Diskuze k "Aktualizace Nové denní prémie za přihlášení"

135

Komentáře

• milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    upraveno 18.11.2015
    Půjdeme zkratkou ! Je to sice dál, ale za to horší cestou
    tak tohle mi to připomíná. Já bych tedy raději nějakou různorodst, než tohle. A znovu opakuji. Pokud mám 6 klíčů, což se v pohodě dalo udržet, tak ty staré odměny byly lepší.
    milan7525 @ cs 1
  • Hhhhh485Gamer (INT1)Hhhhh485Gamer (INT1) Komentářů: 86
    Sstyx napsal(a):
    milan7506 (CZ1) napsal(a):
    Sstyx napsal(a):
    no, jsem z toho dost rozpacitej a trochu nastvanej, mozna sem to nepochopil, ale ted misto 3 odmen dostanu 2, z cehoz jednu si muzu vybrat a pri VIP statusu, kterej mam denne, dostanu 3 z cehoz jednu si muzu vybrat, misto 5ti?? no, jako pozitivum to moc nevnimam :(

ostatni se uvidi behem hry ....

Odměny ve starém seznamu byli menší a méně hodnotnější, zatímco v novém systému jsou odměny hodnotnější a vyšší - tedy alespoň co jsem vypozorovala ze screenu lidí co je sem dávali. Vím že na starém systému byl okrasný prvek malý stromek a v testovací verzi byl park nebo zámecká zahrada....
    https://ctrlv.cz/UUp8
    Tohle jsou jako podle tebe hodnotnější odměny? A vybrat místo 6 jako normálně mohu jen 4?

Podívej se prosím na množství a pak třeba pochopíš. Proto jsem dávala srovnání těch okrasných prvků. Sice je jich méně, ale  množství jednoho dárku se navýšilo.....

7500 kamení nebo jídla? Okrasné parky nebo zahrada? Těch mám plnej sklad... K čemu nám to je? Třeba pro lvl 30 dobrý, ale na lvl 70+? Dar nedar fakt nepotřebujeme. Jeden, dva  útoky na barony nebo věže a suroviny vyjedu, když je budu potřebovat... A zbytek cen co jsou na výpise? Tak to jsem dostával běžně... za mě palec dolů...
    Hhhhh485Gamer @ WWW 1
  • recue3 (CZ1)recue3 (CZ1) Komentářů: 191
    To s věžema trvá už několik týdnů řešil jsem to na podpoře a prý na tom pracují a omlouvají se :D stačí vypnout a zapnout hru. Sjedeš věž vypneš zapneš a můžeš jet další , opravdu super. Rád bych věděl kdy budou ty šílenosti po téhle aktualizaci opravený? to je šílenost
    Myšák 
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    upraveno 18.11.2015
    a ta vaše denní nabidka s odmenama nejde vypnout?

Foxes: Prosím, vyvarujte se používání sprostých slov a napadání. Děkuji
    Miromir @ cs 1
  • king50 (CZ1)king50 (CZ1) Komentářů: 12CZ1
    Dle mého jsou ty nové odměny strašné.
    KOSTKY JSOU VRŽENY
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    king50 (CZ1) napsal(a):
    Dle mého jsou ty nové odměny strašné.
    to mas pravdu je to jeste horsi nez predtim :D zase zmena k lepsimu :D
    Miromir @ cs 1
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) Komentářů: 462CZ1
    podruhe za dnesek  slavnost  a  zbytecne cas v  hyždích mě fakt  pěkně rospalujete :-(
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• Dagonis (CZ1)Dagonis (CZ1) Komentářů: 206
    upraveno 18.11.2015

Ahoj přátelé,

Za sebe dávám dnešní aktualizaci nula bodů...

1.) Rubínové klání - k tomu není co dodat. Další klání, u kterého se budu věnovat jiným věcem.

2.) Odměny? - v těch předchozích měl hráč, který má zapnutý slušný VIP režim, dobrou šanci získat alespoň jednu potřebnou maličkost. Nájezdník na pár hodin, 10 - 30 rubínů, slušné vojáky...

V těch nových... No uvidíme. Dneska jsem dostal kulový, uvidíme zítra...

3.) Neuvěřitelné množství nových bugů, které GGS opět vypustilo do hry. Člověk už by si pomalu řekl, že se na tom nic dalšího pokazit nedá, ale ostří hoši z Hamburgu to zvládnou...

... Je mi líto. Chápu, že GGS je obchodní společnost, která musí vydělávat, ale obávám se, že takhle nám zanedlouho oznámí, že bude končit podpora této hry z důvodu nerentability...

Radek, kristítko

Jsme jako prsty na ruce, každý sám mnoho nezmůže. Ale když se semkneme, stane se z nás pěst...

(japonské přísloví)

kristítko @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,300
    G SS jsou jen zloději a láhři, co vždy něco podělají!!!
    Jako hotfix, který probíhá! Já chci sakra hrát vy němečtí fálkači!!! Krátkodobý znnamená co?
    To vaše lhaní a omezování ve hře už mě nebaví!!! Je mi z toho na blití!

Možná bys mluvil jinak, kdybys byl mezi těmi, kterým se někam zatoulala armáda.
    Balík4 @ cs 1
    https://ctrlv.cz/HB8n
    A co je zase tohle?
    milan7525 @ cs 1
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    Děkuji všem za zpětnou vazbu a speciálně kristítkovi, který zachoval chladnou hlavu.

Foxes

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
    upraveno 18.11.2015
    Foxes napsal(a):
    Děkuji všem za zpětnou vazbu a speciálně kristítkovi, který zachoval chladnou hlavu.

Foxes
    To co tady ale píše Kristítko, tady již zaznělo ode všech. Že se jedná opět o výdrb ze strany GGS s hráči.

Teď koukám Foxes, že byl také opraven jeden přínosný bug pro hráče, který tady byl od minulé aktualizace. to opět jen a jen podporuje teorii, že v příadě bugu příznivého k hráčům, je tento opraven urychleně a hned. A nemá problém ho GGS najít a odstranit :-(

Foxes: Multiposty nejsou dovolené,prosím, příště použij editaci příspěvku.
    milan7525 @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,558CZ1
    Jako hezký nový klání, ale na co ho přidáváte když ještě nebyly ani ty dvě předchozí přidané ?..

MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    MATY2000 (CZ1) napsal(a):
    Jako hezký nový klání, ale na co ho přidáváte když ještě nebyly ani ty dvě předchozí přidané ?..

Asi proto že při tomhle budou vydělávat :-). 
    Na hru jsem jen mrknul kvůli jídlu (posledních pár dní to není hratelné a já nemám čas zkoušet různé prohlížeče který se mi bude sekat nejmíň) a to jsem díky bohu chytnul hru zrovna v okamžiku kdy hra běžela (dost náhoda dneska). Za 159 dní kdy se na hru přihlašuji každý den jsem dostal 150 KUSŮ železné rudy...

Tak jsem to zase radši rychle vypnul a teď přemýšlím zda se mi to zítra vůbec bude chtít zapnout.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• Marulow (CZ1)Marulow (CZ1) Komentářů: 45
    upraveno 18.11.2015
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    Zdravím,

ano - budou to nové prémie, které jste měli někteří k dispozici jako součást testu :).

Foxes
    Takže tento styl prémií už od aktualizace neuvidíme?

Ale jestli se v tom nebudou vrtat, budeš na tom teď líp :)
    Ještě jedna otázka: Bude testovací skupině ponechán postup (když jsem na 65.dni, budu na něm i po aktualizaci) nebo pojedeme od nuly?

EDIT: Vzdávám to, formátování citací do spoileru je totálně nepoužitelný :D
    To co píše Leafeon je pitomost, líp na tom nebudeš ! Bohužel jsem byl GGS vecpán do testovací skupiny s novými denními odměnanmi a tím jsem od začátku hry přišel o minimálně 120 odměn ! Postaru se totiž daly vybrat minimálně 3 + 1-x za VIP. Ponovu si vybereš JEDNU odměnu + JEDNU pokud jsi v alianci = celkem DVĚ, Pokud se ti podaří dostat se do VIP tak opět získáš pouze JEDNU odměnu a ne 1+.
    TENTO ZPŮSOB DENNÍCH ODMĚN JE JEDNOZNAČNÉ MÍNUS PRO HRÁČE !!!!

A navíc je zajímavé, že ti, co nebyli v testovací skupině nemají den  1, ale  32. Nám testovačům to aspoň pokračuje, ale nějakej rozdíl v odměnách podle počtu dní jsem nezaregistroval

• Are (SK1)Are (SK1) Komentářů: 563
    Marulow (CZ1) napsal(a):
    To co píše Leafeon je pitomost, líp na tom nebudeš ! Bohužel jsem byl GGS vecpán do testovací skupiny s novými denními odměnanmi a tím jsem od začátku hry přišel o minimálně 120 odměn ! Postaru se totiž daly vybrat minimálně 3 + 1-x za VIP. Ponovu si vybereš JEDNU odměnu + JEDNU pokud jsi v alianci = celkem DVĚ, Pokud se ti podaří dostat se do VIP tak opět získáš pouze JEDNU odměnu a ne 1+.

A navíc je zajímavé, že ti, co nebyli v testovací skupině nemají den  1, ale  32. Nám testovačům to aspoň pokračuje, ale nějakej rozdíl v odměnách podle počtu dní jsem nezaregistroval

Asi vec nazoru. Ja si myslim ze tie nove odmeny su o dost lepsie.  Pri tych starych som sice dostal 3 vacsinou nepouzitelne. Bud po 5 vojakov ktorych som hned vyhodil  alebo okrasne prvky s hodnotou tak nizkou ze na HH boli nepouzitelne a len sa kopili v sklade.  

V novom syteme vidim vyhodu v tom ze zakaldnu odmenu si mozem vybrat ktora je pre mna najpotrebnejsia. A odmeny mi pridu aj hodnotnejsie. Pri starych sa nikdy nestalo aby lvl20 dostal iba  za prihlasenie okrasny prvok s hodnotou 100+,, Alebo 3ch dozorcov ako mam dnes.
  • Marulow (CZ1)Marulow (CZ1) Komentářů: 45
    Haló, uděleje někdo, kdo to umí hlasování, kde bude požadavek na návrat původních odměn !
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Takze ve svy podstate dostanem to samy, jen v mensi ruznorodosti, coz me privadi k myslence, proc se do toho vubec vrtalo.
    me tydle aktualizace delaj ve hre jen vetsi paseku, napr. nemuzu zautocit na vez, protoze po poskladani utoku mi to pise, ze jedno kridlo ma moc army, pritom je to nastaveny podle toho, co mi to dovoluje dat, a neni to poprvy, uz sem to resil predtim na jiny a musel sem jet o 1/3 mensim poctem, aby to vzal system
    A ted mi to treba vozi z bournyho ostrova lvl 50 o 1k min aquy nez predtim, to asi taky nebude OK vrrrr....

recue3 (CZ1) napsal(a):
    To s věžema trvá už několik týdnů řešil jsem to na podpoře a prý na tom pracují a omlouvají se :D stačí vypnout a zapnout hru. Sjedeš věž vypneš zapneš a můžeš jet další , opravdu super. Rád bych věděl kdy budou ty šílenosti po téhle aktualizaci opravený? to je šílenost

Zdravím,
    tento problém tu už je delší dobu :/
    Je potřeba buď obnovit hru, jak bylo napsáno, nebo by mělo pomoci poslat útok přes špionáž... :)

Miromir (CZ1) napsal(a):
    a ta vaše denní nabidka s odmenama nejde vypnout?

Foxes: Prosím, vyvarujte se používání sprostých slov a napadání. Děkuji
    Ahoj,
    ne, nabídka vypnout nejde. Měla by se ale ukazovat jen jednou za den - poté co odměny vybereš by se ti při dalším přihlášení objevit neměla :)

https://ctrlv.cz/HB8n
    A co je zase tohle?
    Ahoj,
    o chybě už víme. Jde o to, že zpráva s informacemi o aktualizaci se rozdělila, a tak chybně přišly zvlášť informace a odměny...

7500 kamení nebo jídla? Okrasné parky nebo zahrada? Těch mám plnej sklad... K čemu nám to je? Třeba pro lvl 30 dobrý, ale na lvl 70+? Dar nedar fakt nepotřebujeme. Jeden, dva  útoky na barony nebo věže a suroviny vyjedu, když je budu potřebovat... A zbytek cen co jsou na výpise? Tak to jsem dostával běžně... za mě palec dolů...
    Marulow (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    Zdravím,

ano - budou to nové prémie, které jste měli někteří k dispozici jako součást testu :).

Foxes
    Takže tento styl prémií už od aktualizace neuvidíme?

Ale jestli se v tom nebudou vrtat, budeš na tom teď líp :)
    Ještě jedna otázka: Bude testovací skupině ponechán postup (když jsem na 65.dni, budu na něm i po aktualizaci) nebo pojedeme od nuly?

EDIT: Vzdávám to, formátování citací do spoileru je totálně nepoužitelný :D

Zdravím,
    na druhou stranu si odměnu můžeš vybrat dle toho, co se ti nejvíc hodí - a její hodnota je dle mého odpovídající těm třem menším odměnám :)

Odměny by měly být s přibývajícími dny hodnotnější :) Hráči, kteří měli staré odměny pokračují podle toho, jak dlouho se v kuse přihlásili (pokud se v kuse přihlašují 32 dní, začínají na 32. odměně; pokud 50 dní, začínají na 50. odměně atd)...

Půjdeme zkratkou ! Je to sice dál, ale za to horší cestou
    tak tohle mi to připomíná. Já bych tedy raději nějakou různorodst, než tohle. A znovu opakuji. Pokud mám 6 klíčů, což se v pohodě dalo udržet, tak ty staré odměny byly lepší.
    Tady souhlasím - nové denní odměny mi přijdou výodnější pro hráče, kteří VIP aktivní nemají, při možnosti vybrat víc odměn rozumím tomu, že starý způsob byl lepší...

Marulow (CZ1) napsal(a):
    Haló, uděleje někdo, kdo to umí hlasování, kde bude požadavek na návrat původních odměn !
    Ahoj,
    bohužel na novém fóru hlasování, minimálně zatím, udělat nejde :/

Můžete založit téma, kde budou konstruktivně sepsané vaše návrhy a zpětná vazba. Hráči se k tomu mohou vyjádřit příspěvky a "hlasovat" pomocí tlačítek "Souhlasím" a "Nesouhlasím".
    Tady bych ale velkou šanci na změnu neviděla, ne všichni hráči jsou proti a neprošly ani návrhy na změnu u věcí, kde byl nesouhlas hráčů výrazně větší....
  • VlkGamer7 (CZ1)VlkGamer7 (CZ1) Komentářů: 27CZ1
    Proč mám v prémii za přihlášení napsáno "den 976"? Od čeho se to odvíjí?
    VlkGamer7 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    VlkGamer7 (CZ1) napsal(a):
    Proč mám v prémii za přihlášení napsáno "den 976"? Od čeho se to odvíjí?
    Ahoj,
    jsou to dny přihlášení v kuse.
    Pokud by ses zítra nepřihlásil, v pátek bys začínal od prvního dne :)
Sign In to comment.