Sstyx

Ahoj ve spolek! 
Jako BM jsem se již představila ale jako hráčka nikoliv a tak je na čase to napravit:) Navíc téma bude sloužit jako příkladové pro veterány....

Jak jsem uváděla i ve svém tématu BM, hrát jsem začala někdy v roce 2013 a musím říct, že se hra velmi změnila. Tehdy spoustu věcí nebylo a hrálo se více či méně PvP. Pokud jste někoho naštvali, tak vám to dali sežrat na plné čáře a že já naštvala lidí:D 
Dva měsíce v kuse jsem byla dokolečka vypalovaná dvěma hráči, jelikož jsem si nepřečetla popis, porušila jsem tak 3 jejich svatá pravidla. Pak jsem konečně dostala místo v nějaké ali, ale už ani nevím jak se jmenovala, byli ode mě daleko, takže mi nemohli ani pomáhat, natož mi posílat obranu na pomoc. Moc dlouho jsem tam i z těchto důvodu nepobyla...
Zlomový okamžikem pro mě bylo vstoupit do ali kde byl velitelem Koon. Bohužel již nehraje - nebo o tom alespon nevím:) Naučil mě veškerým základům, pravidlům a i když jsem průšvihy dělala i nadále, nebylo to tak hrozné jako dříve. Spolu jsme byli nějaký ten pátek, prožili jsme změny ali, spojování a přestupy. Když zaznělo "Sstyx zase útočila", každý si to přeložil dobře a to "Sstyx zase začla válku se silnějšíma:)" Samo že ne vždy:)
Čas mezi tím ani nebudu popisovat, protože by toho bylo hodně. Před delší dobou (přesně nevím, příjde mi to jak 100 let už:D) jsem přestoupila do ali Kings Horses - našla jsem tu naprosto vše co jsem potřebovala. Slušnost, férovost, pomoc a spoustu maličkostí, které jsou pro mě důležité. Dokonce přežili i můj rok skoroneaktiviti, což by hodně ali netolerovala a moc to pro mě znamená. Zde jsem dorostla a vyspěla:)
Myslím že pokud by měla někdy naše ali padnout, tak padnu s ní. 

Sign In to comment.