Nepřipsané rubíny

Ahoj .Dnes jsem ve 13:48 dobíjel přes telefon (99kč) rubíny v hodnotě 10 400 rubíny +měli být připsány další bonusy(900+900 děsů a běsu.,korouhve,50k jídla  a 2x575k zlatek dle aktuální nabídky, a dva legendární hrdinové. Nic z toho mi stále nebylo připsáno, i když platba byla dle operátora odečtena. Děkuji za brzké vyřešení problému.
«1

Komentáře

• Emilan (CZ1)Emilan (CZ1) Komentářů: 2
    Problém byl vyřešen k všeobecné spokojenosti. Děkuji.
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    Ahoj, bohužel někdy trvá i 244 hodin než se rubíny načtou. Nevím přesně kde vzniká to zdržení, ale stává se to. Hlavně že je to v pořádku :)

• kovy7 (CZ1)kovy7 (CZ1) Komentářů: 2
    Dobrý den,

před pár minutama jsem využil bonus za věrnost tedy 100% plus aktuální balíček obsahující nádheru berimordu 400ks, 600 šklebů a 600 děsů, 400 štítové zdi a 6 hodin chrabrosti bohužel se nepřipsalo nic, platba proběhla formou sms v hodnotě 500,- Kč

Kovy7
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,554CZ1
    upraveno 27.02.2016
    kovy7 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,

před pár minutama jsem využil bonus za věrnost tedy 100% plus aktuální balíček obsahující nádheru berimordu 400ks, 600 šklebů a 600 děsů, 400 štítové zdi a 6 hodin chrabrosti bohužel se nepřipsalo nic, platba proběhla formou sms v hodnotě 500,- Kč

Kovy7
    Ahoj,
    Už jsem ti odpověděl.. napiš na Support..

A Sstyx, uprav si to, mam za to, že to trvá 24 hodin a ne 244 :-D
    Post edited by MATY2000 (CZ1) on
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Lukas Vydra (CZ1)Lukas Vydra (CZ1) Komentářů: 562
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    A Sstyx, uprav si to, mam za to, že to trvá 24 dní a ne 244 :-D
    Jo, to jsem jí psal taky před pár dny ... asi málo otravuji :smiley: 
    Jméno ve hře: Lukas Vydra
    Svět: Česká republika 1
    Současná aliance: VeniVidiVici (od 14.6. 2015)
    Předchozí aliance: The Brotherhood (1.6.-14.6. 2015)

*1.6.2015   †6.8.2016
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    kovy7 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,

Kovy7
    Ahoj,
    viz odpovědi zde https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/301555/nefunkcni-balicek-za-vernost#latest :)

kovy7 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,

Kovy7
    Ahoj,

Hodin, ne dní, když už :mrgreen: 
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,554CZ1
    Zoe napsal(a):
    kovy7 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,

Kovy7
    Ahoj,
    viz odpovědi zde https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/301555/nefunkcni-balicek-za-vernost#latest :)

kovy7 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,

Kovy7
    Ahoj,

Upraveno..:)
    A.. co radši mi odpovědět na otázku k titulu ? :-D
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

Zoe napsal(a):
    Upraveno..:)
    A.. co radši mi odpovědět na otázku k titulu ? :-D
    :)
    Odpověď máš... je tady toho dost, tudíž ne na vše lze odpovědět hned ;)
  • Zdravím přátelé ;))
    Včera jsem si koupil ve 200% Prime timu za 1 750Kč rubíny. Platbu jsem provedl přez TrustPay,kde došlo s největší pravděpodobností k ňákým změnám a nenašel jsem tam číslo účtu. Poslal jsem to tedy na to,na které už několikrát dříve. Předtím celá transakce trvala max. 5min. a nyní stále nic. Nemohlo se tedy stát,že mají jiné číslo účtu?

Děkuji za odpověď:   Mirek 
    Lord Dibďord @ cs 1
    Zdravím přátelé ;))
    Včera jsem si koupil ve 200% Prime timu za 1 750Kč rubíny. Platbu jsem provedl přez TrustPay,kde došlo s největší pravděpodobností k ňákým změnám a nenašel jsem tam číslo účtu. Poslal jsem to tedy na to,na které už několikrát dříve. Předtím celá transakce trvala max. 5min. a nyní stále nic. Nemohlo se tedy stát,že mají jiné číslo účtu?

Děkuji za odpověď:   Mirek 
    Ahoj Mirku,
    s platbou přes TrustPay může přičtení rubínů trvat až 72 hodin - tudíž je zde velké šance, že se platba jen "opozdila" :)
    Pokud by problémy trvaly i po stanovené maximální čekací době, obrať se prosím na Support, kde mají možnost se na to podívat a říct ti co a jak :)
  • carys12 (CZ1)carys12 (CZ1) Komentářů: 147
    Zdravím,mě se také nepřipsaly ruble a psal jsem 2x na podporu,ale odnich mě nepřišel ani jednou ptvrzovací mail.Co se tam u nich děje?
    carys12 @ cs 1
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    carys12 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím,mě se také nepřipsaly ruble a psal jsem 2x na podporu,ale odnich mě nepřišel ani jednou ptvrzovací mail.Co se tam u nich děje?

Z jakého emailu jsi posílal ticket? Případně koukal jsi i do spamu? Občas totiž spadne odpověd i tam:(

carys12 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    ještě bych Sstyx doplnila, že přijetí potvrzujícího emailu může trvat i pár hodin (přestože Support už tvou zprávu má) :)
    Koukal jsem i do spamu,všude....mail je v pořádku a do dnes nepřipsané odměny ani odpověď od podpory:(
    Jak mám dál postupovat,když podpora nekomunikuje?
    carys12 @ cs 1
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    carys12 (CZ1) napsal(a):
    Koukal jsem i do spamu,všude....mail je v pořádku a do dnes nepřipsané odměny ani odpověď od podpory:(
    Jak mám dál postupovat,když podpora nekomunikuje?
    Pokud jsi nedostal potvrzující email, tak zkus využít jiný email. Seznam.cz občas dělá problémy. 
    Pokud ani to nepomůže, tak mi napiš Soukromou zprávu a vyřešíme to spolu.

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
    mail mám z centrum.Zkusím tedy jiný...Problém s Rubíny se táhne už od 13.3.
    carys12 @ cs 1
    Pardón,jak dlouho asi trvá než dostanu od podpory ten potvrzovací mail?
    Stále žádná odpověď
    carys12 @ cs 1
  • MBeeMBee Komentářů: 925Moderator
    carys12 (CZ1) napsal(a):
    Stále žádná odpověď
    ahojky,
    podpora toho má hodně a jak psala Foxes, spoj se přímo s ní přes PM a spolu to vyřešíte :wink: 
    carys12 (CZ1) napsal(a):
    Stále žádná odpověď
    Ahoj,
    jak už bylo napsáno - než dostaneš potvrzující email, může to bohužel trvat pár hodin :/
    Takže na tvém místě tomu dám čas do zítra a pokud ho nebudeš mít, napiš Foxes jak už psala MBee :)
    Psal jsem 4x na podporu,Foxes a stále se nic neděje.
    Nepřišel mě ani jednou potvrzovací mail.
    Dávám tomu ještě týden a poté budu vše řeši přez ČOI.
    GGS mě okradla a jestli je i více postížených,tak si GGS asi přišla na slušný balík.

carys12 @ cs 1
Sign In to comment.