Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace Šlechtické Klání"

MrazaakMrazaak Komentářů: 629
Milá komunito,

zde můžete diskutovat k tématu "Aktualizace Šlechtické Klání."

S pozdravem
Váš tým Empire
Post edited by Mrazaak on
«13

Komentáře

• milan7506milan7506 Komentářů: 43
    upraveno 26.08.2015
    A nějaký předběžný výhled na to, co se při opravě rozbije?
    milan7506 @ cs 1
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,774
    upraveno 26.08.2015
    Klání dobré, a ostatní změny též celkem pozitivní, hlavně ty body síly za OP z akcí.. Už jen odstanit broušení :-)
    MATY2000, CZ1

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 26.08.2015
    milan7506 napsal: »
    A nějaký předběžný výhled na to, co se při opravě rozbije?
    Pro změnu by mohli nemít hráči kteří nemají dílny možnost nastavit útok :).
    Nebo nové testování, půlka hráčů by mohla jen útočit, druhá půlka jen bránit :).
    Ale ať nejsem OT, aktulka vypadá cekem slušně, jsem na to zvědav co se povede a co ne :).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• MilanekHeroGame (CZ1)MilanekHeroGame (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 26.08.2015
    rubková aktualizace:) určitě se sejde zbrojíř a klání:)
    MilanekHeroGame @ cs 1
  • MilanekHeroGame (CZ1)MilanekHeroGame (CZ1) Komentářů: 19
    upraveno 26.08.2015
    MATY20002 napsal: »
    Klání dobré, a ostatní změny též celkem pozitivní, hlavně ty body síly za OP z akcí.. Už jen odstanit broušení :-)

je pravda, že mají málo bodu budou mít více:))
    MilanekHeroGame @ cs 1
  • HROZIVÝ KROCANHROZIVÝ KROCAN Komentářů: 468
    upraveno 27.08.2015
    jo , zase novinky , ale co opravit ty předešlí novinky od včerejší aktualizace zas nehratelé , buď brouším meče/prázdná mapa/kolečka se točí . Zastavil bych jejich činnost a všechny předělal na opraváře bugů , to se nedá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    niZOnIICSW3KXVysPzt13U0aoE4OFu-X-404x227.jpg
  • JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,230
    upraveno 27.08.2015
    Super, přijdu o vojsko na útoku :(. Update mohl týden počkat :(.
  • upraveno 27.08.2015
    aktualizace začala
    upraveno 28.08.2015
    Tak tu máme nové klání, proč nejsou vidět výslekdy ? Když je vidět žebříček při verbování proč né i tady ?..
    MATY2000, CZ1

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,345
    upraveno 28.08.2015
    Tak tu máme nové klání, proč nejsou vidět výslekdy ? Když je vidět žebříček při verbování proč né i tady ?..

Protože by vítěz mohl být terčem posměchu.
    Můj názor je jasný .. za každým neveřejným kláním je schována ojebávka ze strany GGS.
    Balík4 @ cs 1
    upraveno 28.08.2015
    Balík4 napsal: »
    Protože by vítěz mohl být terčem posměchu.
    Můj názor je jasný .. za každým neveřejným kláním je schována ojebávka ze strany GGS.

Tak takhle bych to zas nebral, vím, kdo vyhrál klání v kole štěstí a i 2 vítěze nomádů znám, takže to taková ... nebude..:-)
    A ty odměny celkem směšné.. Snad dají zejtra nějaký povedenější klání.
    MATY2000, CZ1

• MrazaakMrazaak Komentářů: 629
    upraveno 28.08.2015

Ahoj, některé události a variace mají skryté žebříčky ke zvýšení soutěživosti a zajímavosti. Přidává to více možností do hry. Kromě toho, že není vidět žebříček, se však nic nezměnilo. :)
    upraveno 28.08.2015
    Mrazíku promiň ale není tomu tak. Zvýšilo to jen nedůvěru k GGS. Pokud nebudou výsledky znamy alespoň po skončení klání, vždy tu bude důvod si myslet ze jsou výsledky ovlivňovány GGS.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

upraveno 28.08.2015
    Mrazaak napsal: »
    Ahoj, některé události a variace mají skryté žebříčky ke zvýšení soutěživosti a zajímavosti. Přidává to více možností do hry. Kromě toho, že není vidět žebříček, se však nic nezměnilo. :)

Nevím, ale asi ti kolegové neřekli vše. Přijdu na hru a koukám, že už hodinu fičí nové klání. A ejhle, jaký jsem to machr. Ještě jsem nikoho nezačal léčit a už mám na kontě 160 bodíků. Nevadí .. co bys taky Balíčku čekal od těch německých Ferdů mravenců. To je jediné co to přidává do hry. Kdyby to viděli i ostatní, tak by si mysleli že jsem idiot a léčím za rubíny abych získal bezcenný šunt.
    Balík4 @ cs 1
    upraveno 28.08.2015
    Aha, trošku chybný popisek,ne ?.
    Popis : https://ctrlv.cz/Naql
    Proč se nepočítá šermíř veterán ? Popis šermíře veterána : https://ctrlv.cz/bJ9G
    Univerzální jednotka znamená, že je jak na útok, tak na obranu, tak proč se nepočítá do klání ?.
    MATY2000, CZ1

upraveno 28.08.2015
    Proč se nepočítá šermíř veterán ? Popis šermíře veterána : https://ctrlv.cz/bJ9G
    Univerzální jednotka znamená, že je jak na útok, tak na obranu, tak proč se nepočítá do klání ?.

Otázka proč není na místě. O neschopnosti lidí pracujících v GGS snad ví každý.
    Balík4 @ cs 1
  • CrackonošCrackonoš Komentářů: 482
    upraveno 28.08.2015
    Mrazaak napsal: »

"renault" a šišky soutěživost. Jen další marketingová finta jak z pár předních hráčů vyždímat trochu víc rubášů :cool: A další z mnoha snížení důvěryhodnosti GG$ :(
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,862
    upraveno 28.08.2015
    Ahoj,
    díky za info :)
    Že se některé jednotky (včetně šermíře veterána) nezapočítávají je chyba, je předaná a na opravě se už začalo pracovat :)
    upraveno 30.08.2015
    Rád bych našel hráče který se se mnou teď v klání přetahuje o první místo ať se mi ozve do zprávy :).

• J JJ J Komentářů: 1,012
    upraveno 30.08.2015
    HanssCZ napsal: »
    Rád bych našel hráče který se se mnou teď v klání přetahuje o první místo ať se mi ozve do zprávy :).

Tak to nevyhraješ:D Že by GGS?:D
Sign In to comment.