Rozloučení CM Foxes

FoxesFoxes Komentářů: 1,370
Milá česká a slovenská komunito,

uběhly skoro dva roky a musím se s vámi dnes rozloučit, můj poslední den v GGS nadešel. Prožili jsme si toho spolu hodně, 
byl to čas plný strastí ale snad i dobrých chvil. 

Chtěla bych poděkovat celé komunitě za vaši spolupráci a feedback, který jste neustále předávali i za ne zrovna příznivých podmínek. Doufám, že jsem byla alespoň některým z vás nápomocna a nebyla pouze trnem v oku. :)

Od této chvíle se o vás budou starat naši skvělí Board moderátoři @Sstyx ;@Zoe a @MBee, které určitě udělají vše pro to, aby fórum fungovalo dál a budou se snažit vám poradit a pomoci, jak jen to bude za stávající situace možné. Proto na ně buďte hodní, protože bez CM to bude pro ně těžký úkol! 

Všem, s kterými jsem se na fóru setkala, ať už jsme si jen pokecali přes SZ nebo naopak ohledně něčeho neshodli, chci poděkovat za veškerý čas zde strávený! 

Foxes

COMMUNITY MANAGER 
Směrnice komunity | Podpora 
«1

Komentáře

• perchta76 (CZ1)perchta76 (CZ1) Komentářů: 33
    Ahoj Foxi,

tak to je mi líto. Byla jsi fajn a odpovídala korektně, i když asi někdy bylo těžké, reagovat na ne vždy kladné ohlasy. 

Přeju Ti hodně štěstí v dalším pracovním i soukromém životě :-)

PS: Tak jsem zvědavá, komu budou někteří hráči spílat teď :-D
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Komentářů: 252
    Ahoj @Foxes, je škoda že odcházíš, byla jsi skvělá CM. A co bude teď? Budeme bez CM nebo příjde někdo nový?
    Každopádně přeji mnoho úspěchů v životě :)

DémonGames

S dobrou náladou , úsměvem a fyzickým násilím jde všechno!!

• Akakor (CZ1)Akakor (CZ1) Komentářů: 193
    Fox, hodně osobních i pracovních úspěchů v životě

Akakor
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,482CZ1
    Ty brďo, Foxes :D Tohle jsem nečekal..

Měli jsme neshody, nemůže každý padnout každému, tak to je..
    Ale děkuji za vše, co jsi pro mě, a hlavně pro nás jako pro komunitu udělala...
    Přeju hodně úspěchů v nové práci a celkově v životě...

Měj se,
    M :) 
    MATY2000, CZ1
    " V ruce samý špatný karty,.. co mám udělat pro to abych měl tamty? "

• katty.k (SK1)katty.k (SK1) Komentářů: 478
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):

Měj se,
    Maty a co si cakal?

Foxes maj sa a prajem ti konecne oddych od tohto nefungujuceho domrveneho diela. NEch sa ti dari v osobnom a aj pracovnom zivote.
  • zuzana bohokov (CZ1)zuzana bohokov (CZ1) Komentářů: 91CZ1
    :)  Foxes , škoda, ale díky za vše  a nebylo toho zrovna málo a hlavně to nejspíš nebylo ani malinko snadné.Hodně úspěchů v pracovním a hlavně osobním životě.
    zuzana bohokov @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    No...pár hráčům se asi splnil sen, tak přivítejme jejich zářivou budoucnost bez CM :-D 

Myslím, že jednat se zákazníky za firmu, jakou GGS je, musí být těžší než si většina z nás dokáže představit a máš můj obdiv, žes neodešla už dávno. Takže taky přeji do dalšího života hodně štěstí a normálního zaměstnavatele :-) 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) Komentářů: 484CZ1
    3x zvolejme sláva.... :)
    Eagle @ cs 1
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    No Foxes hodně štěstí do života, škoda že končíš (i když se musím prásknout, že jsem to už nějakou dobu věděl, ale slíbil jsem, že si to nechám pro sebe). Tak nějak jsem chvíli doufal, že budeš jedna z těch pouze
    4 CM, kteří jediní zůstávají na všech GGE serverech po celém světě, ale chápu, že papouškovat povinně to, co centrála servírovala nám hráčům, bylo dost náročné (já bych v tvé pozici tak dlouho určitě nevydržel).

Snad se vedení GGS poučí a nepošle tuto kdysi velmi dobrou hru na hřbitov.

P.S. BM děvčata, prosím vydržte, support můžeme lehce zahltit i bez vaší stávky, stačí říci  >:) >:) >:)
    Albi70 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,962CZ1
    Foxes, měj se hezky. Život je změna a jistě se ti podaří najít lepší místo. Tady by si jen zakrněla. Sama vidíš kam to směřuje. Opatruj se a hlavu vzhůru.
    Lien Rag

• Little.W.Rabbit (CZ1)Little.W.Rabbit (CZ1) Komentářů: 68CZ1
    Díky, Lištičko, a hodně štěstí kdekoli jinde :)
    Little.W.Rabbit @ cs 1
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    upraveno 22.08.2016
    perchta76 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Foxi,

tak to je mi líto. Byla jsi fajn a odpovídala korektně, i když asi někdy bylo těžké, reagovat na ne vždy kladné ohlasy. 

Přeju Ti hodně štěstí v dalším pracovním i soukromém životě :-)

PS: Tak jsem zvědavá, komu budou někteří hráči spílat teď :-D
    Děkuji a tobě také přeji vše nej ;)
    To jsme dvě!

Ahoj @Foxes, je škoda že odcházíš, byla jsi skvělá CM. A co bude teď? Budeme bez CM nebo příjde někdo nový?
    Každopádně přeji mnoho úspěchů v životě :)

DémonGames
    Děkuji i tobě! Vypadá to, že žádný český a slovenský CM v dohledné době bohužel nepřijde. Budeme řešit ještě s našimi modíky, jak to bude dál.

Akakor (CZ1) napsal(a):
    Fox, hodně osobních i pracovních úspěchů v životě

Akakor

Tobě také! :)

Měj se,
    Neshody byly, ale to tak v životě chodí. :)
    Já věřím, že jsi člověk, který má hlavu na správném místě, tak se tu drž!
    Také ti přeji úspěšnou školní kariéru ;).

katty.k (SK1) napsal(a):

Měj se,
    Maty a co si cakal?

Foxes maj sa a prajem ti konecne oddych od tohto nefungujuceho domrveneho diela. NEch sa ti dari v osobnom a aj pracovnom zivote.
    Děkuji, už jsem to potřebovala :)
    Tobě také přeji vše nej!

:)  Foxes , škoda, ale díky za vše  a nebylo toho zrovna málo a hlavně to nejspíš nebylo ani malinko snadné.Hodně úspěchů v pracovním a hlavně osobním životě.
    Já ti také děkuji za trpělivost, které bylo mnohdy zapotřebí. :)
    Také přeji vše nej do buducna a hodně štěstí.

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    No...pár hráčům se asi splnil sen, tak přivítejme jejich zářivou budoucnost bez CM :-D 

Myslím, že jednat se zákazníky za firmu, jakou GGS je, musí být těžší než si většina z nás dokáže představit a máš můj obdiv, žes neodešla už dávno. Takže taky přeji do dalšího života hodně štěstí a normálního zaměstnavatele :-) 

Děkuji, také se občas divím, že jsem tu vydržela tak dlouho :)

Eagle (CZ1) napsal(a):
    3x zvolejme sláva.... :)
    sláva, sláva, sláva

Albi70 (CZ1) napsal(a):
    No Foxes hodně štěstí do života, škoda že končíš (i když se musím prásknout, že jsem to už nějakou dobu věděl, ale slíbil jsem, že si to nechám pro sebe). Tak nějak jsem chvíli doufal, že budeš jedna z těch pouze
    4 CM, kteří jediní zůstávají na všech GGE serverech po celém světě, ale chápu, že papouškovat povinně to, co centrála servírovala nám hráčům, bylo dost náročné (já bych v tvé pozici tak dlouho určitě nevydržel).

Snad se vedení GGS poučí a nepošle tuto kdysi velmi dobrou hru na hřbitov.

P.S. BM děvčata, prosím vydržte, support můžeme lehce zahltit i bez vaší stávky, stačí říci  >:) >:) >:)
    Tak, tak....ale občas jsem se tu i s vámi zasmála, tak to nebylo úplně vše tak nejhorší ;).
    Jak říkáš, holky tady na to budou sami, tak jim prosím pomáhejte a zkuste udržet atmosféru fóra alespoň trochu konstruktivní, ať vám neutečou ;).

Také ti přeji hodně štěstí!

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Foxes, měj se hezky. Život je změna a jistě se ti podaří najít lepší místo. Tady by si jen zakrněla. Sama vidíš kam to směřuje. Opatruj se a hlavu vzhůru.
    Doufejme. Vidím a tuším. Vám tu přeji hodně zdaru a pevných nervů! :)

Díky, Lištičko, a hodně štěstí kdekoli jinde :)
    Taky děkuji :). Hodně štěstí!

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
  • hegeg (CZ1)hegeg (CZ1) Komentářů: 88CZ1
    Vse nej Foxes... ;)

hegeg @ cs 1
  • Lord Animus (CZ1)Lord Animus (CZ1) Komentářů: 46CZ1
    Tak to je velká škoda, byla jsi fajn, ale na druhou stranu, byla to dost nevděčná práce. I přesto, dělala si ji dle mýho dobře. Budeš mi tu chybět, přeju ti v životě i v práci jen to nejlepší....... L. A.
  • vojta.p (CZ1)vojta.p (CZ1) Komentářů: 24
    ahoj přeje vojta.p
  • Luculus (CZ1)Luculus (CZ1) Komentářů: 315CZ1
    Přeji hodně štěstí v životě a díky za to co jsi s námi a hlavně s GGS vytrpěla.
    Luculus @ cs 1
  • recue3 (CZ1)recue3 (CZ1) Komentářů: 191
    Měj se hezky Foxes. Hodně štěstí v osobním životě. 
    Myšák 
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,169CZ1
    Jsem tu krátce, ale i tak vidím, kolik jsi pro komunitu udělala. :) Za to ti děkuji a přeji hodně štěstí. :)
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Are (SK1)Are (SK1) Komentářů: 563
    Foxi  nech sa dari v profesnom aj sukromnom zivote. Myslim ze po  tych 2ch rokoch v GGS bude kazda praca brnkacka :smiley:
  • JanL (CZ1)JanL (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    Taky ti přeji hodně štěstí :)
Sign In to comment.