Domů Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Aliance a hledání členůAhoj,

chcete veřejně představit a uvést svou alianci do povědomí? Toto je sekce právě pro vás.
Tato sekce by měla být přehledná a hlavně by měla být přínosem jak pro veterány, tak hlavně i pro nováčky. To znamená, že si musíme určit základní pravidla přispívání.


Diskuze by měla mít v názvu jméno Vaší aliance! Pokud tak nebude,přepíšeme vám ho. Doporučujeme dodržovat i velká a malá písmena, aby si vás hráči mohli najít v tabulkách.

V daném tématu se aliance představí a ve stejném tématu bude probíhat nábor. Nábory, které budou do jiné aliance, budou přesunuty nebo zkopírované pomocí citace do správné diskuze. 

Témata ohledně válek, dohodě o neútočení, paktu atd. se budou probírat také v příslušných tématech v dané sekci. Opět platí, že příspěvky mimo téma se budou přesunovat do příslušných vláken.

Co by mohlo/mělo takové představení obsahovat?         
Určitě napište jaká Vaše aliance je, co pro sebe děláte. Popište jaká pravidla dodržujete a čeho si ctíte, jaká je vaše filozofie. Čeho chcete jako aliance dosáhnout a co pro to děláte. Máte nějaké povinné závazky, které musí členi plnit? Sem s nimi! Máte web stránky? Nestyďte se a ukažte nám je!

Co by měla obsahovat náborová část?
Popište co od nového člena očekáváte, jaký by měl být a co by měl umět. Jaké budou jeho povinnosti jako nováčka a co popřípadě bude muset plnit a učit se.

Fantazii se meze nekladou, máte screenyshoty / videa / fotky srazů - pro Vás důležitých okamžiku? Připojte je k představení!


Zde je příklad pro inspiraci jak by to mohlo vypadat: 
https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/315489/predstaveni-kings-horses/p1?new=1

Hurá do psaní!
Aliance fóraTato diskuze je zavřená.