Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace / Návrat turnaje aliancí"

146»

Komentáře

• Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013

MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Prestonson (CZ1) napsal(a):
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Prestonson (CZ1) napsal(a):
    Pánové mohli by jste to trochu rozvést? Takto jak jste to podali je to dobré tak na ali chat kde zainteresovaní vědí, ale na forum je spousta lidí co netuší o čem píšete a když už jste to nakousli, tak by bylo dobré to i doříct ... Ať si můžeme i mi ostatní udělat obrázek na kolik jsou ti top hráči nečestní a prohnilí a na kolik si jen přijdete ukřivděni vy. Nic proti Vám, ale měli jste potřebu sem svůj názor napsat a tak jen žádám o to, aby jste ho napsali stylem, kterému porozumí i širší veřejnost. ;)
    Přemejšlej a dojde ti to..;) A ne všichni top hráči jsou nečestní..:) Zkus na to přijít sám ;-)

Tak napadají mě dvě věci:
    1) nechat přátelské aliance verbovat nonstop obranu a bez prostředků na hradbách a pořád to vytloukat s vlajkama ...
    2) vymlátit útočné armády konkurence :)

První bod je opravdu ubohej, ale nevím jaké sesterské aliance by toto bavilo ... a druhý bod je zákeřnej, ale zároveň i takticky velmi dobrý, pokud by se to tedy povedlo, bo většinou mají heslo všichni na všechny a pořád někdo hlídá ... 

Takže jak vidíš, asi mě to nenapadne ani když si namáhám mozek. :D
    Ano, trefil jsi se, je to bod č.1 :-)
    Taky nechápu jak to někoho může bavit, ale když, tak proč ne :-)

Obávám se, že pokud GG$ nezačne konečně rozdávat bany za sdílení hesel a skákání z účtu na účet, tak se tu bude podvádět neustále. Jenže jak všchni víme, tak GG$ férovost (či spíš neférovost) nijak nezajímá a neřeší. Naopak, sama a oficiálně některé hráče znevýhodňuje.
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    To přípíšu sem:
    Mohl by někdo GGS navrhnout, aby stejně jako do cizáku byli i do turnaje aliancí přidání POUŽITELNÍ obránci? Proč:
    1.Verbování obrany od útočení zdržuje
    2.Verbování obrany se vzhledem ke ztrátám nedá v průměrné ali stíhat. V poledne jsem měl málo, po dni verbování mám ještě míň a to to umírá jen na podporách. Také to není úplně motivační k tomu útočení, protože víte, že si v žádném případě nemůžete dovolit odvetu :-)
  • -JohnyName- (SK1)-JohnyName- (SK1) Komentářů: 190
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    2.Verbování obrany se vzhledem ke ztrátám nedá v průměrné ali stíhat. V poledne jsem měl málo, po dni verbování mám ještě míň a to to umírá jen na podporách. Také to není úplně motivační k tomu útočení, protože víte, že si v žádném případě nemůžete dovolit odvetu :-)
    Neviem ako to je u vám, ale na SK1 je zvykom sa pred všetkými sťažovať, že mám 2000 obrany a nemám ju kde napchať aby nepokapala, pričom ked prídu za odmeny útočné jednotky idú hned niekde na odpis :)
    Kolik hloupostí napovídají lidé jen proto, že chtějí říct něco chytrého. 
    Kdo hledá najde, kdo nehledá spamujewinkpng.
    S pozdravem -JohnyName-

• Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Neviem ako to je u vám, ale na SK1 je zvykom sa pred všetkými sťažovať, že mám 2000 obrany a nemám ju kde napchať aby nepokapala, pričom ked prídu za odmeny útočné jednotky idú hned niekde na odpis :)
    na CZ to vypadá tak, že:
    1) velké ali co mohou verbovat královskou, tak jí ani nepotřebují
    2) střední ali jsou bez obrany, protože ti velcí jim ji vymlátí kvůli slávě do turnaje - není problém aby útok s 3,5k útočníky vymlátil 8k podpor díky 90% a většímu bonusu na nádvoří co ti velcí mají bez problému z odměn pro top ...
    3) malé ali to už zabalili a nebo jen farmaří a ani už nehasí :)

fér souboj, kdy jedou proti sobě rovnocenní soupeři je tak 1 z 10-ti, jinak je to samá leg. 500 na leg. 100 apod a samej horal vs max kastík z ledového občas ...
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,016
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    To přípíšu sem:
    Mohl by někdo GGS navrhnout, aby stejně jako do cizáku byli i do turnaje aliancí přidání POUŽITELNÍ obránci? Proč:
    1.Verbování obrany od útočení zdržuje
    Ahoj,
    předat to určitě můžeme, i když k tomuto by bylo lepší založit téma, aby se hráči mohli vyjádřit, zda by obranu do odměn chtěli nebo ne... :)
Sign In to comment.