Návrhy k předání

ZoeZoe Komentářů: 12,107Moderator
Ahojte,
odhodlala jsem se k tomu, co jsem poměrně dlouho odkládala - přeložit a předat návrhy z našeho fóra.
Samozřejmě myslím vyloženě návrhy, zpětná vazba (i cokoli jiného) u které je nápsáno, že předáme, předaná už je :)

Každopádně nerada bych zapomněla na nějaký z návrhů, který se vám fakt líbil a byl by užitečný, proto vás tímto žádám o pomoc (poznámka: Návrhy ohledně cizáků jsou předané, ty sem házet nemusíte).

Pokud si na nějaký (podle vašeho názoru) dobrý (nebo přímo váš) návhr vzpomínáte, hoďte prosím do tohoto tématu odkaz. Jestliže návrh nenajdete (nechce se vám, nemáte na to čas nebo tak něco :D) a pamatujete si ideálně název, nebo alespoň o co zhruba v návrhu šlo, hoďte to sem prosím také, abych si to našla :)

Samozřejmě sem hoďte tolik "návrhů" kolik budete chtít ;)

Díky za pomoc!

Pravidla fóra-Support (info)-Návody (FAQ)-VOP-Pravidla návrhů

Na skype mě najdete pod nickem BM_Zoe.
«134

Komentáře

• JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) Komentářů: 2,207Member
    upraveno 27.09.2016
    Mám jich několik, komunita s nimi souhlasila a nic... 

ODKAZY: https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/24421/navrh-vzpoura-loupezivych-baronu Jinak, chtěl jsem návrh ještě upravit, ale nemám na to práva.
    https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/24439/navrh-akce-stavar ;

Sice již nehraji aktivně, ale stále se mi líbí :-)...

• Marukka (CZ1)Marukka (CZ1) Komentářů: 23Member
    Vzhledem k tomu, že při té spoustě akcí je inventář opravdu věčně narvaný, je tento návrh dle mého názoru velmi aktuální https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/319101/ukazatel-kapacity-inventare a stál by za předložení. 
  • jan382 (CZ1)jan382 (CZ1) Komentářů: 7Member
    Chtěl bych jen jednu změnu a to je ve všech království přesunutí hradu na ledě, písku a na ohnivém království nebo si vybrat alespoň souřadnice.
  • Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) Komentářů: 396Member
    upraveno 02.10.2016
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
  • smrcek (CZ1)smrcek (CZ1) Komentářů: 10Member
    zdravím.nelíbí se mi ta akce co začala po konci kaliny a krkavcích.nechápu proč nezustal straej pořádek jak to bylo.nomá,cizák,beri,samuraj.je to na hlavu a navíc pokud někdo chce takový to klání tak může ale pochybuju že tp je k ničemu.
    smrcek @ cs 1
  • karloss2 (CZ1)karloss2 (CZ1) Komentářů: 209Member
    dalši uplakane co se mu neli když hoři je to ještě stale bojova hra to se stava že na tebe někdo pojede když se ti to nelibi hraj Bigfarm 
  • vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 140Member
    smrcek (CZ1) napsal(a):
    zdravím.nelíbí se mi ta akce co začala po konci kaliny a krkavcích.nechápu proč nezustal straej pořádek jak to bylo.nomá,cizák,beri,samuraj.je to na hlavu a navíc pokud někdo chce takový to klání tak může ale pochybuju že tp je k ničemu.

mě se to zase líbí .-))  tak se podívej na ty odměny co můžeš dostat ..
    dříve nebyli žádní nomádi a samurajové .. tak si naverbuj obranu a nestezuj si :smiley:
    vlk1233
    Ůroveň:70 legendární 120
    Aliance: Va-Triáda ( cs 1 server)
    Hodnost: seržant   Čest: 1497 - tu dobrovolně srážím takže ubývá ;-)
    Nejvyšší dosažený titul: Ocelové srdce / Strážce meče
    Aktuální titul: Ocelové srdce / Rozvraceč

smrcek (CZ1) napsal(a):
    karloss2 (CZ1) napsal(a):
    dalši uplakane co se mu neli když hoři je to ještě stale bojova hra to se stava že na tebe někdo pojede když se ti to nelibi hraj Bigfarm 
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    smrcek (CZ1) napsal(a):

mě se to zase líbí .-))  tak se podívej na ty odměny co můžeš dostat ..
    dříve nebyli žádní nomádi a samurajové .. tak si naverbuj obranu a nestezuj si :smiley:
    Pište to jinam, protože sem to nepatří. Poprosím MBee/Sstyx/Zoe také o přesunutí mého postu.

• valdys (CZ1)valdys (CZ1) Komentářů: 15Member
    Ahoj, taky bych měl návrh který podle mě uvítá více hráčů a to uprava velikosti HH. Budov je spousta a už nezbívá moc místa na okrasné prvky proto navrhuji aby se dal HH rozšířit ještě o 3 pole. Dalo by se to zakoupit jen za rubiny, aby to mělo njakou hodnotu pro GGS a cena by byla následovná 1 pole 10 000, 2 pole 25 000 a 3 pole 50 000 rubínů. Podle mě to není zas tak moc a navíc by uprava tohoto prvku by nemusela být až tak složitá. Předem děkuji za předání.
  • Lukes1 (CZ1)Lukes1 (CZ1) Komentářů: 57Member
    upraveno 14.10.2016
    Ty něco bereš ? GGS nás om***** kde může a vy jí hrajete do karet ???

valdys (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, taky bych měl návrh který podle mě uvítá více hráčů a to uprava velikosti HH. Budov je spousta a už nezbívá moc místa na okrasné prvky proto navrhuji aby se dal HH rozšířit ještě o 3 pole. Dalo by se to zakoupit jen za rubiny, aby to mělo njakou hodnotu pro GGS a cena by byla následovná 1 pole 10 000, 2 pole 25 000 a 3 pole 50 000 rubínů. Podle mě to není zas tak moc a navíc by uprava tohoto prvku by nemusela být až tak složitá. Předem děkuji za předání.
    budov je hodně pro toho kdo nejezdi ten kdo jezdi nepotřebuje obyvatele a jine blbosti  stači mlyn sypky atd ma mista dost na okrasy 
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) Komentářů: 356Member
    valdys (CZ1) napsal(a):
    Docela tě nechápu jak jsi na takovouto  hloupost došel 

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • mohykanberas (CZ1)mohykanberas (CZ1) Komentářů: 22Member
    Ahojte
    měl bych taky jeden návrh a prosbu aby se dali přeposílat prostředky mezi hráči a třeba i vojsko prostě mu ho poslat tak aby mu zůstalo a to i s prostředky které k tomu přidám s pozdravem  Mohyk
    mohykanberas @ cs 1
    Ahojte
    měl bych taky jeden návrh a prosbu aby se dali přeposílat prostředky mezi hráči a třeba i vojsko prostě mu ho poslat tak aby mu zůstalo a to i s prostředky které k tomu přidám s pozdravem  Mohyk
    nerealne podporovalo by to multaky 
    Ahojte
    Předávání nástrojů je možné dvěma způsoby-buď mu dáš vesničku nacpanou nástroji nebo základnu, druhý je balíček s dárky. Jestli jsou dárkové balíčky s vojáky, to nevím.

• mohykanberas (CZ1)mohykanberas (CZ1) Komentářů: 22Member
    no mulťáky ať si gg zjistí ale v ali by to bylo dobrý si takhle pomoct jen mezi lidmi v alianci aby to šlo posílat
    mohykanberas @ cs 1
  • Šakal Vlníkový (SK1)Šakal Vlníkový (SK1) Komentářů: 1,539Member
    upraveno 15.10.2016
    Ahojte
    Předávání nástrojů je možné dvěma způsoby-buď mu dáš vesničku nacpanou nástroji nebo základnu, druhý je balíček s dárky. Jestli jsou dárkové balíčky s vojáky, to nevím.
    Ještě doplním laboratoře a monumenty. Akorát pozor, minimálně monumenty se při vystoupení z aliance automaticky opouští, tak bacha, kdo na přebrání vyskakuje, pokud se předává mezi spojenci. 
    Vojáci v dárcích by patrně existovat měli, když už je pro ně udělaná kategorie, ale je možné, že stejně jako vybavení budou jen pro nejlepší sponzory.
    CZ: Leafeon, kdyby mě někdo nepoznával :-D 
  • Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) Komentářů: 396Member
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Ahojte
    Ještě doplním laboratoře a monumenty. Akorát pozor, minimálně monumenty se při vystoupení z aliance automaticky opouští, tak bacha, kdo na přebrání vyskakuje, pokud se předává mezi spojenci. 
    Vojáci v dárcích by patrně existovat měli, když už je pro ně udělaná kategorie, ale je možné, že stejně jako vybavení budou jen pro nejlepší sponzory.
    Mám dojem, že jsem někde četl, že vojáci v dárcích jsou momentálně pozastaveni - asi jako alchymista >:)
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Ahojte
    Jistě, díky za doplnění.
    Už jsme ale hodně OT a moderátoři furt dělají velké h***o :-D

no mulťáky ať si gg zjistí ale v ali by to bylo dobrý si takhle pomoct jen mezi lidmi v alianci aby to šlo posílat
    ggs to mužeš hlasit mam kousek od sebe ali hrady pojmenovane evro ebro atd a nahlašene to je snad stokrat a chlapec otravuje dal a vysmivase protože snim ggs nic neděla 
«134
Sign In to comment.