Pád Sedem Mortem. Definitivní konec?

Ahoj,
poslední dobou mě na hře moc nezastihnete. Ptáte se asi čím to bude, no. Může za to nedostatek času. Za prvé, jsem věčně ve škole nebo dělám věci do školy, to na hru vůbec nemůžu... Když už nějakou volnou chvíli mám, najdete mě spíš na Divinity II: Ego Draconis, Terraria či World Of Warcraft. Toť první důvod, proč nastal pád mé říše.
Druhým je samotná hra. Již i mne nebaví neustále sledovat to, jak se nejsilnější(spíše nejbohatší) hráči předhánějí v tom, kdo zaplatí víc, aby měl větší titul než ostatní. Ze hry se pro mne stala bezduchá klikací honba za první místo v akcích, kde nabízejí odměny typu Jahodový koláč. Na hru přijdu málokdy od nynějška. Přijde mi zábavné ale, že jsem ani nedosáhl levelu 70, zkuste uhádnout proč...
Mějte se, tady někdejší hradní pán již padlého arcivévodství, které skončilo jako velkovévodství. Sbohem.

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,598CZ1
    OK souhlasím s tebou a nechceš si semnou trochu zaspamovat forum ? :D

Jinak já se taky loučím protože GGS (největší kok*ti na světě) se rozhodlo že  mi nevydá nové heslo.

Možná se ptáte proč potřebuji nové heslo, potřebujího proto protože jsem si měnil heslo a nové jsem zadal špatně.

Ti kokosi z GGS co změnily systém rozposilní hesel zváný "zaponěl jsi heslo" by měly dostat držku do huby. B)

Tak že kdyš mi pošlou email s odkazem na stranku kde si dám nové heslo, nové heslo zádám a dám ENTER tak mi to napiše error vaše heslo nejde změnit. To ti kokosi v GGS opravdu nemyslí a nemužou tu chybu opravit. :D

Tak že se mějte tehdější hradní pán již padlého kralovstí, které skončilo kako vevodství. Sbohem kokosi. :D
    Nevím proč by jsi měl spamovat forum..:)
    Nevím, proč furt používáš výraz "kokosi"..:-)
    A vůbec proč ti píšeš sem, kam se to absolutně nehodí ;-)

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• X33 (CZ1)X33 (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 21.12.2015
    Ano, hra je jiná, jak na začátku. Je v ní o dost víc nových věcí, věcí, které hru na jednu stranu usnadňují, alr také tlačí do větších investic a hra je ted časově náročnější, než bývala. Ale nemyslím, že je horší, nebo lepší, jen... jiná. Vyvíjí se. Tak, jako vše, i v životě. Nic není stejné, vše se mění. Něco k lepšímu, něco k horšímu, ale vše má svou světlou i stinnou stránku.
    Hráči, co si stěžují na akce - nemusí je jezdit. Proč to děláte, když vás to nebaví? Hm? Proč říkáte, že nemáte rádi neustálé opakování akcí a jste v nich přitom na prvních příčkách? Nikdo je jezdit nemusí, když nechce. Dá se normálně klikat, jako dřív. Jezdit věže na zlato, vybávko, šutry a ksichtíky, obden, párkrát do týdne, nebo třeba denně někam zajet na výlet - to podle toho, jak často je hráč schopný útočit. A je to :) Nemusíte jezdit cizáky, nomády, nebo tyto akce. Nikdo vás nenutí.
    Teď je hra schopná uspokojit i mírumilovnější hráče, pro které bitky s reálnými nejsou vzrušující a napínavá zábava, ale něco, co je nebaví a stresuje. Můžou si jet jen akce, mají co dělat, kde si odpočnout a mají z toho hezké okrasné prvky a někdy i vybávko :)
    Já volím střední cestu. Akce jedu, jak zvládám a občas si vyjedu - akce neakce i jinam. Je to psina :)

Ale ony ve výsledku nejsou až tak špatné. Obzvlášt ty dvě poslední. Na hrůze si každý mohl snadno získat univerzála 90/90, který měl dost na rychlost, něco na hradby... když nebyla vyhovující legenda, stačilo k těm třem kouskům prdnout destičkovou a šlo to dohromady hezky a hlavně, je z toho 20% na dvorek jen z vybávka, to si myslím je velice slušné.
    Tato akce zas trošku dorovná obranu, která byla oproti útoku výrazně znevýhodněná, prakticky každý bude moct mít nádherného kastelána, kterého jen tak neudělá. Já osobně jsem měla problém s tím, že jsem nenacházela na věžích a baronech kousky vybavení, které měly ze tří hodnot aspon dvvě na sílu. Pro kastelána. Pro velitele jsme takových našla mraky. Ale na kastelána by se to za rok intenzivního ježdění dalo spočítat na prstech jedné ruky. Takže tento bodne.
    Nomádi... hm, kde jinde brát vápenky? Bez těch se už dnes nedá ani pořádně bránit. To, že jsou tak často, je podle mě požehnání :)
    Cizáci.. fajn, to není nic extra, při možnosti verbovat ty jednotky z beri už nejsme vázaní na možnost verbovat královskou, takže jsou dobří když stojí na zeleném vojsko, aspon se někde potahá a něco jídla a nějakou tu exosurku to hodí.
    Věršina akcí má ohromnou výhodu v tom, že se z nich dají vytřískat rubíny pro ali. Pamatujete, když to ještě nebylo? Já ano. Víte, jaé to bylo v té době ali vylepšovat, když jste u sebe neměli rubnové maniaky? Já ano. Takto se ty rubíny dají narýžovat velice často, pro nováčky, jako moje ali na českém serveru je to neocenitelné

Abych to shrnula.. Ano, hra se mění. Ale je na každém, jakto chce a bude hrát. Každý má možnost volby. A je to super odreagování :)
    Ale odchody chápu, je to i strašný žrout času. A ne všichni mají tu trpělivost u toho vydržet dlouho, rok, dva, tři..
    Jen možná poslední věc. Člověk je tvor myslící, takže je velká pravděpodobnost, že svůj závěr přehodnotí a rozmyslí se. Asi bych si místo konce alespon na dva týdny dala ochranný režim a počkala, jestli se mi nezačne stýskat...
  • ZoeZoe Komentářů: 15,826Moderator
    upraveno 21.12.2015
    Ahoj,
    poslední dobou mě na hře moc nezastihnete. Ptáte se asi čím to bude, no. Může za to nedostatek času. Za prvé, jsem věčně ve škole nebo dělám věci do školy, to na hru vůbec nemůžu... Když už nějakou volnou chvíli mám, najdete mě spíš na Divinity II: Ego Draconis, Terraria či World Of Warcraft. Toť první důvod, proč nastal pád mé říše.
    Druhým je samotná hra. Již i mne nebaví neustále sledovat to, jak se nejsilnější(spíše nejbohatší) hráči předhánějí v tom, kdo zaplatí víc, aby měl větší titul než ostatní. Ze hry se pro mne stala bezduchá klikací honba za první místo v akcích, kde nabízejí odměny typu Jahodový koláč. Na hru přijdu málokdy od nynějška. Přijde mi zábavné ale, že jsem ani nedosáhl levelu 70, zkuste uhádnout proč...
    Mějte se, tady někdejší hradní pán již padlého arcivévodství, které skončilo jako velkovévodství. Sbohem.
    I ty, Johne...? O fóru nepadlo ani slovo... přijď se na nás někdy podívat :)

Jinak nezbývá než popřát ať se ti daří. Hlavně v životě :) ale i v těch hrách, když už si na ně ten čas uděláš :D

OK souhlasím s tebou a nechceš si semnou trochu zaspamovat forum ? :D

Jinak já se taky loučím protože GGS (největší *** na světě) se rozhodlo že  mi nevydá nové heslo.

Možná se ptáte proč potřebuji nové heslo, potřebujího proto protože jsem si měnil heslo a nové jsem zadal špatně.

Ti kokosi z GGS co změnily systém rozposilní hesel zváný "zaponěl jsi heslo" by měly dostat držku do huby. B)

Tak že kdyš mi pošlou email s odkazem na stranku kde si dám nové heslo, nové heslo zádám a dám ENTER tak mi to napiše error vaše heslo nejde změnit. To ti kokosi v GGS opravdu nemyslí a nemužou tu chybu opravit. :D

Tak že se mějte tehdější hradní pán již padlého kralovstí, které skončilo kako vevodství. Sbohem kokosi. :D
    Co na toto říct? 
    Díky za upozornění u změny se zapomenutými hesly...
    Jinak, pokud to přes formulář nefunguje, stačí o změnu požádat Support, který ti může pomocí :)

X33 (CZ1) napsal(a):
    ....

Krásně napsáno, za sebe s tím naprosto souhlasím :)

(Omlouvám se, že necituji, ale bylo by to hrozně dlouhé...)

• Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    Ahoj,

I ty Brute? :( Ne, myslím to v dobrém :)

Viděla jsem tě vyrůstat, byl jsi s námi na svých začátcích a o to více mě mrzí, že další hráč končí.  Snad se časem vrátíš a když ne na hru, tak snad se budeme vídat tady. Přeju mnoho úspěchu ve škole a osobním životě - v tom reálném i v herním at už na jakékoliv hře.

X33 (CZ1) napsal(a):
    Ano, hra je jiná, jak na začátku. ...........

Abych to shrnula.. Ano, hra se mění. Ale je na každém, jakto chce a bude hrát. Každý má možnost volby. A je to super odreagování :)
    Ale odchody chápu, je to i strašný žrout času. A ne všichni mají tu trpělivost u toho vydržet dlouho, rok, dva, tři..
    Jen možná poslední věc. Člověk je tvor myslící, takže je velká pravděpodobnost, že svůj závěr přehodnotí a rozmyslí se. Asi bych si místo konce alespon na dva týdny dala ochranný režim a počkala, jestli se mi nezačne stýskat...

Děkuju za to, že je zde konečně člověk který píše to samé co nedávno já :) Hra se mění, ale to neznamená, že se všichni musí zúčastnit všeho. Takto je konečně šance se někde na žebříčku umístít i když nekupuju rubíny horem dolem.

Krásně napsáno a plně souhlasím:)

• JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) Komentářů: 2,229
    X33 (CZ1) napsal(a):
    ----
    Bylo to moc dlouhé na citaci, ale jen ti odpovím... Byl jsem znechucen akcemi z toho důvodu, že mí přátelé ze hry, které jsem považoval za někoho, kdo to umí hrát, všechno, co měli získali akcemi a kupováním...

Ostatní, vy se také mějte :).
    X33 (CZ1) napsal(a):
    ----
    Bylo to moc dlouhé na citaci, ale jen ti odpovím... Byl jsem znechucen akcemi z toho důvodu, že mí přátelé ze hry, které jsem považoval za někoho, kdo to umí hrát, všechno, co měli získali akcemi a kupováním...

A jak jinak než akcemi to chceš získávat ? Třeba okrasné prvky ? Ty fakt z věží ani z cizáků nepadají :-)

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) Komentářů: 2,229
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    X33 (CZ1) napsal(a):
    ----

A jak jinak než akcemi to chceš získávat ? Třeba okrasné prvky ? Ty fakt z věží ani z cizáků nepadají :-)

Mně jde o to, že na hráče tito lidé vůbec, ale vůbec nejezdí.
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    X33 (CZ1) napsal(a):
    ----

Mně jde o to, že na hráče tito lidé vůbec, ale vůbec nejezdí.
    Tak já třeba jezdím, ale základ je pro mě produkce a síla velitele a kastelána, abych udržel armádu.. A pak až jezdit :)

MATY2000, CZ1

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,085CZ1
    protože X33 a a Maty řekli vše, nezbývá než říct, tak to je. Není všechno špatně. Ale ta odrazující tendence ještě nenabrala tu pozitivní vzestupnou křivku. Náznak by tam byl. Tak snad....? Budu doufat ;-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Sign In to comment.