děkuji za nic

13

Komentáře

• likantrop (CZ1)likantrop (CZ1) Komentářů: 113CZ1
    1 nikde není upozorněno ,že bonusy sou až 48 hodinách.
    proč potom dáváte bonusy třeba 4 před koncem akce když tedy tvrdíte,že budou až za 48 hodin.
    už mě to tu štve a řeknu to naplno !!!! KDYŽ UŽ TADY LIDI TAHÁTE ZA NOS TAK SE ASPON DOMLUVTE AT MLUVÍTE STEJNĚ !!!
    jeden tvrdí,že se bonusy připíšou hned jak člověk zaplatí kartou a dostane tazv zlaty palec,že platba proběhla v pořádku.
    a druhy,že po 48 hodinách.

likantrop @ cs 1
    ještě k té české obchodní inspekci. není to jediný kontrolní uřat který tohle dohlíží. už v několika státech proběhli soudní spory  a větčinou vyhráli hráči. stačí si prolistovat na toto téma internet.
    Mužu vám říct,že mi tyhle tahanice tak otrávily hru ,že zvažuji o ukončení a hraní jine hry.
    likantrop @ cs 1
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    Sstyx napsal(a):
    likantrop (CZ1) napsal(a):
    a komu když na stížnost co sem poslal na support ještě nikdo nereagoval ???????????????????????????????????????
    Jestli jsi ji psal ve čtvrtek nebo v pátek, pak měj ještě chvilku strpení. Ticketu mají hodně, takže odpovědi nejsou hned...
    stalee stejna písnička,ticketu je hodne tak se obrnte trpelivvosti a možna po mesíci konverzace neco dostanetee,s tímhle už jdete fakt ddo zadnice a začnte neco delat aby jste vaše selhání vyřizovali ke spokojenosti hráču!!!!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    1 nikde není upozorněno ,že bonusy sou až 48 hodinách.
    proč potom dáváte bonusy třeba 4 před koncem akce když tedy tvrdíte,že budou až za 48 hodin.
    už mě to tu štve a řeknu to naplno !!!! KDYŽ UŽ TADY LIDI TAHÁTE ZA NOS TAK SE ASPON DOMLUVTE AT MLUVÍTE STEJNĚ !!!
    jeden tvrdí,že se bonusy připíšou hned jak člověk zaplatí kartou a dostane tazv zlaty palec,že platba proběhla v pořádku.
    a druhy,že po 48 hodinách.

Máš pravdu. Informace o 48 hodinách nebyla správná (byla tomu tak dříve).
    Aktuálně se rubíny mají připsat ihned (tedy do pár minut). Výjimkou je platba přes TrustPay, kde může zprostředkování platby trvat až 5 dní. 

Neznamená to, že platba bude takto dlouho trvat, ale může se někde "zadrhnout" a proto tu je ta pětidenní lhůta :)
  • MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) Komentářů: 569CZ1
    Takže po dohodě s podporou jsem byl ujištěn o tom že ten bonus dostanu tímhle:

Jsme rádi, že Vám tato možnost vyhovuje. Bonus Vám bude aktivován dle Vašeho požadavku po 13. hodině, až bude invaze samurajů aktivní.

Bylo mi něco aktivováno? Ovšem že ne. To by chtělo nahlásit za podvod. Už druhý :smile:

A myslím že nejsem sám.
    "I ti co nic nemají, mohou dát svůj život."

• aci2 (SK1)aci2 (SK1) Komentářů: 340SK1
    MonklLP no klidek mě taky nic nedali tak že asi  GGS  opravdu  na to serou a vědomě šidí zákazníky  a co se týče ČOI  tak v německu  je takovej uřad jako náš berňák a ten funguje  dobře  a je učinější než naše ČOI  

aci2 
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
    Těžko soudit, nakolik to bylo vědomé... to, že bonus měl být aktivován a nebyl je samozřejmě chyba. 

Nemůžu vám na to říct nic jiného, než že mě to mrzí, ale to asi slyšet nechcete  :|
    Jedinou možností je opět podpora, "zeptat" se, proč vám bonus neaktivovali a znovu si o aktivaci říct... :/
  • katty.k (SK1)katty.k (SK1) Komentářů: 478
    nie tak teraz uz tvrdite ze platba cez trustpay moze trvat  az 5 dni???? sak ste tvrdili ze do 48 max. no jedina moznost je vas hnat na sudy to bude na vas jedina paka.

SMD
    nehodlám tu furt dokola žádat na co mam právo. Jednou jste to daly do bonus tak plnte co mate.
    Tímto přístupem co mate si akorát odháníte hráče a samy se připravujete o peníze. myslí te si ,že si hráči něco koupí když tu vidí,že to nedostanou.??????
    likantrop @ cs 1
  • XyzGamer1 (CZ1)XyzGamer1 (CZ1) Komentářů: 310
    Zoe napsal(a):

Jedinou možností je opět podpora, "zeptat" se, proč vám bonus neaktivovali a znovu si o aktivaci říct... :/
    A pujde to, když si napíšu, že chci koupit rubíny s tím a tím bonusem, za tolik a za tolik a že zaplatím až se přesvědčím, že je všechno v naprostém pořádku? Proč GGS nezavede takovouto online službu?
    XyzGamer1 @ cs 1
    Tak že  jsem se dotázal na podporu kdy připíší bonus a  s tím že jsou tak liknaví požaduji odškodnění  a asi půjde do tuhého  pokud mě nevyhoví  vznesu dotaz jeho nadřízenému 

a pomalu naštvanej  aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
    de vidět,že si tu s nás dělají blbečky. podle mě by mělo stačit napsat tady co chci a mělo by být po problému. sak to vedou stejní lidé.
    začínám zvažovat,že napíšu na centrálu teto hry. už sem si sehnal email.
    likantrop @ cs 1
  • Blodax (CZ1)Blodax (CZ1) Komentářů: 307
    de vidět,že si tu s nás dělají blbečky. podle mě by mělo stačit napsat tady co chci a mělo by být po problému. sak to vedou stejní lidé.
    Podobna vec se mi stala par mesicu zpet - vyjimecne jsem do hry zainvestoval real money a bonusy (vybaveni a neco k tomu, uz nevim) se mi nepripsalo - rubiny behem par minut ano.
    Napsal jsem na support, slusne pozadal o bonusy - a do 2-3 dnu jsem je mel, myslim ze i neco navic....
    Nekdy jde asi i o formu, jakou to clovek poda.
    Treba na me kdyby nekdo hnedka spustil "zvostra"..... takze asi tak :))):smile: vim, ze ti to nepomuze, ale trebas do budoucna ;)
    na suport sem napsal už xxx emailu a nestalo se nic a jak sem si všiml nejsem jediný, asi sem ve špatné aly.
    Kdybych byl v aly kde sou ggs tak by asi nebyl problém.
    A podle mě kdyby si ggs vytvořily skype na řešení těchto problému. Jeden hovor a byl by klid. podle mě je hovor rychlejší než psaní a posílaní emailu.
    A nebo pak je tu jiná situace,že někomu je jedno jak se to vyřídí a čeká se až to vyšumí.
    likantrop @ cs 1
    tak sem se díval na email 29.6. sem posílal email o tom,že mi ještě nebyl připsán bonus a do dneška mi ještě nepřišla odpovět a dnes je 10.7.  ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
    likantrop @ cs 1
    Psal jsem jim po  druhé a odpověď zněla  byl víkend tak že se omlouvají a dají to příště  respektive až začne v pracovní den . No připadá mě že by  tato hra měla běžet jen v pracovní dny 

nechápu to aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
             Já už tady nechápu více věcí a začínám být totálně zhnusen jak se tu jedna z hráči (těma kteří vás živý)
    a opravdu začínám zvažovat par kroku jinak jak se do lesa volá tak se z něj ozývá.
    likantrop @ cs 1
    jen jedna věc k zamyšlení??? Jako větčina hráču jsem pracující člověk.  to je k tomu dát ten bonus přes týden ale jak to tu sleduji tak se toho bonusu nedočkám. tak .že je to vlastně jedno.
    likantrop @ cs 1
    katty.k (SK1) napsal(a):
    nie tak teraz uz tvrdite ze platba cez trustpay moze trvat  az 5 dni???? sak ste tvrdili ze do 48 max. no jedina moznost je vas hnat na sudy to bude na vas jedina paka.

SMD
    TrustPay, až kam moje paměť sahá, nebyl 48 hodin, ale 72. 
    Někdy (a jelikož to nesleduji, tak ti nejsem schopna říct kdy) došlo ke změně - všechny ostatní platby jsou ihned a TrustPay do 5 dní. Každopádně toto info je vždy uvedeno, když najedeš na okénko pro způsob platby :)

XyzGamer1 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

A pujde to, když si napíšu, že chci koupit rubíny s tím a tím bonusem, za tolik a za tolik a že zaplatím až se přesvědčím, že je všechno v naprostém pořádku? Proč GGS nezavede takovouto online službu?
    Netuším, jestli to půjde... vím, že jde dát osobní bonus třeba 100% rubínů k dalšímu nákupu (což se dává jako odškodnění), ale jaké bonusy takto mohou dát nevím... můžeš se jich zeptat a uvidíš :)

Lidé z podpory nechodí na fórum a CM nemá možnost připisovat kompenzace. 
    Navíc podpora požaduje důkazy a ty by byly potřeba i zde, takže ve výsledku by si člověk nepomohl...

na suport sem napsal už xxx emailu a nestalo se nic a jak sem si všiml nejsem jediný, asi sem ve špatné aly.
    Kdybych byl v aly kde sou ggs tak by asi nebyl problém.
    A podle mě kdyby si ggs vytvořily skype na řešení těchto problému. Jeden hovor a byl by klid. podle mě je hovor rychlejší než psaní a posílaní emailu.
    A nebo pak je tu jiná situace,že někomu je jedno jak se to vyřídí a čeká se až to vyšumí.
    Z jakého emailu jim píšeš?

jen jedna věc k zamyšlení??? Jako větčina hráču jsem pracující člověk.  to je k tomu dát ten bonus přes týden ale jak to tu sleduji tak se toho bonusu nedočkám. tak .že je to vlastně jedno.
    Tady by mohlo být řešením chtít aktivaci k večeru - tedy v době, kdy bude podpora ten den končit - abys z bonusu něco měl...
    nevím kdo nebo co tam je na tom supportu ale už sem psal dvakrat a nikdo nereagoval???
    likantrop @ cs 1
Sign In to comment.