Zoe - Kritika

ZoeZoe Komentářů: 15,545Moderator
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze BM Zoe.
«1

Komentáře

• Fani65 (CZ1)Fani65 (CZ1) Komentářů: 26
    Koukám, jak si povýšila na hlavní cenzorku, to už asi nebude zadarmo >:)
    PODVOD je čin, kterého se dopustí ten, kdo zneužije cizí nevědomosti či důvěřivosti k vlastnímu neoprávněnému prospěchu či obohacení, resp. někoho za tímto účelem uvede v omyl.
  • ZoeZoe Komentářů: 15,545Moderator
    Fani65 (CZ1) napsal(a):
    Koukám, jak si povýšila na hlavní cenzorku, to už asi nebude zadarmo >:)
    Hlavní cenzorku, jo? Máš pocit, že vás nějak utlačuju?  >:)
    Furt jsem tu jako dobrovolník a jediné, co se změnilo je, že jsme teď bez CM a tudíž musíme alespoň částečně dělat to, co dříve ona (překlady, pokud možno info o aktulkách/fixech) :)
    přestaň mazat příspěvky, a nikdo ti nebude předhazovat cenzuru :p
    PODVOD je čin, kterého se dopustí ten, kdo zneužije cizí nevědomosti či důvěřivosti k vlastnímu neoprávněnému prospěchu či obohacení, resp. někoho za tímto účelem uvede v omyl.
    bohužel se vždy zmůžeš jen na dvě odpovědi, podpora a promazání paměti, ani jedna nefunguje :p
    poradit nováčkovi na 18 lvl, kterého GGS hned zkraje oškube, aby neztrácel čas na empire a našel si jinou hru,  tak to mi jako OT opravdu nepřijde
    ale chápu, že se to lidem pracujícím dobrovolně pro GGS nemusí líbit
    Fani65 (CZ1) napsal(a):
    bohužel se vždy zmůžeš jen na dvě odpovědi, podpora a promazání paměti, ani jedna nefunguje :p
    poradit nováčkovi na 18 lvl, kterého GGS hned zkraje oškube, aby neztrácel čas na empire a našel si jinou hru,  tak to mi jako OT opravdu nepřijde
    Ráda bych odpovídala něco jiného, ráda bych mu rubíny připsala sama - ale nemám tu možnost, bohužel.

Jak jsem psala, sice šlo o reakci na otázku, i když ne přímo o odpověď - což by přísně vzato za OT brát šlo. Kdyby pak ve stejném tématu na otázku někdo odpověděl, nechala bych to být.
    Nicméně odpověď byla v jiném tématu a pokud si mám vybrat odkud to přesunu a kde to smažu (kvůli duplicitě), je pro mě snazší přesunout to z jednoho tématu i s odpovědí a v druhém to smazat.

Samozřejmě můžeš namítat, že jsem mohla do nově vytvořeného tématu přesunout i tvůj příspěvek. Vanilla nemá možnost přesunout příspěvek do existujícího tématu, je potřeba vytvořit nové téma a následně témata spojit - což je poměrně složité na to, abych přesouvala příspěvek, který na otázku neodpovídá.
    Kdybys pod/nad svůj text připsal i odpověď na otázku, klidně s nějakým dovětkem, pak bys měl podle mě právo mi říkat, že jsem ti to smazala neprávem :)
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 692
    No ak napíše niekto neslušne slová, alebo nadáva a uráža, je namieste upraviť, alebo zmazať príspevok.
     Na druhej strane je tu toľko chýb, aj dlhodobých s ktorými sa nič nerobí, že po nejakom hot a bugfixu sa niečo opraví a zas dalšie chyby vyskočia, majú právo hráči nadávať.
    Sme ľudia a pracuju s nami emócie, takže ak niečo nefunguje, hráči použiju tzv ,,neslušné slová,,, ktoré bežne počúvame v tv, rádiu, filmoch, tie by sa nemali cenzúrovať.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) Komentářů: 453
    Fani65 (CZ1) napsal(a):
    Dejme tomu, že Zoe dokáže poradit akorát podporu a promazání paměti. Není to pravda, ale dejme tomu. A co smysluplného jsi poradil ty? Najít si jinou hru? To je opravdu užitečná rada. Taková konstruktivní. 
    Zoe, nedej se. 
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
  • Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436
    Fani65 (CZ1) napsal(a):
    přestaň psát blbosti a Zoe ti nebude muset mazat příspěvky ... ;)

Já to říkám pořád, chybí tu nějaké hooodně přísné BM, co by se s tím moc nemazalo. Lidi by se naučili kontrolovat svoje emoce a na fóru by ubyla polovina spamu v jinak zajímavých debatách. Fórum není žumpa, kam by měli hráči chodit blít své frustrace ...
    yaponec (SK1) napsal(a):
    No ak napíše niekto neslušne slová, alebo nadáva a uráža, je namieste upraviť, alebo zmazať príspevok.
     Na druhej strane je tu toľko chýb, aj dlhodobých s ktorými sa nič nerobí, že po nejakom hot a bugfixu sa niečo opraví a zas dalšie chyby vyskočia, majú právo hráči nadávať.
    Sme ľudia a pracuju s nami emócie, takže ak niečo nefunguje, hráči použiju tzv ,,neslušné slová,,, ktoré bežne počúvame v tv, rádiu, filmoch, tie by sa nemali cenzúrovať.
    Určitě jde, i vzhledem k neideálnímu stavu hry, pochopit, že někomu občas něco ujede. Jsme jenom lidi a máme jen jedny nervy, není potřeba z toho dělat nějaký velký problém - a také bych řekla, že neděláme. Každopádně všechno musí mít svoje hranice, k čemuž se hezky vyjádřil @Spartakus01 (CZ1) :)

Prestonson (CZ1) napsal(a):
    Fani65 (CZ1) napsal(a):
    přestaň psát blbosti a Zoe ti nebude muset mazat příspěvky ... ;)

Já to říkám pořád, chybí tu nějaké hooodně přísné BM, co by se s tím moc nemazalo. Lidi by se naučili kontrolovat svoje emoce a na fóru by ubyla polovina spamu v jinak zajímavých debatách. Fórum není žumpa, kam by měli hráči chodit blít své frustrace ...
    Určitě, nějaké to přísné BM nám tu chybí, v tom souhlasím (a mně, i když se fakt snažím na to myslet, to ani po té době nějak nejde :(). Takže pokud by se někdo hlásil, budeme rádi :blush:
    Kolik z vás ten smazaný příspěvek četlo? Byla to jen krátká a povrchní kritika GGS. Tedy žádné vulgarismy, a žádná žumpa. Většina z vás, co tu pravidelně přispíváte, podobnou poznámku utrousila. A nikdo jí nemazal!
    Jinak, Zoe gratulka, manipulovat s davem umíš pěkně.

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,287
    Hru hrají i děti a za slova co se tu občas používají by hráči v jiných hrách dostali Ban na forum i účet... Co se emocí týče, tak se má člověk ovládat, popř. se jít vyvětrat ven a pak něco psát. To že se vulgarní slova používají dneska všude je problém naší civilizace. Pokud je příspěvek vulgární, OT, nebo spam považuji jeho smazání za adekvátní...

Opravdu si myslíš, že děti se tady přihlásí a čtou si tady ty bláboly? :-))

A Zoe se divím, že vůbec na Fani65 jakkoli reaguje.

Balík4 @ cs 1
  • Running Death (CZ1)Running Death (CZ1) Komentářů: 48
    Fani65 (CZ1) napsal(a):
    Kolik z vás ten smazaný příspěvek četlo? Byla to jen krátká a povrchní kritika GGS. Tedy žádné vulgarismy, a žádná žumpa. Většina z vás, co tu pravidelně přispíváte, podobnou poznámku utrousila. A nikdo jí nemazal!

Jen me zajima proc tu drzkujes a snazis se Zoe utlouct a udelat z ni tu špatnou kdyz vlastne uz ani nehrajes?
    Hrady hori jak pochoden zakladny zadne a bez ali......
    To me prijde ze si tu lečíš svuj mindrak trosko...
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,287
    Fani65 (CZ1) napsal(a):

Jen me zajima proc tu drzkujes a snazis se Zoe utlouct a udelat z ni tu špatnou kdyz vlastne uz ani nehrajes?

To mě nenapadlo se koukat, ale jestli je to pravda, tak je to spíš jen nějaký posera nebo stydlín co se nepřihlásil ze svého účtu.
    Balík4 @ cs 1
  • yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 692
    upraveno 05.09.2016
    Fani65 (CZ1) napsal(a):

Ale zmazali, alebo upravili, žiadny modik ti tu neopraví chybu, bug na hre, ale može ti poradiť, popripade zistit kedy to bude opravene.
    Hráči tu kritizujú, aj nadávaju na GGS (v ramci slušnosti, ak sa dá-inak zmazani, alebo uprava príspevku)
    A utočiť, nadávať alebo urážať modika????

Skús urážať, nadávať kolegovi z práce a možeš kludne prisť o prácu, alebo dostať po papuli.
    Post edited by yaponec (SK1) on
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • hobit15 (SK1)hobit15 (SK1) Komentářů: 28
    upraveno 05.09.2016
    Fani65 (CZ1) napsal(a):

Fani65 , na tvojom mieste by som držal hubu :smile: môžme byť len radi že tu  mame Zoe a spol.  teba by trebalo asi celeho zmazať , ne len tvoje prispevky :blush:
    Aj ked som čelil pokusu o zničenie učtu,a moja aliancia sa namna vykašlala, stále hram!
  • Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) Komentářů: 453
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Fani65 (CZ1) napsal(a):

To mě nenapadlo se koukat, ale jestli je to pravda, tak je to spíš jen nějaký posera nebo stydlín co se nepřihlásil ze svého účtu.
    To ne, někde tady píše, že si právě nechává smazat účet. 

Se mnou nikdo nemanipuluje. Já akorát nesnáším tyhle útoky na modíky. Jasně, hra je plná chyb, a jsme jenom lidi, kterým občas uklouzne nějaké to slovo. Modíci jsou taky lidi, a až je přestane bavit nechat si pořád nadávat a nechat se urážet, vykašlou se na to. Čímž se zaručeně všechno vyřeší a všechny bugy ze hry zmizí, jako zmizely po odchodu Foxes. A pivo bude za korunu a stromy pokvetou dvakrát do roka. 
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
    Fani65 (CZ1) napsal(a):
    Myslím, že vysvětlení, proč ti byl příspěvek smazán bylo dost jasné, zároveň jsem i vysvětlila, proč ne všechny tyto příspěvky jsou mazány :)
    Zoe napsal(a):
    Kdyby pak ve stejném tématu na otázku někdo odpověděl, nechala bych to být.
    A samozřejmě - se všemi tu manipuluji a každý tu udělá cokoli řeknu. Je krásně vidět, jak tuto komunitu ovlivňuji natolik, že se tu nikdo neodváží vyjádřit svůj názor :mrgreen"

Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Hru hrají i děti a za slova co se tu občas používají by hráči v jiných hrách dostali Ban na forum i účet... Co se emocí týče, tak se má člověk ovládat, popř. se jít vyvětrat ven a pak něco psát. To že se vulgarní slova používají dneska všude je problém naší civilizace. Pokud je příspěvek vulgární, OT, nebo spam považuji jeho smazání za adekvátní...

Opravdu si myslíš, že děti se tady přihlásí a čtou si tady ty bláboly? :-))

A Zoe se divím, že vůbec na Fani65 jakkoli reaguje.

Pokud nic jiného, třeba by tuhle diskuzi mohl využít někdo, kdo má nějakou přínosnou kritiku/návrh k fóru :) (nebo k mé osobě :D)
  • Running Death (CZ1)Running Death (CZ1) Komentářů: 48
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Fani65 (CZ1) napsal(a):

Sem to napsal a do 5 minut byla v ali :D :D :D  ano je mozne ze pise ze stareho uctu ale v tom pripade je to multak a TA BY TU NEMELA CO DELAT :D
«1
Sign In to comment.