složitější, pokud chce někdo sám aktivně hrát, tak tolik času nemáš věnovat se vícero hráčům a vysvětlovat jim co a jak, myslím si, že snad by bylo lepší vzít jednoho hráče do ali, aby všichni pomáhali s výukou, ale zase, poznej dobrého hráče v malém lvl...

Jo, na tom něco je... Je fakt, že aby školka fungovala, budou tam muset bejt třeba tři zkušený hráči na, dejme tomu, 25 zelenáčů a ti tři, to budou chudáci a ještě v polovině případů to bude zbytečná námaha, protože s tim ti kadeti seknou a hotovo. Ale něco by se mělo změnit. Ono by bylo asi nejlepší, kdyby systém sám dával hráčům třeba prvních 12 týdnů nějaký užitečný informace, aby fakt existovala záložka JAK NA TO... a tam by se dalo hledat návody a vysvětlení, aby třeba po laborkách na zelí nejezdili lvl 30, protože nevědí, že jim je laborka nanic... Takhle sou hráči doslova vyblinknutý na mapu a nazdar, nezajímáš nikoho...
    Rafikki (CZ1) napsal(a):
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    Rafikki (CZ1) napsal(a):

Jo, na tom něco je... Je fakt, že aby školka fungovala, budou tam muset bejt třeba tři zkušený hráči na, dejme tomu, 25 zelenáčů a ti tři, to budou chudáci a ještě v polovině případů to bude zbytečná námaha, protože s tim ti kadeti seknou a hotovo. Ale něco by se mělo změnit. Ono by bylo asi nejlepší, kdyby systém sám dával hráčům třeba prvních 12 týdnů nějaký užitečný informace, aby fakt existovala záložka JAK NA TO... a tam by se dalo hledat návody a vysvětlení, aby třeba po laborkách na zelí nejezdili lvl 30, protože nevědí, že jim je laborka nanic... Takhle sou hráči doslova vyblinknutý na mapu a nazdar, nezajímáš nikoho...
    když ono to, jak to systém původně zamýšlel a jak se skutečně hraje jsou dvě odlišné věci... někdo vytvořil jakýsi kodex hráčů, který je ale jiný než to co chtěli.. viz. kradení vesnic, základen... ale i noční klid, neútočení na základny atd...  to je v původních pravidlech nejen povolené, ale někdy je to v úkolech.. ale běda, když někomu zaútočíš na základnu.. nebo ukradneš vesnici, je to kolikrát důvod k válce... takže pokud se bude hráč řídit pravidly ggs,  tak stejně o hře nebude nic vědět... kolikrát musíš mít kliku, abys narazil na někoho, kdo je schopný hráč a ochotný poradit...
    Hugolínek @ cs 1
  • Bedla (CZ1)Bedla (CZ1) Komentářů: 16CZ1

No co k těmto diskusím dodat? Od všech jen slyším, že je to jen hra?! Říkám není! Největším a skutečným přínosem této hry nejsou TOP ali, body a ani vyšperkovanej hrad, ale to, že tato hra se dostala na úroveň sociální sítě.

Vyrůstala jsem v malé ali a tomu odpovídaly i moje zkušenosti a znalosti. Po příchodu do tehdy tzv. TOP ali jsem se setkala jak s opravdovými hráči, tak s hráči, kteří sice něco uhráli, ale měli potřebu dost nelibým způsobem poukazovat na moje chyby místo toho, aby poradili, pomohli. Jinými slovy je to stejné jak v životě. Ten, kdo něco umí tak Vám rád poradí i pomůže, opačně se cítí Vámi ohrožen, potřebuje se povyšovat a Vás zesměšňovat. Díky této hry jsem poznala dost správných lidí, někteří už nehrají. Také se zde člověk setkal s těmi, co si zde léčí vlastní komplexy a hrají na velké hráče.

Co se týká toho učit někoho nebo ne? Někdy se to vyplatí, někdy ne? Nejlepší je, když se s někým pipláte a on pak jde do jiné  ali a hraje si na TOP hráče. O podrazech ani nemluvě.

Bedla @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Bedla (CZ1) napsal(a):

Vyrůstala jsem v malé ali a tomu odpovídaly i moje zkušenosti a znalosti. Po příchodu do tehdy tzv. TOP ali jsem se setkala jak s opravdovými hráči, tak s hráči, kteří sice něco uhráli, ale měli potřebu dost nelibým způsobem poukazovat na moje chyby místo toho, aby poradili, pomohli. 

Nechci posuzovat zrovna tenhle konkrétní případ, o něm nic nevím, ale už jsem taky poznal hráče, kterým se jedna věc vysvětlovala snad stokrát a když už s nimi někdo ztratil trpělivost, tak najednou byly strašně uražený :-) Obvykle jde o lidi, kterým se za celou hru nepodařilo změnit základní nastavení obrany :-D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• kikýnek (CZ1)kikýnek (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    :-)))

dobře no..  a pak jsou takoví borci a modelky, do kterých to můžeš cpát horem dolem a je to marný, je to marný, je to........marný..

ono tohle totiž není seznamka, sociální síť, a další ptákoviny..  

tohle milé děti je bojová strategická hra..  ;-)

kikapujin73 @ cs 1
  • Bedla (CZ1)Bedla (CZ1) Komentářů: 16CZ1

dobře no..  a pak jsou takoví borci a modelky, do kterých to můžeš cpát horem dolem a je to marný, je to marný, je to........marný..

No comment. Pokud se sejde dobrá parta lidí a podrží jeden druhého nejen na hře, tak mají víc než všechny TOP ali dohromady a dokážou hrát olympiádu Empire. No dost lidí trpí pohledem restrikcí.
    Bedla @ cs 1
    Bedla (CZ1) napsal(a):

No comment. Pokud se sejde dobrá parta lidí a podrží jeden druhého nejen na hře, tak mají víc než všechny TOP ali dohromady a dokážou hrát olympiádu Empire. No dost lidí trpí pohledem restrikcí.

Koukám, Ty nemáš ve skutečném životě moc přátel, co?  Nebo stíráš rozdíl mezi skutečným a virtuálním světem?
    Hugolínek @ cs 1
  • dracik152 (CZ1)dracik152 (CZ1) Komentářů: 42CZ1

Největší chybou je dát někomu vybudovaný hrad se základnami, vesničkami, ... Kdo si neprojde hrou postupně, nezná její možnosti, a hlavně cenu jednotlivých úspěchů. Je potřeba postupně vylepšovat hrad, získat základny (časem je měnit za jídelny - ze začátku jsou lepší surkové), zvedat si lvl baronů na všech světech, vylepšovat si velitele, vylepšovat si techniku útoků i obrany, a pak může hráč říci, že o hře něco ví. Už se mi stalo, že mi lvl 30 po útoku na naši laboratoř (která mu je mimochodem na nic) odpověděl, že není žádný začínající hráč, že už má spoustu zkušeností.

Samozřejmě aliance je od toho, aby pomáhala při obraně a budování, ale HLAVNĚ: aby pomáhala radami. Protože nezkušený hráč alianci nepomůže, ale naopak, časem se dostane do pozice, kdy nezvládne nápor informací, a s velkou pravděpodobností se na hru vykašle. Dárky od GGS jsou příjemné, ale nejsem si jist, nakolik pomáhají rozvoji hráčů.

Pro mě je největším zadostučiněním, když hráč, kterého jsem přijímal do ali jako mladé ucho, profrčí kolem mě, a má vyšší lvl, má lepší velitele, a vůbec hraje to dobře a s radostí.

• Running Death (CZ1)Running Death (CZ1) Komentářů: 48
    Sara1231 (CZ1) napsal(a):
    dobrý den chtěla bych nejake zlataky že si dostanem prosim aspon zase 1kkk prosim už nemam zlataky na verbovani a na lečeni a a jdiš jedu na nomada nebo na samuraje tak prohraju a nejake vojaky by to chtelo kdyby to šlo prosim  B)
    :D :D ta je dobra :D
  • milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    dobrý den chtěla bych nejake zlataky že si dostanem prosim aspon zase 1kkk prosim už nemam zlataky na verbovani a na lečeni a a jdiš jedu na nomada nebo na samuraje tak prohraju a nejake vojaky by to chtelo kdyby to šlo prosim  B)
    :D :D ta je dobra :D
    Tak se koukni na hrad a pochopiš.

milan7525 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    upraveno 23.11.2016
    dracik152 (CZ1) napsal(a):

Největší chybou je dát někomu vybudovaný hrad se základnami, vesničkami, ... Kdo si neprojde hrou postupně, nezná její možnosti, a hlavně cenu jednotlivých úspěchů. Je potřeba postupně vylepšovat hrad, získat základny (časem je měnit za jídelny - ze začátku jsou lepší surkové), zvedat si lvl baronů na všech světech, vylepšovat si velitele, vylepšovat si techniku útoků i obrany, a pak může hráč říci, že o hře něco ví. Už se mi stalo, že mi lvl 30 po útoku na naši laboratoř (která mu je mimochodem na nic) odpověděl, že není žádný začínající hráč, že už má spoustu zkušeností

Surkové základny jsou k ničemu, možná byly lepší dřív, o to se hádat nebudu, ale v současnosti je i na nízkých levelech tolik surovin z akcí, že jejich těžba naprosto postrádá význam. Naopak je potřeba uživit přehnané množství odměn :-D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Sara1231 (CZ1)Sara1231 (CZ1) Komentářů: 7
    ahoj chtela bych nejake preskočit kdyby to šlo poslat už chci mit uhašenej hrad ješte mi to ho hoří  >:)
    od hrače pujde ho dostane ban jdiš je 70 a 207legendarni lvl naja mam lvl 70 5legendarni lvl 
  • Akakor (CZ1)Akakor (CZ1) Komentářů: 193
    ahoj chtela bych nejake preskočit kdyby to šlo poslat už chci mit uhašenej hrad ješte mi to ho hoří  >:)
    Přeskočit můžeš s urychlovačema  ;)
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 703SK1
    Blbcovi to nevysvetli nikto, aspon ked bude 70 lvl, bude dobry terč pre rabovanie. Pobavila ma hlaška hrača po utoku, niečo v tom zmysle ,,že prečo utočiš na real hrača???
    Asi nepochopil tuto hru, ale aj tak sa da.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
    ja ne to na mně jel pred de včirem janahab1208 a nevim za co ale hoři i von gruluje ja na empri mam kamoše viš 
    prosim dejte někdy berimon prosim už nebyl hodně dlouho už asi tak 1 až 2 mesice  B)
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Komentářů: 252
    prosim dejte někdy berimon prosim už nebyl hodně dlouho už asi tak 1 až 2 mesice  B)
    Já bych navrhl, aby v blízké době nic nedávali jelikož by to spadlo jak minulej beri...

S dobrou náladou , úsměvem a fyzickým násilím jde všechno!!

Sign In to comment.