koupil sem rubíny přes TrustPay a nic mi nepříšlo nevím kde se stala chyba nakupuji pravidelně

25.3. sem provedl opakovaný nákup rubínu asi v rozmezí 3 min a první nákup proběl bez problému a na druhý nákup už nebyla žádná odezva . 27.3 sem opět koupil rubíny přes TrustPay a do dneška sem nic nedostal ani rubíny ani koupený bonusy (vip čas a vip body vojáky zlatky...)

Další odpovědi

• kihu (CZ1)kihu (CZ1) Komentářů: 41
    Ahoj muj člen aliance měl stejný problém v únoru, napíšu k tomu tři informace ... první napsat na support je to platba a nikdo jinej to tu nevyřeší ( připrav si výpis platby v pdf )
    Druhá pohlídat si, že všechny materiály odešli, protože i s tím byl problém hlídej spam.
    A třetí až ti support pošle zpět peníze TrustPay si strhne 95 kč.

Nevim jestli jsou to informace příjemné nic méně praxe z minulého týdne a Foxes děkuji za podporu..

Většinou když člověk píše o věcech, které jsou jasné pravdivé a na rovinu, naráží na nejasné lži číhající za rohem.

• ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Zdravím,
    jen bych dodala, že při platbě přes TrustPay může přičtení rubínů trvat až 72 hodin - pokud se pak rubíny a bonusy nepřičtou, je potřeba kontaktovat Support, jak už krásně popsal Kihu :)
  • Sunny (SK1)Sunny (SK1) Komentářů: 7
    Ahojte, z toho si nič nerobte hráči, ja som pri bugu ggs zaplatil cez Trustpay 20,99 euro a 100 tisíc rubínov pripísali na účet iného hráča. Doposiaľ Daniel zo zákazníckej podpory skonštatoval túto skutočnosť a tým je vec pre neho vybavená. A ja si môžem pískať, ako by ste vy na toto reagovali ? Ich bugy dospeli tak ďaleko, že  budeme platiť rubíny iným hráčom. Je to hanba celého ggs. Sunny.
    Sunny @ sk 1
    Sunny (SK1) napsal(a):
    Ahojte, z toho si nič nerobte hráči, ja som pri bugu ggs zaplatil cez Trustpay 20,99 euro a 100 tisíc rubínov pripísali na účet iného hráča. Doposiaľ Daniel zo zákazníckej podpory skonštatoval túto skutočnosť a tým je vec pre neho vybavená. A ja si môžem pískať, ako by ste vy na toto reagovali ? Ich bugy dospeli tak ďaleko, že  budeme platiť rubíny iným hráčom. Je to hanba celého ggs. Sunny.
    Ahoj,
    jak už jsem psala přes zprávy... měli za to, že máš více účtů a rubíny sis koupil na ten druhý - o čemž ty tvrdíš, že to není pravda. 
    V tom případě jde o závažný problém a máš možnost vysvětlit situaci a žádat znovuprověření - máš šanci, že uspěješ :)
  • milanocb (CZ1)milanocb (CZ1) Komentářů: 16
    ahoj.koupil jsem jsi pres internetbank rubiny.mel to bejt balicek vojaci + neco k berimondu.nakonec mi byli pripocteny jenom rubiny bez niceho.prikaz jsem zadal 31.3. kolem poledniho a nabehlo mi to az ted.
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    milanocb (CZ1) napsal(a):
    ahoj.koupil jsem jsi pres internetbank rubiny.mel to bejt balicek vojaci + neco k berimondu.nakonec mi byli pripocteny jenom rubiny bez niceho.prikaz jsem zadal 31.3. kolem poledniho a nabehlo mi to az ted.
    Zkus nejdříve smazat cookies a cache v prohlížeči. 

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
  • milanocb (CZ1)milanocb (CZ1) Komentářů: 16
    zase to sami.zaplatim za balicek a dostanu jenom rubiny.koncim uz nedam ani korunu.platil jsem v patek,naskocilo dnes a bez vojakov
    zase to sami.zaplatim za balicek a dostanu jenom rubiny.koncim uz nedam ani korunu.platil jsem v patek,naskocilo dnes a bez vojakov
    Ahoj,
    platba přes TrustPay může trvat až 72 hodin :/

Pokud ti chybí odměny ze speciální nabídky, kontaktuj prosím Support, který to prověří a odměny ti dodatečně přičte, nebo ti poskytne kompenzaci :)
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    Vlk taky sliboval. Zjevně se ti to nestalo poprvé ale zase jsi koupil. Tobě bych chtěl prodávat zboží :-D. 
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• Nelly (SK1)Nelly (SK1) Komentářů: 3
    Ahoj, kúpila som si rubíny - 100%  + vojakov, čakám . . . vždy to nabehlo hneď a teraz nič :(
    Nelly (SK1) napsal(a):
    Ahoj, kúpila som si rubíny - 100%  + vojakov, čakám . . . vždy to nabehlo hneď a teraz nič :(
    Ahoj,
    přičtení rubínů může trvat 48 hodin, při platbě přes trustpay až 72 hodin.
    Počkej prosím tuto dobu a pokud se ti rubíny ani pak nepřičtou, obrať se prosím na Support, kde to prověří a poskytnou ti náhradu :)
Sign In to comment.