Zase hledáme skvělé nové moderátory, kteří by nám pomohli zajistit chod fóra a hráli klíčovou roli v naší Empire komunitě! Pokud si myslíte, že je to něco pro Vás, klikněte SEM

Představení hráčeČest rytíři!

hledáte spolubojovníky, kamarády do bitvy či se chcete představit české a slovenské komunitě jako ten nejlepší hráč? V tom případě se zde nebojte představit, na našem fóru nikdo nekouše ;)

Doporučujeme vám pro přehlednost dát do názvu svůj nick (herní jméno) - dle toho Vás jiní hráči snadno najdou i na hře, a můžete se tak rychleji dostat do aliancí, získávat kontakty a rady. To vše je pro tuto hru velmi důležité, a je tedy dobré vždy použít něco originálního - nick :)

Představte se, jak dlouho hrajete, jaký jste level, co očekáváte od hry či vaší budoucí aliance. Pokud jste v alianci, tak v jaké a jakou pozici tam zastáváte. Napsat zde můžete cokoliv, je to pouze na Vás. Chcete se něčím pochlubit? Napište to do vaší vlastní diskuze! 

V případě, že jsi nováček, pamatuj na jedno: představení a úvod do herního světa je důležitý, proto neváhej a piš! Kterákoliv aliance vám může napsat i do vašeho tématu s představením, takže je potřeba je zaujmout. 
Samostatné téma zmůže více než téma všeobecné.

Zde je příklad pro inspiraci jak by to mohlo vypadat pro veterány: 
https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/315486/sstyx/p1?new=1

Hurá do psaní!
Aliance fóraTato diskuze je zavřená.