Diskuze k "Aktualizace Nové denní prémie za přihlášení"

1235»

Komentáře

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 852CZ1
    Zoe napsal(a):
    Miromir (CZ1) napsal(a):
    aktualizace probehla a chyba jako vzdycky neni opravena!!!!! sem zvedavej kdy tu hloupou nabidku odmen opravej ze nebude kazdy prihlaseni naskakovat :/
    Ahoj,
    bohužel, chybu se stále nepovedlo opravit.... jak bylo napsáno v hotfixu "Důvodem je příprava na začátek události Berimond."
    A kterého? Beri běží, bug taky, tak kdepak soudruzi udělali chybku?
    Strad75 @ cs 1
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    Uz vite kdy se to opravi? a jestli vubec se to nekdy opravi? :)
    Miromir @ cs 1
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    Miromir (CZ1) napsal(a):
    Ja doufám že se to opraví, musím říct že je to dost otravný. Jako by nestačilo dokola odklikavat ty .......  nabídky.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• Marulow (CZ1)Marulow (CZ1) Komentářů: 45
    Foxes napsal(a):
    Ok, díky za informace! 

Foxes
    To mi říkej, že tu hru hraješ taky.
     Protože to by sis všimla, že se tabulka objevuje furt, i když jsou odměny vybráný,
    Nebo jinak, JAK TO, ŽE SI TOHO NEVŠIMNE TEN,  CO TU BLBOST NAPROGRAMUJE ? TO V GGS NEEXISTUJE TESTOVÁNÍ VYTVOŘENÉHO ?
    = je to banda diletantů
    A boha naco je tam 7 záložek s truhlama, to jako že si z těch sraček můžu vybrat záložku, na které není aktivní ani ali odměna ? To by mě zajímalo jestli má GGS někde statistiku, že se někdo takovej najde
    , kterje by na to kliknul
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Miromir (CZ1) napsal(a):
    aktualizace probehla a chyba jako vzdycky neni opravena!!!!! sem zvedavej kdy tu hloupou nabidku odmen opravej ze nebude kazdy prihlaseni naskakovat :/
    Ahoj,
    bohužel, chybu se stále nepovedlo opravit.... jak bylo napsáno v hotfixu "Důvodem je příprava na začátek události Berimond."
    A kterého? Beri běží, bug taky, tak kdepak soudruzi udělali chybku?
    Ahoj,
    myslím, že šlo o přípravu na beri, který teď běží - na to, v šem příprava spočívala se mě neptej, ale mohlo jít o nahrání opravy nějaké chyby, která by se se spuštěním mohla projevit...

Miromir (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    kdy dojde k opravě bohužel nevím :/ Neopravené to ale určitě nezůstane :)

Marulow (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    Ok, díky za informace! 

Foxes
    To mi říkej, že tu hru hraješ taky.
     Protože to by sis všimla, že se tabulka objevuje furt, i když jsou odměny vybráný,
    Nebo jinak, JAK TO, ŽE SI TOHO NEVŠIMNE TEN,  CO TU BLBOST NAPROGRAMUJE ? TO V GGS NEEXISTUJE TESTOVÁNÍ VYTVOŘENÉHO ?
    = je to banda diletantů
    A boha naco je tam 7 záložek s truhlama, to jako že si z těch *** můžu vybrat záložku, na které není aktivní ani ali odměna ? To by mě zajímalo jestli má GGS někde statistiku, že se někdo takovej najde
    , kterje by na to kliknul
    Ahoj,
    "potíž" je v tom, že chyba není u všech... proto si toho Foxes nevšimla a nemuseli si toho všimnout ani programátoři.

Druhou část si nejsem jistá, zda správně chápu...
    Při přihlášení máš několik "záložek", reprezentující určité dny. Odměna jde vybrat jen ten daný den, jindy ne. Nicméně každý den by mělo být možné vybrat ali odměnu, jestliže v ali jsi... takže toto asi nemyslíš? :grey_question: 
  • honza159369 (CZ1)honza159369 (CZ1) Komentářů: 1
    Tak nějak jsem se nemohl pořád odhodlat skončit s VIP účtem. No, po této aktualizaci jsem to zkusil a hle ... už to tolik nebolí. GGS na mě má čím dál tím pozitivnější vliv, tedy její aktualizace. První dva roky to šlo. Poslední dva roky to fakt stojí za čím dál větší houby. Ale abych nebyl jen negativní. Zbroje pro hrdiny, to byla fajn věc. Jenže až tahle aktualizace mě donutila napsat sem. Páni "vylepšovatelé" už nehulte!
  • janapitt (CZ1)janapitt (CZ1) Komentářů: 49CZ1
    Nové prémie za přihlášení by byly dobré, jen kdyby se mi ten režim VIP aktivoval. Hru jsem už dnes 5 restartla a VIP nikde, prostě se neaktivoval.
    janapitt @ cs 1
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    janapitt (CZ1) napsal(a):
    Nové prémie za přihlášení by byly dobré, jen kdyby se mi ten režim VIP aktivoval. Hru jsem už dnes 5 restartla a VIP nikde, prostě se neaktivoval.
    Ahoj. Mě se aktivuje normálně, nedostala jsi body místo času? 
    Pokud jsi dostala čas a vip se neaktivoval, zkus promazat paměť prohlížeče a restartovat hru, pokud to nepomůže, můžeš zkusit napsat na support ale podle mě to za to nestojí :-(.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436
    Prosím o předání zpětné vazby vývojářům. Za 7-mý lvl VIP je toto opravdu výsměch odměna. ;)

Takováto odměna je spíše k naštvání. Člověk to pustí, říká si, co asi dnes dostanu a ... Začít pařanský den zkaženou náladou, to už ať raději nedají nic. ;)
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    Zpětnou vazbu předáme. Ikdyž pokud si vzpomínám, tak za starého systému to bývalo horší.....

• Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436
    Sstyx napsal(a):
    Zpětnou vazbu předáme. Ikdyž pokud si vzpomínám, tak za starého systému to bývalo horší.....
    No horší, bylo to jiné. Pokud si vzpomínám, tak bych měl 3-4 klíče navíc, tedy 6-7 pokusů získat nějaký ten rubín, nebo prostředek nebo něco.
    Ale trojkový kámen? To prostě není odměna, to je jen bordel do skladu, kterého se musím dalším kliknutím zbavit. Ať si dávají trojkový kámen na trojkové VIP ... Přidali lvly kamenů, ale odměňovat lepšími se jim nechce. :)
    Jinak děkuji za předání, alespoň je 0,001% šance, že to upraví. :)
  • milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    Prestonson (CZ1) napsal(a):
    Sstyx napsal(a):
    No horší, bylo to jiné. Pokud si vzpomínám, tak bych měl 3-4 klíče navíc, tedy 6-7 pokusů získat nějaký ten rubín, nebo prostředek nebo něco.
    Ale trojkový kámen? To prostě není odměna, to je jen bordel do skladu, kterého se musím dalším kliknutím zbavit. Ať si dávají trojkový kámen na trojkové VIP ... Přidali lvly kamenů, ale odměňovat lepšími se jim nechce. :)
    To už jsem psal taky. Měl jsem tři klíče navíc a nikdy jsem nedostával takový shit jako nyní :-(

milan7525 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,976CZ1
    upraveno 05.12.2015
    milan7506 (CZ1) napsal(a):
    Prestonson (CZ1) napsal(a):
    Sstyx napsal(a):
    To už jsem psal taky. Měl jsem tři klíče navíc a nikdy jsem nedostával takový shit jako nyní :-(

Taky jste mohli třikrát dostat houby, čemuž bych se vůbec nedivil :smiley: 
    Lien Rag

• Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 166INT3
    z archivnej diskusie, fakt to naserie
    to aby clovek stale nosil so sebou budik a neustale sa prihlasoval do hry, raz je jedno raz druhe a raz tretie
    a hlavne aby sa nevyspal tak nesmie ist spat pred polnocou ale musi byt hore ak nchce stratu 5% VIP bodov ktore su mimochodom dost drahe (daju sa ziskat cez misie za dost vysoke zlataky - 2-3 tisic bezne)

normalne by to malo byt tak ze staci ak sa clovek aspon raz za den dostane do VIP rezimu ... ze to staci ..... (napriklad na VIP premiu to naozaj staci)

Každý den mám VIP režim zapnutý, ale přesto se mi body ztrácí.

aby ti body nebyly odečteny, musí být VIP režim aktivní v době, kdy k odečtou dochází - to je tedy o půlnoci :)

Vážně? Takže by teoreticky stačilo zapnout ho denně na 10 minut (což se dá sehnat ve shromaždišti) přes půlnoc a nebude se to vůbec odečítat :)?

budu kvůli hře, vstávat před půlnocí? Abych si pustil režim VIP, 

Sign In to comment.