Domů Czech & Slovak Podněty, pochvala a kritika

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Zrušení rubínů - Návrh

Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) ProfesionálKomentářů: 3,384
Mám takový dobrý návrh.

Když se tahle hra ubírá takovým směrem ---> _)_, dalo by se to zjednodušit a urychlit.
GGS by mohlo zrušit hráčům starosti s manipulováním s rubíny a místo rubínů zavést rovnou platbu.
Např. u pekárny by místo x rubínů, bylo napsáno 35 Kč, (Pro slováky 1.99 € atd. - Ty ceny jsou vymyšlené) A rovnou by se platilo, měli by jste to koupené a hurá ...

Hráči
+ Rychlejší platba. Méně složité placení. Úplné zbavení se neplatícího odpadu. Mnoho lidí se zbaví závislosti na hře. A mnoho dalšího...
- (Žádné nevidím...)

GGS
+ Mnohem více výdělků. Hra nezkrachuje.
- O trošku méně hráčů.

Poprosím o hlasování. Třeba se to tady hezky vyčistí.
Post edited by Fruck empire (CZ1) on
«1

Komentáře

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 27.08.2015
    Pokud to chceš urychlit, měl by jsi takto zpoplatnit rovnou celé akce. Vítězství v cizákách, nomádech, beri...
    Příklad: Aliance Bajaja zaplatila v akci nomádi 45000kc, čímž teoreticky získala tolik a tolik desek a díky tomu vyhrává klání ;-).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) SK1 Komentářů: 572
    upraveno 27.08.2015
    tak toto ma teda riadne rozosmialo :DDDDD ale navrh pekny
    lvl 70
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    upraveno 27.08.2015
    Dneska je obzvláště dobrý den na humor. Takhle jsem se na fǒru už dlouho nezasmál. Děkuji pánové. Řehtám se jak malé dítě :D
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• aragon789 (CZ1)aragon789 (CZ1) Komentářů: 823
    upraveno 27.08.2015
    Ano opravdový dobrý vtip !
    Tohle by neprošlo.
    To by museli převorat celou hru a za úkoly za které si dostávaly rubíny se budou získávat peníze viď !
    smiley_tag0511771001440330290gif

aragon789 @ cs 1
    upraveno 27.08.2015
    Nevýhoda je ze už by bylo jen jedno klání. Na Kč... Ale zase za první místo bych dal odměnu 100kc. Najdou se tu hráči co by pro první místo byli schopni utratit tisíce. Vždyť jde o to být první ne :-)?
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• Fruck empire (CZ1)Fruck empire (CZ1) Profesionál Komentářů: 3,384
    upraveno 27.08.2015
    Hoši, tohle nebyl vtip. Já to myslím naprosto vážně ...
    upraveno 27.08.2015
    badrad napsal: »
    Hoši, tohle nebyl vtip. Já to myslím naprosto vážně ...

Ono to není v zábavě? Tak to sorry za spam. Od tebe bych nic vážného nečekal, navíc tohle bych nebral vážně ani od Mrazíka :-). Tak sorry, už mlčím a čekám na hlasování :-).

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    upraveno 27.08.2015
    To věřím Bade. Ale uznej, že se tomu můžeme i zasmát. Je to prostě bezvadná a vážná myšlenka, která může vyvolat i krásný smích. A já pro návrh určitě hlasovat budu :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

upraveno 27.08.2015
    HanssCZ napsal: »
    Ono to není v zábavě? Tak to sorry za spam. Od tebe bych nic vážného nečekal, navíc tohle bych nebral vážně ani od Mrazíka :-). Tak sorry, už mlčím a čekám na hlasování :-).

Ne, jako neva, napište klidně všichni svůj názor. Já jen, že to myslím vážně.
    Lien Rag napsal: »
    To věřím Bade. Ale uznej, že se tomu můžeme i zasmát. Je to prostě bezvadná a vážná myšlenka, která může vyvolat i krásný smích. A já pro návrh určitě hlasovat budu :)

Samozřejmě, jen se zasmějte :D Já jsem přece místní šašek s vážnými myšlenkami `•_•´
    upraveno 28.08.2015
    Jo ale co by se stalo s hráčema co teď mají třeba 10 000 rubínů to dostanou 1 000 Kč ?

aragon789 @ cs 1
  • mecmecczmecmeccz Komentářů: 389
    upraveno 28.08.2015
    Nesouhlasím, aktivní hráč vyjezdí z pevností přes 1000 rubínů denně, takže by se hra posunula pro hráče daleko víc do pr....

Nebo se snad z pevností budou jezdit peníze? Dobrý způsob, jak si vydělat. :o
    Popora--Hra--Návody--Pravidla návrhů--Web aliance
    UP2ZEKG.png
    Aliance Hraničáři--hodnost pokladník
    upraveno 28.08.2015
    aragon7894 napsal: »
    Jo ale co by se stalo s hráčema co teď mají třeba 10 000 rubínů to dostanou 1 000 Kč ?

Ne, proč, vše jim propadne...
    mecmeccz napsal: »
    Nesouhlasím, aktivní hráč vyjezdí z pevností přes 1000 rubínů denně, takže by se hra posunula pro hráče daleko víc do pr....

Nebo se snad z pevností budou jezdit peníze? Dobrý způsob, jak si vydělat. :o

Nikoliv, nic se z pevností jezdit nebude, cos čekal... ? Vše bude prostřednictvím plateb.

A stále čekám na vyjádření BM a přidání hlasování....
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,793
    upraveno 28.08.2015
    A stále čekám na vyjádření BM a přidání hlasování....
    BM dodržují noční klid :p
    Hlasování máš, jsem zvědavá na výsledek :rolleyes:
    upraveno 28.08.2015
    Podle mně to neprojde

JAk mezi hráči tak i GGS

aragon789 @ cs 1
  • mecmecczmecmeccz Komentářů: 389
    upraveno 29.08.2015
    Škoda, že není veřejné.....
    Popora--Hra--Návody--Pravidla návrhů--Web aliance
    UP2ZEKG.png
    Aliance Hraničáři--hodnost pokladník
    upraveno 29.08.2015
    Zoe napsal: »
    BM dodržují noční klid :p
    Hlasování máš, jsem zvědavá na výsledek :rolleyes:

No, já chci veřejné :(
    mecmeccz napsal: »
    Škoda, že není veřejné.....

To, ale mělo být...
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,793
    upraveno 29.08.2015
    No, já chci veřejné :(
    No, a proč sis to nenapsal? :D

Tak můžu zkusit všechny příspěvky přesunout aby vzniklo "nové" téma, jestli se tím náhodou hlasování nezruší, a pak přidat nové, a nebo když hlasování nezmizí, si to budeš muset založit znova... jiná možnost není.
  • Pepone007Pepone007 Komentářů: 82
    upraveno 29.08.2015
    Ahoj všem. No nezlob se na mě, ale toto téma je naprosto nedomyšlené. Když nebudu brát v úvahu levely rubínových staveb, takže by jsi chtěl třeba pekařství a 7x by jsi prováděl platbu? Pak by jsi rozjel strážní věž a zase 7x platbu, cvičiště atd... A teď to nejlepší stávající systém by zůstal, protože občas je potřeba koupit rubín a přibyla by k němu tako kravina. No nevím tady bych tedy hlasování ani nedával a rovnou bych to sklidil do koše.
    Pepone007 @ cs 1
    P J zůstane legendou této hry
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,344
    upraveno 29.08.2015
    Taky to vidím jako úlet. Ztratila by se ze hry možnost si ty stavby pořídit bez nutné investice peněz. Jediná možnost by byla, kdyby sis místo rubínů kupoval koruny a ty pak utrácel. Ale taky by padaly z věží a draků :-)
    Balík4 @ cs 1
  • RuzovaParuka (CZ1)RuzovaParuka (CZ1) Komentářů: 88
    upraveno 31.08.2015
    Že by rubíny propadly?! Slyším dobře? Někdo do toho narval už tisíce, možná i desetitisíce a teď jim to má propadnout?! A navíc se ruble dají získat i jinak, než utrácením peněz... např. úrovně, akce (nomádi,cizáci,...,) různé akce na fóru,.... Vsadím se, že tuhle hru hraje docela dost nezletilých osob, a myslím,že by se rodičům moc nelíbilo, až by jim na účtě přistálo dalších cca 10 000 Kč za hru...:confused:

„Nebuď blbej, plať jako Andrej!

Zdroj: Obšlehnuto z pražského paneláku

Sign In to comment.