Důležitá prosba-CZ server

JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) Komentářů: 2,229
upraveno 20.07.2015 v Krčma (off-topic)
Zdravím, našli by se prosím lidé, kteří by mi dobyli 3 velké ostrovy s akvou? :) Pro ty, co to nepochopil: vy ho dobyjete a já ho vezmu vám.
Potřebuji tu zbroj: nemám žádnou dobrou a potřebuju nějak snížit ztráty-sice zbroj z BO není nejlepší, ale já jí potřebuju :) Samozřejmě by se těm, kteří by je pro mne dobyli, dostalo místo v mém podpise na, POZOR, celé dva měsíce! :)
Post edited by JohnMcReady (CZ1) on

Komentáře

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    upraveno 20.07.2015
    6 ostrovů je dost, proč nejezdis věže :-)?
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) Komentářů: 2,229
    upraveno 20.07.2015
    HanssCZ napsal: »
    6 ostrovů je dost, proč nejezdis věže :-)?
    Zlatky a jednotky :). Verbuju o stošest v zeleném a zlatky nejsou, barony moc nejezdím :) Věže-nejsou ti vojclové :).
    upraveno 20.07.2015
    Pokud nejezdis věže, poradny vybavení mít stejné nebudeš, tohle vybavení tě nezachrání.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

upraveno 20.07.2015
    Pokud nejezdis věže, poradny vybavení mít stejné nebudeš, tohle vybavení tě nezachrání.
    Mám barony lvl 5, měl jsem asi 25, ale stěhování hradu je stěhování hradu.
    upraveno 20.07.2015
    JohnMcReady napsal: »
    Mám barony lvl 5, měl jsem asi 25, ale stěhování hradu je stěhování hradu.

Já myslel hlavně na světech.

upraveno 20.07.2015
    Já myslel hlavně na světech.
    Jó, tam mám něco v nemocnici a padla mi tam má první legendárka. To jsem zapomněl. Ještě, že tě mám :).
  • Arky (CZ1)Arky (CZ1) Komentářů: 55
    upraveno 20.07.2015
    Ahoj Hanss má pravdu bez věží nebudeš mít alespon nějaké základní vybavení pro kastelány a velitele také sem udělal chybu a nejezdil sem věže a je to velká chyba pokud verbneš 500army tak nějaké ostrovy dobiješ ale přepošli si armu i na světy nebo si je tam verbni a toč pořád dokola věže byla to chyba že sem nejezdil.
    Lukáš - Arky
    Arky
    CZ1
    Aliance: WARHORSE group
    Hodnost: Člen
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,598CZ1
    upraveno 20.07.2015
    Ahoj,
    Jak píší Arky a Hanss, věže jsou základ... Když už vybavení z ostrovů, tak na kastelána, na velitele později jako set nevyužitelné..:-)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

upraveno 20.07.2015
    Proběhla úprava prosby :D
    upraveno 20.07.2015
    Ale nic to nemění na tom co jsme ti napsali. Počkej až budu doma, já tě zaprahnu :-D.

• liftboy (SK1)liftboy (SK1) Komentářů: 898
    upraveno 20.07.2015
    JohnMcReady napsal: »
    Zdravím, našli by se prosím lidé, kteří by mi dobyli 3 velké ostrovy s akvou? :) Pro ty, co to nepochopil: vy ho dobyjete a já ho vezmu vám.
    Potřebuji tu zbroj: nemám žádnou dobrou a potřebuju nějak snížit ztráty-sice zbroj z BO není nejlepší, ale já jí potřebuju :) Samozřejmě by se těm, kteří by je pro mne dobyli, dostalo místo v mém podpise na, POZOR, celé dva měsíce! :)
    upraveno 20.07.2015
    liftboy napsal: »
    Vrať se do určité díry :D
Sign In to comment.