Diskuze k "Aktualizace Nové denní prémie za přihlášení"

245

Komentáře

• CrackonošCrackonoš Komentářů: 482
    Foxes napsal(a):
    ggempire-iconxtaakpng Jednorázové klání šlechticů - Utraťte rubíny
    Tak na to konečně došlo, asi se dám na věštění  :)
    PS: Bude seznam sponzorů viditelný, nebo se zase skryje pořadí?  Asi většina z nás by ráda viděla ty *...*, díky kterým to můžeme hrát zadarmo  B)
  • milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    Může mi někdo vysvětlit, ja vlastně ty nové odměny fungují? Nechalo mě to ze tří vybrat dvě a tím to haslo. A pokud to chápu dobře, tak dříve, když jsem měl aktivní VIP režim, tak jsem mohl podle jeho výše vybírat další odměny. Nyní ta možnost padla a nabízí to tedy jen jednu za aktivní VIP a nezohledňuje to jeho výši?
    milan7525 @ cs 1
  • VigMar (CZ1)VigMar (CZ1) Komentářů: 21
    ahoj
    ze 117k na 207, to vám trochu ujela ruka :D
    VigMar @ cs 1
  • Greiss (CZ1)Greiss (CZ1) Komentářů: 107
    Muže mi někdo vysvetlit proč zmizelo vojsko , jidlo to žere jako by nekde bylo, ale nikde neni ?, zase domrdalizace :# suport je pro jistotu vypnuty, aby jsme tam nemohli psát ??? jdete uz do riti :s
    Greiss @ cs 1
  • recue3 (CZ1)recue3 (CZ1) Komentářů: 191
    někomu neposkočila vůbec :) sice přidaj body sily za slávu ,ale když přijdem o většinu vojska tak jsem na tom samém :( super zase se něco povedlo 

Myšák 
  • Vasmen1 (CZ1)Vasmen1 (CZ1) Komentářů: 87CZ1
    to je sice hezke ty nove nesmysli ale zabugovane to mate solidne at se jde GGS bodnout :)))
    Vasmen1 @ cs 1
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    upraveno 18.11.2015
    Zdravím, 

český support by měl být v pořádku: http://support.goodgamestudios.com/?lang=cs&g=12.
    Děkuji za nahlášení. Vypadá to, že se jedná "jen" o chybu v zobrazení. Jednotky jsou stále přítomné, ale nejdou vyslat. Možná dojde k rychlému bugfixu, zatím ale nemám bližší info. Jakmile budu vědět něco víc, tak vás budu informovat.

Foxes

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
    pokud jsou přítomné tak proč na základnách jde jídlo šílené do plusu?
    Myšák 
  • Naerri (CZ1)Naerri (CZ1) Komentářů: 39
    Změna v počítaní síly je samozejmě kravina, protože teď neexistuje už žádná možnost jak reálně odhadnout hráčovu sílu tj. množství vojska.
    Jediné co je z toho poznat je to, že LO se nudí a farmí PvE GGS akce, když stouplo 2x v síle...
    Naerri @ cs 1
    Old School®

• Lord Animus (CZ1)Lord Animus (CZ1) Komentářů: 46CZ1
    no, jsem z toho dost rozpacitej a trochu nastvanej, mozna sem to nepochopil, ale ted misto 3 odmen dostanu 2, z cehoz jednu si muzu vybrat a pri VIP statusu, kterej mam denne, dostanu 3 z cehoz jednu si muzu vybrat, misto 5ti?? no, jako pozitivum to moc nevnimam :(

ostatni se uvidi behem hry ....
  • Greiss (CZ1)Greiss (CZ1) Komentářů: 107
    nejsou vidět ani prichozí utoky, v přesunech je pusto prazdno, opravdu  povedenej cirkus :-((((((((  přestante to už konečně hulit !!!!!!!
    Greiss @ cs 1
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    no, jsem z toho dost rozpacitej a trochu nastvanej, mozna sem to nepochopil, ale ted misto 3 odmen dostanu 2, z cehoz jednu si muzu vybrat a pri VIP statusu, kterej mam denne, dostanu 3 z cehoz jednu si muzu vybrat, misto 5ti?? no, jako pozitivum to moc nevnimam :(

Odměny ve starém seznamu byli menší a méně hodnotnější, zatímco v novém systému jsou odměny hodnotnější a vyšší - tedy alespoň co jsem vypozorovala ze screenu lidí co je sem dávali. Vím že na starém systému byl okrasný prvek malý stromek a v testovací verzi byl park nebo zámecká zahrada....

greiss je to více co nejde to bude super hra :D

Myšák 
  • milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    Sstyx napsal(a):

Odměny ve starém seznamu byli menší a méně hodnotnější, zatímco v novém systému jsou odměny hodnotnější a vyšší - tedy alespoň co jsem vypozorovala ze screenu lidí co je sem dávali. Vím že na starém systému byl okrasný prvek malý stromek a v testovací verzi byl park nebo zámecká zahrada....
    https://ctrlv.cz/UUp8
    Tohle jsou jako podle tebe hodnotnější odměny? A vybrat místo 6 jako normálně mohu jen 4?
    milan7525 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,311
    Klaní šlechticů na utrácení rubínů mi příjde jako neskutečná hloupost, jinak se mi ale aktualizace líbí.

A klání v točení kolem štěstí není hloupost? Je to stejné klání na utrácení rublů. Nikdo nikoho nenutí utrácet ruble za nesmysly.
    Balík4 @ cs 1
  • FastMichal812 (CZ1)FastMichal812 (CZ1) Komentářů: 39
    milan7506 (CZ1) napsal(a):
    Sstyx napsal(a):

Tohle jsou jako podle tebe hodnotnější odměny? A vybrat místo 6 jako normálně mohu jen 4?

To je zas o nahode ja dostal najezdnika na jeden den zdarma:)
    Některé věci se nikdy nezmění, ale něktére ano.
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    milan7506 (CZ1) napsal(a):
    Sstyx napsal(a):

Podívej se prosím na množství a pak třeba pochopíš. Proto jsem dávala srovnání těch okrasných prvků. Sice je jich méně, ale  množství jednoho dárku se navýšilo.....

• FoxesFoxes Komentářů: 1,370

Nene, jako VIP budeš dostávat lepší odměny, bude záležet i na tvém levelu....akorát nebudeš mít zobrazené přesně o kolik.

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
  • FastMichal812 (CZ1)FastMichal812 (CZ1) Komentářů: 39
    Foxes napsal(a):

Nene, jako VIP budeš dostávat lepší odměny, bude záležet i na tvém levelu....akorát nebudeš mít zobrazené přesně o kolik.

A čím, vyžší úroveň VIP tím větčí bonus? nebo to tak není?
    Některé věci se nikdy nezmění, ale něktére ano.
  • Lord Animus (CZ1)Lord Animus (CZ1) Komentářů: 46CZ1
    Takze ve svy podstate dostanem to samy, jen v mensi ruznorodosti, coz me privadi k myslence, proc se do toho vubec vrtalo.
    me tydle aktualizace delaj ve hre jen vetsi paseku, napr. nemuzu zautocit na vez, protoze po poskladani utoku mi to pise, ze jedno kridlo ma moc army, pritom je to nastaveny podle toho, co mi to dovoluje dat, a neni to poprvy, uz sem to resil predtim na jiny a musel sem jet o 1/3 mensim poctem, aby to vzal system
    A ted mi to treba vozi z bournyho ostrova lvl 50 o 1k min aquy nez predtim, to asi taky nebude OK vrrrr....

Sign In to comment.