BM MBee

MBeeMBee Komentářů: 918Moderator
upraveno 13.01.2017 v Tým fóra
Milí přátelé, nováčci, zkušení ostřílení hráči….Milá komunito

Sem tu nová :-D a proto bych se Vám ráda touto cestou trochu představila :-)

Psal se podzim roku 2012, kdy naše malá dcerka prozkoumávala různé taje internetu a hledala, co by si zahrála, když v tom slyším…Mami, podívej, já mám hrad…a tím to vše začalo

Postupně jsem začala stavět a vylepšovat, rostla jsem levelem, herními dovednostmi, a seznamovala jsem se s možnostmi hry

Je to už delší dobu co jsem dosáhla nejvyššího lvl a nyní bych ráda posunula své zkušenosti a znalosti ze hry dále a byla Vám tu tak další pomocnou rukou a dalším hromosvodem, aby to nemusely stále schytávat jenom Zoe a Sstyx :-D

Zatím se rozkoukávám, a proto Vás prosím, buďte ke mně schovívaví a já slibuji, že se budu snažit naučit se vše co nejrychleji. I já mám soukromý život a tudíž tu nejsem neustále, ale budu Vám věnovat maximum svého času :-)

No a myslím, že pro začátek bylo dosti povídání a raději se vrhnu do víru učení, abych co nejrychleji byla platným pomocníkem Vám všem :smile:

Přeji všem hodně herní úspěchů a věřím, že naše spolupráce bude pro všechny přínosem :smile:

MBee

Post edited by MBee on
«1

Komentáře

• Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    Vítej mezi námi:) Přeji pevné ale opravdu hodně moc pevné nervy, silnou ruku při psaní a pořádného pamatováka :)

• MBeeMBee Komentářů: 918Moderator
    Sstyx napsal(a):
    Vítej mezi námi:) Přeji pevné ale opravdu hodně moc pevné nervy, silnou ruku při psaní a pořádného pamatováka :)

děkuji :)
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    Vítáme nový přírůstek do našeho týmu!

Věřím, že budeš nejen přínosem pro naše fórum ale i pro komunitu jako takovou. Doufám, že se ti mezi námi bude v této oficiální funkci líbit a přeji pevné nervy a mnoho spokojených zákazníků. :)

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
    Foxes napsal(a):
    Vítáme nový přírůstek do našeho týmu!

Věřím, že budeš nejen přínosem pro naše fórum ale i pro komunitu jako takovou. Doufám, že se ti mezi námi bude v této oficiální funkci líbit a přeji pevné nervy a mnoho spokojených zákazníků. :)

moc děkuji Foxes a budu se snažit seč mi budou prsty a hlava sloužit :smiley: 
  • ZoeZoe Komentářů: 15,629Moderator
    Vítám novou kolegyni!  :)
    Hlavně ať tě to tu baví, dlouho nám vydržíš a hráči jsou na tebe hodní ;)
    Zoe napsal(a):
    Vítám novou kolegyni!  :)
    Hlavně ať tě to tu baví, dlouho nám vydržíš a hráči jsou na tebe hodní ;)

děkuji :smile: 
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    Zase ženská :-D. Vítám tě Bee. Musím říct že máš můj obdiv a úctu za to že do jámy lvové vlezeš v době kdy je na fóru i hře takhle divoko a CM i BM to schytávají ze všech stran. Za to ti velké díky a snad to bude jen lepší, určitě bych to celému týmu moc přál ;-). Tedy ještě jednou, vítej :-). 
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) Komentářů: 453CZ1
    Vítám tě. Doufám, že tě nářky (a nadávky)  hráčů neznechutí. Je super, že se našel někdo další, kdo má odvahu jít do toho i v současné situaci a náladě na fóru. Přeju ti hodně elánu, odvahy a hodně, HODNĚ pevné nervy. :-) 
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Zase ženská :-D. Vítám tě Bee. Musím říct že máš můj obdiv a úctu za to že do jámy lvové vlezeš v době kdy je na fóru i hře takhle divoko a CM i BM to schytávají ze všech stran. Za to ti velké díky a snad to bude jen lepší, určitě bych to celému týmu moc přál ;-). Tedy ještě jednou, vítej :-). 

Trionil (CZ1) napsal(a):
    Vítám tě. Doufám, že tě nářky (a nadávky)  hráčů neznechutí. Je super, že se našel někdo další, kdo má odvahu jít do toho i v současné situaci a náladě na fóru. Přeju ti hodně elánu, odvahy a hodně, HODNĚ pevné nervy. :-) 

díky moc, budu se snažit :smile: 
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743Pomocník, CZ1
    Tak tedy vítej. Jak už psali přede mnou, celkem odvaha, tak snad tě místní komunita zase nevyžene :-)
    Jen by mě zajímalo, jak se tu BM takhle "vyskytne", většinou se spíš vybírá z aktivních uživatelů, pokud fórum zrovna nezačíná. 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Lukas Vydra (CZ1)Lukas Vydra (CZ1) Komentářů: 562
    Vítej :smile: 
    Jméno ve hře: Lukas Vydra
    Svět: Česká republika 1
    Současná aliance: VeniVidiVici (od 14.6. 2015)
    Předchozí aliance: The Brotherhood (1.6.-14.6. 2015)

*1.6.2015   †6.8.2016
    Vítej :smile: 

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak tedy vítej. Jak už psali přede mnou, celkem odvaha, tak snad tě místní komunita zase nevyžene :-)
    Jen by mě zajímalo, jak se tu BM takhle "vyskytne", většinou se spíš vybírá z aktivních uživatelů, pokud fórum zrovna nezačíná. 

myslím, že v době, kdy se hodí každá ruka noha, není až tak podstatné jak moc tu hráč aktivní byl, nejsem nováčkem hry a ani fora, ale nováčkem týmu :smile: 
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Dovolím si reagovat, MBee si kdyžtak potrénuje promazávání příspěvků :mrgreen: 
    K tomu co už napsala sama, máme ji "proklepnutou" - rozhodně to není někdo, kdo by se najednou zjevil s tím, že by chtěl být BM :)
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743Pomocník, CZ1
    Zoe napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    K tomu co už napsala sama, máme ji "proklepnutou" - rozhodně to není někdo, kdo by se najednou zjevil s tím, že by chtěl být BM :)
    Tak to předpokládám, spíš jsem měl na mysli, jestli se třeba znají s CM z aliance nebo jiné hry/fóra nebo jde o někoho zde aktivního, kdo jen nechce vystupovat pod herním nickem nebo tak něco.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Tak to předpokládám, spíš jsem měl na mysli, jestli se třeba znají s CM z aliance nebo jiné hry/fóra nebo jde o někoho zde aktivního, kdo jen nechce vystupovat pod herním nickem nebo tak něco.
    Nech se překvapit, třeba se to jednou dozvíš :-D. Určitě jde o někoho aktivního ;-). 
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Z aliance se neznají, nebo o tom nevím (herní jméno Foxes neznáme), z jiné hry/fóra také ne - u nás na fóru trochu aktivní byla, i když nijak nevyčnívala, nick ve hře nicku na fóru neodpovídá :)
    Nicméně Foxes, Sstyx i já ji už "známe" delší dobu... a víc nebudu říkat, abych neřekla moc o:)
  • katty.k (SK1)katty.k (SK1) Komentářů: 478
    Vitaj na fore. nech sa ti tu dari a mas vela pevnych nervov. Len dufam ze budes taky druh (v uvodzovkach) ako zoe a styx vtedy budes velmkym prinosom pre forum,  a nie ako nasa urodzena CM FOX.
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    katty.k (SK1) napsal(a):
    Vitaj na fore. nech sa ti tu dari a mas vela pevnych nervov. Len dufam ze budes taky druh (v uvodzovkach) ako zoe a styx vtedy budes velmkym prinosom pre forum,  a nie ako nasa urodzena CM FOX.
    Musím se Foxi zastat, bez ní bychom byli jen naštvané, deprimované a na nic BM, ona nás drží a dává nám informace.... A věřím že naše MBee bude ještě lepší než my až se rozkouká:)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    BLESKOVKA
    Je to z části dřevěné, v dobách svátku visí všude, na hře nám dává to co každý chce mít největší, červená tomu hrdě vládne a zlatý pták se na tom skví:)

Na dodání odpovědi máte čas do 16:00 do mých PM, jakmile budu mít 3 výherce, soutěž končí a já je napíšu do oficiálního tématu:) Pravidla soutěže vč. požadavků naleznete ZDE.

katty.k (SK1) napsal(a):

• recue3 (CZ1)recue3 (CZ1) Komentářů: 191
    Mbee vítej :D
    Myšák 
Sign In to comment.