Domů Představení hráče

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

MATY2000-Konec forum

MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,621
Ahojte,
Toto je moje oficiální rozlučka s forem.. Už nemám na to dělat i tady otroka, nechávat se diskriminovat a cenzurovat svoje názory, to nemám za potřebí.

Tímto chci poděkovat všem co jsem na foru poznal, ať už v dobrém nebo špatném, bylo to s Vámi fajn..
S plno z Vás jsem/budu v kontaktu, na hře, na skype..
Můj čas se zde naplnil, nebudu tu s lidma kteří si myslí že můžou bůh ví co, podle někoho mám velký ego, podle někoho jsem namyšlený.. Já jsem jen svůj, nepotřebuju se všema vycházet, nemusím se všem líbit, svojí povahou, chováním, ale jsem to já..
Použil bych toto : "Radši budu Vám všem pro smích než abych byl sobě k breku"..
Buďte jací jste, nenechte se diskriminovat ani útiskovat...Chovejte se tak, jak je Vám to přirozené..:-)
BM a CM TEAM..
Zoe - Díky, ty jsi skvělej BM, jen tak dál.
Sstyx - Podobně jako Zoe, sice né tak často aktivní, ale skvělá BM, razantní, ale hodná.
Fenix, Myška apod.. nebudu se vyjadřovat, neni možné ze 2 přískěvků udělat si názor.
Mrazak i ShadowS fajn CM, Foxes, nic proti, ale tím jak se chováš jsi mi rozhodně nesedla, je to věc názoru, já se takovým lidem v životě budu radši vyhýbat, právě proto také opouštím Forum..
HRÁČI..
HanssCZ - Díky za vše Hanssi, věřím, že se budeme bavit i po mém konci na foru..
Badrad - Sice to asi nečteš Bade, ale dokázal jsi vyjádřit svůj názor, na to tady skoro nikdo neměl koule..
Elam - Legenda fora, škoda, že už tu nejsi..
Eagle, Mirarasta, Fanda.spulak, - Super lidi, díky za vše, pokud budete něco potřebovat, napište...
Crackonoš - Díky za všechny rady, tipy a triky, snad se vrátíš, WIKI a Empire tě potřebuje..

Celkově beru forum jako fajn zkušenost, ale už zde nelze vyjádřit svůj vlastní názor, a to je špatně, alespoň pro mě..
Pro všechny jsem tu, kdykoliv kdokoliv něco budete potřebovat, napište ve hře, poradím, nebo to zkusím..:-)

Mějte se lidi, držte se a pevné nervy..;-)

Maty
MATY2000, CZ1
LO

«1

Komentáře

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    Tak maty... Co ti říct. Tvůj odchod chápu, byť jsi byl pro fórum velkým přínosem co pamatuji (přeci jen hraješ o nemálo déle než já), poslední dobou byli spory vidět a bylo znát že už tě to nebaví. Pevně doufám že se to časem sklidní a ty se zase vrátíš, ono chce všechno čas. Určitě zůstaneme dále v kontaktu, myslím že výměna informací která mezi námi probíhá je důležitá pro obě strany. Tak tedy (zatím?) ahoj a dovolím si poslední dloubnutí do tebe...
    JSI VE ŠPATNÉ SEKCI :-D. 
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) CZ1 Komentářů: 484
      Maty... Je velika skoda,ze jsi se tady na to "vyflaknul" nebo spis,ze jsi k tomu byl neprimo donucen. Ale jsem celkem pevne presvedcen,ze se sem jednoho dne urcite vratis... :smile: Jsi jeden z tech,se kterymi se zde dalo normalne komunikovat,bavit,radit,atd...

Mimochodem...  Dam vedet,az Fox slozi funkci....  :smiley: 
    Eagle @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,621
    Hanssi, spolu jsme si to vyřešili na skypu, díky moc ;-)

Eagle.. Já neskončil protože jsem chtěl, ale protože, jak píšeš, byl jsem k tomu "donucen"..;)

Jasně, dej vědět, ale pochybuju že si toho všimneš, ono je totiž možný že tento příspěvek bude smazanej adostaneš varování/ban..

A pro chytrý a všímavý lidi, končím na foru, ale v tomhle tematu budu odpovídat..;)

MATY2000, CZ1
    LO

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,194
    Čus Maty. Vím, že jsi ve hře aktivní, tak jistě komunikace nezanikne. Nevěš hlavu. GGS tuhle hru torpéduje jak U boot obchodní loď. Spousta z nás, ale ve hře ještě přežívá a nehodili flintu do žita. Hodíme ji do kukuřice :-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Čus Maty. Vím, že jsi ve hře aktivní, tak jistě komunikace nezanikne. Nevěš hlavu. GGS tuhle hru torpéduje jak U boot obchodní loď. Spousta z nás, ale ve hře ještě přežívá a nehodili flintu do žita. Hodíme ji do kukuřice :-)
    Jasně, nebudu házet flintu do žit(d)a..:D
    Mě teď nejde o GGS jako takové, ani o hru, ale o přístup nejmenované osobu k hráčům, nejen ke mě, sliby chyby..;)
    Ve hře klidně vysvětlím, pokud chceš vědět více..;)

MATY2000, CZ1
    LO

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,043
    upraveno 04.03.2016
    Maty, co k tomu říct... k těm tvým "poznámkám navíc" radši nic, myslím, že jsme to řešili dost dlouho a jednou to - minimálně prozatím - stačilo... :D

Nicméně, podtrženo sečteno, pro fórum jsi byl přínosem, za což děkujeme :)
    Věřím tomu, že se tu někdy znova ukážeš - buď až si "oddechneš" ty, nebo až se situace zlepší - tak koukej nezklamat mou víru! ;)

Prozatím, ať se daří (nejen) na hře a nezapomeň někdy napsat :)

Edit: Už jsem si vzpomněla na poznámku, co jsem chtěla... ShadowS nebyl CM, ale BM - jen detail :)
    Post edited by Zoe on
    Zoe napsal(a):
    Maty, co k tomu říct... k těm tvým "poznámkám navíc" radši nic, myslím, že jsme to řešili dost dlouho a jednou to - minimálně prozatím - stačilo... :D

Nicméně, podtrženo sečteno, pro fórum jsi byl přínosem, za což děkujeme :)
    Věřím tomu, že se tu někdy znova ukážeš - buď až si "oddechneš" ty, nebo až se situace zlepší - tak koukej nezklamat mou víru! ;)

Prozatím, ať se daří (nejen) na hře a nezapomeň někdy napsat :)

Edit: Už jsem si vzpomněla na poznámku, co jsem chtěla... ShadowS nebyl CM, ale BM - jen detail :)
    Díky Zoe..:-)
    No, ikdyž byl jen BM, furt by byl lepší CM než....:D
    Ale to je jedno..:-))
    Mé poznámky navíc.. Byl to můj názor,a otázky na které mi nikdo nedokázal odpovědět.. A radši to "zapsával", smazal nebo... to nemůžu říct, protože by jsi to smazala ;-)

MATY2000, CZ1
    LO

• katty.k (SK1)katty.k (SK1) Komentářů: 478
    Ahoj maty, skoda ze koncis. bolo zaujimave citat tvoje prispevky do fora, kde si pomahal ostatnym hracom, a aj mne s par otazkami. to co robi GGS a niektory ludia je uz neunosne. Tym nenaznacujem na BM na tych mam len ten najlepsi nazor. Co k tomu dodat. bodaj by sa naslo viacej takych hracov, ako ty, hanss, a iny ktory zacnu bojovat proti praktikam GGS a jednaniu s hracmi. dufam ze niekedy zavitam opet aj na cz server a vyskusam si hru aj tam.
    katty.k (SK1) napsal(a):
    Ahoj maty, skoda ze koncis. bolo zaujimave citat tvoje prispevky do fora, kde si pomahal ostatnym hracom, a aj mne s par otazkami. to co robi GGS a niektory ludia je uz neunosne. Tym nenaznacujem na BM na tych mam len ten najlepsi nazor. Co k tomu dodat. bodaj by sa naslo viacej takych hracov, ako ty, hanss, a iny ktory zacnu bojovat proti praktikam GGS a jednaniu s hracmi. dufam ze niekedy zavitam opet aj na cz server a vyskusam si hru aj tam.
    Ahoj Katty, díky moc :-)
    Občas se zaskočím podívat, když bude aktualizace nebo tak, ale příspěvky budu psát jen v tomhle tématu..
    Případný otázky můžeš psát do SZ, tady nebo ve hře, rád pomůžu..;)
    Hodně štěstí,,;-)

MATY2000, CZ1
    LO

• aci2 (SK1)aci2 (SK1) SK1 Komentářů: 339
    Ahoj MATY vidím že jsi se dopracoval k podobné stagnaci jako já jak se říká  závodit s blbostí a s blbci je velice únavné  jedině co snad neunavuje  je poradit  se hrou ale veškeré záležitosti okolo GGS je marný boj jen díky tomu že se blbci tak dlouho hledali až založili GGS 

No tak se chlape drž  aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
    aci2 (SK1) napsal(a):
    Ahoj MATY vidím že jsi se dopracoval k podobné stagnaci jako já jak se říká  závodit s blbostí a s blbci je velice únavné  jedině co snad neunavuje  je poradit  se hrou ale veškeré záležitosti okolo GGS je marný boj jen díky tomu že se blbci tak dlouho hledali až založili GGS 

Ahoj Aci,
    z nějakého důvodu mi nejde psát z jabka na forum, tak píšu až teď...
    Máš naprostou pravdu.. Říká se, že moudřejší ustoupí... Bohužel, pokud tomu má tak být, budeme furt ustupovat jen my, hráči, a to se mi zrovna nelíbí.. Něco zkusím vymyslet ;)

Nicméně .. jen taková příhodička..
    Dostal jsem informaci, že support mi připsal kompenzaci.. Já jí nedostal, tak jsem psal znova.. Jejich odpověď byla , že kompenzace mi byla přičtená 26.2.2016.. Problém je, že já tam psal až 28.2.2016.. To, jen aby se neřeklo ;) Ale ne, support toho má moc a nemůžou za to..

S pozdravem pěknýho dne Daniel... mhm, soráč, Maty..;)
    MATY2000, CZ1
    LO

tak to je dobre ja som tiez mileho daniela poslal niekam kde slnko nesvieti, a odporucil som mu aby prenechal miesto dusanovi, s tym sa dalo aspon normalne dohodnut, a ked videl problem tak ho vyriesil, a aj kompenzaciou. kdezto mily daniel je podla mna ......................................................................................................................   musim to vybodkovat, aby som nahodou individuum neurazil.
    katty.k (SK1) napsal(a):
    tak to je dobre ja som tiez mileho daniela poslal niekam kde slnko nesvieti, a odporucil som mu aby prenechal miesto dusanovi, s tym sa dalo aspon normalne dohodnut, a ked videl problem tak ho vyriesil, a aj kompenzaciou. kdezto mily daniel je podla mna ......................................................................................................................   musim to vybodkovat, aby som nahodou individuum neurazil.
    Jo, je to směšný, že už takhle "okatě" někovo voj******í...
    MATY2000, CZ1
    LO

• aci2 (SK1)aci2 (SK1) SK1 Komentářů: 339
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    aci2 (SK1) napsal(a):

Ahoj Aci,
    Máš naprostou pravdu.. Říká se, že moudřejší ustoupí... Bohužel, pokud tomu má tak být, budeme furt ustupovat jen my, hráči, a to se mi zrovna nelíbí.. Něco zkusím vymyslet ;)

Dostal jsem informaci, že support mi připsal kompenzaci.. Já jí nedostal, tak jsem psal znova.. Jejich odpověď byla , že kompenzace mi byla přičtená 26.2.2016.. Problém je, že já tam psal až 28.2.2016.. To, jen aby se neřeklo ;) Ale ne, support toho má moc a nemůžou za to..

Hmm tak to mam zasebou  ja psal o kompenzaci cca 3/4 roku  a občas urgoval a žádná odpověď do  dnes a dříve o tom rači nebudu psát tak že jsem se smířil s tím že s dementem se nemá komunikovat  a držím se toho a nemluvě  co 3-4 roky z5 co se zde dělo na hře  a nic se nevyřeší a ze zkušenosti co zde zažíval PJ si myslím že v GGS se sešla elita  lidí co  nic nechtějí chápat  tak že rači  nic

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
    aci2 (SK1) napsal(a):
    aci2 (SK1) napsal(a):

Ahoj Aci,

Hmm tak to mam zasebou  ja psal o kompenzaci cca 3/4 roku  a občas urgoval a žádná odpověď do  dnes a dříve o tom rači nebudu psát tak že jsem se smířil s tím že s dementem se nemá komunikovat  a držím se toho a nemluvě  co 3-4 roky z5 co se zde dělo na hře  a nic se nevyřeší a ze zkušenosti co zde zažíval PJ si myslím že v GGS se sešla elita  lidí co  nic nechtějí chápat  tak že rači  nic

aci2
    Je to těžký, nicméně pokud kompenzaci nedostanu nevzdám se a půjdu dál ;-) nejsem jediny člověk koho support se*e :)

MATY2000, CZ1
    LO

dnes som daniela opet poslal. a odporucil aby moj tiket predal dusanovi, alebo nadriadenemu. ta som zvedavy
    katty.k (SK1) napsal(a):
    dnes som daniela opet poslal. a odporucil aby moj tiket predal dusanovi, alebo nadriadenemu. ta som zvedavy
    Držím palce, ale moc šancí tomu nedavam :))

MATY2000, CZ1
    LO

ani ja ale tak sranda bude ak si nejaky nemec bude citat slovenske nadavky. :-D na to sa tesim najviac.
    katty.k (SK1) napsal(a):
    ani ja ale tak sranda bude ak si nejaky nemec bude citat slovenske nadavky. :-D na to sa tesim najviac.
    Myslíš že oni umí číst ? :-D

JINAK PROSÍM BM / CM NEMAZAT TOHLE TEMA ANI OT... Toto téme slouží k celkové diskuzi o mě a i o empire, je to takovy moje forum, poslední koutek kde budu psát, tak tady OT neexistuje..;)

MATY2000, CZ1
    LO

katty.k (SK1) napsal(a):
    Myslíš že oni umí číst ? :-D

JINAK PROSÍM BM / CM NEMAZAT TOHLE TEMA ANI OT... Toto téme slouží k celkové diskuzi o mě a i o empire, je to takovy moje forum, poslední koutek kde budu psát, tak tady OT neexistuje..;)

nie ale mozno im to fox prelozi. a precita :-D
Sign In to comment.