Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace / Návrat turnaje aliancí"

15

Komentáře

• Petros1 (CZ1)Petros1 (CZ1) Komentářů: 18
    Vidím, že sem něco psát je v podstatě úplně zbytečný. Pokud budu přemýšlet nahlas, tak mě vynuloval hradby i dálkaře, takže dávat na hradby nějaké zbrojířovy trysky a střílny je úplně k ničemu, protože to útok stejnak přeleze, takže jediná možnost jsou blízkaři a 4 okýnka vápenných bomb a pro jistotu ten ohnivý příkop (nic se s ním nezkazí). Matematicky to vychází taky v pořádku obrana blízkařů je cca 65'000 a útok každé vlny dálkařů je 25'000. Otázkou je kolik vln dálkařů ti blízkaři vydrží, protože s každou vlnou klesne jejich počet na hradbách.
    Petros1 @ cs 1
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 152
    tak jsem zjistil, že ggs vše znehodnotilo, terakoty od nomádů a většina okr prvků maj VP 205, ty z akcí jako trní apod. za dobytou pevnost, to je VP 210, tak aby nám to ggs znehodnotilo tak daj okr prvku od samurajů VP 220 a tamto si můžete schovat na sklad a dávejte se nové, tohle se mi od ggs vůbec nelíbí teda, to je hnus velebnosti...
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    tak jsem zjistil, že ggs vše znehodnotilo, terakoty od nomádů a většina okr prvků maj VP 205, ty z akcí jako trní apod. za dobytou pevnost, to je VP 210, tak aby nám to ggs znehodnotilo tak daj okr prvku od samurajů VP 220 a tamto si můžete schovat na sklad a dávejte se nové, tohle se mi od ggs vůbec nelíbí teda, to je hnus velebnosti...
    Tak nikdo tě ty prvky měnit nenutí a rozdíl na těchhle vysokých VP je už naprosto minimální. Navíc jsou prvky od samurajů dražší a není u nich tolik urychlovačů, takže se na nějaké velké zaplňování hradů moc nehodí.
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    No, na jednu stranu máš pravdu... Ovšem u samurajů nejsou urychlovače, uděláš jich za akci nesrovnatelně min než nomádů. Taky je tam slušný kastelán i velitel, většina hráčů půjde nejdříve  po nich. Rozdíl ve VP není zase tak velký a hlavně.... Mě se vůbec nelíbí :-D. 
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,619
    Musím souhlasit s Hanssem a Šakalem ;-))
    Navíc, u samurajů máš super vybavení na velitele i kastelána..;) Pokud ne to, jsou tam dobré jednotky, nebo "dvojče" vápenných bomb, nikdo tě OP kupovat nenutí :-)
    A.. jak koukám na tvoje hrady, než to zaplníš OP ze samurajů.. to bude dlouhá doba ;-)

MATY2000, CZ1
    LO

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,192
    Já bych na samuraje nenadával. Samuraji i nomádi razantně zrychlují plnění právě zamrzlého turnaje. A ty ceny jsou pro hráče přínosem. Každému pomůže aspon něco. někomu hromada. Bohužel. všichni nejsou s postupem stejně daleko. Tak proč na to házet škaredý pohled? Kromě toho se akce nemusí plnit všechny. Sem tam nějakou vynechejte a soustředte se na jinou. V tomhletom GGS nic nemůžu vytknout. Bylo hůř  ;)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

upraveno 29.01.2016
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Já bych na samuraje nenadával. Samuraji i nomádi razantně zrychlují plnění právě zamrzlého turnaje. A ty ceny jsou pro hráče přínosem. Každému pomůže aspon něco. někomu hromada. Bohužel. všichni nejsou s postupem stejně daleko. Tak proč na to házet škaredý pohled? Kromě toho se akce nemusí plnit všechny. Sem tam nějakou vynechejte a soustředte se na jinou. V tomhletom GGS nic nemůžu vytknout. Bylo hůř  ;)
    Přesně. Já vynechávám cizáky (to už asi nikoho nepřekvapuje) a i když jsem se na ně těšil a mají super odměny, z nedostatku času jsem vynechal i samuraje. Ovšem ledovy turnaj mám téměř hotov a to jedu nomády úplně na pohodu, urychlovačů pořád plný sklad, na cizáky pauza, za týden se  vrhnu na samuraje. Hmm, přemýšlím s čím  vlastně mají ti lidi problém :-). 
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

Chtěl bych ještě napsat pár řádků o celé aktualizaci (omlouvám se za MP). 
    Chtěl bych poděkovat GGS že nám turnaj aliancí vrátila, že jak slíbila, začala znovu podporovat útoky hráč VS hráč a hlavně za to že přes celý turnaj nebyli cizáci. Díky tomu byli body opravdu "poctivě" vyježděné na hráčích a jezdilo se "většinou" pro cest a slávu. Určitě krok správným směrem a ještě jednou díky. 

Teď proč ty uvozovky. Návrat turnaje je opravdu fajn, bohužel jsme zapomněli jak snadno v něm jde podvádět. Nezapomněli jsme samozřejmě všichni. Tímto bych rád poděkoval všem top hráčům v top aliancích (těch je totiž drtivá většina) i ostatním, co neřeší pravidla fair play, nectí ostatní poctivé hráče a zapomněli na svou čest a kvůli místu v turnaji a pár tisícům slávy jsou schopni toho za co ještě před dvěma lety byli aliance vypalovány. Děkuji, díky vám hned první turnaj ztratil smysl.

Mnozí si teď říkáte proč vám káže nicka jako já. 
    1. Nemám svou ali která mi zakáže říct co si o vás myslím. Nemusím se bát že to za mě aliance odskáče a osobně na hře nemám o co přijít. Proto se nebojím vám to otevřeně říci.
    2. Nejsem top hráč a nikdy jsem nebyl. Už nejsem ani bojovník, což jsem snad kdysi býval. Mám ale stále svou čest. Pomáhám slabším a menším levlům aby se posunuli, aby se dotáhli na vrchol této hry a poznali jak dokáže být skvělá (nebudeme zde teď řešit bugy). Všem přeji aby se tam dostali a dělám pro to vše co můžu, zároveň ale všem přeji aby neskončili v prohnilích top aliancích a nestali se z nich ubožáci jako vy. O tom tahle hra totiž vážně není. 

Nechci tím urazit všechny top hráče ani top aliance, mám mezi vámi spoustu známých a pár přátel. Tento vzkaz je mířen proti těm co dělají věci o kterých píšu. Jaké to jsou věci oni sami dobře vědí. Děkuji za pozornost, jdu si připravit vodu na hašení :-). 

HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Chtěl bych ještě napsat pár řádků o celé aktualizaci (omlouvám se za MP). 
    Chtěl bych poděkovat GGS že nám turnaj aliancí vrátila, že jak slíbila, začala znovu podporovat útoky hráč VS hráč a hlavně za to že přes celý turnaj nebyli cizáci. Díky tomu byli body opravdu "poctivě" vyježděné na hráčích a jezdilo se "většinou" pro cest a slávu. Určitě krok správným směrem a ještě jednou díky. 

Teď proč ty uvozovky. Návrat turnaje je opravdu fajn, bohužel jsme zapomněli jak snadno v něm jde podvádět. Nezapomněli jsme samozřejmě všichni. Tímto bych rád poděkoval všem top hráčům v top aliancích (těch je totiž drtivá většina) i ostatním, co neřeší pravidla fair play, nectí ostatní poctivé hráče a zapomněli na svou čest a kvůli místu v turnaji a pár tisícům slávy jsou schopni toho za co ještě před dvěma lety byli aliance vypalovány. Děkuji, díky vám hned první turnaj ztratil smysl.

Mnozí si teď říkáte proč vám káže nicka jako já. 
    1. Nemám svou ali která mi zakáže říct co si o vás myslím. Nemusím se bát že to za mě aliance odskáče a osobně na hře nemám o co přijít. Proto se nebojím vám to otevřeně říci.
    2. Nejsem top hráč a nikdy jsem nebyl. Už nejsem ani bojovník, což jsem snad kdysi býval. Mám ale stále svou čest. Pomáhám slabším a menším levlům aby se posunuli, aby se dotáhli na vrchol této hry a poznali jak dokáže být skvělá (nebudeme zde teď řešit bugy). Všem přeji aby se tam dostali a dělám pro to vše co můžu, zároveň ale všem přeji aby neskončili v prohnilích top aliancích a nestali se z nich ubožáci jako vy. O tom tahle hra totiž vážně není. 

Nechci tím urazit všechny top hráče ani top aliance, mám mezi vámi spoustu známých a pár přátel. Tento vzkaz je mířen proti těm co dělají věci o kterých píšu. Jaké to jsou věci oni sami dobře vědí. Děkuji za pozornost, jdu si připravit vodu na hašení :-). 
    Hanssi..
    Moc krásně napsaný :-)
    Nevím, zda někomu stojí za výhru podvádět..:-) Buďto máte 2x super drahokam, nebo svou čest.. Je na každém, co je pro něj cenější, odměny nebo čest a fair play.. Radši prohrát čestně než vyhrát nečestně.. To je můj názor a měnit ho nehodlám :-)

MATY2000, CZ1
    LO

• Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436
    Pánové mohli by jste to trochu rozvést? Takto jak jste to podali je to dobré tak na ali chat kde zainteresovaní vědí, ale na forum je spousta lidí co netuší o čem píšete a když už jste to nakousli, tak by bylo dobré to i doříct ... Ať si můžeme i mi ostatní udělat obrázek na kolik jsou ti top hráči nečestní a prohnilí a na kolik si jen přijdete ukřivděni vy. Nic proti Vám, ale měli jste potřebu sem svůj názor napsat a tak jen žádám o to, aby jste ho napsali stylem, kterému porozumí i širší veřejnost. ;)
    Prestonson (CZ1) napsal(a):
    Pánové mohli by jste to trochu rozvést? Takto jak jste to podali je to dobré tak na ali chat kde zainteresovaní vědí, ale na forum je spousta lidí co netuší o čem píšete a když už jste to nakousli, tak by bylo dobré to i doříct ... Ať si můžeme i mi ostatní udělat obrázek na kolik jsou ti top hráči nečestní a prohnilí a na kolik si jen přijdete ukřivděni vy. Nic proti Vám, ale měli jste potřebu sem svůj názor napsat a tak jen žádám o to, aby jste ho napsali stylem, kterému porozumí i širší veřejnost. ;)
    Přemejšlej a dojde ti to..;) A ne všichni top hráči jsou nečestní..:) Zkus na to přijít sám ;-)

MATY2000, CZ1
    LO

• matesko (CZ1)matesko (CZ1) CZ1 Komentářů: 378
    No co už,mužem jen pogratulovat špičkove ali cz servru k vyhre a ostatním jen doporučit jedine,pokud chcete vyhrat tak začnete podvadet všichni spolene jinak nemate šanci proti ali ktera to ovlada nejlepe
    PS:Mam ješte hodne dobre v pamati jak tady pan Kristitko psal neskutečne pohadky o ferovosti LO a jejich likvidační utoky na hrače Mairec zrovna za stejnej zpusob vyher v klání,gratuluju,tomuhle ríkám ironie
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Přemejšlej a dojde ti to..;) A ne všichni top hráči jsou nečestní..:) Zkus na to přijít sám ;-)

Tak napadají mě dvě věci:
    1) nechat přátelské aliance verbovat nonstop obranu a bez prostředků na hradbách a pořád to vytloukat s vlajkama ...
    2) vymlátit útočné armády konkurence :)

První bod je opravdu ubohej, ale nevím jaké sesterské aliance by toto bavilo ... a druhý bod je zákeřnej, ale zároveň i takticky velmi dobrý, pokud by se to tedy povedlo, bo většinou mají heslo všichni na všechny a pořád někdo hlídá ... 

Takže jak vidíš, asi mě to nenapadne ani když si namáhám mozek. :D
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):

Tak napadají mě dvě věci:
    1) nechat přátelské aliance verbovat nonstop obranu a bez prostředků na hradbách a pořád to vytloukat s vlajkama ...
    2) vymlátit útočné armády konkurence :)

První bod je opravdu ubohej, ale nevím jaké sesterské aliance by toto bavilo ... a druhý bod je zákeřnej, ale zároveň i takticky velmi dobrý, pokud by se to tedy povedlo, bo většinou mají heslo všichni na všechny a pořád někdo hlídá ... 

Takže jak vidíš, asi mě to nenapadne ani když si namáhám mozek. :D
    Ano, trefil jsi se, je to bod č.1 :-)
    Taky nechápu jak to někoho může bavit, ale když, tak proč ne :-)

MATY2000, CZ1
    LO

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    matesko (CZ1) napsal(a):
    No co už,mužem jen pogratulovat špičkove ali cz servru k vyhre a ostatním jen doporučit jedine,pokud chcete vyhrat tak začnete podvadet všichni spolene jinak nemate šanci proti ali ktera to ovlada nejlepe
    PS:Mam ješte hodne dobre v pamati jak tady pan Kristitko psal neskutečne pohadky o ferovosti LO a jejich likvidační utoky na hrače Mairec zrovna za stejnej zpusob vyher v klání,gratuluju,tomuhle ríkám ironie

Škoda, že ti z paměti vypadl i zbytek textu o férovosti LO :-)

PS: Mairece dnes nahradil Adept .. vyhrál klání na slávu zázračným útokem za mega a není v LO.

Balík4 @ cs 1
    Ttak už se nehádejme kdo víc podváděl a pojďme s tím zkusit něco udělat. Hodil jsem návrh, aby šla měnit aliance jednou za 7 dní, tak teď zkusíme vymyslet jak zabránit/ztížit podvádění i v jednodenních kláních. Co třeba omezit horní hranici možnosti získání slávy na 200k? Určitě se něco vymyslet dá, jen se musí chtít. :) A pak doufat, že to i GGS bude chtít. :)
  • matesko (CZ1)matesko (CZ1) CZ1 Komentářů: 378
    jj,to je takove vaše,hned poukazovat na nekoho druheho jen aby nebylo jen na vas,spíš se zamysli nad tím co jste predvedli  v poslednich 15 minutach  a mne nic nevypadlo z tech pohadek a baju autora kristitka,hlavne ta pasaž že každeho hrače potrestate stejne jako Mairece když bude vyhravat podvodem,jsem zvedavej jak se ted budete vypalovat vzajemne,to se asi rozdelite na LO a LP a budete hrače v LP trestat že jo :p
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    matesko (CZ1) napsal(a):
    jj,to je takove vaše,hned poukazovat na nekoho druheho jen aby nebylo jen na vas,spíš se zamysli nad tím co jste predvedli  v poslednich 15 minutach  a mne nic nevypadlo z tech pohadek a baju autora kristitka,hlavne ta pasaž že každeho hrače potrestate stejne jako Mairece když bude vyhravat podvodem,jsem zvedavej jak se ted budete vypalovat vzajemne,to se asi rozdelite na LO a LP a budete hrače v LP trestat že jo :p
    Meleš stále jednu větu vytrženou z kontextu.
    Balík4 @ cs 1
  • cate-siena (CZ1)cate-siena (CZ1) Komentářů: 2
    upraveno 29.01.2016
    Je úplně zbytečné se zabývat, kdo podváděl tentokrát a kdo kdysi + jak se k tomu současní vyčůránci staví. Stalo se? Stalo. Maximálně zase bude nějaká válka kvůli tomu. Pochybuju, že mezi starými hráči zůstal někdo, kdo by mohl druhým něco vytýkat - ať už měnění kabátů, "podvody", vynášení info atd.
    Je to bojová hra, tak hrajme, bojujme a nechovejme se jak závistivé plačky nebo děti ve školce.

Ad aktulka - karty mi budou chybět :disappointed: jak se z nich daly krásně vymlátit rubky o podobném množství jako z draků, když si člověk zapamatoval těch x typů rozložení, co byla :)
  • chocholda (CZ1)chocholda (CZ1) CZ1 Komentářů: 391
    upraveno 29.01.2016
    Asi jak psala cate,
     kdo je bez viny, ať hodí balí...pardon kamenem. :-)

Já si třeba pamatuju, když jsem se jednou takovým omylem dostal na první místo klání ve slávě a HansCZ si nechal vybít 10k obrany od Rafeho, aby se Rafe předemě dostal...a teď tu Hanss haní jiné. Je to ohraná deska pořád dokola. :-D

Myslím, že nám všem to může být jedno, je to věc Triády a LO, oni si tentokrát házeli klacky pod nohy a určitě si to spolu vyřeší.

Jen mám takové obavy, že se hned napoprvé nastavila cesta a příští klání vyhraje někdo s 50 miliony slávy, pak někdo se 70 miliony slávy, atd....

Takže ze začátku dobře vypadající akci bude zase vyhrávat jen ten největší podvodník a ostatní utřou nos.

Chocholda
    chocholda @ cs 1
Sign In to comment.