bunusy

koupil jsem rubíny v akci s vojáky a 2x4 hodiny 250% desek, ale vojáci ani % jsem nedostal, rubíny nepotřebuju
«1

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Ahoj,
    rubíny ti již byly připsány, nebo ne? Odměny by měly být připsány spolu s rubíny (pokud se tak nestane, obrať se prosím na Support, kde to prověří a poskytnou ti náhradu), jejichž připsání může trvat až 48 hodin (při platbě přes Trustpay až 72) :)
  • Anoliska (CZ1)Anoliska (CZ1) Komentářů: 96
    Ahoj, koupila jsem si rubíny přes smsku, byla akce 100% a do toho mi spadla nabídka na stavební díl Farma na útesu. Všechno relativně proběhlo v pořádku, po zadání kódu se to pořád načítá a načítá. Peníze odečtené a rubíny nikde a ani stavební díly nemám. Akce jsou časově omezené,takže co dál?
    Anoliska @ cs 1
  • carys12 (CZ1)carys12 (CZ1) Komentářů: 148CZ1
    Zdravím,mě se dnes stalo totéž a to ta specialní nabídka doteď běží:(((
    chci vrátit peníze!!!To už je po několikáté problém s platbou a Daniel mě zase bude tvrdit,že v tom čase nebyla žádná nabídka?
    Když doteď běží?
    Jedná se o specialní nabídku 600% bonus
    carys12 @ cs 1
  • vlad6 (SK1)vlad6 (SK1) Komentářů: 25SK1
    ahojte. ukazovalo mi nejaku ponuku za 0 rubinov. neviete,co to malo znamenat?
    vlad6 @ sk 1
    Anoliska (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, koupila jsem si rubíny přes smsku, byla akce 100% a do toho mi spadla nabídka na stavební díl Farma na útesu. Všechno relativně proběhlo v pořádku, po zadání kódu se to pořád načítá a načítá. Peníze odečtené a rubíny nikde a ani stavební díly nemám. Akce jsou časově omezené,takže co dál?
    Ahoj,
    přičtení rubínů můžetrvat až 48 hodin, proto bude potřeba počkat... pokud ani pak rubíny s bonusy neobdržíš, obrať se prosím na Support, kde to prověří a měli by ti poskytnout náhradu :) 

carys12 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,mě se dnes stalo totéž a to ta specialní nabídka doteď běží:(((
    chci vrátit peníze!!!To už je po několikáté problém s platbou a Daniel mě zase bude tvrdit,že v tom čase nebyla žádná nabídka?
    Když doteď běží?
    Jedná se o specialní nabídku 600% bonus
    Ahoj,
    v každém případě je dobré udělat si screen nabídek. Pak, pokud rubíny/rubíny s bonusy neobdržíš je nutné to řešit s podporou...

Jinak, tyto nabídky neznamenají přičtení +600% rubínů, ale odměn v této hodnotě... ale to asi víš :) 

vlad6 (SK1) napsal(a):
    ahojte. ukazovalo mi nejaku ponuku za 0 rubinov. neviete,co to malo znamenat?
    Ahoj,
    šlo o nějakou chybu, bližší info zatím nemáme :/
    Zoe,
    je to celej den,to je obyčejný podvod!!!
    Vyscrenuju si všechny stížnosti a v pondělí zajdu na ČOJ a předám jim to i s mou stížností.
    Mám těch zlodějen GGS plný zuby!!!
    carys12 @ cs 1
    carys12 (CZ1) napsal(a):
    Zoe,
    je to celej den,to je obyčejný podvod!!!
    Vyscrenuju si všechny stížnosti a v pondělí zajdu na ČOJ a předám jim to i s mou stížností.
    Mám těch zlodějen GGS plný zuby!!!
    Teď nevím, co přesně je celý den? Nabídka, nebo něco jiného?
    Pokud jde o nabídku, tak měli by to prověřit a dát to náhradu i pokud "nabídku nedoložíš" - každopádně screeny jsou jistota, pokud máš možnost si je udělat :) 

• DavePlayer3 (CZ1)DavePlayer3 (CZ1) Komentářů: 202CZ1
    ...to je stále jak o červené punčoše: lidi, přestaňte si myslet, že vaše investice ve hře budou zhodnoceny tak, jak si právě vy přejete, aby tak bylo. Máte co dočinění s černou dírou na peníze, které když tam spadnou, už nikdy neuvidíte. Je úplně fuk co vám support za náhradu připíše na účet(kromě rubínů): milion děsů, mraky bonusů, horu prostředků.... jediné co je pro GGS konstantní je nikdy peníze nevracet. Hádat se nemá smysl, nemáte šanci nikde zavolat, nikam zajít si problém vyřídit, jen písmenkovat do e-mailu. Taky jsem si věčně stěžoval a oprávněně, zjistil jsem jen jediné, že mám co dočinění s chytrým systémem, dělat z lidí akorát blbce.

Zoe,
    myslel jsem tu nabídku.Nepřipisuje se to co vím já už od 12 hodin od pátku.
    Na podporu jsem psal,ale jestli to bude řešit p.Daniel,tak pochybuji,že se dočkám té nabídky,o kterou jsem byl okraden???
    carys12 @ cs 1
  • DavePlayer3 (CZ1)DavePlayer3 (CZ1) Komentářů: 202CZ1
    carys12 (CZ1) napsal(a):
    Zoe,
    myslel jsem tu nabídku.Nepřipisuje se to co vím já už od 12 hodin od pátku.
    Na podporu jsem psal,ale jestli to bude řešit p.Daniel,tak pochybuji,že se dočkám té nabídky,o kterou jsem byl okraden???
    ...když jsem bonus na 250% samuraje dostal Danielem připsané já, tak nevím proč né ty. Navíc jsem měl několik hodin k dobru. Tuším, že to dělalo 16-17 hodin s bonusem 250% + ty krámy co byly k tomu.
  • Lenulka HB (CZ1)Lenulka HB (CZ1) Komentářů: 2
    Ahojky.Posílám vojáky na cizí hrady a z vítězství se mi nepřipisuje to,co vyhraji.Co s tím?
  • MBeeMBee Komentářů: 924Moderator
    Lenulka HB (CZ1) napsal(a):
    Ahojky.Posílám vojáky na cizí hrady a z vítězství se mi nepřipisuje to,co vyhraji.Co s tím?
    zdravím,
    co konkrétně se ti nepřipisuje? suroviny, body slávy nebo co přesně myslíš?
  • To je tady stale stejne dokola. Bonusove nabidky jsou predkladany ale den dva nic neprijde i kdyz penizky odesly.  Bohuzel v tom COJ nic neudela, protoze se jedna o zahranicni firmu. Jedine co by asi platilo, aby jsme prestali hrat, ale to se u vetsiny hracu nestane.
    FamousJan.antos @ cs 1
    Lenulka HB (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    snad bych dodala, že rab (tedy to, co tví vojáci získají) se připisuje až po návratu vojska do místa, odkud vojáci vyšli, a do skladu daného místa (tedy pokud šel útok ze základny, suroviny najdeš na základně a ne na Hlavním hradě). Pokud tam nemáš místo, přijdeš o ně - nemohl by být problém v něčem z toho? :)

To je tady stale stejne dokola. Bonusove nabidky jsou predkladany ale den dva nic neprijde i kdyz penizky odesly.  Bohuzel v tom COJ nic neudela, protoze se jedna o zahranicni firmu. Jedine co by asi platilo, aby jsme prestali hrat, ale to se u vetsiny hracu nestane.
    Bohužel, 48 (v případě trustpay 72) hodin je stanovená doba pro přičtení rubínů, takže se musí čekat :/
    Když tím člověk přijde o nabídku, měla by to podpora kompenzovat :)
    Zdravím,
    když jsem se dnes koukl,jak je na tom můj tiket podaný na podporu,tak mě to píslo:,,Tiket již byl zpracován. Zkontroluj prosím svojí e-mailovou schránku".
    Ale tam nic.
    Co dál?
    carys12 @ cs 1
  • gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) Komentářů: 514CZ1
    kdyby jste pořád nervali zbytečně peníze do něčeho,co ani pořádně nefunguje, neřešili by jste tu takový blbosti... nekupuj a si v klidu

carys12 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,
    když jsem se dnes koukl,jak je na tom můj tiket podaný na podporu,tak mě to píslo:,,Tiket již byl zpracován. Zkontroluj prosím svojí e-mailovou schránku".
    Ale tam nic.
    Co dál?
    Ahoj,
    koukal ses i do spamu?
    Hm,bohužel mě tvá odpověď nepomohla
    carys12 @ cs 1
    Ano Zoe,koukal...
    carys12 @ cs 1
    V tom případě prosím napiš nový tiket - do něj přilož číslo původního a požádej o znovuzaslání odpovědi :)
Sign In to comment.