Zlodějna

Tak už druhej den čekám na rubíny,které jsou si koupil v akci 100% a pořád nic.Platba proběhla a a i když jsem to urgoval,tak se nic neděje.Vzhledem k tomu,že německy ani anglicky neumím,využil jsem polštinu,která na podpoře je( dokonce je tam i rumunština),ale zkrátka se ze strany GGS nic neděje.No moje chyba,neměl jsem si od těch zlodějů nic kupovat.Takže jestli nechcete dopadnout jako já,nic si u těch zlodějů  nekupujte.

Jinak ty kecy co tady píše Zoe a jemu podobní jsou na nic,mě nezajímá,že mě to přeložíabych mohl poslat stížnost na podporu.Jednou tady něco prodávají v češtině,berou české peníze,tak by reklamace měla být také v češtině.Asi jsme něco méně než poláci a rumuni
Petrslezan @ cs 1

Komentáře

• Mustangpet (CZ1)Mustangpet (CZ1) Komentářů: 4
    Ahoj, Souhlasím s Tebou tak mě to štve já poslal peníze včera a nic a měl jsem akci na 100% a ještě k tomu takový ty balíčky kde si volíš sám co chceš a nepřišlo vůbec nic a na podporu jsem poslal už 2 emaily a nic.
    Mustangpet @ cs 1
  • Mustangpet (CZ1)Mustangpet (CZ1) Komentářů: 4
    tak tEĎ MI PŘIŠLA KONEČNĚ JEDNA ZPRÁVA CELÁ V ANGLIČTINĚ ALE JINAK SE NIC NEDĚJE.
    Mustangpet @ cs 1
  • shotix (CZ1)shotix (CZ1) Komentářů: 124
    Mustangpet (CZ1) napsal(a):
    tak tEĎ MI PŘIŠLA KONEČNĚ JEDNA ZPRÁVA CELÁ V ANGLIČTINĚ ALE JINAK SE NIC NEDĚJE.
    A co bys ještě k té zprávě chtěl? třeba ohňostroj?  nebo co aby se dělo? 
    shotix @ cs 1

Sign In to comment.