Kde sou rubíny!!!!

Včera 21.3 jsem měl 14000 rubínů, chtěl jsem přikoupit oněch 200% nejen že to nešlo ale ještě se mi 11000 ztratilo!! Požaduji navrácení a vysvětlení!!

Další odpovědi

• MBeeMBee Komentářů: 925Moderator
    tojobak (CZ1) napsal(a):
    Včera 21.3 jsem měl 14000 rubínů, chtěl jsem přikoupit oněch 200% nejen že to nešlo ale ještě se mi 11000 ztratilo!! Požaduji navrácení a vysvětlení!!

zdravím,
    tady tě poprosím kontaktovat podporu a napsat jim co se stalo
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Zdravím,
    ještě ke zmizelým rubínům - jak psala MBee, samozřejmě kontaktovat Support, v případě chyby ti je vrátí :)
    Nicméně pro případ, že se ti někdo dostal na účet a utratil je doporučuji preventivně změnit heslo - v takovém případě ti bohužel poskytnout náhradu nemohou, ale předejde se dalším ztrátám...
  • tojobak (CZ1)tojobak (CZ1) Komentářů: 51
    Přestaňte z nás dělat idioty, heslo měnim pravidelně, rubíny se ztrácej a to čumim na monitor. Jen se snažíte všechno bagatelizovat ale snaha o nápravu je mizivá !!
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    tojobak (CZ1) napsal(a):
    Přestaňte z nás dělat idioty, heslo měnim pravidelně, rubíny se ztrácej a to čumim na monitor. Jen se snažíte všechno bagatelizovat ale snaha o nápravu je mizivá !!
    Idioty z vás neděláme, jen radíme, což je bohužel jediné co můžeme. Nezapomínej že jsme dobrovolníci a tak naše možnosti jsou omezené pouze na rady :( Zkus napsat na ten support jak psali holky a pořeš to s nimi, třeba na něco příjdete a vyřeší se to, ale zde s tím bohužel více nezmůžeme.

• tojobak (CZ1)tojobak (CZ1) Komentářů: 51
    Tam sem napsal, čekejte jste v pořadí,už to poukazuje na to jak to vedou.
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    tojobak (CZ1) napsal(a):
    Jak psala Sstyx, snažíme se jen přijít na něco, čím by to mohlo být...
    I když ti to možná přijde divné, nevím a nemam možnost zjistit, zda nebo jak pravidelně měníš heslo :)
    Pokud jsi byl přihlášen, neuklikl ses někde? Třeba při prodlužování dozorce může chvíli trvat, než se rubíny odečtou, a pokud jsi klikl víckrát, dozorce se ti prodloužil vícekrát....
Sign In to comment.