platba rubínů

koupil jsem rubky za 175 kč 15000 rubek ale rubky se mi nepřičetli ani odměny. už jsem psal 3x a pořád mi jen píšou že jsem dostal nový tiket a čeká se na vyřízení. platil jsem to internetovim bankovnictvím mám i od trusdey potvrzení pladby ale kašlou na to a nic nedělaj kupoval jsem to 1.11.2015 tak už nevim ci mám dělat aby to někdo vyřídil sakra Patrik111228
mohykanberas @ cs 1

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Ahoj,
    prosím, na Support piš vždy jen jednou. Tím, že pošleš více tiketů rychlejší odpověď nezískáš, naopak jim tím přiděláváš práci a čekání na odpověď prodložuješ.

Na tiket ti odpoví jakmile se k němu dostanou a provedou odškodnění, avšak může to chvíli trvat, protože tam toho mají hodně.
    Také prosím pravidelně kontroluj spam, odpovědi od Supportu tam v poslední době docela často chodí.

Kdyby ti neodpověděli delší dobu (týden), pak mi pošli číslo tiketu, abychom se podívali co a jak :)
  • Imro (CZ1)Imro (CZ1) Komentářů: 2
    mam stim taky problém,cez internet banking sem 2x nakoupil za 350kč za co mnela byt odmena 100 000 rubinu a hromada vojaku,potvrzovací mail sem dostal ze vse probehlo uspesne ale prozatím sem řadou odmenu nedostal od ggs
    Imro @ cs 1
    Imro (CZ1) napsal(a):
    mam stim taky problém,cez internet banking sem 2x nakoupil za 350kč za co mnela byt odmena 100 000 rubinu a hromada vojaku,potvrzovací mail sem dostal ze vse probehlo uspesne ale prozatím sem řadou odmenu nedostal od ggs
    Pokud už jsi napsal na Support, vyčkej prosím na odpověď - mají toho hodně, takže to může nějakou dobu trvat, ale nezapomenou na tebe :)
    Také si prosím pravidelně kontroluj spam, často odpověď přijde právě do něj.
  • Mno je zvláštní, že se mi pokaždé (když je vypsána speciální odměna časově omezená a je u ní  že je možno v daném časovém úseku provést akci nákupu několikrát) zdrží platba tak dlouho, že při zadání další platby (chtěl jsem zvýšit získané výhody, napřed platbu na 50 000 rubinu a poté za cca 20 minut další platbu na 32 000 rubinů ta první platba a přidání odměny proběhla obratem a druhá až za hodinu a půl  kdy už ta nabídka neplatila a změnila se za jinou. To se stalo třikrát v posledním měsíci. Platba a připsání odměny za normální nákup proběhne prakticky do 3 minut. Konkrétně se to stalo dnes 18.1.2016 kdy byla druhá platba dána v 0:33 hodin a připsání rubínů přišlo v 1:57 hodin samozřejmě dvě minuty poté, co naskočila nová nabídka podstatně dražší na celkem 180 000 rubínů a u ní se objevilo, že mám z nabízených 180 000 rubínů 32 000 rubínů a můžu si další doplatit do výše 180 000 rubínů a získal tak nabízený bonus. Toto je skutečně potvrzení toho, že se z hráčů jen tahají peníze. Byla to poslední má platba za bonusové rubíny. Varuji tímto i ostatní hráče aby rovněž nenaletěli. Jednou se mi dokonce stalo, že mi sice rubíny přišli, nástroje a vojsko z nabídky rovněž, ale 1 hodinové časové zvýhodnění x procent slávy nikoliv. Dostal jsem odpověˇd at sdělím podpoře kdy si ji chci vyzvednout, že mi to nastaví. Takže jsem samozřejmě již nereagoval, protože jak mám dopředu určit čas, kdy budu moci využít nabídky, když se problémy řeší podporou jak je výše uvedeno s časovou prodlevou  pro velké vytížení.
    FJA
    FamousJan.antos @ cs 1
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    Mno je zvláštní, že se mi pokaždé (když je vypsána speciální odměna časově omezená a je u ní  že je možno v daném časovém úseku provést akci nákupu několikrát) zdrží platba tak dlouho, že při zadání další platby (chtěl jsem zvýšit získané výhody, napřed platbu na 50 000 rubinu a poté za cca 20 minut další platbu na 32 000 rubinů ta první platba a přidání odměny proběhla obratem a druhá až za hodinu a půl  kdy už ta nabídka neplatila a změnila se za jinou. To se stalo třikrát v posledním měsíci. Platba a připsání odměny za normální nákup proběhne prakticky do 3 minut. Konkrétně se to stalo dnes 18.1.2016 kdy byla druhá platba dána v 0:33 hodin a připsání rubínů přišlo v 1:57 hodin samozřejmě dvě minuty poté, co naskočila nová nabídka podstatně dražší na celkem 180 000 rubínů a u ní se objevilo, že mám z nabízených 180 000 rubínů 32 000 rubínů a můžu si další doplatit do výše 180 000 rubínů a získal tak nabízený bonus. Toto je skutečně potvrzení toho, že se z hráčů jen tahají peníze. Byla to poslední má platba za bonusové rubíny. Varuji tímto i ostatní hráče aby rovněž nenaletěli. Jednou se mi dokonce stalo, že mi sice rubíny přišli, nástroje a vojsko z nabídky rovněž, ale 1 hodinové časové zvýhodnění x procent slávy nikoliv. Dostal jsem odpověˇd at sdělím podpoře kdy si ji chci vyzvednout, že mi to nastaví. Takže jsem samozřejmě již nereagoval, protože jak mám dopředu určit čas, kdy budu moci využít nabídky, když se problémy řeší podporou jak je výše uvedeno s časovou prodlevou  pro velké vytížení.
    FJA
    Ahoj,

s tímto opravdu doporučuji napsat na podporu, máš slušnou šanci.

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
  • 00Bobo (CZ1)00Bobo (CZ1) Komentářů: 6
    upraveno 19.01.2016
    V poslední době mě GGS začíná pěkně s....!!! Hodíte akci na rubíny: speciál bonus pro hráče 75-100% nebo Prime, ale málokdy k tomu dáte odměnu za objednání nebo li akci (vojsko, prvky apod.). Dnes 18.01.2016 taková akce byla plus bonus, ale po objednání bonus během vteřiny v ha..u! A Bonus taky v tomtéž místě "h...u". Takže milá GGS dnes to bylo naposledy, co jsem u Vás něco koupil! Adieu a klidně mě za tyto výrazy blokněte!! Jen se pachtíte na úkor hráčů! A nezapomeňte komentovat Moderátoři stylem, napiš na technickou podporu. Tam milí zlatí nic nevyřeším!

Dodatek: i když přihodíte odměnu, což je zřídka kdy, tak odměna je nereálná! Reálná až poté, co jedinec ojedná dvakrát až 3krát po sobě - Váš záměr. Většinou však dáte akci na rubíny bez bonusu! Pokazili jste se a to značně! CHápu, že z něčeho žít musíte, ale na rovinu? S takovou se na Vás do budoucna mnoho hráčů vykašle a jen hrstka Vám bude platit. Někdo u Vás by měl změnit strategii a uvést mnoho, mnoho věcí do pořádku tak, aby spokojenost byla na obouch stranách! Rubíny, suroviny a vojsko jsou virtuální záležitost a Vám to kapsu nestrhá, kdežto finance, které Vám hráči platí, to už je holá realita!

//Edit: MP
    Post edited by Zoe on
    00Bobo (CZ1) napsal(a):
    V poslední době mě GGS začíná pěkně s....!!! Hodíte akci na rubíny: speciál bonus pro hráče 75-100% nebo Prime, ale málokdy k tomu dáte odměnu za objednání nebo li akci (vojsko, prvky apod.). Dnes 18.01.2016 taková akce byla plus bonus, ale po objednání bonus během vteřiny v ha..u! A Bonus taky v tomtéž místě "h...u". Takže milá GGS dnes to bylo naposledy, co jsem u Vás něco koupil! Adieu a klidně mě za tyto výrazy blokněte!! Jen se pachtíte na úkor hráčů! A nezapomeňte komentovat Moderátoři stylem, napiš na technickou podporu. Tam milí zlatí nic nevyřeším!

Dodatek: i když přihodíte odměnu, což je zřídka kdy, tak odměna je nereálná! Reálná až poté, co jedinec ojedná dvakrát až 3krát po sobě - Váš záměr. Většinou však dáte akci na rubíny bez bonusu! Pokazili jste se a to značně! CHápu, že z něčeho žít musíte, ale na rovinu? S takovou se na Vás do budoucna mnoho hráčů vykašle a jen hrstka Vám bude platit. Někdo u Vás by měl změnit strategii a uvést mnoho, mnoho věcí do pořádku tak, aby spokojenost byla na obouch stranách! Rubíny, suroviny a vojsko jsou virtuální záležitost a Vám to kapsu nestrhá, kdežto finance, které Vám hráči platí, to už je holá realita!

Ahoj,
    co bych na to měla říct? :)
    Akce by měly být opravdu akcemi - to je něco jiného než stále se zobrazující bonus, u kterého se jen mění nabídka - pokud to začíná vypadat tak, že jde o pět ospeciální akce, viděla bych to jako pozitivní změnu :)

Ohledně zmizení nabídek - pokud zmizely před koupením, nemá pravděpodobně smysl tě na Support posílat, i když zkusit to samozřejmě můžeš :)
    Jestliže skončil po koupení, byť těsně, bonusy bys dostat měl - pokud nedostaneš, poslala bych tě na Support...

K dodatku, nevím, co přesně si mám představit pod pojmem nereálná... mohl bys to prosím nějak upřesnit? :)
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    00Bobo (CZ1) napsal(a):

No bobo...  Mnozí z nás už to pochopili dávno. Dřív GGS vydělávala na menších částkách ale zase to utrácela hromada hráčů. Dnes už si řádně kupuje jen pár. Také jsem si myslel že se to GGS nemůže vyplatit ale vyplatí. Ono těch pár jedinců totiž dokáže mnohdy měsíčně utratit víc než normální hráči zvládnou vydělat. Tak to je a dokud budou platit, budou nás válcovat a nic se nezmění. Stěžuješ si že ti při naskoceni bonusů utekla akce, víš kolik je tu hráčů které ty akce bonusy otravují? Vždyť přes to kolikrát není vidět ani na hru.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

Sign In to comment.