Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace / Návrat turnaje aliancí"

136

Komentáře

• milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    darebak1 (CZ1) napsal(a):
    milan7506 (CZ1) napsal(a):
    Opravdu bylo nutné, toto zmenšit na skoro již nečitelnou velikost, .-(
    https://ctrlv.cz/f2DL

už prvé zmenšenie, vtedy zmenšili 3ciferné čísla, bolo pre veľa hráčov znepríjemnenie hry, ale toto zmenšenie je pre hráčov s priemernou a väčšou vadou zraku otázkou či si pokaziť oči alebo radšej prestať hrať a poviem pravdu, mne je zdravie prednejšie, ak to neopravia, tak budem nútená skončiť :(((

p.s. viem, že existuje lupa, ale nebudem pri každom útoku meniť veľkosť, toho klikania mi stačí pri verbovaní a výrobe nástrojov

jsme na tom stejně :-(
    vždyť je to super - sedět u toho s lupou :-) beru to s humorem jako vše co se poslední dobou "opravilo" teď už se necítím jak tydýt , teď už i tak u toho vypadám :D
    Já bych to s humorem bral, kdybych neměl oční vadu :-(
    milan7525 @ cs 1
  • pudlik (CZ1)pudlik (CZ1) CZ1 Komentářů: 68
    upraveno 18.01.2016
    no ja jsem rada ze zmizi karetni hra cesta k osviceni nebavilo mne to( a myslim ze je super si moci vybrat zac utratim vyjezdene body jen jedno mne mrzi pri aktualizaci se opet neco pokazilo a kdyz zadavam utok chtelo by to na koukani na % na hradby a pod pomalicku lupu skoda vetsi forma byla lepsi))
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    00Bobo (CZ1) napsal(a):
    Nejspíš mě mnozí budou kamenovat, ale chtěl bych apelovat tímto na GGS! V nedávné době byla jedinou zábavou ve hře akce Cizáci, kterou hned následovali Nomádi a stále dokola jak "u b...ů na dvorečku". Pár let tuto hru hraji a pamatuji doby zcela jiné! Možná Vás v těch dobách dřív líbala můza? Nyní Vás akorát zajímá, jak nejvíc vytěžit z hráčů peníze za rubíny! Byť to vypadá, že se po dlouhých týdnech možná i měsících vrací Samurajové, nevěřím ani za mák tomu, že by se střídali 3 akce! Opět se Vám něco sesmolí a opět nastoupí tradice Cizáci vs. Nomádi. Co takhle vymyslet něco jiného, rozumnějšího nebo spustit akce, které bývali dříve nebo prostě jen dát pauzu? Hra začíná být jednotvárná a už si ani nepamatuji, kdy jsem naposled viděl bitevní vřavu mezi hráči navzájem? Nyní má tak každý starosti, jak nahonit body na akcích.
    Máš pravdu :-(.  Cizáci boje úplně pohřbili, tvrdím to od začátku a stojím se za tím. Měli udělat nějaké body a mě slávu. A když už, má to být akce třeba dvoudenní 1X za měsíc, nic na udržení titulu. Samurajové nejspíš brzy přijdou a střídat se budou pravidelně, bohužel bych to viděl cizák, nomád, cizák, samuraj, cizák, nomád...  Prostě pořád cpát cizáky co to půjde pač vydělávají nejvíc. Samozřejmě si za to můžou sami hlavně hráči, kdyby za ně neplatili, bylo by to jinak. Rád bych viděl obnoveny turnaj aliancí bez cizáků ale moc tomu nevěřím, vše co podporuje boje hráč VS hráč je osunovano na druhou kolej. Ale prý by se to letos mělo zlepšit a GGS se bude více zaměřovat na boje mezi hráči (aliancemi). Uvidíme, můžeme jen doufat...

Taky nesmím opomenout "zaostale"  verbování. Produkce jídla se nám zvýšili v řádech, na armády máme síň, vlny, diamanty ale verbujeme pořád stejně pomalu...
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• MatesChampion (SK1)MatesChampion (SK1) SK1 Komentářů: 47
    Tak som si skusil rôzne druhy utokov na max vežu zeleň, kedže priorita je ruda posielam veliteľa 90 dialka, 60 blizko a rabovanie 70. Strata na veži cca 50 vojakov.
    Náklady na náradie: 50x drevený štít 20 vlavo, 20 stred 10 vpravo 40 a 20 baranov, 29 rebríkov
    Ceny náradia u zbrojára: štíty 40500, barany 8600 a rebríky 6380 spolu 55480 mincí
    Zisk z veže 31675 mincí

Strata 23805 mincí.

Tak páni tvorcovia, myslíte si že takto nejako si to hráči predstavujú? To mám mlátiť veže na svetoch nech zarobím na straty na zeleni?

Bol som potešený ked som zistil že sa budú prerábať veže, no som znechutený, a mám sto chutí skončiť s hrou. Pretože nedá sa vyrábať tolko náradia ak niekto chce točiť veže, nedá sa kupovať lebo je sakra drahé.

MatesChampion @ sk 1
  • pudlik (CZ1)pudlik (CZ1) CZ1 Komentářů: 68
    nahodou mne cizaci vyhovuji)))ale mela bych jeste jednu pripominku pokud jede vice utoku na ali a z toho jeden na vas a chcete si nastavit obranu procenta na branu jsou necitelne totez pokud chcete poslat utok((proc to neni pod sebou?misto vedle sebe))
    pudlik (CZ1) napsal(a):
    nahodou mne cizaci vyhovuji)))ale mela bych jeste jednu pripominku pokud jede vice utoku na ali a z toho jeden na vas a chcete si nastavit obranu procenta na branu jsou necitelne totez pokud chcete poslat utok((proc to neni pod sebou?misto vedle sebe))
    To už se tu řešilo mnohokrát :-(.  Myslím že byla slíbena oprava ale zjevně kde nic, tu nic (já přes trubky neviděl včera).  Snad to modíci připomenou, je to celkem detail ale děsně to otravuje.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,011
    00Bobo (CZ1) napsal(a):
    Nejspíš mě mnozí budou kamenovat, ale chtěl bych apelovat tímto na GGS! V nedávné době byla jedinou zábavou ve hře akce Cizáci, kterou hned následovali Nomádi a stále dokola jak "u b...ů na dvorečku". Pár let tuto hru hraji a pamatuji doby zcela jiné! Možná Vás v těch dobách dřív líbala můza? Nyní Vás akorát zajímá, jak nejvíc vytěžit z hráčů peníze za rubíny! Byť to vypadá, že se po dlouhých týdnech možná i měsících vrací Samurajové, nevěřím ani za mák tomu, že by se střídali 3 akce! Opět se Vám něco sesmolí a opět nastoupí tradice Cizáci vs. Nomádi. Co takhle vymyslet něco jiného, rozumnějšího nebo spustit akce, které bývali dříve nebo prostě jen dát pauzu? Hra začíná být jednotvárná a už si ani nepamatuji, kdy jsem naposled viděl bitevní vřavu mezi hráči navzájem? Nyní má tak každý starosti, jak nahonit body na akcích.
    Ahoj,
    příspěvek předáme jako zpětnou vazbu :)

pudlik (CZ1) napsal(a):
    no ja jsem rada ze zmizi karetni hra cesta k osviceni nebavilo mne to( a myslim ze je super si moci vybrat zac utratim vyjezdene body jen jedno mne mrzi pri aktualizaci se opet neco pokazilo a kdyz zadavam utok chtelo by to na koukani na % na hradby a pod pomalicku lupu skoda vetsi forma byla lepsi))
    Ahoj,
    problém s tím, že info na hradbách je málo čitelné jsme předali :)

HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    pudlik (CZ1) napsal(a):
    To už se tu řešilo mnohokrát :-(.  Myslím že byla slíbena oprava ale zjevně kde nic, tu nic (já přes trubky neviděl včera).  Snad to modíci připomenou, je to celkem detail ale děsně to otravuje.
    Připomínáme bez výsledku už pěkně dlouho :/ nicméně určitě připomeneme znovu :)
  • matus.filip (SK1)matus.filip (SK1) SK1 Komentářů: 3
    Nejak som to nepochopil. Turnaj aliancií už mal byť a prišli cudzinci. Kedy teda vlastne príde, resp. príde vôbec turnaj aliancií?
    matus.filip @ sk 1
  • Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436

už prvé zmenšenie, vtedy zmenšili 3ciferné čísla, bolo pre veľa hráčov znepríjemnenie hry, ale toto zmenšenie je pre hráčov s priemernou a väčšou vadou zraku otázkou či si pokaziť oči alebo radšej prestať hrať a poviem pravdu, mne je zdravie prednejšie, ak to neopravia, tak budem nútená skončiť :(((

p.s. viem, že existuje lupa, ale nebudem pri každom útoku meniť veľkosť, toho klikania mi stačí pri verbovaní a výrobe nástrojov

vždyť je to super - sedět u toho s lupou :-) beru to s humorem jako vše co se poslední dobou "opravilo" teď už se necítím jak tydýt , teď už i tak u toho vypadám :D

Nevěřil jsem, když jsem toto četl. Říkal jsem si, že ti lidé zbytečně přehání. Na 24 palcovém monitoru s rozlišením 1920x1200 je vše vidět krásně a je to i dá se říci lepší než předtím. Ale poté jsem si hru spustil na 15 palcovém notebooku s rozlišením 1366x768 a při sestavování útoku se nestačím divit. Žádnou oční vadu nemám, vidím velmi dobře, ale i přesto na ty mini číselka musím mžourat a je to opravdu dost titěrné. 

Možná tedy předat pánům programátorům z GGS informaci, že stále ještě se najdou i monitory které nemají FullHD rozlišení. ;)

• FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    Prestonson (CZ1) napsal(a):

Nevěřil jsem, když jsem toto četl. Říkal jsem si, že ti lidé zbytečně přehání. Na 24 palcovém monitoru s rozlišením 1920x1200 je vše vidět krásně a je to i dá se říci lepší než předtím. Ale poté jsem si hru spustil na 15 palcovém notebooku s rozlišením 1366x768 a při sestavování útoku se nestačím divit. Žádnou oční vadu nemám, vidím velmi dobře, ale i přesto na ty mini číselka musím mžourat a je to opravdu dost titěrné. 

Možná tedy předat pánům programátorům z GGS informaci, že stále ještě se najdou i monitory které nemají FullHD rozlišení. ;)

Zdravím,

na zvětšení písma se pracuje, momentálně nemohu však říci, kdy se změna objeví ve hře. Musím říct, že na to také moc dobře nevidím.

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
  • milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    Prestonson (CZ1) napsal(a):

A teď si představ, že se to dá hrát i na tabletu :-( Jasný, mě osobně to ani nenapadlo zkusit, ale pár lidí to tak hraje. Nebo spíš tedy hrálo :-( On je ještě problém v tom, že ve hře je nyní asi 200 různých a podobných jednotek, takže to přehlednosti také nepřidá :-(
    milan7525 @ cs 1
  • JanL (CZ1)JanL (CZ1) CZ1 Komentářů: 7
    Ahoj chtěl by jsem se zeptat jestli je tohle nějáká chyba nebo je to už nastálo https://ctrlv.cz/N7TD
  • Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) CZ1 Komentářů: 453
    Nejak som to nepochopil. Turnaj aliancií už mal byť a prišli cudzinci. Kedy teda vlastne príde, resp. príde vôbec turnaj aliancií?
    Jak já to chápu, turnaj aliancí se aktualizací "vrátil do hry ". To ještě neznamená, že BUDE. Takový alchymista je ve hře, technicky vzato, pořád. Ale už nejméně rok nebyl, a pravděpodobně ani nebude. 
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
    JanL (CZ1) napsal(a):
    Ahoj chtěl by jsem se zeptat jestli je tohle nějáká chyba nebo je to už nastálo https://ctrlv.cz/N7TD
     A co se ti na tom nelíbí? Pokud máš na účtě miliony, drobný tě zajímat nemusí ne :-)? 

HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    JanL (CZ1) napsal(a):
     A co se ti na tom nelíbí? Pokud máš na účtě miliony, drobný tě zajímat nemusí ne :-)? 
    Tak zase vtom ted není dobrý přehled kolik jsi přesně utratil
    JanL (CZ1) napsal(a):
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    JanL (CZ1) napsal(a):
    No to je fakt. Ale nevím o tom že by nám hra nějaké zlaťáky brala, tedy že by se ztrácelo víc než má. Takže to není moc podstatné.  Aktivnější hráči to stejně zaokrouhlují na miliony, mě se to takhle líbí víc. Ale pokud seš proti, sepiš návrh na změnu a když budeš mít dost pozitivních reakcí,  modíci ti to předají :-) 

HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    JanL (CZ1) napsal(a):
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    JanL (CZ1) napsal(a):
    No to je fakt. Ale nevím o tom že by nám hra nějaké zlaťáky brala, tedy že by se ztrácelo víc než má. Takže to není moc podstatné.  Aktivnější hráči to stejně zaokrouhlují na miliony, mě se to takhle líbí víc. Ale pokud seš proti, sepiš návrh na změnu a když budeš mít dost pozitivních reakcí,  modíci ti to předají :-) 
    tak já bych byl určitě proti, protože před tím jsem vtom měl dobrý přehled :smile: 
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,619
    Možná už je to dýl, ale.. vážně je střed křídlo ? :D
    https://ctrlv.cz/I719

MATY2000, CZ1
    LO

• Are (SK1)Are (SK1) SK1 Komentářů: 563
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):

super.. idem nahodit hrdinu co pridava pocet vojakov v kridlach,,lebo mat 3x bonus za kridlo sa oplati  :D
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,619
    Are (SK1) napsal(a):
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):

super.. idem nahodit hrdinu co pridava pocet vojakov v kridlach,,lebo mat 3x bonus za kridlo sa oplati  :D
    No neber to .. A Horste,... To se vyplatí ! :-)

MATY2000, CZ1
    LO

Sign In to comment.