Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Nové fórum!"

MrazaakMrazaak Komentářů: 629
Milá komunito,

zde můžete podávat své otázky, návrhy a všeobecně diskutovat k tématu "Nové fórum!".

Doufáme, že jste na tuto událost stejně tak natěšení jako my a fóra se nám všem budou líbit!
giphygif

S pozdravem
Váš Community Management tým
Post edited by Mrazaak on
«137

Komentáře

• Lukas Vydra (CZ1)Lukas Vydra (CZ1) Komentářů: 562
    upraveno 08.07.2015
    Doufám, že konečně půjde nahrávat avatary :D

A půjde se tam dostat stejným způsobem jako doposud? :)
    BdDg.png
    Jméno ve hře: Lukas Vydra
    Svět: Česká republika 1
    Současná aliance: VeniVidiVici (od 14.6. 2015)
    Předchozí aliance: The Brotherhood (1.6.-14.6. 2015)

*1.6.2015   †6.8.2016
  • Elam (CZ1)Elam (CZ1) Komentářů: 1,966
    upraveno 08.07.2015
    "Something ends, something begins".
    Já ale vše od znovu dělat nebudu :).
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,864
    upraveno 08.07.2015
    Lukas Vydra napsal: »
    Doufám, že konečně půjde nahrávat avatary :D

A půjde se tam dostat stejným způsobem jako doposud? :)
    BdDg.png

Ano, nahrávání avataru by mělo být na novém foru možné:) Každopádně ohledně tlačítka si nejsem jistá, ale určitě by to tak mělo fungovat, jelikož se přece jen jedná o forum ke hře:)
    Elam napsal: »
    "Something ends, something begins".
    Já ale vše od znovu dělat nebudu :).

Neboj, vše se nám snad doufám přenese jak je již zmíněno v oznámení:)
  • knoflík207 (CZ1)knoflík207 (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 08.07.2015
    Já jen doufám, že se nevyskytne opět nějaká chyba, jak bývá u změn zvykem... jinak pokud tam zůstanou zachované věci jako info k aktualizacím, diskuze a možnost zeptat se, když něco nevím, tak je mi to celkem jedno. I když možná překvapí a v něčem to bude lepší.
  • JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,230
    upraveno 08.07.2015
    A jak se budou podávat žádosti na BM?
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 3,524
    upraveno 08.07.2015
    JohnMcReady napsal: »
    A jak se budou podávat žádosti na BM?
    Ty máš ještě pár let čas :).
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

upraveno 08.07.2015
    MOMENT - archiv bude smazaný kompletně??? To proč? Díky němu se může spousta lidí dozvědět věci, ke kterým by jinak přišli jen velmi těžko.
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,875
    upraveno 08.07.2015
    Ana666 napsal: »
    MOMENT - archiv bude smazaný kompletně??? To proč? Díky němu se může spousta lidí dozvědět věci, ke kterým by jinak přišli jen velmi těžko.
    Ahoj,
    ano, archiv bude smazaný, avšak důvod neznám... každopádně pokud tam víš o něčem co by bylo vhodné zachovat, můžeš nám poslat odkaz, abychom to přesunuli z archivu mezi normální témata :)
    upraveno 08.07.2015
    Zoe napsal: »
    Ahoj,
    ano, archiv bude smazaný, avšak důvod neznám... každopádně pokud tam víš o něčem co by bylo vhodné zachovat, můžeš nám poslat odkaz, abychom to přesunuli z archivu mezi normální témata :)
    Jde především o zjištění, kdo na mapě je kdo. To velmi silně pochybuji, že by se přesouvalo, nicméně minimálně v části archivu Aliance, spojenectví a bratři ve zbrani se nováček lecčemu přiučí, pozná, kdo je kdo a celkově mu to pomůže v tom, aby se vyznal v lidech a aliancích... pročítáním některých témat se dá zjistit mnoho... A celkově mi přijde této sekce škoda.
    Pochybuji, že s tím kdokoli něco udělá, ale je to velká, velká škoda.

Jsem zvědavá, jestli zrušení archivu - důvod - vysvětlí i CM :) Jestli to zvládnou nějak zaonačit, aby to vypadalo přijatelně. Pravý důvod tuším...
  • JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,230
    upraveno 08.07.2015
    HanssCZ napsal: »
    Ty máš ještě pár let čas :).
    Vím, ale i tak...
  • Šakal VlníkovýŠakal Vlníkový Komentářů: 845
    upraveno 08.07.2015
    Části "Kreativní koutek", "Hry na fóru" a "Zábava" budou sjednoceny do jednoho "Off-topic" tématu.
    Máte, doufám, na mysli sekci, ne jen jediné téma, že? :D

Takže může být pár otázek rovnou:
    Bude přidáno nějaké hodnocení, ať už uživatele, nebo samotných příspěvků?
    Budou konečně pravidla umístěna tak, aby si jich všimlo i úplné hovado, jako třeba já?
    Bude možné používat jeden účet pro více her?
    Budou fungovat spoilery (text/obrázek/video schované pod tlačítkem)?
    Kolik plánujete oprav? :D
    Avatar ©CaptainMorwen Dlouhodobě se skrývám na SK serveru
    DSCF0659.jpg
  • quantum (SK1)quantum (SK1) Komentářů: 2,695
    upraveno 08.07.2015
    ja sa chcem spýtať hlavne na niake významné zmeny
    potom prečo budú vymazané žiadosti ?
    na kedy je to plánované ?
    koľko bugov bude už aj na fóre ?

bude niečo ako hodnotenie / menovanie hráčov, po tom čo som premeškal súťaž kde by som vyhral môj vysnívaný titul ( Generalissimus Quantum hviezda fóra ) sa pýtam či v súťažiach či všeobecne na fóre bude niečo ako tituly odznaky a pod. v rámci výhier v súťažiach
    Pokolenie našich rodičov, horšie než dedov, splodilo nás ešte horších a čoskoro my splodíme potomstvo ešte skazenejšie.

Horácius, Ódy
    upraveno 11.07.2015
    A ještě jedna otázka (té už si snad ty podstatné osoby všimnou :D)
    Bude se měnit celý systém, na kterém fórum funguje (případně na jaký?) nebo půjde jen o jeho aktualizaci případně změnu nastavení?
    DSCF0659.jpg
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,875
    upraveno 11.07.2015
    A ještě jedna otázka (té už si snad ty podstatné osoby všimnou :D)
    Bude se měnit celý systém, na kterém fórum funguje (případně na jaký?) nebo půjde jen o jeho aktualizaci případně změnu nastavení?
    Ahoj,
    k otázkám - není to tak, že bychom si jich nevšímali, ale zatím k novým fórům nemáme detailní informace - viz toto:
    Mrazaak napsal: »
    Zároveň vás prosíme o strpení jestli vám nebudeme schopni ihned podat odpověď na vaše otázky. Budeme si je poznamenávat a připravíme pro vás souhrn odpovědí

K otázce, měl by se změnit celý systém (tedy bude opuštěn vBulletin), ale na jaký se bude přecházet nevím...
    upraveno 11.07.2015
    Tak to jsem zvědav, co z toho vzejde. Nedávno jsem u jedné hrý objevil XenForo, to by bylo ideální. Zatím nejlepší systém fóra, co jsem viděl ani se moc neliší od vBulletin (prý je od stejných vývojářů), takže by ani nebylo těžké si na něj zvyknout :) No uvidíme, co přijde
    DSCF0659.jpg
  • osilion (CZ1)osilion (CZ1) Komentářů: 490
    upraveno 11.07.2015
    Tak to jsem zvědav, co z toho vzejde. Nedávno jsem u jedné hrý objevil XenForo, to by bylo ideální. Zatím nejlepší systém fóra, co jsem viděl ani se moc neliší od vBulletin (prý je od stejných vývojářů), takže by ani nebylo těžké si na něj zvyknout :) No uvidíme, co přijde

Šakale, na to že se hrou končíš jsi nějak zvědavý :)
    Osilion cs1   Hraničáři

upraveno 11.07.2015
    Končím se hrou, ne s fórem :D
    Mimotoho pořád hraju BigFarm, který používá stejné fórum
    DSCF0659.jpg
  • osilion (CZ1)osilion (CZ1) Komentářů: 490
    upraveno 11.07.2015
    Končím se hrou, ne s fórem :D
    Mimotoho pořád hraju BigFarm, který používá stejné fórum

Tak proč nám tu všem kecáš, že končíš? :)
    Jen si konečně uznal, že jsi jeden z mnoha, co hrajou BigFarm a né GGE, i když si to myslí :p
    Osilion cs1   Hraničáři

upraveno 11.07.2015
    No jo, ten název tématu je trochu zavádějící a jak jsem musel jít vařit, tak už jsem zapomněl dopsat, že končím jenom s hrou. A vůbec si nemyslím, že ještě hraju GGE, jinak bych nepsal, že končím :p
    Ale asi, už trochu odbíháme :D
    DSCF0659.jpg
  • MrazaakMrazaak Komentářů: 629
    upraveno 15.07.2015
    Ahoj, dnes budeme mít sezení, kde se novým fórem budeme zabývat. Pokud máte jěště nějaké dotazy, tak je sem prosím napište. :)

S pozdravem
    Mrazaak
Sign In to comment.