Multiúčty

2

Komentáře

• Scorpion666 (CZ1)Scorpion666 (CZ1) Komentářů: 72
    Zdravím všechny posluchače fora.

Za prvé, je mi hrozně líto, že vždy když začneme trošku větší válku, vždy se objevíme na forum a ve většině případů se tu vyjadřují hráči , kteří s tim nemají nic moc společného a nebo jak s oblibou rád říkám ubrečínci.
    Ne každý a to na obou stranách zvládne takový tlak, a tato válka doufám bude minimálně na 6 měsíců.

Abych věci opět napravil na pravou míru a skutečnost.
    1. hrajeme bojovou hru , tudíž každý hráč má možnost využivat možnosti, které hra nabízí a opět je tu jen a jen GGE dle jejich VOP zda si multihrady prověři a zasáhne, je to už toliko ohrané téma, že bych apeloval na hráče, aby se v tom nerejpali protože je to zbytečné. Zakládejte si pindíky, nebo jiné hrady mě to nikdy nevadilo.
    Bohužel jen musím konstatovat, že pokud si někdo založí menší hrad, a po té dobude základnu získává taktickou výhodu a základna se zkrátka dobývat zpět nedá. Nicméně ZLO plodí ZLO a to co kdo zaseje tak také sklízí.

2. Naváži na bod 1. založil jsem alianci či frakci FSAEV , která nabrala mnoho lidí bez nějakého lustrování. Po té jsme se restrukturalizovali a optimalizovali což je normální a zkrátka máme nějaký náš KODEX soubor pravidel dle kterých se chceme řídit, a ten je veřejný. Nicméně pointa je ta, že hrajeme dle možností hry, a z druhého úhlu pohledu jsme slušně řečeno "nekompromisní" zkrátka to hrajeme jako hovada. Je třeba podotknout, že to co zasejeme musíme zákonitě jednou sklidit a to se zaplať pánbůh alespoň trošku děje.

3. To, že na uplném konci nebudeme ti poražení to vím již od počátku, nicméně je naprosto zbytečné polemizovat o průběhu, protože vždy je, byl a bude důležitý výsledek. Takže povíme si to za pár měsíců jak se válka bude vyvíjet.
    Chtěl bych se případným hráčům omluvit za to, že i u nás jsou hráči pověření řídit aliance, a ne vždy se to daří přesně podle našich pravidel a EV5 opravdu někdy útočila i bez důvodu. Dnes máme funkční (elitní veteráni, Elitní vet. 1 , Elitní vet. 3) ostatní bereme jako školky kde může vládnout trošku anarchie, protože nehodlám každému telefonovat každý den :) vše má své hranice.

4. Velice důležitý bod
    Všem hráčům protivníkům , kteří se dokázali vyvarovat invektiv a zkrátka normálně hrají moc děkuji, takové hraní je poměrně příjemné.
    Hráč Tomík m, surio, vévoda jan, dělají čest své alianci a za celý měsíc a půl jsem od nich neviděl nic ošklivého.

Za naše hráče, které neuhlídám a jsou například sprostí či ubrečení se moc omlouvám, jde to naprosto proti mému ražení, ale dělat s tím mnoho nemohu.

5. špioni
    Co se týče špionů, pokud v mé alianci hrají a posílají útoky a jsou platní, a přesto vynáší informace ven. S tím bohužel dělat nic nebudu, protože už to je asi jejich styl hry. Pro mě jako velitele je důležité zda hráč hraje a má výsledky.

6. poslední bod
    Vše co činíš ostatním se proti tobě 3x obrátí a bude činěno tobě stejnou měrou.
    TOTO pravidlo funguje :))) a je třeba, aby si to každý uvědomoval. A je vždy pouze otázkou KDY.
    Myslím, že to hovoří za vše.

PS: nebrečíme hrajem, prozatím se ještě nic nestalo. Ono málokterá aliance má takové možnosti zasílat plné full útoky abychom si mohli řádně poladit a natrénovat obrany. Takže já osobně moc děkuji a všichni nepřátele, posílejte to na mě kobercama :)

[email protected]átor
    FSAEV federace spojených aliancí

Scorpion666
    legendární imperátor @ vrchní velitel FSAEV
    Federace spojených aliancí Elitní veteráni
    Elitní vet. 1 - Elitní vet. 5
    http://scorpion666.sdeluje.cz/

picture from hell cementery | R.I.P
    5VbjoYfjpg
  • GORGO (CZ1)GORGO (CZ1) Komentářů: 73
    myslim dost co se tyce VOP,  porusujou všechny aliance  v této hre, co maj nejakou meru na chodu této hry u nas, jestli je to mat, ci mrtvy hrad, ci skakani jinym hracum  na hrad, ci kupovani rubinu jinym hracum amohly bychom dal hovorit ci pindiky je uplne jedno, dulezite je aby muj 3 xxx pindik neutekl v realu a nekde nedobyval, pac bych taky mohl byt vykastrovanej a to je podle me dost dulezite, teda urcite pro me hihi
    GORGO @ cs 1
  • ekasmi (CZ1)ekasmi (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 09.09.2016
    Dobrý den, tak ještě jednou se musím vyjádřit bohužel a doufám,že naposledy a  to k hráči GORGO,jelikož ve svém příspěvku zmiňuje moje jméno, mě a mou bývalou alianci. Tak pro příště prosím  mne jako soukromou osobu,moje rodinné poměry a podobné věci,které se netýkají hry ať už o mne pouze slyšel,nebo si zjišťoval a nebo někdo donesl netahat na veřejné fórum jelikož si to nepřeji a toto by ho mohlo velmi mrzet. Nepamatuji se,že bychom spolu husy pásali a tak se podle toho laskavě chovej,pokud se podíváš na veškeré moje příspěvky týkají se pouze hry a věcí ve hře tak se toho drž i Ty a bude vše v pořádku :)
    No a teď k té pohádce,kterou tady vyprávíš o Orionu :) ano utkali jsme se několikrát ,jen si zapoměl napsat to,že když jezdil celý Pakt  jednu alianci jakou byl třeba právě Orion tak ty si se svou aliancí Canelot jezdil s Paktem jak o život a rád a ještě je dost pamětníků v Orionu . Nicméně i to Tě poprosím netřeba tahat sem a nyní,když je to záležitost hodně let zpátky :)Soustřeďme se na to co je teď. Přeji všem příjemný den Eki
  • GORGO (CZ1)GORGO (CZ1) Komentářů: 73
    nikdy canelot k paktu nepatril a nikdy nebude, ted si pojmy pletes ty, jedine s kym jsme spolupracovali byly zephyrus ještě tehdy s mirinkem a spoluprace trvala tyden, snad ani ne, totz ale hodne let zpet, nevim proc tehdy bysme měli patrit k paktu, když nas  tehdy PP a dalších 13 alianci sjíždělo a navíc , když tvrdis , jak vas pakt sjizdel a podobny nesmysly, tak proc ted spolupracuješ se zakladatelem, to mi rozum nebere, vrana k vrane seda
    GORGO @ cs 1
  • Lenka39 (CZ1)Lenka39 (CZ1) Komentářů: 35CZ1
    No tohle další část Etického jednání dle VOP. :smiley:
    Lenka39 @ cs 1
  • ekasmi (CZ1)ekasmi (CZ1) Komentářů: 23
    Tak tady je škoda slov na vše  :) a koukám,že si Gorgo upravíš pravdu jak je třeba. A se zakladatelem paktu můžu hrát,protože právě to co zde neustále popisuješ je tak dávná historie,že už snad nestojí ani za řeč. Ale je pravda,že zrovna na Tebe jsem si názor udělala už tehdy,teď jsem ho nezměnila a nikdy nezměním  :)
    A tím už opravdu svoje komentáře končím,protože nebudu zatěžovat lidi,forum a radši hraju než někde hloupě slintám.
    upraveno 09.09.2016

Když Print tak ať stojí za to. Mimochodem, takovéhle urážky se na GGS také neřeší.

//Edit: MP
    Post edited by Zoe on
    Lenka39 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,750CZ1
    Jen bych upozornil, že pro příště by bylo fajn dát všechny screeny do jednoho příspěvku (a Svarcovu do ignoru, je to hroznej případ xD  ) . Koukám, že už nemá o čem psát, nějakou dobu zpátky se mi statečně schován pod holubem vysmíval, že nestíhám hasit, teď už se současným stavem vlastních hradů nemůže :D 
  • Zdravím tě Lenko :) být tebou tak ani nemluvím :) to co jsi psala ty mě na začátku války tak tohle je nic ;) je mi z tebe zle :) taky jsem mohl sem hodit tvůj krásný dopis takovej zamilovanej jsem nikdy nečetl ;)
    Zdravím tě Lenko :) být tebou tak ani nemluvím :) to co jsi psala ty mě na začátku války tak tohle je nic ;) je mi z tebe zle :) taky jsem mohl sem hodit tvůj krásný dopis takovej zamilovanej jsem nikdy nečetl ;)
    No já ti nenapsala jediné sprosté slovo, ale to ty jistě víš, když jsi měl dostatek drzosti otírat si pusu o kamáradku, která zemřela. Takže být tebou, jdu si spíš někam nafackovat a raději se nevyjadřuji. Pokud si dobře pamatuji, byla jsem nucená si tě zablokovat, jak jsi byl ve zprávách roztomilej, tak si prosím přestaň vymýšlet. :smiley:
    Stejně lhaním svoje šéfíky nepředběhneš, jsou na to větší experti než jsi ty, jelikož tahají za nos i lidi ze své ali a to celkem úspěšně. Jasně jsem ti napsala, že Lu ty nesaháš ani po kotníky a to se nebojím přiznat, protože je to pravda. Ona totiž narozdíl od tebe měla rovnou páteř. A pokud si někdo jako ty dovolí o ní byť jen zmínku je to urážlivé, protože na to nemáš úroveň. Což je také naprostá pravda. :smiley:
    Druhou věcí je provokovat narážkama na na naší kamarádku která nedávno zemřela to svědčí o tvém charakteru samo za sebe. Občas by ti neuškodilo se zamyslet než něco napíšeš.

Lenka39 @ cs 1
  • Lord COOL (CZ1)Lord COOL (CZ1) Komentářů: 43
    Jistě a vy neurážíte?? :D neprovokujete tímto způsobem? 

Řekl bych, že Lenka39 leccos i vytrhla z kontextu, není vidět co psala ona jemu. sice asi není líbivé někoho oslovovat natíracím nástrojem. Taky se s ním o tom pobavím, o určité důstojnosti, to samozřejmě do hry nepatří.

TYHLE a další spousta různých urážek od začátku války THC Angells na mou adresu. prostě jasná provokačka.. 

THIS IS LORD COOL  

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Jen bych upozornil, že pro příště by bylo fajn dát všechny screeny do jednoho příspěvku (a Svarcovu do ignoru, je to hroznej případ xD  ) . Koukám, že už nemá o čem psát, nějakou dobu zpátky se mi statečně schován pod holubem vysmíval, že nestíhám hasit, teď už se současným stavem vlastních hradů nemůže :D 
    jj jak měl holuba, tak taky statečně vypisoval. Teď co ho nemá se stal expertem na HÚ. Jezdí na mě s kamarádama hromadky. :smiley:
    Jo vím, že by bylo estetičtější naprat to do jedné. :smiley:
    Lenka39 @ cs 1
  • MBeeMBee Komentářů: 924Moderator
    zdravím,
    poprosím trochu krotit emoce, diskuzi zatím stále sleduji, ale pokud se to zvrhne tak ji uzavřu

pokud jsou důkazy na multi hrady poprosím obrátit se na support, to samé poprosím @Lenka39 (CZ1)  zprávy ulož do archivu a hráče nahlaš na support a jak psal Leafeon doporučuji dát ho do ignoru, to samé doporučuji i všem ostatním

takže prosím bez úražek a napadání bez konkrétních důkazů

upraveno 09.09.2016
    Lord COOL (CZ1) napsal(a):
    Jistě a vy neurážíte?? :D neprovokujete tímto způsobem? 

Řekl bych, že Lenka39 leccos i vytrhla z kontextu, není vidět co psala ona jemu. sice asi není líbivé někoho oslovovat natíracím nástrojem. Taky se s ním o tom pobavím, o určité důstojnosti, to samozřejmě do hry nepatří.

TYHLE a další spousta různých urážek od začátku války THC Angells na mou adresu. prostě jasná provokačka.. 

No já rozhodně vypisovat nezačala a dokonce jsem nezačala ani útočit, dokud mi tvoje kuřátka nezačali rozkrádat vesky (to ještě bylo slavné EV1, teď už je tam tak trochu "mrtvo", chápu že multiúčty musí stranou když hoří koudel). Žádná z těch zpráv není vytržená z kontextu a nikdy jsem vůči háčům z EV nepoužila sprosté slovo i když by si to velice často zasloužili, jak jistě sám uznáš.
    Pokud se bavíme o provokacích, čím začala válka s Aghartou? Víš to vůbec? Napovím ti. Nebyl v tom ani útok z naší strany, ani krádež vesnice a ani žádná další nepravost. Ještě si stojíš za tím, že nejezdíte bez důvodu? Opravdu je faktem, že dáváte nejdříve prostor rozhovoru? Já bych řekla, že prostě někonu rupne v bedně a EV jede krást vesnice, hromadky o několika hráčích na hráče jednoho a když už hráč hoří, tak s velkou pompou přideš ty a ten druhý pan veliký a sejmete mu 16 vojáků na 3 hradech. :smiley:
    Píšu z vlastní zkušenosti. To jak jezdíte vidím poměrně pravidelně a myslím si o tom své. Neumíte se chovat slušně. Pokud ode mě najdeš zprávu s jedním sprostým slovem, co jsem napsala směrem do té vaší povedené rádobyali, tak sním svoje ponožky a to bez příboru! :smiley:
    Byla jsem nucená prosit tvé hráče ať už mě neotravují zprávama, jelikož se ty slinty už opravdu nedaly číst. A tvý hráči jsou tvá vizitka, nikoliv moje. Levá ruka neví co dělá pravá a to chcete aby se vás někdo bál, nebo nedej bože vás respektoval? Směšné, trapné a když vezmu průměrné IQ v ali EV tak i nemístné (možná mám zkreslené info, ale mohu soudit jen podle výplodů co mi končí ve zprávách, abych někomu nekřivdila). Co se mě týče, využívejte všech možností co hra nabízí, ale také se koukejte srovnat s tím, že se k vám jednou někdo bude chovat stejně a pak se může stát, že ponižující popisek bude tou pravou volbou pro vás. Já bych řekla že si to opravdu zaloužíte. Doufám, že THC vydrží a jsem si jistá, že naši taky mají totiž velkou motivaci. Nikdo z nás nezapomene, co ten tvůj kámoš dovolil napsat o Lu a pokud zapomene, tak já jim to připomenu. Tohle je totiž neodpustitelné a navíc dost nechutné. Víš vůbec o tom, že hráč co si tohle dovolil měl tu drzost mě oslovit s tím, že na sebe nebudeme útočit? S tím se ti asi nechlubil... Možná by sis měl nejdřív udělat pořádek mezi svýma. I když budu mnohem raději když ti to tam porovnají THC, ty mají alespoň úroveň a nepotřebujou si tahat trencle bod bradu...
    Nic co tady napíšeš nemá váhu, já totiž vidím z první ruky jak se chováte.

MBee napsal(a):
    zdravím, 
    poprosím trochu krotit emoce, diskuzi zatím stále sleduji, ale pokud se to zvrhne tak ji uzavřu

pokud jsou důkazy na multi hrady poprosím obrátit se na support, to samé poprosím @Lenka39 (CZ1)  zprávy ulož do archivu a hráče nahlaš na support a jak psal Leafeon doporučuji dát ho do ignoru, to samé doporučuji i všem ostatním

Zprávy jsem na support posílala hned jak mi začaly chodit. Došel mi email, že to řeší a z bezpečnostních důvodů mne nemohou informovat o výsledku. To je cca měsíc, od té doby zprávy chodí dál a nic se nestalo. Uložené je mám, ale už se mi do archivu nic jiného nevejde, jsou opravdu plodní. Dokonce i na blokace u některých došlo.

//Edit: MP
    Post edited by Zoe on
    Lenka39 @ cs 1
  • MBeeMBee Komentářů: 924Moderator
    Lenka39 (CZ1) napsal(a):
    MBee napsal(a):
    zdravím,

Zprávy jsem na support posílala hned jak mi začaly chodit. Došel mi email, že to řeší a z bezpečnostních důvodů mne nemohou informovat o výsledku. To je cca měsíc, od té doby zprávy chodí dál a nic se nestalo. Uložené je mám, ale už se mi do archivu nic jiného nevejde, jsou opravdu plodní. Dokonce i na blokace u některých došlo.
    to, že tě nemohou informovat je bohužel fakt :/ v tomto případě pak doporučuji dát hráče do ignoru jak už zde bylo řešeno
    MBee napsal(a):
    Lenka39 (CZ1) napsal(a):
    MBee napsal(a):
    zdravím,

to, že tě nemohou informovat je bohužel fakt :/ v tomto případě pak doporučuji dát hráče do ignoru jak už zde bylo řešeno
    jj vím, ale stalo se bohužel přesně co ten hráč psal, že za ty peníze co do hry dává nebo dával mu nikdo nic neudělá. Já nevím jestli kupuje rubíny a je mi to celkem fuk, ale přijde mi to trochu uhozený. Na co je tedy VOP, když se vybírají hráči, kteří je dodržovat musí a pak je tu jiná sorta a ta dodržovat nemusí?
    Asi téma na jiné vlákno bych řekla. Nechci do toho nějak šťourat, ale faktem je, že jsem udělala vše tak jak má být a výsledek nula, což nutí k zamyšlení...
    Lenka39 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,297CZ1
    Jj, Je to OT, ale jeden hráč mi nadával dost sprostě, za to, že jsem si vzal vesnici, co mi ukradl + mě posílal do plynu a podpora mu neudělala nic... :/
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Zdravím,
    VOP by mělo platit pro všechny stejně a z minulosti vím o kupujících hráčích, kteří byli zabanováni :)

Co se banu za urážky týká, pokud se nepletu, z počátku je jen na "pár" hodin, až při více nahlášení je na nějakou podstatněji delší dobu...

Každopádně jak bylo napsáno, toto je diskuze na jiné téma.
    Na závěr tedy ještě všechny prosím, zkuste si hlídat MP (multiposty - více vlastních příspěvků po sobě), máte možnost svůj příspěvek upravit. Děkuji :)
  • Lord COOL (CZ1)Lord COOL (CZ1) Komentářů: 43
    upraveno 10.09.2016
    TO Lenka39 :
    Mně osobně je úplně jedno, co si myslíš. Já vím jedno - že nic nevíš nebo nechceš vědět a přetváříš podle toho eseje díky tvé fantazii, svou vizi a realitu jen díky tomu, že si ,,něco myslíš'', ale reálně nic nevíš..
    Podle toho eseje tam urážíš lidi byt' ne vulgárním způsobem, ale urážíš svými eseji a přirovnání typu myslím si o tobě to a to : kecy kecy kecy.... Prostě jinými slovy provokuješ, díky tomu ty lidi urazíš svou nevědomostí a záměrnou provokací.. a pak? Ti lidi píšou ne moc hezké věci a přirovnávají tě k nástroji na WC, který slouží k odstranění různých nečistot včetně těch méně vábných, většinou mazlavých, a k podobným věcem...Nicméně do jisté míry jsi přitáhla oko Saurona i na sebe, ale to pochopíš časem. -------- Jelikož sám Gorgo tady v žádném případě nevyvrací u vás zneužívání mulťáků, tak aby bylo jasno, jak to vzniklo resp: válka s Aghartou vznikla díky jednomu ,,špehovi který byl v Elitnich Veteránech'' taktéž mulťáckeho hradu z THC Angells, který přešel do Legie Agharty a chtěli jsme jeho hlavu. Jako odpověď byla výhrůžka od Legie Agharty, že na nás vyjede THC Angells. Fascinuje mě, že EV mají jezdit 6 aliancemi na ostatní :D inu je jich pět, z toho by se dalo před prázdninami považovat za legitimní ,,silné ali'' Elitní veteráni. a Elitní vet.1, dále zbytek: EV.2 (tam existuje ? 3-4hrady ) EV.3 (zlobidla) EV.4 (flakači) EV.5 (začinajcí). Takže ne vždy jsme jezdili všichni, a každí EV si čas od času dělali soukromou válku, tedy ovšem za předpokladu, že jsme byli samozřejmě napadeni jako první. Takže jsme si vyřídili ty účty sami. A ne vždy jsme brali někomu základny apod., to jen v krajním případě, nebylo to pravidlo. Ale že jsme je rozjížděli a brali vesky nepopírám, v pravidlech to tak máme. Taky se párkrát stalo, že někdo šel záměrně do nějaké aliance a vyprovokoval ,,s námi'' válku. Jakmile jsem uviděl printscreen té ali o příchodu hráče, a taky gesto, že ten daný hrad vyhodili, nedávali jsme jim popisek. Že jsme jiní, jedeme si to svoje a nechceme s nikým válčit pod hrozbou ,,TOTAL WAR'', neznamená, že jsme špatní. Neútočíme na neutrální aliance, neděláme 1vs1 pro body, ani neútočíme na NEUTRÁLNÍ aliance kvůli klání šlechticů pro slávu apod..

PS: Gorgo, ovládej se a přemýšlej, než něco napíšeš o soukromí někoho. Co se kdysi stalo, že bejvalka byla LEHKÁ holka, a jak to bylo skutečně, víš absolutní LEJNO. Taky nikoho nezajímá, že se rozvádíš a kvůli tomu to hraješ nebo jsi jinak neschopný udržet si rozumný vztah nebo máš nějaké XXXS problémy, jak jsi se zmiňoval v předchozím příspěvku.
    Taky to nikoho nezajímá a nepatří to do hry, ani sem na fórum.
    Takže když už tvoje Ego-gorgo pohořelo a utočil jsi jak na mě tak na mou ali jako první, měj alespoň důstojnost herního profesionála a ne řadového hořáka, co brečí a podle větru , kam zrovna zavane, tak taháš zapomenuté fusekle zpoza rohu postele.

Post edited by Lord COOL (CZ1) on

THIS IS LORD COOL  

• Lenko Lenko.. :) já a lhář? :) Pokud si dobře pamatuji chvylku jsme si v klidu psaly :) ty jsi mi psala o té nehodě s kamarádkou a já ti nabýdl že tě naše ali nechá být protože vím co je to za bolest stratit blízkého ;) a co jsi udělala ty? hodila jsi si na týden holuba a pak na mě vyjela když jsem zrovna čekal útok od THC ;) všude jsem tě odrazil až na jeden útok a to proto že se mi hra cekla 3 min před dopadem a pak mi začala jít 20 vteřin před dopadem tak co chceš dělat že? :) Po té jsem ti psal co to má znamenat a ty jsi mě poslala do pr* že jsem zm*, pí*, kok*, apod. A ani jedna zpráva ode mě nebyla zprostá! Tak my tu nevykládej blbosti ;) A pokud vím hodil jsem si tě já do IGNORU takže další lež :D Jak se říká lhat se nevyplácí ;)
Sign In to comment.