Rubíny SMS

Jay (CZ1)Jay (CZ1) Komentářů: 92CZ1
Zdravím když si chci koupit rubíny přes SMS tak normálně napíšu telefoní číslo a příjde mi SMS :PiN nikomu neposílejte ! atd akdyž to pošlu tak mi to napíše :litujeme vaše platba nebyla uspěšná.žádné poplatky nebyly učtovány co stím mám dělat ?
Jay @ cs 1

Komentáře

• gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) Komentářů: 514CZ1
    nekupuj rubíny.... jednoduchý. Nic jim tu nefunguje a budou se ti akorát omlouvat a nic nevyřeší. Nejednoduší je jim nic necpát

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Jay (CZ1) napsal(a):
    Zdravím když si chci koupit rubíny přes SMS tak normálně napíšu telefoní číslo a příjde mi SMS :PiN nikomu neposílejte ! atd akdyž to pošlu tak mi to napíše :litujeme vaše platba nebyla uspěšná.žádné poplatky nebyly učtovány co stím mám dělat ?
    Ověř si, jestli máš u operátora aktivní režim Premium SMS,  vypadá to, že nemáš.
    Albi70 @ cs 1
  • SHELL (CZ1)SHELL (CZ1) Komentářů: 1
    Zdravím chtěl bych se zeptat chtěl jsem si koupit rubíny za 20 kč přes SMS dal jsem své telefoní číslo a dal svojeho operátora pak tam naběhlo 33% dokončeno a pak mi přišla sms že mám poslat ANO, tak jsem ho poslal a nic se neděje sebralo mi to 20 kč a rubíny sem nedostal :( poradíte co mám prosím dělat?
  • MBeeMBee Komentářů: 925Moderator
    SHELL (CZ1) napsal(a):
    Zdravím chtěl bych se zeptat chtěl jsem si koupit rubíny za 20 kč přes SMS dal jsem své telefoní číslo a dal svojeho operátora pak tam naběhlo 33% dokončeno a pak mi přišla sms že mám poslat ANO, tak jsem ho poslal a nic se neděje sebralo mi to 20 kč a rubíny sem nedostal :( poradíte co mám prosím dělat?
    zdravím,
    možná se pletu, ale mám pocit, že minimální platba za rubíny formou sms je 99kč
  • DémonGames (CZ1)DémonGames (CZ1) Komentářů: 252
    MBee napsal(a):
    SHELL (CZ1) napsal(a):
    zdravím,
    možná se pletu, ale mám pocit, že minimální platba za rubíny formou sms je 99kč
    To se trošku pleteš jelikož 99 kč je maximální platba přes sms :) 20kč, 50kč a 99kč..

S dobrou náladou , úsměvem a fyzickým násilím jde všechno!!

• ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    SHELL (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    pokud rubíny nemáš, kontaktuj prosím Support - podívají se na to a rubíny ti připíší :)
Sign In to comment.