Nevzalo mi to PIN

Přišel mi PIN zadal jsem ho do Ověřovacího kodu ale už mi to nezvalo a sebralo mi to 99Kč to jako nás okrádáte nebo co ? Co stim? vrátíte mi to zpátky ?

Nejlepší odpověď

Další odpovědi

• Dobrodruh (CZ1)Dobrodruh (CZ1) Komentářů: 3
    Jsem na tom stejně- přišel o 500CZK a 100% bonus na rubíny- PIN několikrát kontroloval a stejně oznámilo ,že je špatný- rubíny nedostal a peníze fuč-a support- mi nic-to musite jinde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Dobrodruh (CZ1) napsal(a):
    Jsem na tom stejně- přišel o 500CZK a 100% bonus na rubíny- PIN několikrát kontroloval a stejně oznámilo ,že je špatný- rubíny nedostal a peníze fuč-a support- mi nic-to musite jinde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ahoj,
    jedinou možností je napsat na Support a požadovat náhradu, která by ti měla být poskytnuta :)
  • Anoliska (CZ1)Anoliska (CZ1) Komentářů: 96
    Zoe napsal(a):
    Dobrodruh (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    jedinou možností je napsat na Support a požadovat náhradu, která by ti měla být poskytnuta :)
    Zoe tohle řeším už od 12.5. kdy jsem si koupila rubíny v akci 100%, platba odešla a rubíny nikde. Daniel mě odkázal na společnost která řeší problémy s platbamy. Ok, napsala jsem jim, chtěli po mě screeny smsek- poslala jsem. Pak chtěli že tam není uvedeno moje číslo ze kterýho to odešlo a nemůžou tudíž tu platbu řádně přiřadit - ok. Došlo vyúčtování od mého operátora,takže další screeny a další email k nim. A nic. Žádný rubíny žádná odpověď,prostě nic.
    Už fakt nevím co si o tom mám slušnýho myslet.
    Anoliska @ cs 1
  • carys12 (CZ1)carys12 (CZ1) Komentářů: 148CZ1
    Pište rovnou němcům,českej support jen okrádá a lže!
    carys12 @ cs 1
    carys12 (CZ1) napsal(a):
    To jsem udělala hned za začátku. Ti mě odkázali tam a ti zas tam. Takže kam teda mám napsat abych se domohla toho co mi náleží a zaplatila jsem si to?
    Anoliska @ cs 1
    Napiš znova němcům,že je Daniel zase línej něco řešit a raději lže!

carys12 @ cs 1
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    upraveno 06.06.2016
    carys12 (CZ1) napsal(a):

Carys, poprosila bych tě o slušnější slovník a bez nadávek!

Anoliska (CZ1) napsal(a):
    carys12 (CZ1) napsal(a):
    To jsem udělala hned za začátku. Ti mě odkázali tam a ti zas tam. Takže kam teda mám napsat abych se domohla toho co mi náleží a zaplatila jsem si to?
    Ahoj Anolisko,

český a německý support se řídí těmi stejnými směrnicemi. Takže tím nic nevyřešíš.
    Mohla bys mi do soukromé zprávy napsat číslo ticketu? Možná jsi dostala odpověď, ale momentálně nechodí emaily od podpory na centrum, volny a atlas. Je možné, že proto jsi nedostala odpověď.

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
    Foxes napsal(a):
    carys12 (CZ1) napsal(a):

Carys, poprosila bych tě o slušnější slovník a bez nadávek!

Anoliska (CZ1) napsal(a):
    carys12 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Anolisko,

český a německý support se řídí těmi stejnými směrnicemi. Takže tím nic nevyřešíš.
    Mohla bys mi do soukromé zprávy napsat číslo ticketu? Možná jsi dostala odpověď, ale momentálně nechodí emaily od podpory na centrum, volny a atlas. Je možné, že proto jsi nedostala odpověď.
    Teprve teď mi přišla odpověď, s tím že to zadají na přezkoumání vydavateli a to celé může trvat až 3 pracovní dny. Pokud se nestane, že mi bude obsah připsán mám se s nima spojit

Anoliska @ cs 1
    Foxes,
    já byl obelhán a podveden během dvou měsíců už několikrát,tak proto ta slova...na p.Daniela nemohu najít lepší slovník:((
    carys12 @ cs 1
  • BARYLA (CZ1)BARYLA (CZ1) Komentářů: 2
    Ahoj všem hezkou hru , po dnešním zakoupení hrstky rubínů se automaticky zapl bonus na akci ,která ještě neprobíhala , co s tím ? kvuli tomuto bonusu jsem přece nakupoval, nechápu proč se to tedy aktivovalo když k ničemu .. 
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    BARYLA (CZ1) napsal(a):
    Ahoj všem hezkou hru , po dnešním zakoupení hrstky rubínů se automaticky zapl bonus na akci ,která ještě neprobíhala , co s tím ? kvuli tomuto bonusu jsem přece nakupoval, nechápu proč se to tedy aktivovalo když k ničemu .. 
    Ahoj,
    pokud se ti pustil bonus na akci, která neprobírala, kontaktuj prosím Support - dohodnete se na době, kdy ti bonus spustí, abys ho mohl využít :)
Sign In to comment.