reklamace

Nemůžu najít reklamační formulář v českém jazyce,když vyplním anglický odepíší že se mám obrátit na správce ve své zemi.
prosím přesný popis při reklamaci platby-nebyly mi opětovně připsány  odměny za nákup rubínů, ale to je zdá se standart
Děkuji
Mirds

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    mirds (CZ1) napsal(a):
    Nemůžu najít reklamační formulář v českém jazyce,když vyplním anglický odepíší že se mám obrátit na správce ve své zemi.
    prosím přesný popis při reklamaci platby-nebyly mi opětovně připsány  odměny za nákup rubínů, ale to je zdá se standart
    Děkuji
    Mirds
    Ahoj,
    česká-slovenská podpora byla v rámci restrukturalizace GGS zrušena (informace zde), takže je teď na podporu potřeba psát v některém z podporovaných jazyků.

Pokud je to pro tebe problém, stačí napsat zprávu mně nebo jiné BM, rádi s překladem pomůžeme :)
  • mirds (CZ1)mirds (CZ1) Komentářů: 2
    takže můžu reklamaci řešit s Polskem nebo třeba s Japonskem ?
    Toto je totální selhání servisu provozovatele,myslím že by stálo za to oznámit nemožnost řešení
    reklamace ČOI,nákup je nabízen v českém jazyce,reklamace nikdo neřeš í protože ji podám v češtině
    proč bych měl komunikovat v jiném jazyku,toto není moje povinnost.
    Mirds

• Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) Komentářů: 170CZ1
    Přečti si VOP, nenakupuješ, dáváš peněžní dary :-))
    Stracka @ cs 1
  • DavePlayer3 (CZ1)DavePlayer3 (CZ1) Komentářů: 202CZ1
    upraveno 07.09.2016
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    ... to je vážně v tom pošahaném VOP? tak to je dobrý vtip, tož sem se dlouho nesmál... :smile: :smiley:
    jo jo dobře vám tak, že kupujete. Stěžovat už se vám nikomu nechce, co?
    Post edited by DavePlayer3 (CZ1) on
  • Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) Komentářů: 484CZ1
    mirds (CZ1) napsal(a):
    Děkuji
    Mirds
      Komu není rady... :smiley:
    Eagle @ cs 1
  • gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) Komentářů: 514CZ1
    nechápu,jak do tohohle paskvilu si ochotný cpat peníze??? 

• Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436
    gussepe (CZ1) napsal(a):
    nechápu,jak do tohohle paskvilu si ochotný cpat peníze??? 
    buďme rádi, že do toho aspoň někdo něco cpe, jinak to zrušej úplně a já se budu v práci nudit :D
    mirds (CZ1) napsal(a):
    takže můžu reklamaci řešit s Polskem nebo třeba s Japonskem ?
    Toto je totální selhání servisu provozovatele,myslím že by stálo za to oznámit nemožnost řešení
    reklamace ČOI,nákup je nabízen v českém jazyce,reklamace nikdo neřeš í protože ji podám v češtině
    proč bych měl komunikovat v jiném jazyku,toto není moje povinnost.
    Mirds

Ano, můžeš.
    V tomto ohledu doporučuji pročíst toto téma, víc k tomu asi říct nemůžu :)

Stracka (CZ1) napsal(a):
    ... to je vážně v tom pošahaném VOP? tak to je dobrý vtip, tož sem se dlouho nesmál... :smile: :smiley:
    jo jo dobře vám tak, že kupujete. Stěžovat už se vám nikomu nechce, co?
    Tedy nevím, možná jen čtu špatnou část, ale alespoň v té se jasně hovoří o "nákupu" :|

7

Poplatky za užívání
    7.1 Uživatelé mohou hrát nabízené online a mobilní hry v podstatě zdarma. Uživatel však může platit za nákup virtuální měny (například rubíny, zlato, šperky, „prémiovou měnu“), některé virtuální funkce a další služby (společně s „prodejnými funkcemi“) v souvislosti s online a mobilními hrami. Cena za požadovanou virtuální měnu je v eurech, amerických dolarech nebo v jiné měně platné v regionu uživatele. Uživatel si může koupit výhody nebo virtuální položky v online nebo mobilní hře za zakoupenou prémiovou měnu.
    7.2 Uživatelé budou dostávat konkrétní informace o funkcích, které lze zakoupit, zejména o funkčnosti dané funkce, popřípadě jak dlouho bude možné funkci zakoupit, jaká je příslušná kupní cena a jaký je dostupný způsob platby v online nebo mobilní hře.
    7.3 Uživatelé mohou předložit své nabídky na zakoupení dostupné funkce výběrem požadované položky a požadovaného způsobu platby nabízených v příslušné online nebo mobilní hře a kliknutím na tlačítko Koupit nyní, čímž se uzavře proces objednávky.
    7.4 Možnosti platby se liší v závislosti na online nebo mobilní hře, zemi účastníka, a technicky proveditelných platebních možnostech dostupných na trhu. Goodgame Studios si vyhrazuje právo na změnu svých platebních možností.
    7.5 Peníze jsou shromažďovány prostřednictvím poskytovatele služeb pověřeného uživatelem za příslušný způsob platby, nebo prostřednictvím převodu uskutečněného uživatelem. U mobilních her jsou peníze shromažďovány prostřednictvím příslušného obchodu s aplikacemi. V jednotlivých případech mohou platit kromě všeobecných smluvních podmínek společnosti Goodgame Studios i všeobecné smluvních podmínky uvedené autorizovaným poskytovatelem služeb.
    7.6 Po dokončení platebního procesu, nebo v případě převodu po obdržení peněz na účet společnosti Goodgame Studios, připíše Goodgame Studios zakoupené funkce na účet uživatele. Toto připsání současně znamená, že uživatel přijal smlouvu od společnosti Goodgame Studios týkající se nákupu dostupných funkcí.
    7.7 V mobilních hrách na portálech jednotlivých obchodních partnerů a v online a mobilních hrách, které byly začleněny do sociálních sítí, se může uzavření smlouvy lišit od zde popisovaného postupu. V těchto případech budou uživatelé informováni o zvláštním postupu pro uzavření smlouvy.
    7.8 Uživatel bere na vědomí a souhlasí s tím, že všechny informace poskytnuté jako součást platební transakce (zejména bankovní účet, číslo kreditní karty, atd.), jsou úplné a správné.
    7.9 Goodgame Studios si vyhrazuje právo revidovat poplatky za funkce dostupné ke koupi. To zahrnuje právo společnosti Goodgame Studios zvýšit nebo snížit poplatky za všechny jednotlivé funkce ve všech budoucích případech nákupu prodejných funkcí.
    7.10 V případech prodlení bude narůstat zákonný úrok. Společnost Goodgame Studios je také oprávněna zablokovat uživatelský účet, napravit další škody a ukončit služby.
    7.11 Pokud by společnost Goodgame musela částku vrátit zpět nebo by musela uhradit storno poplatky vinou uživatele (včetně nedostatečného zůstatku na účtu), ponese uživatel tyto vzniklé náklady.

• Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) Komentářů: 3,959CZ1
    Asi si vyhľadám právnika a pokúsime sa nájsť medzery v zákonníkoch z rôznych zemí ale aj EÚ, aby sa ggSS necítilo nadradene :)

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
  • Helena2 (CZ1)Helena2 (CZ1) Komentářů: 7
    To je hrůza člověk zaplatí za rubíny a žádné nedostane toto se stává často hrůza okrádat hráče koukejte stím něco udělat.
    Helena2 @ cs 1
    Helena2 (CZ1) napsal(a):
    To je hrůza člověk zaplatí za rubíny a žádné nedostane toto se stává často hrůza okrádat hráče koukejte stím něco udělat.
    Ahoj,
    pokud platba proběhla, ale rubíny se nepřipsaly, obrať se prosím na Support - tam platbu prověří a rubíny ti připíší :)
Sign In to comment.