nedostal jsem rubíny

po zaplaceni  88 Korun při bonusu 75% jsem mněl obdržet 11375 rubinu zatim marně čekám
Lord Robl @ cs 1

Komentáře

• michaljana10 (CZ1)michaljana10 (CZ1) Komentářů: 4
    koupil jsem rubiny s odmenou a po zaplaceni rubiny a odmena nikde?muze mi nekdo rict jak to budete resit? diky za odpoved

michaljana10 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Lord Robl (CZ1) napsal(a):
    po zaplaceni  88 Korun při bonusu 75% jsem mněl obdržet 11375 rubinu zatim marně čekám
    Zdravím,
    připsání rubínů může trvat až 48 hodit, při platbě přes Trustpay až 72. 
    Počkej tedy prosím, dokud tato doba neuplyne a pokud se ti rubíny s bonusy (nebo třeba jen bonusy) nepřičtou, obrať se prosím na Support, kde to prověří a poskytnou ti náhradu :) 

koupil jsem rubiny s odmenou a po zaplaceni rubiny a odmena nikde?muze mi nekdo rict jak to budete resit? diky za odpoved

Ahoj,
    také platí to samé - Přičtení může trvat 48, při platbě přes trustpay až 72, hodin.
    Pokud do této doby nedojde k přičtení rubínů a bonusů (nebo třeba jen bonusů) kontaktujte podporu, kde to prověří a poskytnou vám náhradu :)

Na podporu je potřeba napsat z jiného emailu než je atlas, volny a centrum - na tyto emaily odpovědi podpory nechodí, jelikož jsou automaticky mazány jako spam.
    Že jiný email nebude k hernímu účtu registrovaný nevadí :)
Sign In to comment.