Multiúčty

13»

Komentáře

 • Lenka39 (CZ1)Lenka39 (CZ1) Komentářů: 35CZ1
  Lenko Lenko.. :) já a lhář? :) Pokud si dobře pamatuji chvylku jsme si v klidu psaly :) ty jsi mi psala o té nehodě s kamarádkou a já ti nabýdl že tě naše ali nechá být protože vím co je to za bolest stratit blízkého ;) a co jsi udělala ty? hodila jsi si na týden holuba a pak na mě vyjela když jsem zrovna čekal útok od THC ;) všude jsem tě odrazil až na jeden útok a to proto že se mi hra cekla 3 min před dopadem a pak mi začala jít 20 vteřin před dopadem tak co chceš dělat že? :) Po té jsem ti psal co to má znamenat a ty jsi mě poslala do pr* že jsem zm*, pí*, kok*, apod. A ani jedna zpráva ode mě nebyla zprostá! Tak my tu nevykládej blbosti ;) A pokud vím hodil jsem si tě já do IGNORU takže další lež :D Jak se říká lhat se nevyplácí ;)
  A pak jsi se probudil s rukou v nočníku. :smiley: :smiley:
  By mě zajímala ta chvilka, kdy jsme si normálně psali. Od tebe totiž nikdy nic normálního nepřišlo. A jestli něco takového dokážeš pochopit je sporné po tom co jsi psal. To že v létě člověk jede na dovolenou je celkem běžné, tedy alepoň u mě... Ale to že se vrátí a má rozkradené vesnice už tak běžné není. nikdy jsem ti nenapsala to co tu píšeš. pokud máš potřebu být zajímavý, tak je mi tě celkem líto. Ještě je možnost, že sis mě spletl s jiným hráčem, já totiž nemám zapotřebí používat názvy, cos tu napsal to je parketa Vaší ali a na tu úroveň já se rozhodně nesnížím, navíc se snažím být objektivní, ale ty mi to opravdu dost ztěžuješ. Já patřím do Agharty, nikoliv do EV. Rozdíl mezi námi je dost patrný, tak mi nevkládej do úst Vaše slova a sprosťárny... Faktem je, že to co dokážou vyplodit vaši hráči je odporné. Nehraj si tu na morálku, nikdy jsi jí neměl ani tolik, co by se za nehet vešlo. Je mi celkem jedno na co si tu snažíte hrát. Oba dobře známe pravdu a to je pro mě podstatné. Já vím co jsi zač a jak se chováš a ty si tu můžeš vymýšlet co chceš, mě totiž nepřesvědčíš, já ty tvé zprávy četla... Už se nenamáhej, tohle neumluvíš, oba to víme... Je celkem pochopitelné když víš že sem chodí tvoji šéfové, tak pravdu nenapíšeš, protože bys vylítnul z ali jak namydlený blesk a co by sis bez nich tak sám počal nebylo by se za koho schovat... Tím co jsi psal jsi jim ušil z ostudy kabát.
  Lenka39 @ cs 1
 • Lenka39 (CZ1)Lenka39 (CZ1) Komentářů: 35CZ1
  Lord COOL (CZ1) napsal(a):
  TO Lenka39 :
  Mně osobně je úplně jedno, co si myslíš. Já vím jedno - že nic nevíš nebo nechceš vědět a přetváříš podle toho eseje díky tvé fantazii, svou vizi a realitu jen díky tomu, že si ,,něco myslíš'', ale reálně nic nevíš..
  Podle toho eseje tam urážíš lidi byt' ne vulgárním způsobem, ale urážíš svými eseji a přirovnání typu myslím si o tobě to a to : kecy kecy kecy.... Prostě jinými slovy provokuješ, díky tomu ty lidi urazíš svou nevědomostí a záměrnou provokací.. a pak? Ti lidi píšou ne moc hezké věci a přirovnávají tě k nástroji na WC, který slouží k odstranění různých nečistot včetně těch méně vábných, většinou mazlavých, a k podobným věcem...Nicméně do jisté míry jsi přitáhla oko Saurona i na sebe, ale to pochopíš časem. -------- Jelikož sám Gorgo tady v žádném případě nevyvrací u vás zneužívání mulťáků, tak aby bylo jasno, jak to vzniklo resp: válka s Aghartou vznikla díky jednomu ,,špehovi který byl v Elitnich Veteránech'' taktéž mulťáckeho hradu z THC Angells, který přešel do Legie Agharty a chtěli jsme jeho hlavu. Jako odpověď byla výhrůžka od Legie Agharty, že na nás vyjede THC Angells. Fascinuje mě, že EV mají jezdit 6 aliancemi na ostatní :D inu je jich pět, z toho by se dalo před prázdninami považovat za legitimní ,,silné ali'' Elitní veteráni. a Elitní vet.1, dále zbytek: EV.2 (tam existuje ? 3-4hrady ) EV.3 (zlobidla) EV.4 (flakači) EV.5 (začinajcí). Takže ne vždy jsme jezdili všichni, a každí EV si čas od času dělali soukromou válku, tedy ovšem za předpokladu, že jsme byli samozřejmě napadeni jako první. Takže jsme si vyřídili ty účty sami. A ne vždy jsme brali někomu základny apod., to jen v krajním případě, nebylo to pravidlo. Ale že jsme je rozjížděli a brali vesky nepopírám, v pravidlech to tak máme. Taky se párkrát stalo, že někdo šel záměrně do nějaké aliance a vyprovokoval ,,s námi'' válku. Jakmile jsem uviděl printscreen té ali o příchodu hráče, a taky gesto, že ten daný hrad vyhodili, nedávali jsme jim popisek. Že jsme jiní, jedeme si to svoje a nechceme s nikým válčit pod hrozbou ,,TOTAL WAR'', neznamená, že jsme špatní. Neútočíme na neutrální aliance, neděláme 1vs1 pro body, ani neútočíme na NEUTRÁLNÍ aliance kvůli klání šlechticů pro slávu apod..  PS: Gorgo, ovládej se a přemýšlej, než něco napíšeš o soukromí někoho. Co se kdysi stalo, že bejvalka byla LEHKÁ holka, a jak to bylo skutečně, víš absolutní LEJNO. Taky nikoho nezajímá, že se rozvádíš a kvůli tomu to hraješ nebo jsi jinak neschopný udržet si rozumný vztah nebo máš nějaké XXXS problémy, jak jsi se zmiňoval v předchozím příspěvku.
  Taky to nikoho nezajímá a nepatří to do hry, ani sem na fórum.
  Takže když už tvoje Ego-gorgo pohořelo a utočil jsi jak na mě tak na mou ali jako první, měj alespoň důstojnost herního profesionála a ne řadového hořáka, co brečí a podle větru , kam zrovna zavane, tak taháš zapomenuté fusekle zpoza rohu postele.


  No mě osobně je tvůj názor taky celkem fuk. Ale děkuji za pozornost. :smile:
  O žádném špehovi já nevím a nemyslím si, že by zrovna vaše ali byla dostatečně zajímavá na to, aby někomu stála za tu námahu. Na mapě jsou totiž jiný a mnohem větší frajeři. Trochu mi to zavání paranoiou. A co se týče mého "eseje" pravda je prostě občas nestravitelná, ale dá se napsat i slušně, mohlo by ti to posloužit do budoucna.
  A jako poslední musím zmínit tvůj pokus mě urazit. Je to celkem úsměvné, pokud se to nepodařilo nikomu od vás, jak jsi mohl soudit, že se to podaří tobě? :smiley: Povím ti jednu mou zásadu. Urazit mě může opravdu jen člověk, kterého respektuji a je minimálně na mé úrovni myšlení, což ty bohužel nejsi. A to neber jako pokus urážky z mé strany. Jen konstatuji fakta... Svědčí o tom i tvůj pokus mě vyděsit, je to hra a maximálně zahořím, nebo přijdu o pár vojáků a vesnic. Nic víc se prostě nestane. Když nejde o život, jde přece o nic. :smiley:
  Lenka39 @ cs 1
 • Lenka39 (CZ1)Lenka39 (CZ1) Komentářů: 35CZ1
  Zdravím všechny posluchače fora.

  Za prvé, je mi hrozně líto, že vždy když začneme trošku větší válku, vždy se objevíme na forum a ve většině případů se tu vyjadřují hráči , kteří s tim nemají nic moc společného a nebo jak s oblibou rád říkám ubrečínci.
  Ne každý a to na obou stranách zvládne takový tlak, a tato válka doufám bude minimálně na 6 měsíců.

  Abych věci opět napravil na pravou míru a skutečnost.
  1. hrajeme bojovou hru , tudíž každý hráč má možnost využivat možnosti, které hra nabízí a opět je tu jen a jen GGE dle jejich VOP zda si multihrady prověři a zasáhne, je to už toliko ohrané téma, že bych apeloval na hráče, aby se v tom nerejpali protože je to zbytečné. Zakládejte si pindíky, nebo jiné hrady mě to nikdy nevadilo.
  Bohužel jen musím konstatovat, že pokud si někdo založí menší hrad, a po té dobude základnu získává taktickou výhodu a základna se zkrátka dobývat zpět nedá. Nicméně ZLO plodí ZLO a to co kdo zaseje tak také sklízí.

  2. Naváži na bod 1. založil jsem alianci či frakci FSAEV , která nabrala mnoho lidí bez nějakého lustrování. Po té jsme se restrukturalizovali a optimalizovali což je normální a zkrátka máme nějaký náš KODEX soubor pravidel dle kterých se chceme řídit, a ten je veřejný. Nicméně pointa je ta, že hrajeme dle možností hry, a z druhého úhlu pohledu jsme slušně řečeno "nekompromisní" zkrátka to hrajeme jako hovada. Je třeba podotknout, že to co zasejeme musíme zákonitě jednou sklidit a to se zaplať pánbůh alespoň trošku děje.

  3. To, že na uplném konci nebudeme ti poražení to vím již od počátku, nicméně je naprosto zbytečné polemizovat o průběhu, protože vždy je, byl a bude důležitý výsledek. Takže povíme si to za pár měsíců jak se válka bude vyvíjet.
  Chtěl bych se případným hráčům omluvit za to, že i u nás jsou hráči pověření řídit aliance, a ne vždy se to daří přesně podle našich pravidel a EV5 opravdu někdy útočila i bez důvodu. Dnes máme funkční (elitní veteráni, Elitní vet. 1 , Elitní vet. 3) ostatní bereme jako školky kde může vládnout trošku anarchie, protože nehodlám každému telefonovat každý den :) vše má své hranice.

  4. Velice důležitý bod
  Všem hráčům protivníkům , kteří se dokázali vyvarovat invektiv a zkrátka normálně hrají moc děkuji, takové hraní je poměrně příjemné.
  Hráč Tomík m, surio, vévoda jan, dělají čest své alianci a za celý měsíc a půl jsem od nich neviděl nic ošklivého.

  Za naše hráče, které neuhlídám a jsou například sprostí či ubrečení se moc omlouvám, jde to naprosto proti mému ražení, ale dělat s tím mnoho nemohu.

  5. špioni
  Co se týče špionů, pokud v mé alianci hrají a posílají útoky a jsou platní, a přesto vynáší informace ven. S tím bohužel dělat nic nebudu, protože už to je asi jejich styl hry. Pro mě jako velitele je důležité zda hráč hraje a má výsledky.

  6. poslední bod
  Vše co činíš ostatním se proti tobě 3x obrátí a bude činěno tobě stejnou měrou.
  TOTO pravidlo funguje :))) a je třeba, aby si to každý uvědomoval. A je vždy pouze otázkou KDY.
  Myslím, že to hovoří za vše.

  PS: nebrečíme hrajem, prozatím se ještě nic nestalo. Ono málokterá aliance má takové možnosti zasílat plné full útoky abychom si mohli řádně poladit a natrénovat obrany. Takže já osobně moc děkuji a všichni nepřátele, posílejte to na mě kobercama :)  [email protected]átor
  FSAEV federace spojených aliancí


  Ten refrén je specielně pro tebe. :smiley:
  Omlouvám se ale nemůžu si pomoct jak moc to sedí... :smiley:


  Lenka39 @ cs 1
 • Lenko je mi tě opravdu líto.. :) Ano známe oba pravdu a kdybych nesmazal ty urážlivé a ostatní zprávy pak bys byla pro smích každému... :) Taková lhářka jako ty by tu neměla nic dělat. :) Prostě ti tým chci říct jsi ,,trapná,, jak tu lžeš ;) Jestli si myslíš že mi vádí že se bojím stát proti vám sám tak se pleteš :) Velení je slušné a to mohu říci i o ostatních členech EV, EV1 :) Narozdíl od vás :D z tvé ali mi přišlo tolik vulgárních zpráv že je už nepočítám :) Ale ty jsi ze všech nejhorší ;) a ještě máš tu drzost sem dávat fotky zprávy od švarce :) proč sem nedáš ty své? Přeci švarc nezačal první ne? Prvně si to rozmysli než to řekneš :)
  A myslím že jsem to dost jasně řekl tak se k tomu snad nebudeš vracet Lenko :) byla by to chyba ;) Přeji pěkný den a hodně úspěchu v akcích ;)
 • Lenka39 (CZ1)Lenka39 (CZ1) Komentářů: 35CZ1
  Lenko je mi tě opravdu líto.. :) Ano známe oba pravdu a kdybych nesmazal ty urážlivé a ostatní zprávy pak bys byla pro smích každému... :) Taková lhářka jako ty by tu neměla nic dělat. :) Prostě ti tým chci říct jsi ,,trapná,, jak tu lžeš ;) Jestli si myslíš že mi vádí že se bojím stát proti vám sám tak se pleteš :) Velení je slušné a to mohu říci i o ostatních členech EV, EV1 :) Narozdíl od vás :D z tvé ali mi přišlo tolik vulgárních zpráv že je už nepočítám :) Ale ty jsi ze všech nejhorší ;) a ještě máš tu drzost sem dávat fotky zprávy od švarce :) proč sem nedáš ty své? Přeci švarc nezačal první ne? Prvně si to rozmysli než to řekneš :)
  A myslím že jsem to dost jasně řekl tak se k tomu snad nebudeš vracet Lenko :) byla by to chyba ;) Přeji pěkný den a hodně úspěchu v akcích ;)
  Kdyby jste nezačali vypisovat, tak bych přece neměla důvod odpovídat a to se týká jak tebe tak toho druhého (který mimochodem neúnavně píše dál a to i přes mé prosby ať neobtěžuje) jediné co si od vás dvou jsem ještě ochotná přečíst je omluva. Jelikož se mi už nemůžeš dopsat přes blokaci, tak to evidentně zkoušíš umluvit tady, ale marná sláva.
  Tak tys je smazal? No spíš jsi žádnou neměl bych řekla, já sprostá nikdy nejsem. A to nebyla drzost, to byla jen střízlivá reakce na to jaký tu z vás dělají vaši šéfové slušňáky. Chtěla jsem jim ukázat, že v tomto směru nemají pravdu a narozdíl od tebe na to mám opravdu důkaz a nemlátím tu prázdnou slámu jako ty. :smiley:
  Nějak nechápu k čemu se nemám vracet a jakou chybu máš na mysli. Nemyslím že máte ještě něco čím se dá překvapit. Krádeže vesnic už máme za sebou, hromadné útoky několika hráčů najednou na můj hrad taky, možná ještě dojde na základny, ale to už opravdu není překvápko. Vždyť všichni víme, jak "bojujete". Takže abych to uzavřela. Je hezké, že se snažíš bránit kamaráda, ale na tom jak se prezentuje stejně nic nezměníš. Dokonce bych i pochopila, že to děláš i na úkor své pověsti a lžeš, protože kamarádi za to občas stojí, ale nepochopím jak si můžeš myslet že to umluvíš proti jasnému důkazu, když ty žádný nemáš a ani mít nemůžeš.
  Děkuji za přání, tobě také tak. :)

  Lenka39 @ cs 1
 • Z naší strany omluvu nedostaneš :) a víš proč? Protože si jí nezasloužíš ;) Dělej tu neviňátko je mi to jedno já vím co jsi zač :) A co mám dělat že na tebe jede pár útočku? Hlavně se nerozbreč ;) Je to jen hra která nás baví :) Ty prostě chceš za každou cenu i tvý druhové nás poškodit ,,aspoň,, slovně :) protože jinak to nedokážete ;) Jak již bylo řečeno tato válka bude trvat ještě hooodně dlouho ;) A nezáleží na síle ale vytrvalosti :) Každý známe již vysledek ;) A já rozhodně nepřestanu dokud se mi TY neomluvíš a nepřiznáš že jsi chybovala :) Děkuji :)
 • Lord COOL (CZ1)Lord COOL (CZ1) Komentářů: 43

  TO <-> : Lenka39 (CZ1 

  No mě osobně je tvůj názor taky celkem fuk. Ale děkuji za pozornost. :smile:
  O žádném špehovi já nevím a nemyslím si, že by zrovna vaše ali byla dostatečně zajímavá na to, aby někomu stála za tu námahu. Na mapě jsou totiž jiný a mnohem větší frajeři. Trochu mi to zavání paranoiou. A co se týče mého "eseje" pravda je prostě občas nestravitelná, ale dá se napsat i slušně, mohlo by ti to posloužit do budoucna.
  A jako poslední musím zmínit tvůj pokus mě urazit. Je to celkem úsměvné, pokud se to nepodařilo nikomu od vás, jak jsi mohl soudit, že se to podaří tobě? :smiley: Povím ti jednu mou zásadu. Urazit mě může opravdu jen člověk, kterého respektuji a je minimálně na mé úrovni myšlení, což ty bohužel nejsi. A to neber jako pokus urážky z mé strany. Jen konstatuji fakta... Svědčí o tom i tvůj pokus mě vyděsit, je to hra a maximálně zahořím, nebo přijdu o pár vojáků a vesnic. Nic víc se prostě nestane. Když nejde o život, jde přece o nic. :smiley:
  O pokusu tě urazit? ne to bych když už chtěl tě urazit řekl rovnou např: čti mezi řádky. což v tomhle případě myslím doslovně ale to pochopíš o pár řádků níže.

  Jinak osobně necítím k tobě vůbec nic ani sympatie ani nenávist.
  Prostě jak to říct abych tě neurazil. prostě si o sobě myslíš a myslíš si bla bla bla. Inu ta píseň tě defakto reflektuje z tím rozdílem že nejsi ani hvězda, ani umělec prostě jen provokativní mluvka.

  A opět si něco myslíš a překresluješ realitu. psala si toto:

  Tvá citace: 

  '' O žádném špehovi já nevím a nemyslím si, že by zrovna vaše ali byla dostatečně zajímavá na to, aby někomu stála za tu námahu. Na mapě jsou totiž jiný a mnohem větší frajeři. Trochu mi to zavání paranoiou. ,,

  GORGOvo doznání zde na foru o spionaži uvnitř našich řad:

  ,, pro pana scorpiona, pokud chces vyhodit spiona, poradim tim, zapremyslej , kdo uz s tebou hraje skoro rok a je docela dulezity pro alianci hihi, chtelo by to zas vyhodit par lidi, at zbytecne netrpi ve valce pod takovyma egama  a lživou predstavivosti ,,

  -------------------------------------------------------------------------


  Doufám že si konečně uvědomíš že píšeš opravdu nesmysli a že myslet ve tvém podaní znamená opravdu lejno vědět. Nehledě na to že o téhle hře a hráčů na mapě nemáš opravdu žádný přehled nebo velmi mizerný, tak ani znalosti a hlavně máš jeden problém komentuješ něco o čem nemáš páru a Nečteš mezi řádky a bezhlavě nepřemýšlíš a píšeš totální kraviny aniž by sis srovnala fakta a zde přede všemi se akorát ztrapňuješ tím co si ,,údajně myslíš''.. 

  No vizitku sis už udělala dobrou <->

  THIS IS LORD COOL  

 • GORGO (CZ1)GORGO (CZ1) Komentářů: 73
  INFO HIHI

  je videt , ze všichni poslouchaji pana scorpiona presne podle jeho rozkazu, v alianci mají 40 lidi, z toho 30 jich bylo na HH vymlaceno, poprvé od války dosahly maximálních odmen ze samuraju,, místo aby je schovali a lepe vyuzili, radeji si pozvali deratizátory gorga a jch, kteří jim zneskodnili tisice japonských krys, slo to az k desetisicum, potažmo dvou hracu co jsme jeli nase ztraty kolem tisice, jejich  přes 20 k, jentak dal, je videt, ze se opravdu sehravate hihi, to jen male info opet k panu coolu, jak mi po mesici vymlatil dva utocky a k panu scorpionovi, jak se sehravaji a poslouchaji ho hraci na slovo
  GORGO @ cs 1
 • ekasmi (CZ1)ekasmi (CZ1) Komentářů: 23
  Ano už  podle rovnice jak dlouho tuto hru hraješ bez přestávky,dle tvé legendy a tvé síly ihned každý vidí jak mocný si deratizátor Gorgo  :) :) :). Ó náš veliký ještě pár tvých příspěvků a snad začnu mít tyto tvé  bezvýznamné slinty i ráda. Zatím jsem pouze málem smíchy lehla u kompíku  :),ale pokračuj,pomalinku začínám oslovovat tvůj fanklub z dávných dob na empaire,který sem začne také přispívat a uvede na pravou míru tvé smyšlenky o historii tvé i tvých aliancí  :)
 • m k (CZ1)m k (CZ1) Komentářů: 14CZ1
  I já si písnu neznám mapu, hraju to s lidma které uznávám jako skvělé lidi, ty snůšky nesmyslu co tu vedení EV tlačí jsou neuvěřitelné.Agresivně vulgarní, neschopná uznat porážku, napadat menší aliance, krast vesnice, základny a podobné věci jim jde pouze proti takovymto slabším aliancím, jakmile napadly legii agartha i po upozornění že je naše narazily na angelss - thc(což mněla být zjevná záminka vyzkoušet sílu všech EV namlsání tím jak jim menší aliance ustupovaly namyšleně to zkusily ) a vratilo se jim to zpatky, teď jsou ukřivdění.Myslel jsem si že největší nepřítel je triada a odpadlici bohužel chybně ti se chovají slušně(omluva jestli jsem někdy někomu z nich ukřivdil slovem),ale při stylu hryEV potažmo jejich neschopného vedení se není čemu divit tak snad to vydrží a nakupy u nich budou trvat co nejdéle zdar všem co bojuji proti nadutosti AVE KMA
  m k @ cs 1
 • Lord COOL (CZ1)Lord COOL (CZ1) Komentářů: 43

  THIS IS LORD COOL  

 • Benjous (CZ1)Benjous (CZ1) Komentářů: 9


  Benjous (CZ1) napsal(a):
  Jo a hade kdyby jsi chtěl důkazy o tom že to opravdu dělá EV tak třeba základna hráče odeta jménem "Od sociála" byla ještě cca před dvěma až třemi měsícemi moje. A všechny základny kraba jak bylo zmíněno nahoře patřili Modrému Lvu také. Jo a ještě jednu věc já jsem počkal až panu odetovi vyprší holubice a šel jsem si pro tu základnu osobně a nemusel jsem si kvůli tomu jak to má v oblibě EV dělat tisíce malých účtů. A ano neuspěl jsem ale aspoň  jsem jí chtěl získat zpět čestným způsobem na rozdíl co praktikuje EV ale jak už bylo jednou řečeno EV změnilo pravidla a my se tomu jen přizpůsobujeme :)
   Tak nám tady teď prosím tě nebreč ...

  Jo malá rada nikdo vám nebrání k odchodu s EV to je vaše volba tam být!!!
  :))))) ODET je opravdu malý účet.. sice jen 70LVL ale veřim že dává za tisíc malých učtu :)))
  Každopádně zase si protiřečíš. 

  A kde máš ten důkaz o kterém furt slintáš (printscrean) začátek sporu jak si bez komunikace předem vyjeli na monument který byl údajně váš a tvrdil si že ho máš ale nikdy si ho nezveřejnil nepo neposlal. ono v podstatě o nic nešlo stačilo napsat předem, předložit screan že nějaká cizi aliance vám sebrala daný monument který pak následně té daný třetí.alianci co zlobila a tataktež byla snáma ve válce sebral Czplišák udajně daný monument co byl ,,udajně'' den předtim váš ale plišak vám ho nesebral nýbrž nějaký hráč z 3 aliance.

  Místo toho si začal,urážet , dělat různé výhružky a poslal další provokativní útok.

  Prostě typcký příklad zhrzeného a závistivého ega a osudová chyba která absolutně nebyla nutná a dalo se vše vyřešit v klidu a předem než jste vyjeli. místo toho jste si dali do popisku urážejcí popisek na adresu naší alianci a mysleli jste si bůch ví co.
   Byl si varován předem že pokud to ihned nesmažeš přijdeš ty a ostatní o základny. a pak děláš tady na foru chudinku a neboj lidi tohle v modrém lvu viděli ten popisek váš vulgarně urážejcí.  Coole možná by jsi si měl uvědomit, kdo koho tady uráží.... Slovo "Jelito" je pokrm. Pokud na to tvoje inteligence nestačí zeptej se své ženy!! Jé promiň Gorgo vlastně psal že ti jí někdo přebral no ale můžeš si jí koupit to ty přece umíš :smiley: akorát je blbý, že mozek si nekoupíš. 
 • Benjous (CZ1)Benjous (CZ1) Komentářů: 9
  Lenko je mi tě opravdu líto.. :) Ano známe oba pravdu a kdybych nesmazal ty urážlivé a ostatní zprávy pak bys byla pro smích každému... :) Taková lhářka jako ty by tu neměla nic dělat. :) Prostě ti tým chci říct jsi ,,trapná,, jak tu lžeš ;) Jestli si myslíš že mi vádí že se bojím stát proti vám sám tak se pleteš :) Velení je slušné a to mohu říci i o ostatních členech EV, EV1 :) Narozdíl od vás :D z tvé ali mi přišlo tolik vulgárních zpráv že je už nepočítám :) Ale ty jsi ze všech nejhorší ;) a ještě máš tu drzost sem dávat fotky zprávy od švarce :) proč sem nedáš ty své? Přeci švarc nezačal první ne? Prvně si to rozmysli než to řekneš :)
  A myslím že jsem to dost jasně řekl tak se k tomu snad nebudeš vracet Lenko :) byla by to chyba ;) Přeji pěkný den a hodně úspěchu v akcích ;)
  Lenku neznám ani to co píše jestli je pravda nevím. Ale tebe znám plišáčku a ty zrovna by jsi měl mlčet o urážkách a multi účtech. A když už jsem tu tak mi to přijde drsný, že lenka předloží jasný důkaz o tom že jí někdo urážel i to pošle na support a nic se nestane to je fakt drsný :D 

  PS: Než si vymyslíš že jsem tě urážel tak to se spolehni urazil jsem celej GE :D 
Sign In to comment.