Diskuze k "Aktualizace Nové denní prémie za přihlášení"

124

Komentáře

• Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436
    mě by zajímalo, jestli počet dní nějak ovlivňuje velikost odměn ... jestli ano, tak lituji ty co začínají, já jsem někde na 150 a jsou tam naprosto nepoužitelný věci (jako park 104 pro 70lvl s půlrokem nonstop, jako vážně?!?) :( 

navíc mi přijde i dost netransparentní VIP odměna. Člověk neví, co může dostat za který lvl VIP a zda to má tedy vůbec smysl. Dříve alespoň jasně věděl, že má +2 klíče ... Chtělo by to někam dopsat, co za který VIP lvl mohu dostat. ;)
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 895CZ1
    Zoe napsal(a):
    VlkGamer7 (CZ1) napsal(a):
    Proč mám v prémii za přihlášení napsáno "den 976"? Od čeho se to odvíjí?
    Ahoj,
    jsou to dny přihlášení v kuse.
    Pokud by ses zítra nepřihlásil, v pátek bys začínal od prvního dne :)
    Nejsou. Mám nějak 481 a 100% vím, že sem před +-měsícem? jel ode dne 1, teda od pytliku...
    A  ještě k tomu od prvního dne. To jako fakt se pak propadnem až dolu? Nebude to spíš, že se budem jakoby vracet? To by mělo spíš logiku k tomu, že odměny sou "donekonečna".
     I když, hledat u GGS logiku je jako hledat výherní los na milion. A to si myslím, že tam mám větší šanci ho najít...

A věc další. Jak se zbavím té tabulky s denníma odměnama? Hra je schopná mě co 5min vykopávat a já to musím pokaždé zavírat spolu s těma geniálníma nabídkama...

Strad75 @ cs 1
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Ahoj,
    Nejsou. Mám nějak 481 a 100% vím, že sem před +-měsícem? jel ode dne 1, teda od pytliku...
    A  ještě k tomu od prvního dne. To jako fakt se pak propadnem až dolu? Nebude to spíš, že se budem jakoby vracet? To by mělo spíš logiku k tomu, že odměny sou "donekonečna".
     I když, hledat u GGS logiku je jako hledat výherní los na milion. A to si myslím, že tam mám větší šanci ho najít...

A věc další. Jak se zbavím té tabulky s denníma odměnama? Hra je schopná mě co 5min vykopávat a já to musím pokaždé zavírat spolu s těma geniálníma nabídkama...

Také se mi zdá nepravděpodobné že bych posledních 160 dní nenašel jediný den kdy jsem hru nezapnul...
    Odměny by ti měli naskakovat pouze dokud si je nevybereš (jako tomu bylo před aktulkou), pokud ti nezmizí, je možné že sis je nevybral všechny (aktivace vip?).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Ahoj,

Zdravím,

nejspíš sis ještě nevybral odměnu (vip) na pravé straně, pak by se ti tabulka již neměla objevovat.

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
  • milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    Foxes napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Ahoj,

Zdravím,

nejspíš sis ještě nevybral odměnu (vip) na pravé straně, pak by se ti tabulka již neměla objevovat.
    https://ctrlv.cz/k6R4
    Ale prdlajs. Vše vybráno a stejně se to vždy objeví.

milan7525 @ cs 1
    upraveno 19.11.2015
    Foxes napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Zdravím,

Ahoj,
    myslím, že v tom je spíše chyba, než že si nevybral VIP ... viz: 

Přesto mi to vyskakuje při každém přihlášení ...

BTW je velmi otravné zavírat po každém přihlášení 5 oken + 20 aliančních odměn ... Vzhledem k tomu, že musíme hru resetovat i několikrát do hodiny, tak občas už ani nevím, zda se mi to chce spouštět. ;)
    upraveno 19.11.2015
    Tak už vidím, kde je problém. Musíš si vyzvednout jednu ze dvou odměn na pravé straně....viz screenshot

COMMUNITY MANAGER 
    Foxes napsal(a):
    Tak už vidím, kde je problém. Musíš si vyzvednout jednu ze dvou odměn na pravé straně....viz screenshot

ale já si je vyzvedl všechny :) ty odměny napravo jsou alianční odměna (tu jsem si postavil na ledu) a těch 50 rubínu je odměna za VIP. Nic jiného si opravdu vyzvednout nemohu. :)
  • milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    Ty odměny jsou vybrané. Pokud nejsou vybrané, tak je to políčko zakryté. A teď na to už mohu klikat jak chci, ale nic se už vážně nemění.
    milan7525 @ cs 1
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    Foxes napsal(a):

není pravda.... všchno mam vybraný a stejně to pořád naskakuje.... tak prosím o nahlášení a odstranění problemu :) jinak musím říct že zlatý odměny z VIP, tam si měl 9 odměn a tady mas 3 :D to teda ggs udělalo krok k lepšímu.....
    Miromir @ cs 1
  • Are (SK1)Are (SK1) Komentářů: 563
    Foxes napsal(a):

Foxes tie aliancne a VIP odmeny ked su odkryte tak uz su  vyzdvihnute. Inac su zakry te takou plachtou alebo co to je.  :)

Ze sa tabulka s odnemi zobrazuje aj po vyzdvihnuti vsetkych odmien mozem potvrdit. Kazdych 10 minut robim refresh koli problemom s flashom a kazdych 10min zatvaram okrem reklam aj tabulku s odmenami.
    Ok, díky za informace! 

Foxes

COMMUNITY MANAGER 
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Ahoj,

Ptala jsem se a měly by být :)
    Nemohl jsi jet od 1. odměny protože sis ji nějaký den zapomněl vyzvednout, ale byl jsi přihlášen? 

Pokud víš jistě, že ses nepřihlásil, tak by mohlo jít o chybu... nicméně já tu den před aktualizací nebyla a začínala jsem od 1. dne, takže podle toho se zdá, že to funguje...
  • Jirka263Gamer (CZ1)Jirka263Gamer (CZ1) Komentářů: 119CZ1
    Mě to okno v prémii za přihlášení vyskakuje rovněž při každém přihlášení a navíc mi to hrdě hlásí 1388 den.
    Nejraději bych to zazmizíkoval. Je to k vzteku.
    Jirka263Gamer @ cs 1
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    Mě to okno v prémii za přihlášení vyskakuje rovněž při každém přihlášení a navíc mi to hrdě hlásí 1388 den.
    Nejraději bych to zazmizíkoval. Je to k vzteku.
    To jsou téměř 4 roky bez toho aby jsi vynechal jediný den :-D.  Přemýšlím do kdy je to relax a od kdy závislost :-D.  Nic ve zlém, jen je pro mě to číslo... Brutální :-D. 

Pokud jde o odměny, na mě také vyskakuji stále a vip režim nemám takže tím to nebude. Ještě jestli  by to nezkusil nějaký dobrovolník bez aliance ať víme v čem je chyba a můžeme to GGS poradit :-). 
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• pulelf (CZ1)pulelf (CZ1) Komentářů: 93CZ1
    Odměny za denní přihlašeni  jsou hnus.Lepši byl původní system.To zas něco cipateho udělaly.  :-((
  • Kraky13 (CZ1)Kraky13 (CZ1) Komentářů: 19
    kamaráde, to jsi trochu mimo, chce to víc sledovat hru než jen plivat kolem
    Jak plivat kolem, nenapsal vůbec nic špatného a ve všem s ním lze pouze souhlasit. Tahle hra má jednu kravinu a nedokonalost vedle druhé a většina lidí to hraje už jen ze závislosti. Jen blázni do toho cpou nějaký peníze, protože to tady vůbec, ale vůbec nemá smysl. Support mi odpovídá absolutní hovadiny, jako např. že při dobytí základny počet budov v ruinách je založen na náhodě? Na náhodě může být to, co dostaneš jako vybavení při útoku na věž, nebo barona, ale rozhodně né, kolik budov bude v rujnách. Pokud si tu základnu před tím nezapálíš, nebo nespálíš na prach, tak proč by tam měly být budovy v ruinách a ještě navíc počet založený na náhodě ... a myslím, že takových hovadin je tu daleko více.
    Kraky13 @ cs 1
  • Hhhhh485Gamer (INT1)Hhhhh485Gamer (INT1) Komentářů: 86
    pulelf (CZ1) napsal(a):
    Odměny za denní přihlašeni  jsou hnus.Lepši byl původní system.To zas něco cipateho udělaly.  :-((

GG usoudilo, že máme toho jejich adrenalinu s BUGy moc, tak nám ubrali adrenalin při vybírání odměn za denní přihlášení... vlastně se divím, proč tam rovnou není možnost si koupit JEŠTĚ LEPŠÍ odměnu za rubíny
    Hhhhh485Gamer @ WWW 1
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    aktualizace probehla a chyba jako vzdycky neni opravena!!!!! sem zvedavej kdy tu hloupou nabidku odmen opravej ze nebude kazdy prihlaseni naskakovat :/
    Miromir @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Miromir (CZ1) napsal(a):
    aktualizace probehla a chyba jako vzdycky neni opravena!!!!! sem zvedavej kdy tu hloupou nabidku odmen opravej ze nebude kazdy prihlaseni naskakovat :/
    Ahoj,
    bohužel, chybu se stále nepovedlo opravit.... jak bylo napsáno v hotfixu "Důvodem je příprava na začátek události Berimond."
Sign In to comment.