Dřevěný turnaj

LegendaryMág IILegendaryMág II Komentářů: 38
upraveno 07.09.2015 v Hledání členů & aliance
Přátelé.

Dovolím si informovat o záležitosti, ke které jsem přispěl svojí troškou do mlýna.

Před několika dny jsme přišli s akcí pro aktivní hráče na prázdniny, ke které nebudete potřebovat rubíny a mohla by tak vyhovovat i menším aliancím. Pro velké a silné by mohla být dobrou zábavou.

http://drevenyturnaj.webnode.cz/

Mrkněte prosím na odkaz.

LM
Post edited by LegendaryMág II on
LegendaryMág II @ cs 1
«134

Komentáře

• HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    upraveno 16.07.2015
    Nikde nikdo nepíše, začnu tedy :-). S myšlenkou turnaje se velice ztotožňuji a podporuji ho. Myslím že je to veliká šance pro všechny aliance které se třeba takových "válek" báli nebo by jen neměli odvahu do toho jít. Hlavně je to možnost zapojovat si v klidu, bez nervů a nevraživosti a hlavně zadarmo. Čím se dostávám k dalšímu, píše tu na fóru spousta hráčů kteří velké aliance "pomlouvaji " že si vítězství v kláních "kupují" rubíny. Postavte se jim, zkuste to s nima, kdy se vám taková šance naskytne? Zároveň bych oslovil právě ty větší aliance ať se přihlásí také a pro změnu ukáží že jejich velikost nestojí na rubínech a i se dřevem dokáží velké věci.
    Závěrem bych chtěl oznámit, neboť jsem součástí týmu který se o turnaj bude starat, že jsem ochotný rozdat žebříky v hodnotě 20M zlatých hráčům kteří se do turnaje nastoupí. Štíty, berany a klestí si musíte vyrobit nebo koupit ale se žebříky rád pomůžu.
    Ještě bych rád podotkl že vše bude v duchu fair play, budeme na to dohlížet a i když nebudeme mít oči všude, můžeme se o to pokusit :-). Tak s chutí do toho.
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• liftboy (SK1)liftboy (SK1) Komentářů: 898
    upraveno 16.07.2015
    Ja chcem robiť rozhodcu na SK. :D

homer-simpson_rozhodca_finale-ms2014_youtube.com_3.jpg
  • LegendaryMág IILegendaryMág II Komentářů: 38
    upraveno 16.07.2015
    na sk zatím nemáte dřevěný turnaj:)) ale co není, může být:))
    LegendaryMág II @ cs 1
    upraveno 16.07.2015
    To bude asi tím, že na slovensku vyrúbali všetky lesy. :DDD
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,583CZ1
    upraveno 16.07.2015
    HanssCZ napsal: »
    Nikde nikdo nepíše, začnu tedy :-). S myšlenkou turnaje se velice ztotožňuji a podporuji ho. Myslím že je to veliká šance pro všechny aliance které se třeba takových "válek" báli nebo by jen neměli odvahu do toho jít. Hlavně je to možnost zapojovat si v klidu, bez nervů a nevraživosti a hlavně zadarmo. Čím se dostávám k dalšímu, píše tu na fóru spousta hráčů kteří velké aliance "pomlouvaji " že si vítězství v kláních "kupují" rubíny. Postavte se jim, zkuste to s nima, kdy se vám taková šance naskytne? Zároveň bych oslovil právě ty větší aliance ať se přihlásí také a pro změnu ukáží že jejich velikost nestojí na rubínech a i se dřevem dokáží velké věci.
    Závěrem bych chtěl oznámit, neboť jsem součástí týmu který se o turnaj bude starat, že jsem ochotný rozdat žebříky v hodnotě 20M zlatých hráčům kteří se do turnaje nastoupí. Štíty, berany a klestí si musíte vyrobit nebo koupit ale se žebříky rád pomůžu.
    Ještě bych rád podotkl že vše bude v duchu fair play, budeme na to dohlížet a i když nebudeme mít oči všude, můžeme se o to pokusit :-). Tak s chutí do toho.

Teda, to jsi mi zatajil...:-) Tak přeji hodně štěstí, ještě nevím, zda do toho má aliance půjde nebo ne, ale určitě idea skvělá..:)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• matesko (CZ1)matesko (CZ1) Komentářů: 354CZ1
    upraveno 16.07.2015
    MATY20002 napsal: »
    Teda, to jsi mi zatajil...:-) Tak přeji hodně štěstí, ještě nevím, zda do toho má aliance půjde nebo ne, ale určitě idea skvělá..:)

maty nebojte se toho,je to zabava a vojačky doverbuješ kdykoliv,nebo se bojite horet?nekdy je fajn si neco uhasit:mad:
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,583CZ1
    upraveno 17.07.2015
    matesko napsal: »
    maty nebojte se toho,je to zabava a vojačky doverbuješ kdykoliv,nebo se bojite horet?nekdy je fajn si neco uhasit:mad:

Matesko, já vím, já to chápu, říkám, idea super, jen, aliance je celek, a tudíž nezáleží jen na mě...:)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

upraveno 17.07.2015
    MATY20002 napsal: »
    Matesko, já vím, já to chápu, říkám, idea super, jen, aliance je celek, a tudíž nezáleží jen na mě...:)
    S váma počítám. Ty osobně si to tam vydupeš nebo uvidíš co ti provedu :).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

upraveno 17.07.2015
    Rozhodol som sa, na SK serveri založím rubínový turnaj! :D :p
  • JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) Komentářů: 2,229
    upraveno 17.07.2015
    liftboy napsal: »
    Rozhodol som sa, na SK serveri založím rubínový turnaj! :D :p
    A budeš největší rubíňák serveru :-O
  • Lukas Vydra (CZ1)Lukas Vydra (CZ1) Komentářů: 562
    upraveno 17.07.2015
    liftboy napsal: »
    Ja chcem robiť rozhodcu na SK. :D

homer-simpson_rozhodca_finale-ms2014_youtube.com_3.jpg

"Penalta nebude!" - Homer J. Simpson
    Jméno ve hře: Lukas Vydra
    Svět: Česká republika 1
    Současná aliance: VeniVidiVici (od 14.6. 2015)
    Předchozí aliance: The Brotherhood (1.6.-14.6. 2015)

*1.6.2015   †6.8.2016
  • osilion (CZ1)osilion (CZ1) Komentářů: 490
    upraveno 17.07.2015
    Tak naši odpověď už Hanss zná, bavili jsme se o tom v ali, kdyby to bylo v tom září, jak se původně plánovalo, tak jdeme na 100%, ale teď nás polovina chybí, druhá polovina je u hry jen občas, z vedení ali tu bude jen diplomat a ten toho bude mít nad hlavu ...
    Rád bych podpořil, ale BOhužel .... snad příště :rolleyes:
    Osilion cs1   Hraničáři

upraveno 17.07.2015
    osilion napsal: »
    Tak naši odpověď už Hanss zná, bavili jsme se o tom v ali, kdyby to bylo v tom září, jak se původně plánovalo, tak jdeme na 100%, ale teď nás polovina chybí, druhá polovina je u hry jen občas, z vedení ali tu bude jen diplomat a ten toho bude mít nad hlavu ...
    Rád bych podpořil, ale BOhužel .... snad příště :rolleyes:
    Jo, kdo se nestihl všimnout, je to o 14 dní posunuté, takže turnaj začíná až 1.8. Což je pro všechny (co budou mít.hráče. :-)) dost času na přípravu :-).

upraveno 21.07.2015
    Od dnešního večera je možné na http://drevenyturnaj.webnode.cz/bonus-pro-kazdeho/ zkusit získat rubínovou odměnu:) Je vedro, půlka mapy sedí v hospůdce u pivka a druhá půlka mapy hodlá vylézt z bazénu až teploměry budou ukazovat polovinu toho co teď:) Takže šance šance získat štítové zdi od zbrojíře je velká:) Slibuju, že se tu objeví zpráva o tom, kolik hráčů se dostalo do slosování o cenu:)

K pravidlům turnaje byl přidán bod č.8 na základě připomínek hráčů:)

http://drevenyturnaj.webnode.cz/pravidla-turnaje/
    LegendaryMág II @ cs 1
  • persyjacksonpersyjackson Komentářů: 177
    upraveno 22.07.2015
    U nás v ali se čeká na posledních pár hráčů a pořád nevíme co protože nám chybí odhlasovat asi 5 a zbytek se rozdělil na půl tak já jsem u nás pro no...
    Persy-
    Titul : Arcivévoda/kurfitř
    Nej titul: Kurfitř
    čest: 1369
    Ali : Innocent exile
    Hodnost : generál
    Level : 70/4
    VIP úroveň : 4
    Nej VIP úroveň : 5
    Jméno ve hře : persyjackson

No není to moje video ale stejně naše hezké české válčení je oproti tomuhle mír
    https://www.youtube.com/watch?v=NlaHhgkT0Y4 Je to zrychlené...
    upraveno 22.07.2015
    U nás v ali se čeká na posledních pár hráčů a pořád nevíme co protože nám chybí odhlasovat asi 5 a zbytek se rozdělil na půl tak já jsem u nás pro no...

Pokud máte jako ali nějak víc otázek, není problém abych k vám třeba na den skočil.a probrali jsme.to :-). PS, včera jsem ti nestihl na hře odepsat, odpověď už máš ve zprávě tady na fóru ;-),

upraveno 22.07.2015
    Tak od včerejšího večera až do této chvíle poslalo odpověď na otázku na stránkách celých 6, slovy šest hráčů:) Znamená to, že šance dostat štítové zdi je přesně 100%, slovy stoprocentní a zřejmě ještě nějakou dobu taková zůstane:)

Pravidla turnaje zcela záměrně neřeší takové věci, jako je neútočení na hořící hrady, útoky více hráčů na jednoho, nebo maximální rozdíl deseti levlů:) Předpokládáme, že si to aliance, které spolu budou ve skupině dokážou domluvit. Kupříkladu jsou aliance, které nechtějí útočit na základny a nechtějí ani, aby jim na ně bylo útočeno:)
    Zrovna tak pravidla turnaje neřeší to, jestli se turnaje musí účastnit celá aliance. Je pouze na hráčích, zda řeknou: ,,nás bude bojovat polovina" a předloží seznam ,,hájených" hráčů. Před nějakou dobou jsme mezi dvěma aliancemi zkoušeli týden dřevěných bojů a existoval seznam hráčů, na které se v tomto týdnu neútočilo:) Fungovalo to krásně:)
    Dřevěný turnaj by prostě měl být pro hráče zábava a pravidla nechávají dostatečně velký prostor pro dohody a domluvy mezi aliancemi:) Vždyť budeme rozděleni do skupin podle síly aliancí a nehrozí, že by se slabá aliance dostala do skupiny k velmi silné alianci:)
    LegendaryMág II @ cs 1
    upraveno 22.07.2015
    Pravidla turnaje zcela záměrně neřeší takové věci, jako je neútočení na hořící hrady, útoky více hráčů na jednoho, nebo maximální rozdíl deseti levlů:) Předpokládáme, že si to aliance, které spolu budou ve skupině dokážou domluvit. Kupříkladu jsou aliance, které nechtějí útočit na základny a nechtějí ani, aby jim na ně bylo útočeno:)
    Zrovna tak pravidla turnaje neřeší to, jestli se turnaje musí účastnit celá aliance. Je pouze na hráčích, zda řeknou: ,,nás bude bojovat polovina" a předloží seznam ,,hájených" hráčů. Před nějakou dobou jsme mezi dvěma aliancemi zkoušeli týden dřevěných bojů a existoval seznam hráčů, na které se v tomto týdnu neútočilo:) Fungovalo to krásně:)
    Dřevěný turnaj by prostě měl být pro hráče zábava a pravidla nechávají dostatečně velký prostor pro dohody a domluvy mezi aliancemi:) Vždyť budeme rozděleni do skupin podle síly aliancí a nehrozí, že by se slabá aliance dostala do skupiny k velmi silné alianci:)

LM, nerad ti do toho skáču ale.pokud chceš něco doplnit, používej prosím úpravu svého předchozího prispevku, takhle děláš MP a holky za tebou musí běhat a spojovat je dohromady ;-).
    Jinak stejně jako ty předpokládám domluvená pravidla, aliance které se prohlašuji budou jistě.ne.jistém.stupni diplomatické.úrovně a všechno proběhne v klidu a fair play :-)

upraveno 22.07.2015
    HanssCZ napsal: »
    LM, nerad ti do toho skáču ale.pokud chceš něco doplnit, používej prosím úpravu svého předchozího prispevku, takhle děláš MP a holky za tebou musí běhat a spojovat je dohromady ;-).
    Jinak stejně jako ty předpokládám domluvená pravidla, aliance které se prohlašuji budou jistě.ne.jistém.stupni diplomatické.úrovně a všechno proběhne v klidu a fair play :-)

Vida, to jsem netušli:) Ale skutečnost, že za mnou běhají holky si nejspíš budu užívat:)
    LegendaryMág II @ cs 1
    upraveno 22.07.2015
    Vida, to jsem netušli:) Ale skutečnost, že za mnou běhají holky si nejspíš budu užívat:)

No vidíš, zase jsi o něco chytřejší :-). Ty by sis to možná užíval ale nevím jak holky :-). Mohly by za tebou poslat výjmečně chlapce :-D. Ale.necháme toho ať nejsme OT. Jen jsem tě chtěl upozornit, dělám to všude a kdybych to neudělal tady, mysleli by si někteří že ti nadrzuju :-).

Sign In to comment.