nefunkční balíček za věrnost

Dobrý den,

před pár minutama jsem využil bonus za věrnost tedy 100% plus aktuální balíček obsahující nádheru berimordu 400ks, 600 šklebů a 600 děsů, 400 štítové zdi a 6 hodin chrabrosti bohužel se nepřipsalo nic ani bonus v rubínech ani dárek, platba proběhla formou sms v hodnotě 500,- Kč tedy 56 000 rubínů

Kovy7

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,583CZ1
    kovy7 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,

před pár minutama jsem využil bonus za věrnost tedy 100% plus aktuální balíček obsahující nádheru berimordu 400ks, 600 šklebů a 600 děsů, 400 štítové zdi a 6 hodin chrabrosti bohužel se nepřipsalo nic ani bonus v rubínech ani dárek, platba proběhla formou sms v hodnotě 500,- Kč tedy 56 000 rubínů

Kovy7
    Ahoj,
    Bohužel, budeš muset napsat na Support, zde ti nikdo pomoct nemůže..

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Zdravím,
    připsání může trvat až 48 hodin, při platbě přes Trustpay až 72 hodin...
    Počkej tedy prosím danou dobu a pak, pokud se ti rubíny a balíčky nepřičtou, kontaktuj Support jak psal Maty :)
  • To je sice hezke, ale bonusy potrebuji ted pro berimond a ne az berimond skonci. Zaplatil jsem ve 22:20 880,- Kc za 1000 bonus ve kterem je mimo jine 2x4 hodiny 250% bonus ke slávě a kde nic tu nic. Toto se mi stalo jiz nekolikrat. Suportu jsem psal a ten odpovedel at si napisu, kdy chci ten bonus ke slave spustit, ze mi to nastavi. Jak mam vedet, kdy bych ho nejradeji vyuzil jsetlize reakce suportu neni obratem?bonus je casove omezen a tedy pokud mi nebude pripsan tak je mi to k nicemu. Pripada mi to, ze to maji tak schvalne nastevenao, aby nalakali na bonus, platbu dostanou a kde nic tu nic. V tomto presvedceni mne utvrzuje fakt, ze bonusy mensi projdou prakticky okamzite. Rovnez potvrzeno nekolikrat.
    FamousJan.antos @ cs 1
  • gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) Komentářů: 514CZ1
    nekupuj a máš po problémech:-) 

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    To je sice hezke, ale bonusy potrebuji ted pro berimond a ne az berimond skonci. Zaplatil jsem ve 22:20 880,- Kc za 1000 bonus ve kterem je mimo jine 2x4 hodiny 250% bonus ke slávě a kde nic tu nic. Toto se mi stalo jiz nekolikrat. Suportu jsem psal a ten odpovedel at si napisu, kdy chci ten bonus ke slave spustit, ze mi to nastavi. Jak mam vedet, kdy bych ho nejradeji vyuzil jsetlize reakce suportu neni obratem?bonus je casove omezen a tedy pokud mi nebude pripsan tak je mi to k nicemu. Pripada mi to, ze to maji tak schvalne nastevenao, aby nalakali na bonus, platbu dostanou a kde nic tu nic. V tomto presvedceni mne utvrzuje fakt, ze bonusy mensi projdou prakticky okamzite. Rovnez potvrzeno nekolikrat.
    Ahoj,
    tomuto rozumím, nicméně prodleva s platbou nastat může a bohužel to nemáme jak ovlivnit - tady ale jde i o zprostředkovatele platby, což znamená, že to GGS záměrně nedělá :)

Support můžeš požádat třeba o spuštění při začátku další akce cizáků, nebo první den cizáků od X hodin - nemohou ti říct kdy to bude, nicméně oni by datum měli mít k dispozici a tedy to na tu dobu mohou stavit... 
    Samozřejmě je problematické to, že tu zrovna být nemusíš... proto je dobré o bonus požádat na dobu, kdy tu většinou býváš, aby se riziko propadnutí minimalizovalo :)
Sign In to comment.