[Bývalá BM] Sstyx

Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
upraveno 26.07.2017 v Tým fóra

Ahoj ve spolek nováčkům i veteránům,

s hrou jsem začala někdy v roce 2013, začátky byly těžké a troufám si říci mnohem těžší než jsou ted, ale přesto jsem vytrvala. Na své cestě k legendárkám jsem potkala lidi slušné i nesllušné, zákeřné i milé, potýkala jsem se se dvěma měsíci každodenního vypalování a přesto jsem zde. Tehdy jsme neměli ani pomoc od aliance, ani urychlováky, prostě pravý čistý středověk jak má být :) Jsem ráda, že jsem začala v době, kdy se hra teprve chystala vstoupit do modernějšího období, jelikož mi to dalo skvělou průpravu jak slovní,  tak vědomostní o hře a jejich možnostech.

BM jsem se stala protože jsem chtěla pomáhat nováčkům, ale pokud si přečtete starší témata, najdete tam, že jsem dříve nechtěla být v této pozici ani kdyby mi nabízeli miliony :) Jako modík sloužím od předloňského roku, kdy jsem přišla v době krize, kterou jsme všichni ve zdraví přežili a díky tomu jsme i silnější. Má jediná podmínka byla, abych si směla ponechat svůj nick a to mi splnili :). Proč jsem se rozhodla porušit svůj slib vstoupit do týmu? To asi napadlo tehdy hodně z Vás a někteří byli otevřenější a dali mi to "sežrat" :D. Když jsem již nevěděla jak jinak pomáhat než jen upozorňovat, psát jiným BM aby zamkli téma, promazali či udělili varováni, zbylo se přidat a dělat tu práci sama bez toho abych zatěžovala další. Nemyslete si, já tu žádost nepodala, ale dostala jsem jí od někdejšího CM Goldyho. Dokonce jsem nabídku odmítla a řekla že opravdu děkuji ale ne, můj nick je pro mě svatý a já nehodlám nic skrývat. Světe div se za týden či dva byla nabídka znovu učiněna a já po pár dotazích okolo kývla. Popravdě jsem za to ráda :)

Při nástupu jsem si slíbila, že se budu snažit o co největší transparentnost, pomoc ostatním, pokud budu moci věnování výzkumu na hradě pro ty co budou chtít něco vědět... Myslím že slib snad dodržuji a pokud to půjde i nadále, pokusím se v tom pokračovat. Snažím se zde pro Vás být jak nejčastěji to jde, ale jelikož i já mám osobní život a práci, nejsem tu 24/7. 

K dispozici jsem uveřejnila svůj osobní Skype, kde funguju pořád, jelikož ho mám na mobilu (Sstyxina) - neváhejte a i tam se na mne můžete obrátit. Stejně tak na hře jsem k dispozici pod nickem Sstyx. Když se vrátím k tomu Skypu, založila jsem na ní skupinu "forum empire chat" kde jsou veteráni z této hry a kdokoli kdo mi napíše, tak ho tam ráda přidám. Ovšem musím Vás varovat, pokud Vám ali a naší komunitu popisuji jako rodinu, pak na skypu jsou to spíše bratři a sestry - žádná cenzůra témat, takže občas se nesmíte divit, že mluvíme o počasí, fotbale a jiných věcech než je hra, ale základním smyslem zůstává, že je to skupina pro Empire. Z BM jsme tam obě, já i Zoe a občas se na nás mrkne i vedení, ale nebojte - vedení nekouše ;)

Veteráni této hry mi dají za pravdu, že pokud hráč vydrží a najde si domov v některé z naších aliancí, pak má z pola vyhráno. Empire není jen o akcích, ale i o komunitě (nejen ali) - pro mne rodině :)

Co bych doporučila a poradila nováčkům? Hlavně trpělivost! Základem je najít si dobrou alianci, utvořit si s nimi vztah, kdy budete jeden druhému pomáhat a radit. Ovšem nedoporučuji si ji zakládat, ale k některé zkušenější se přidat. 

Dobrých ali je hodně a tak si můžete vybírat, ale nečekej, že všichni čekají pouze na tebe a kecnou si z tebe na zadek, i oni mají určité podmínky pro přijetí a ty je musíš akceptovat a nerozčilovat se!

Než se vydáte na dlouhou cestu k legendám, mějte vše na hradě vždy postavené na maximum.  At se již jedná o hradby či budovy :) Máme komunitu hráčů, co pomůžou, poradí a třeba i jinak přispějí k tomu, aby nováček mohl mířit k vrcholu. Rozhodně nečekejte, že tato cesta nebude trnitá a nepotkáte na hře nějakého lidově řečeno blbce zabejčeného. Každá komunita má své spamery, škodiče a potvůrky a my nejsme výjímky. Na foru i na hře se Vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc, když si nebudete vědět rady, někdo bude sprostý ne-li přímo oplývat aurou vulgarismu, jsem zde abych Vám pomohla a situaci jak mi to systém umožní napravila. Pokud zdoláte krizový cca 50 lvl, tak to máte za pár na 70 a zde začíná pravý boj o legendární postupy a pokud se podaří i boje mezi hradními pány. Proto vydržte co to půjde a pak to není již o stavění od rána do večera, ale i o něčem více vybalancovaném jako je boj.

Přeji Vám mnoho úspěchu a nervů do hry :)

Vaše

Post edited by Zoe on

Komentáře

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,003CZ1
    Sstyx, ty patříš mezi poklady hráčů v moderátorském hávu. Je tu i mnoho jiných, neméně skvělých rádců a podnětných diskutérů, kterým by to taky "slušelo". Jsi jedna z průkopnic, která se za nic neschovala a řekla, "to jsem já i ve hře". Klobouk dolů. jen ti přeji ať ti to vydrží co nejdéle.

Omlouvám se těm, které jsem nejmenoval. Ale oni moc dobře vědí, že je mám na mysli. Není to jen hra konfrontace, ale i druhotné zábavy. A tou je právě komunikace. Vše se nedá na fóru ventilovat. Není to vhodné. Všichni podléháme emocím. Přesto je dobře, že jsi mezi modíky právě i ty!

Proti týmu modíků jsem neměl nikdy žádné výhrady. Vy fungujete skvěle. jen vám nezávidím tu "první linii".

Přeji pohodu v další činnosti :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    upraveno 01.03.2016
    Jelikož je o naší skupinu na skypu velký zájem, rozhodli jsme se zavést pár pravidel. Nejedná se o žádnou diskriminaci členů empire, jen kvůli přehlednosti. Primárně je skupina založená pro rychlejší informovanost při problémech případně kvůli velkým kiksům.
    1. Zkušenosti s hrou Empire minimálně lvl 70 - na začátečnické rady je zde forum, kde jsou i návody.
    2. "Mentální vyzrálost" - bohužel spamování ve skupině si moc dovolit nemůžeme, jelikož je nás hodně a někdy při 1000 zpráv je složité hledání :(
    3. Z jedné aliance příjímáme maximálně 2 členy - předávat si to mohou interně, proto jsme počet omezili.
    4. Slušné chování - nadávky netoleruji stejně jako na foru - to že sem tam něco vyklouzne se ovšem pochopit dá :)
    5. Nicky - poprosím aby byli dobře čitelné a šlo poznat o jakého hráče se jedná. Nepřidáváme nikoho kdo má v místo klasického jména či herního nicku znaky atd. Případně je dobré mít i dodatek z jaké ali pocházíte pokud nemáte v nicku herní jméno.
    6. Jakmile vás někdo nahodí do skupiny - představte se, aby i ostatní věděli.

Pravidla se mohou časem upravovat. Prozatím vyznávám politiku dohody na chatu, ale právo veta si necháváme v našem týmu BM-CM.

Sign In to comment.