Rubíny

elik9 (CZ1)elik9 (CZ1) Komentářů: 1
upraveno 28.01.2016 v Problémy s platbami
Ahoj,nejdou mi koupit rubíny..píše mi to platba odmítnuta.Nevím proč...už druhý den.Díky

přes visa kartu a přes KB mi to už nenabízí.

Multiposting není dovolený, příště zkus "upravit příspěvek" :).
Post edited by Foxes on

Komentáře

• FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    elik9 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,nejdou mi koupit rubíny..píše mi to platba odmítnuta.Nevím proč...už druhý den.Díky

přes visa kartu a přes KB mi to už nenabízí.

Multiposting není dovolený, příště zkus "upravit příspěvek" :).
    Ahoj eliku,

doporučuji zkontrolovat účet a limit karty. Je dost možné, že byl překročen. Také se podívej, zda máš aktivní placení přes internet a popřípadě smaž cookies/cache. Pokud ani to nepomůže, pak zkus kontaktovat přímo svoji banku, protože z naší strany by mělo snad být vše v pořádku.   

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
  • Ranger1 (CZ1)Ranger1 (CZ1) Komentářů: 21
    Ahoj,využil jsem nabídku a koupil jsem 7 500 rubínů,ta nabídka byla kupte rubíny a získáte 200% navíc já jsem ale nic nedostal mám pořád jen těch 7 500 rubínů...?Nedělám něco špatně?
    Ranger1 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Ranger1 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,využil jsem nabídku a koupil jsem 7 500 rubínů,ta nabídka byla kupte rubíny a získáte 200% navíc já jsem ale nic nedostal mám pořád jen těch 7 500 rubínů...?Nedělám něco špatně?

Nešlo o 200% pro alianci? 200% pro hráče je hodně vzácné, zato na tohle narážím poslední dobou každou chvíli. Kdyžtak koukni do kroniky, jestli tam od tebe nebude darovaných 15k. Jestli ne, tak se s tím obrať na support.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Ranger1 (CZ1) napsal(a):

Nešlo o 200% pro alianci? 200% pro hráče je hodně vzácné, zato na tohle narážím poslední dobou každou chvíli. Kdyžtak koukni do kroniky, jestli tam od tebe nebude darovaných 15k. Jestli ne, tak se s tím obrať na support.
    Bylo tam právě přímo moje jméno a do ali to nešlo díval jsem se.Bylo tam opravdu 200%,ještě tam bylo "za 2 500 rubínů získáte 7 500 ".tak nevím ale přesto děkuju za odpověď napíšu na support.
    Ranger1 @ cs 1
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    Ranger1 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Ranger1 (CZ1) napsal(a):

Bylo tam právě přímo moje jméno a do ali to nešlo díval jsem se.Bylo tam opravdu 200%,ještě tam bylo "za 2 500 rubínů získáte 7 500 ".tak nevím ale přesto děkuju za odpověď napíšu na support.
    Tuším v čem je problém. Tyhle nabídky jsou trochu matoucí. Neznamenalo to že dostaneš 200% rubínů, znamenalo to že pokud si dobijes za 2500 rubínů, dostaneš ODMĚNY v hodnotě 7500 rubínů. Těžko říct co tam zrovna bylo, často tam bývají diamanty, mince, teď při cizácích pravděpodobně nějací vojáky a vlajky. Teda podle mě. Hodně lidí to zmátne a pak hledá rubíny. Než budeš psát na support,  podívej se zda ti nepřišla nějaká ta odměna ;-). 
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Ranger1 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Ranger1 (CZ1) napsal(a):

Tuším v čem je problém. Tyhle nabídky jsou trochu matoucí. Neznamenalo to že dostaneš 200% rubínů, znamenalo to že pokud si dobijes za 2500 rubínů, dostaneš ODMĚNY v hodnotě 7500 rubínů. Těžko říct co tam zrovna bylo, často tam bývají diamanty, mince, teď při cizácích pravděpodobně nějací vojáky a vlajky. Teda podle mě. Hodně lidí to zmátne a pak hledá rubíny. Než budeš psát na support,  podívej se zda ti nepřišla nějaká ta odměna ;-). 
    Takže jsem to přece jen špatně pochopil,měl jsem před očima jen ty rubíny a o nic jinýho jsem se nestaral.Mrknu na tu odměnu.Dík.
    Ranger1 @ cs 1
  • karelnick (CZ1)karelnick (CZ1) Komentářů: 2
    ahoj koupilsem u vuz prodavacky darku za 5000 rubynu zlataky ale nedostal sem je co stym? dekuji
  • Adam03 (CZ1)Adam03 (CZ1) Komentářů: 9
    ahoj tak ty zlataky nedostanes jesi si je koupil u ty prodavačky darku tak ty jsou urceny jen na to ze je muzes poslat nekomu jako dar v ali ale ty je vyuzit nemuzes
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    karelnick (CZ1) napsal(a):
    ahoj koupilsem u vuz prodavacky darku za 5000 rubynu zlataky ale nedostal sem je co stym? dekuji

Ahoj, jak psal Adam, ale poupravím informaci, dárek můžeš poslat komukoliv i mimo alianci. Když se dostaneš na kartu hráče, máš tam na výběr, poslání surovin, dárku.... Klikneš na poslání dárku a vybereš čím ho chce obdarovat a pošleš.

• Sunny (SK1)Sunny (SK1) Komentářů: 7
    Dňa 24.02. o 15:14 hod. mi nabehla 100% akcia na nákup rubínov, pričom bežali ďalšie 2 akcie na skrátenie času VIP režimu a berimond. Zakúpil som za 20,99 eur 100 tisíc rubínov  a predstavte si, rubíny dodnes neprišli. Poslal som teda správu-email na support a doložil som aj screen z môjho bankového účtu ako aj screeny všetkých akcií. Platba z môjho účtu riadne odišla a ani sa doposiaľ nevrátila.Takú arogantnosť akú som dostal v odpovedi Daniela som ešte v živote nezažil, napísal, že mi nemôžu pripísať rubíny, lebo nič nevygeneroval. Ináč povedané, vyhlásil ma nepriamo za  podvodníka s nekalými úmyslami ziskať 100 tisíc rubínov. Myslím, že tento človek nemá čo na supporte robiť, nevie jednať s ľuďmi a zrejme by ho nezobrali ani na Václavak predávať do stánku buřty. Som z toho zhrozený, pričom som tejto hre venoval počas štyroch rokov celý svoj voľný čas a tiež zopár tisíc korún a stovky euro. Kto už raz navždy urobí s týmito ľuďmi poriadok a zabezpečí kvalitných odborníkov pre normálny chod tejto hry.

Sunny @ sk 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Sunny (SK1) napsal(a):
    Dňa 24.02. o 15:14 hod. mi nabehla 100% akcia na nákup rubínov, pričom bežali ďalšie 2 akcie na skrátenie času VIP režimu a berimond. Zakúpil som za 20,99 eur 100 tisíc rubínov  a predstavte si, rubíny dodnes neprišli. Poslal som teda správu-email na support a doložil som aj screen z môjho bankového účtu ako aj screeny všetkých akcií. Platba z môjho účtu riadne odišla a ani sa doposiaľ nevrátila.Takú arogantnosť akú som dostal v odpovedi Daniela som ešte v živote nezažil, napísal, že mi nemôžu pripísať rubíny, lebo nič nevygeneroval. Ináč povedané, vyhlásil ma nepriamo za  podvodníka s nekalými úmyslami ziskať 100 tisíc rubínov. Myslím, že tento človek nemá čo na supporte robiť, nevie jednať s ľuďmi a zrejme by ho nezobrali ani na Václavak predávať do stánku buřty. Som z toho zhrozený, pričom som tejto hre venoval počas štyroch rokov celý svoj voľný čas a tiež zopár tisíc korún a stovky euro. Kto už raz navždy urobí s týmito ľuďmi poriadok a zabezpečí kvalitných odborníkov pre normálny chod tejto hry.

Ahoj,
    v tomto případě máš samozřejmě možnost napsat podpoře, že žádáš o předání kolegovi/nadřízenému, který celou záležitost posoudí znovu a - minimálně dle toho, co píšeš - nárok na připsání toho, co ti chybí, samozřejmě máš, tudíž máš i velkou šanci uspět :)
  • GorgeousPatrik (SK1)GorgeousPatrik (SK1) Komentářů: 26SK1
    neskutocne. GGE SA CITI ZE MALO ZARABA.TAK OKRADA  HRACOV NA RUBINOCH????? !!!!!!!dvakrat som kupil rubiny po sebe ,za 6.99 a 3.49
    prvy krat mi strhlo eur z paysafe a nenabehli ,druhy krat nabehli takze  pri 100%akcii cisty minus 30tisic rubinov,ked som sa stazoval  na support tak pan DANIEL  mi poslal odpoved     
    ktora vyznela ze som si pripadal akoby som dokonca ziadal nieco naco nemam narok!!!!
    pricom v registroch to musi byt videt !!!!!
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,585CZ1
    neskutocne. GGE SA CITI ZE MALO ZARABA.TAK OKRADA  HRACOV NA RUBINOCH????? !!!!!!!dvakrat som kupil rubiny po sebe ,za 6.99 a 3.49
    prvy krat mi strhlo eur z paysafe a nenabehli ,druhy krat nabehli takze  pri 100%akcii cisty minus 30tisic rubinov,ked som sa stazoval  na support tak pan DANIEL  mi poslal odpoved     
    ktora vyznela ze som si pripadal akoby som dokonca ziadal nieco naco nemam narok!!!!
    Daniel, Daniel, Daniel..
    Zoe, Sstyx, Foxes, když jsou na něj furt stížnosti, nejspíš něco dělá špatně ne ? Já bych ho vyhodil na ulici, at si hledá práci jinde.

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Daniel, Daniel, Daniel..
    Zoe, Sstyx, Foxes, když jsou na něj furt stížnosti, nejspíš něco dělá špatně ne ? Já bych ho vyhodil na ulici, at si hledá práci jinde.

Jo Maty to je těžké, když nevíme jakými pravidly a kodexy se řídí či podle čeho co jak soudí:( Každopádně stížnosti na něho předáme a uvidíme.

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Ahoj,
    v takovém případě máš možnost kontaktovat podporu znovu a požádat o předání kolegovi/nadřízenému - také je tu možnost kontaktovat zahraniční podporu :)

• FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    upraveno 02.03.2016
    Zdravím,

poprosím vás, aby zde nepadaly urážky na kohokoli, týká se to i naší podpory, kde sedí člověk, který se musí řídit pravidly, která mu jsou určena. Pokud situaci nevidíte objektivně a nejste přítomni, tak se prosím zdržujte veškerých soudů. Stejné platí, i kdybyste uráželi ostatní hráče či naše BM.

Děkuji.
    Foxes

Diskuze byla uzamčena, protože originální otázka byla již zodpovězena Hanssem (https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/comment/4283880/#Comment_4283880) a zbytek diskuze je mimo téma.

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
Tato diskuze je zavřená.