Domů Tým fóra

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


BM Zoe

ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,571
Zdravím všechny zbloudilé návštěvníky tohoto tématu,
konečně jsem se dokopala k tomu, abych sem něco napsala a tak se Vám (podruhé) "představila" :smiley:

Většina pravidelných i občasných návštěvníků by mě měla znát, jelikož za necelý měsíc to budou dva roky, co Vás tu straším ve funkci BM :mrgreen:
Hraji o rok a pár dní déle, tedy od konce března 2013.

Je celkem škoda, že s přechodem na nová fóra zmizela mimo mnoho jiného i staré téma s mým představením, byla tam docela zajímavá diskuze :D
Z toho všeho by stála za zmínku "předzvěst", že tu možná dlouho nevydržím (která byla mimochodem naprosto na místě a byla mi počátečním popostrčením a zároveň motivací alespoň půl roku vydržet :)) - a, k mému poměrně velkému překvapení, jsem vydržela doteď :blush:

Teď k tomu, proč jsem se vlastně stala BM... Pozici mi nabídla tehdejší CM (Rose), za což mnohokrát děkuji - sama bych se nikdy nepřihlásila a je to skvělá zkušenost - v době, kdy BM moc nestíhali a já jsem si na fóru s pravidelnou nepravidelností spamovala o:)
Mým hlavním cílem bylo a je co nejvíce (jak jen to tako funkce dovolí) pomáhat hráčům, což se mi snad daří alespoň částečně plnit.

Závěrem doufám, že tady s Vámi ještě nějakou dobu budu a že můj pobyt zde nebude úplně zbytečný, nebo bude dokonce (alespoň trochu) něčemu prospěšný :)

Vaše Zoe.
«1

Komentáře

Sign In to comment.