Diskuze k "Aktualizace: Nové MAX tlačítko!"

«134

Komentáře

• milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    Ať nic nového nedělají a nejdříve opraví to, co nefunguje nyní :-(
    milan7525 @ cs 1
  • katty.k (SK1)katty.k (SK1) Komentářů: 478
    Pane boze oni fakt asi nechapu co hraci chcu. Ale idu si svoju muziku. Som zvedavy kolko dalsich veci zasa domrvia, a kolko bugov bude v hre.

RIP  GGE
  • karloss2 (CZ1)karloss2 (CZ1) Komentářů: 232
    Z Pl fora :
    Chcąc zapobiec wystąpieniu tym podobnych problemów w przyszłości, Zespół Empire planuje uruchomienie wyjątkowej edycji Inwazji Nomadów jeszcze dziś. Wydarzenie zostanie aktywowane krótkoterminowo około godziny 16:00 i zakończone jutro, 16.11.2016.  

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,209CZ1
    Už aby to bylo hlavně to automatické verbování a vyrábění UP. :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Chápu, že chyby se určitě objeví a že vásto nebaví... bylo b ale fajn vyjádřit se spíš k obsahu aktualizace než k tomu, co je pokaždé stejné :)

karloss2 (CZ1) napsal(a):
    Z Pl fora :
    Chcąc zapobiec wystąpieniu tym podobnych problemów w przyszłości, Zespół Empire planuje uruchomienie wyjątkowej edycji Inwazji Nomadów jeszcze dziś. Wydarzenie zostanie aktywowane krótkoterminowo około godziny 16:00 i zakończone jutro, 16.11.2016.  

Tohle pro nás na 99% neplatí - polský server je testovací, proto je tam budou mít.
    Co se informací týká, tak nejlepší je anglické a německé fórum (mají regulérní CM, kteří mají navíc na starost empire), další fóra s CM jsou brazilské/portugalské a italské. Na ruském dělá CM částečně člověk z podpory a to samé platí pro polské fórum (kde ale mohou mít trochu jiné informace) :)

• milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    Jestli myslíš UP prostředky, tak pokud se nepletu, na to jsem se v jednom vláknu ptal já a nebyla odpověď, jestli se počítá s automatickou výrobou i tam.
    Pokud jsem tu odpově%d přehlédl, tak se předem omlouvám.
    milan7525 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    milan7506 (CZ1) napsal(a):
    Jestli myslíš UP prostředky, tak pokud se nepletu, na to jsem se v jednom vláknu ptal já a nebyla odpověď, jestli se počítá s automatickou výrobou i tam.
    Jelikož při testu původní verze na polském serveru to na prostředky fungovalo, očekával bych, že bude i tady. Ostatně je to úplně to samé okno jen s jinýma obrázkama, tak by s tím neměl být problém :D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Jelikož při testu původní verze na polském serveru to na prostředky fungovalo, očekával bych, že bude i tady. Ostatně je to úplně to samé okno jen s jinýma obrázkama, tak by s tím neměl být problém :D 
    To doufám. Potřebuju vyrobit mraky červených vlajek, abych s nima mohl vyjezdit lepší vlajky a pak z cizáků vymlátit konečně cizáckou zbroj. :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Daniels Phoenix (CZ1)Daniels Phoenix (CZ1) Komentářů: 71CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    To doufám. Potřebuju vyrobit mraky červených vlajek, abych s nima mohl vyjezdit lepší vlajky a pak z cizáků vymlátit konečně cizáckou zbroj. :)
    K čemu se používají červené vlajky že jsem cca 2 roky žádnou nevyrobil ??? :DDDD
    Daniels Phoenix @ cs 1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    K čemu se používají červené vlajky že jsem cca 2 roky žádnou nevyrobil ??? :DDDD
    Každé procento dobré. :D Nemám super alianci, ani do toho nechci cpát rubky. Ale má celkem rychlého velitele, takž tam nejede s červenýma hodinu. :D

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Každé procento dobré. :D Nemám super alianci, ani do toho nechci cpát rubky. Ale má celkem rychlého velitele, takž tam nejede s červenýma hodinu. :D
    Z bonusů aliance ti dá max. monument a to dokáže každá ali  a ten bonus který jde spustit pro všechny je hodně drahý to nikde ho nespouštějí :-)))  modré vlajky za rubíny výjimečně koupím :-))) a velitelé nejpomalejší 60% a nejrychlejší 95% tak asi nejsem moc velký šnek :DDDD a procenta na to já moc nekoukám každý dá bez problému 2M slávy :DDDD
    Daniels Phoenix @ cs 1
  • Xkaj (CZ1)Xkaj (CZ1) Komentářů: 27

Ano, pokud bude vše fungovat správně a tak jak má,jsou tohle pozitivní prvky ,které hře a hráčům budou k užitku. Jen se obávám toho,aby s sebou tahle aktualizace nepřinesla další problémy( a co si budeme povídat, v poslední době jich bylo více než je zdrávo).

PS: zajímalo by mě,jaké akce budou spuštěny v poslední čtvrtině roku.

Xkaj (CZ1) napsal(a):

Ano, pokud bude vše fungovat správně a tak jak má,jsou tohle pozitivní prvky ,které hře a hráčům budou k užitku. Jen se obávám toho,aby s sebou tahle aktualizace nepřinesla další problémy( a co si budeme povídat, v poslední době jich bylo více než je zdrávo).

PS: zajímalo by mě,jaké akce budou spuštěny v poslední čtvrtině roku.

Jaký problém žádného jsem si nevšiml :DDDD
    Daniels Phoenix @ cs 1
  • Naerri (CZ1)Naerri (CZ1) Komentářů: 39
    Nové tlačítlko!!! Jupí!!! Na to jsem už několik let čekal jak na smilování boží.

Bugy někdy opravíme? Třeba zamrzlé achievementy?
    Naerri @ cs 1
    Old School®

• Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) Komentářů: 484CZ1
    Naerri (CZ1) napsal(a):
    Nové tlačítlko!!! Jupí!!! Na to jsem už několik let čekal jak na smilování boží.

Bugy někdy opravíme? Třeba zamrzlé achievementy?
    Proč? Přeci jsou důležitější věci na opravu. Třeba červené čísla u výroby nástrojů,když nemáš dostatek surovin/zlata... :smiley:
    Eagle @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Zdravím,
    @Spartakus01 (CZ1) @milan7506 (CZ1) automatická výroba prostředků přijde spolu s automatickým verbováním :) 

@Xkaj (CZ1) seznam akcí takhle dopředu nemají ani CM, mimo to je pořadí akcí většinou neveřejná informace :/
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1

Pořadí (žebříčky) - Hráči si nemohou vybrat odměnu za týdenní umístění, přestože nemají zapnutý režim ochrany

Má to cenu? Ty odměny jsou tam už několik let jen na okrasu :D

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) Komentářů: 453CZ1
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Pořadí (žebříčky) - Hráči si nemohou vybrat odměnu za týdenní umístění, přestože nemají zapnutý režim ochrany

Má to cenu? Ty odměny jsou tam už několik let jen na okrasu :D
    Třeba proto si někteří z nás můžou vybrat i čtyři týdenní odměny za týden - vybíráme si je za ty, kdo nemůžou :-)))
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 855CZ1
    Jak bude vyřešeno to, že kdo nesplnil všechny úspěchy od alchymisty, dík jeho totál konci, vlastně nemá šanci celkové úspěchy dokončit na 100%? Asi nej řešení by bylo, všem ty úspěchy dodatečně dopočítat, než je škrtat a měnit i celkové počty v úspěších.
    Ale nechat to tak, jak to je nyní je nefér proti těm, co všechny úspěchy nedokončili.
    Strad75 @ cs 1
  • MBeeMBee Komentářů: 925Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Jak bude vyřešeno to, že kdo nesplnil všechny úspěchy od alchymisty, dík jeho totál konci, vlastně nemá šanci celkové úspěchy dokončit na 100%? Asi nej řešení by bylo, všem ty úspěchy dodatečně dopočítat, než je škrtat a měnit i celkové počty v úspěších.
    Ale nechat to tak, jak to je nyní je nefér proti těm, co všechny úspěchy nedokončili.
    zdravím,
    informace ohledně alchymisty najdeš v tomto oznámení
    https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/322000/1-kulaty-stul-nemecke-komunity#latest

Sign In to comment.